26

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

freewill написав:

І скоро нам один рік!

app :app: :app: :app: :alc: :alc: :alc: :storstark: :storstark: :storstark: :tbsenile:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0



27

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

H@mmer

 :app: :app: :app: :app: :app:

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

28

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Блін, знову якась  censored потерлася на стоянці об бампер. Ну чому я ні об кого не труся, зі своїм півторарічним стажем?  fool
То лять ключем проїдуть, то крило погнуть, то потруться. Шо за люди, і головне - хоча б почекали, ато все без мене...

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

29

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

http://hultso.com/loganclub/30000.png

Типу ювілей. І рівно 2 роки буде 15 липня.
З хорошого - напрягся і розплатився з банком, тепер нікому нічого не винен. Основна мета була - уникнути відносин зі страховою на наступний рік по КАСКО. Користі при реальних траблах, як з козла молоко. Як правильно каже Коля, в наш час не можна мати справи ні з укрбанками ні зі укрстраховими.

Експлуатаційне - знову поскрипує рульова колонка при повороті з крайнього правого наліво, всі інші небагаточисельні болячки дрібні і не вартують згадування. Покоцане какашками і чужими дверима праве заднє крило коли-небудь зберуся залагодити.

В серпні чекають подорожі по східній Європі і в Крим. Політ триває!

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

30

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Роман! Мої вітання!  rock

  0

31

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

smyk

дякую!  storstark

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

32

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

скрип в руле и меня доставал - это скрипит пластик - два раза ездил на сервис два раза пшикали ВД шкой в рул колонку (эт официалы ) - скрип проходил

Logan 1.4 amb
  0

33

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Закрытие кредита во время кризиса - это серьёзное облегчение, огромый камень с шеи сброшен! Рома! Поздравляю от всей души. И рекомендую закрыть глаза на мелкие дефекты типа царапин и лёгких вмятин, чай не на Майбахах ездим...пока...А железо всё стерпит, главное, чтобы комфорт в передвижении из п.А в п.Б был, т.к. в нашей стране с нашими людьми никак от этого не избавишься...

В этой жизни возможно всё, невозможно увеличить сутки хотя бы на одну секунду...
Logan Base синий металлик уже не Base, был когда-то Base....БЫЛ
Megane II 1,6 АКПП silver, ксенон, круиз-контроль, парктроник...БЫЛ
VW Passat B6 1,8т АКПП High Line
  0

34

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

_Michman написав:

скрип в руле и меня доставал - это скрипит пластик - два раза ездил на сервис два раза пшикали ВД шкой в рул колонку (эт официалы ) - скрип проходил

Так сними да проклей антискрипом и будет тебе счастье.

Рено Сценик после Логана
  0

35

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Al уже зделал ))))

Logan 1.4 amb
  0

36

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Winner

Коля, дякую! Ти правий на 100%, якось легше дихається, правда трохи довелося затягнути пояси на цей період, але думаю економія вийшла не менше 4к $, бо кредит в мене був на 6 років під 12%. Так що на подряпини забиваю, з т.А в т.Б возить примірно, сподіваюсь так далі буде і довго smile

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

37

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Сьогодні в офіціалів на Хмельницького (Львів) міняв:

- ліву піввісь - стукала на поворотах через раніше порваний вщент і не помічений вчасно пильник
- прокладку випускного колектора - вигоріла і машина почала видавати звуки формули-1 з-під капота

Запчастини - 842 грн (прокладка і нова піввісь румунського вир-цтва) і робота, здається 180, якщо не помиляюся.

На черзі:

- заміна акумулятора - старий прожив 4 роки і боюсь вже зиму не переживе. В магазині порадили 60-64 A/h, знижка 15%, якщо старий здавати. Думаю, буду брати той, що не обслуговується (без банок)
- бортова точка wifi - практично все готово, чекайте на фотозвіт wink

Пробіг 64800, їдемо далі.  crazy_pilot

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

38

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

freewill написав:

- прокладку випускного колектора

Редкая поломка для Логана.
smile

  0

39

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

freewill
А чого в офіціалів, є лишні гроші?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

40

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

OKurylyshyn

Нема лишнього часу! wink записався, приїхав, зробили, поїхав. Відчуття приємніше, ніж СТО на Зеленій smile Завели в ремонтну зону, показали причини поломок. Не все так погано, на ЮРК, як думалося.

До речі, я дзвонив перед тим, як записатися на ЮРК до Богдана (десь проскакував тут на форумі номер цього майстра). Але щось мені не сподобалося, не можу сказати що саме - здався надто зайнятим, щоб вислуховувати мої проблеми.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

41

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

Sniff

егеж, майстер так і сказав - зарано для прокладки. Ну, буває...

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

42

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

freewill написав:

До речі, я дзвонив перед тим, як записатися на ЮРК до Богдана (десь проскакував тут на форумі номер цього майстра). Але щось мені не сподобалося, не можу сказати що саме - здався надто зайнятим, щоб вислуховувати мої проблеми.

Якщо чесно то він гавнюк, але тільки через те, що в нього клієнтів хоч відбавляй.
Я щоб до нього записатись 3 дні його видзвонював, але він лише керує СТО і записує на прийом.
А роблять майстри, і роблять толково, швидко і дешевше ніж ЮРК.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

43

Re: freewill's Logan (Ambiance, 1.6, синій металік, ГУР + конд.)

freewill написав:

OKurylyshyn

Нема лишнього часу! wink записався, приїхав, зробили, поїхав. Відчуття приємніше, ніж СТО на Зеленій smile Завели в ремонтну зону, показали причини поломок. Не все так погано, на ЮРК, як думалося.

До речі, я дзвонив перед тим, як записатися на ЮРК до Богдана (десь проскакував тут на форумі номер цього майстра). Але щось мені не сподобалося, не можу сказати що саме - здався надто зайнятим, щоб вислуховувати мої проблеми.

Он тока по телефону занятым кажецо. Ибо это есть  хлзяин сервиса по рено во всия Львовская область. Када пиезжаеш сама любезность. Приятный мужик и его работяги приятные!

Dacia Logan Laureat 1,6mpi
  0