1,551

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

ivalent написав:

вирус SARC - атипичной пневмонии- они давно уже обкатали на всём шарике, но результат не устраивал,срок "удавления" гомосапиенса в 2 недели уменьшили до 5-7 дней! - и о, привалило!

гомо сапієнс такий сапієнс, шо сам себе вб*є або вірусом, або атомом, або знищенням довкілля. і дуже швидко! оце нам і ООН, і право вето...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0



1,552

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47, Ванга, залогінсья під своїм ніком. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,553

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Александр007 написав:

с 6 апреля запрещено:

Мало, треба ще! Всеодно не доходить smile rock  rock  rock

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,554

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Ванга, залогінсья під своїм ніком.

для наших дітей чи онуків це буде не дуже смішно...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,555

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

це буде

Я ж кажу: Ванга, залогінсья під своїм ніком! lol
Ні, ну серйозно, годі каркати, ти ж не знаєш майбутнього, і навіть якщо в тебе якісь страхи з ним пов'язані, яка користь від їх поширення? Зіпсувати всім настрій? Ну тоді не Ванга, а не знаю хто...  patsak

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,556

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Не планета, а дурдом какой-то.

  0

1,557

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Зіпсувати всім настрій?

ну, гаразд: всьо будіт харашо!..

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Larsen1

1,558

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,559

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Sniff написав:

Не планета, а дурдом какой-то.

Є запасні варіанти? big_smile

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

1,560 Відредаговано Александр007 (2020-04-05 17:46:10)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

https://ostrog.rayon.in.ua/upload/news/8/1585935192283/1_5e87153569628501939968_820x360.jpg

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

1,561 Відредаговано clapan (2020-04-05 18:53:19)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Так ну шо я держался сколько мог но всё-же влезу в эту темку.
Начну издалека.
В конце февраля попал я с гипертоническим кризисом в терапию, первое что было удивительно это то что я в своей больничке
никогда не видел столько народу с пневмонией. Спросил в шутку у медсестры она говорит я сама в шоке (негатив от ковидки
нарастал во мне всё больше). Всем ставили диагноз вирусная пневмония и всё.Я выписался 4 марта(25 февраля приехала дочка
из Польши).И вот 16 числа я моя старшая дочь(из Польши),жена и младшая дочь почувствовали боль в горле,кашель был у меня
старшей дочки и внука(сын старшей 2 годика),посмеялись все но 18 марта рванули на приём к семейному врачу.Всем поставили
диагноз ОРВИ назначили полоскание горла антибиотики и всё. Температуры не было ни у кого(у старшей 17 марта 37.1 один раз
и всё). Чтоб экономить бюджет взяли антибиотики на двоих(старшей и младшей) с женой решили отделаться полосканием спреями
и леденцами.Первой отпустило жену(7 дней) потом младшую(10 дней) потом старшую (14 дней) я лечусь до сих пор но иду на
поправку.
А теперь симптомы.
Младшая-температура норма, боль в горле боль в ушах,(одышка тахикардия 2-3 дня) возраст 16 лет
Жена- температура норм, пропал вкус и запах,боль в горле возраст 44 года
Старшая -температура норм кашель сухой ,насморка небыло, одышка дня 4,в горле боль 14 дней
Ну и вишенка на торте.
У меня боль горле до сих пор(сейчас меньше) кашель редко, боль в ушах,головная боль в затылке на 7 день, лихорадка приступами,
боль в почках приступами(моча с белыми хлопьями два дня сейчас норма) одышка ,тахикардия 2-3 дня,ломота в суставах, холодные
конечности ну и бонус температура 35,8 - 36,9. Возраст 47 лет. Что за странная болезнь такая?
Когда одышка была такая что начала голова кружиться вызвал скорую с "космонавтом". Приехал осмотрел сказал не критично и
уехал.
Через час позвонила семейная врач и говорит .Саша что ты хочешь у нас нет в городе тестов на Ковидку. Напоминаю мой город
КРИВОЙ РОГ. Повторяю тестов нет. Она говорит что с января люди болеют этими симптомами но тестов нет значит ОРВИ. Лечат
симптомно.

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор, ivalent3

1,562

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

clapan написав:

Она говорит что с января люди болеют этими симптомами

Даже с конца декабря.

  0

1,563

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Георгич написав:
clapan написав:

Она говорит что с января люди болеют этими симптомами

Даже с конца декабря.

Кстати я с дочкой сделал обзорную легких(рентген от 2 апреля) ,всё чисто. Семейный врач говорит( я и сам читал) что на рентгене не
видно воспаления у тех кто переносит в лёгкой форме.

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

1,564

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

clapan написав:

Кстати я с дочкой сделал обзорную легких(рентген от 2 апреля) ,всё чисто. Семейный врач говорит( я и сам читал) что на рентгене не
видно воспаления у тех кто переносит в лёгкой форме.

