1

Тема: Центральний замок

Раніше коли забував закрити авто на центральний замок через пару хвилин вона сама закривалася зараз ця функція перестала працювати хто підкаже що треба зробити в мене Рено логан мсв 2019р

  0



2

Re: Центральний замок

Раніше коли забував закрити авто на центральний замок через пару хвилин вона сама закривалася зараз ця функція перестала працювати хто підкаже що треба зробити в мене Рено логан мсв 2019р

  0

3 Відредаговано _AlexSander_ (2021-10-20 18:48:14)

Re: Центральний замок

не було такого. це якщо ви натиснули кнопку на ключі, але дверцята не відкрили.
хоча може бути запрограмована сигналка. але я маю сумніви, що хтось таке зробив.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

4

Re: Центральний замок

valik.egor83, вона сама закривається, коли Ви з пульта відкрили, а дверку чи багажник не відкривали. А якщо відкрити дверку, то не закриється.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

5

Re: Центральний замок

Помітив відповідь в сусідній темі

Logan 1.4 база, ГБО
  0

6 Відредаговано valik.egor83 (2021-10-21 14:55:15)

Re: Центральний замок

_AlexSander_ написав:

не було такого. це якщо ви натиснули кнопку на ключі, але дверцята не відкрили.
хоча може бути запрограмована сигналка. але я маю сумніви, що хтось таке зробив.

В мене немає сигналки і це не тільки я замічав що якщо не закрити її з ключа а просто закрити всі двері вона сама закривалася просто в мене був один випадок. Я приїхав до лікарні з однією людиною він сказав що зачекає на мене біля машини постоїть покурить і я авто не закривав а вона сама закрилася і він бідолаха замерз поки я був у лікаря ,а це була зима . І так було декілька разів. І я її брав із салона

  0

7 Відредаговано alexkart (2021-10-21 15:26:11)

Re: Центральний замок

valik.egor83 написав:
_AlexSander_ написав:

не було такого. це якщо ви натиснули кнопку на ключі, але дверцята не відкрили.
хоча може бути запрограмована сигналка. але я маю сумніви, що хтось таке зробив.

В мене немає сигналки і це не тільки я замічав що якщо не закрити її з ключа а просто закрити всі двері вона сама закривалася просто в мене був один випадок. Я приїхав до лікарні з однією людиною він сказав що зачекає на мене біля машини постоїть покурить і я авто не закривав а вона сама закрилася і він бідолаха замерз поки я був у лікаря ,а це була зима . І так було декілька разів. І я її брав із салона

да, ну, это бред, так у людей каждый день в машине ключи оставались бы, представьте, оставил ключ в машине, вышел на пару минут и всё))

похожая функция есть на случай, если села батарейка в ключе и нужно закрыть авто, нужно при открытой двери удерживать кнопку блокировки дверей на панели более 5 секунд и тогда при захлопывании двери ЦЗ заблокируется сразу, и я так думаю, не проверял, что это работает только единоразово

  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

8

Re: Центральний замок

Всем привет. Подскажите пожалуйста, кто в курсе. Дачия Логан 2009 года, кнопки на брелке открывают и закрывают все двери, кнопка в салоне так же. Но просто ключом такого нет, только откр. и закр. ту дверь ,куда втыкаешь ключ. Это норм или что то не работает?

  0

9

Re: Центральний замок

Перевірив в себе - відкрилась лише та, куди ключ впіхуяв.

БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ
• Dacia Logan MCV 2011 1.6 16v К4М Laureate ГБО BRC
• Dacia Sandero 2009 1.6 MPI К7М Ambiance
  0

10

Re: Центральний замок

Grenkin, А що тут може бути незрозумілого? Кнопкою брелока ви відчиняєте усі дверцята одразу по радіосигналу. Кнопкою з салону відчиняєте комутацією одночасно усі замки. Ключем відчиняєте (механічно) лише ті двері, у замок котрих вставили та провернули ключа.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

11

Re: Центральний замок

floyd47, у центральних замків є така функція, коли ключем відкриваєш замок водійської двері, інші також відчиняються. Але на Логані такої фішки нема.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  1

12

Re: Центральний замок

у центральних замків така функція є , якщо три провода, наприклад, іде від водійського замка. додатковий провід як раз для керування.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

13

Re: Центральний замок

Grim, ну, так саме про замок у Логані було запитання, а не якоїсь іншої автівки.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

14

Re: Центральний замок

Grim написав:

floyd47, у центральних замків є така функція, коли ключем відкриваєш замок водійської двері, інші також відчиняються. Але на Логані такої фішки нема.

У мене з заводу: ключем у водійських дверях відкривається і закривається все + багажник, пасажира - тільки двері пасажира. Логан 2012р.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

15

Re: Центральний замок

grapes, опа! це щось на кшталт "Зазначена комплектація може бути змінена заводом-виробником Renault без попереднього повідомлення", чи вони там софт тасують, як колоду карт?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16

Re: Центральний замок

Grim написав:

floyd47, у центральних замків є така функція, коли ключем відкриваєш замок водійської двері, інші також відчиняються. Але на Логані такої фішки нема.

На моїй МЦВ 2009 року така функція була, можливо якась проблема в актуаторі, на водійській дверці він має бути з датчиками відкриття закриття замка. А ще може бути варіант що не у всіх комплектаціях така функція присутня.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

17

Re: Центральний замок

Є дві комплектації, я в одній 5 проводний актуатор на водійській дверцяти, на іншій - 2 проводний. по факту цих 3 проводи підведені на кнопку салону

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

18

Re: Центральний замок

Grim написав:

floyd47, у центральних замків є така функція, коли ключем відкриваєш замок водійської двері, інші також відчиняються. Але на Логані такої фішки нема.

У мене водійський замок відкривав всі двері. Там актуатор з 5 контактами.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

19

Re: Центральний замок

grinder написав:
Grim написав:

floyd47, у центральних замків є така функція, коли ключем відкриваєш замок водійської двері, інші також відчиняються. Але на Логані такої фішки нема.

У мене водійський замок відкривав всі двері. Там актуатор з 5 контактами.

В мене водійський замок відкриває лише водійські двері. Сандеро 2019 року.

Sandero 0.9 механика
  0

20

Re: Центральний замок

alexgreen, так само.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

21

Re: Центральний замок

О, даже не знаю как у меня. Надо попробовать.
На 99-й водительская открывала/закрывала все двери. Я думал по-другому и не бывает  roll

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

22

Re: Центральний замок

Значит это с завода функция либо есть либо нет. Мне не повезло.

  0

23

Re: Центральний замок

TDream написав:

даже не знаю как у меня. Надо попробовать.

Первый раз за три года владения вставил ключ. Да, открывается/закрывается только водительская дверь.
Оно даже и лучше...

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0