да

  0

1,565

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Да забыл сказать что мне стало лучше когда поменяли лечение. Что подошло моим не подошло мне.(расписывать не буду)
Находимся дома продуктов нагребли носим маски и перчатки.

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

1,566

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Sivil написав:

Є запасні варіанти?

Так в том-то и дело, что нету. Блин.  dash1

  0

1,567

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:
clapan написав:

что на рентгене не
видно воспаления у тех кто переносит в лёгкой форме

не видно или его не было? я так и не понял

Рентген не выявляет пневмонию ковидки(в легкой форме)даже если она есть. Только томография покажет. Ну а в тяжёлой ясно видно и на рентгене. Симптомы пневмонии есть а на снимке чисто.

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0
Спасибо сказали: ivalent2

1,568

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:
clapan написав:

Рентген не выявляет пневмонию ковидки(в легкой форме)даже если она есть. Только томография покажет. Ну а в тяжёлой ясно видно и на рентгене. Симптомы пневмонии есть а на снимке чисто.

странно... вроде даже банально бронхит видно... но все равно спасибо за ответ!

Там развитие пневмонии разное. В интернете куча объяснений итальянских врачей.

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

1,569

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

1. Из дома выходить нельзя, но если нужно, то можно.
2. Маски вообще не помогают, но их обязательно носить.
3. Магазины закрыты, но их открывают если нужно.
4. В больницы бесполезно с этим идти, но идти обязательно.
5. Этот вирус смертельный, но в принципе не страшный.
6. Перчатки не помогут, но они нужны.
7. Все остаются дома, но все гуляют.
8. Еды в супермаркетах полно, но её кому-то не хватает.
9. Вирус на детей не действует, но дети в зоне опасности.
10. Оборудования не хватает, но оборудования достаточно.
11. Есть много симптомов того, что ты болеешь, но можно переболеть без симптомов.
12. Чтоб не болеть, нужно тренироваться, но в спортзалы и на пробежки нельзя.
13. Лучше всего гулять на воздухе, но на воздух, особенно в парки, нельзя.
14. Полные в зоне риска, но лучше сидеть дома и жрать, чем гулять на воздухе.
15. К пожилым людям нельзя приходить, но можно приносить продукты и лекарства.
16. Самим ходить к пожилым родственникам нельзя, зато можно заказывать им доставку, разносчики которой контактируют в день с сотней человек.
17. Каждый разжигающий панику начинает свое сообщение словами «не хочу разжигать панику, но…»
18. Штрафы никак законно не обоснованы, но их выписывают.
19. Штрафы придуманы для нарушающих карантин, но можно штрафовать и тех, кто просто один вышел в парк.
20. Чрезвычайное положение не объявлено, но власти ведут себя так, будто оно есть.
21. Домашнего ареста нет, но выходить никому нельзя.
22. Вам с пожилой мамой и бабушкой встречаться нельзя, а постороннему таксисту можно.
23. Персональные данные охраняются законом, но вы должны сдать их по первому свистку программе слежки, которая хранит их в открытом виде и никак не защищена.
Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0
Спасибо сказали: clapan, sdj387jsd, Don Kortes, ivalent4

1,570

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

(с) Sivil - а у нас все так smile...  app  grater

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,571

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

    Сергей Дибров / 2 апреля, 10:24
Коротко про узурпацію

Зараз я хочу пояснити, чому ініційована новоспеченим міністром Максимом Степановим постанова про нові карантинні обмеження є незаконною, більш того — злочинною, і чому її не можна виконувати.

1. Ми живемо у правовій державі.
Хто не згодний з цією тезою, можуть далі не читати. Живіть собі далі по поняттях.

2. В нашій державі діє Конституція, яка встановлює права громадян.

3. В нашій державі діють закони, яких усі повинні дотримуватися.

Зокрема, є: — Закон України «Про правовий режим надзвичайного стану». — Кодекс цивільного захисту України, в якому встановлено правовий режим наздвичайної ситуації.

4. «Надзвичайний стан» і «надзвичайна ситуація» — не тотожні поняття.

Надзвичайні ситуації різного рівня відбуваються щодня: наприклад, пожежі, ДТП, зсуви на приморських схилах тощо. Оголошення режиму надзвичайної ситуації стосується діяльності підприємств, установ, державних органів. За Кодексом, участь громадян в ліквідації надзвичайних ситуацій здійснюється виключно за їх згодою. Зовсім інша справа — надзвичайний стан. В період надзвичайного стану Конституція допускає обмеження певних прав громадян, примусову працю і навіть примусове відчудження майна громадян (ст. 41 Конституції).

Надзвичайний стан — справа дуже серйозна. Тому Конституція встановила особливий порядок його оголошення. Надзвичайний стан оголошує Президент України, а потім затверджує Верховна Рада.

Зараз Кабінет міністрів оголосив в країні надзвичайну ситуацію. Так, має право і інколи навіть обов’язок.

Але ж 1 квітня 2020 року міністром охорони здоров’я Степановим було анонсовано влаштування таких заборон Кабміном:

– заборона громадянам перебувати в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора; – заборона перебувати в громадських місцях громадян, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх; – заборона громадянам пересуватися групою осіб більш ніж дві особи; – заборона відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони; – заборона відвідувати спортивні та дитячі майданчиків; – заборона громадянам проводити всі масові (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні та інші) заходи, у яких бере участь понад 10 осіб.

Ці заборони вочевидь обмежують конституційні свободи і права громадян, зокрема свободу пересування (ст. 33 Конституції України), право проведення мирних зборів (ст. 39 Конституції), право на свободу віросповідування, відправлення одноособово чи колективно релігійних культів (ст. 35 Конституції).

А тепер починається найцікавіше.

Так, звісно, конституційні права громадян не є абсолютними. Вони дійсно можуть бути обмеженими. Але:

свобода пересування може бути обмежена в умовах надзвичайного стану, а не надзвичайної ситуації (ст. 33 Конституції, п. 1 частини першої ст. 16 ЗУ «Про правовий режим надзвичайного стану»);

право на свободу мирних зібрань може бути обмежено виключно судом (ст. 39 Конституції, п. 4 частини першої ст. 16 ЗУ «Про правовий режим надзвичайного стану»);

право проведення релігійних та інших заходів може бути обмежено в умовах надзвичайного стану, а не надзвичайної ситуації (ст. 35 Конституції, п. 4 частини першої ст. 16 ЗУ «Про правовий режим надзвичайного стану»).

Карантин — це обмеження прав людей. Саме тому стаття 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» встановлює, що карантин може бути встановлений не інакше як у разі оголошення надзвичайного стану.

Кабінет Міністрів України не має повноважень оголошувати надзвичайний стан і запроваджувати обмеження прав громадян. Це виключні повноваження Президента, Верховної Ради України і в деяких випадках суду.

Таким чином, першоквітневе офіційне повідомлення про те, що Кабінет Міністрів начебто планує запровадити «більш жорстки вимоги» і «заборони», судячи з наявної інформації, свідчить про підготовку до злочину. Це дії, спрямовані на захоплення державної влади, у формі змови.

І не треба мені казати, що «уряд діяв в умовах «крайньої необхідності», коли «не можна тягнути» і «треба діяти рішуче». Прем’єр-міністр за посадою входить до Ради національної безпеки і оборони України. Ніщо у світі не заважало Кабінету міністрів ініціювати введення надзвичаного стану в діяти в законний спосіб — так, як передбачено ст. 5 Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану». Але ж вони свідомо обрали інший шлях. Злочинний.

Кримінальний кодекс України:Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади 1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, — караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
Конституція УкраїниСтаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

P.S.
Про порушення порядку встановлення карантину, встановленого ст. 29 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», я вже навіть не говорю.

https://dumskaya.net/post/korotko-pro-u … F1Bg1qpju8

Будьте бдительны !
Как любит повторять один гавнюк,

Курочка по зернышку клюёт, тут-тук-тук

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0
Спасибо сказали: Vader, floyd472

1,572

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,573

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Чудесатые чудеса не останавливает даже пандемия...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

1,574

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Утащено у ibigdan
Странно, что люди с медицинским образованием, хотя бы из профессионального интереса не соблюдают...

В городе Олешки Херсонской области медсестра на смене почувствовала себя плохо, но продолжала работать. Позже её самочувствие ухудшилось и она была госпитализирована с пневмонией, а после умерла от осложнений.

Умершая медсестра была уважаемым человеком, и на похороны пришло более ста человек, пришло много коллег-медработников, ну и как принято во время прощания, люди целовали покойную в лоб.

Прошло время и в больницу пришли результаты на коронавирус, которые оказались положительными. Главврач больницы, в которой это случилось, была на сессии райрады и вела тесные контакты с депутатами и чиновниками района, дружески обнималась. Чуть позже у неё проявились симптомы, сдала анализы и находится на изоляции.

Соблюдайте хотя бы простые всем известные правила, это же бесплатно и не тяжело...
Всем здоровья.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

1,575 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-06 13:30:13)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

А коли? В кого? І як почнемо відпрошуватись, щоб вийти на вулицю?
Та коли, будем отримувати штрафи по білінгу телефоні, карток, фото-мордо фіксації??
Говорю мало!!! smile уже ідеї по домах ходити, міряти температуру, по малу в голову приходять.

Гадаю останній акорд - це самоутилізація!!!
Ось так і фантастика стає реальністю!!! Скотарство, зло - завжди робиться заради благих намірів.  Цими "благими" намірами доріжки всюди устелено.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0