51

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Yeka написав:

Включи фари,а потім омивач скла.

Логічно. Дякую.

  0



52

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Від первачка потім запах в салоні неприємний((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

53

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

у мене ще літня не є використана... Доливаю горілочки дешевої - "незамерзайчика" або трохи спирту.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: svserj1

54

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Навіть не знав що тут омивайка фар є)

smile миє фари при увімкненому ближньому світлі автоматично кожне третє змивання, або якщо потягнути та утримувати важіль омивача більше ніж 3 секунди.

  0
Спасибо сказали: o4karikjean, Андрей_1232

55

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Пробіг 6200
В суботу залишилось пального на два кубики це приблизно літрів 20 залив ще 30л пістолет відсічку не давав - по показах до повного баку одного кубика бракувало. Вчора (вівторок) звернув увагу що повний бак показує, тепер катаюсь і спостерігаю що буде дальше і скільки кубиків зразу зникне. Потім поїду до повного допхаю.

  0

56 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-27 19:15:27)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

на кубики, увагу особливо не звертаю, розхід + скільки залито, показник. А по авто як, уже напевно якась думка сформувалась????Цікаво почути опис Ваших думок по авто!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

57 Відредаговано o4karikjean (2019-11-28 00:26:15)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sdj387jsd, ну складно відповісти в загальному про авто яким я ще натішитись не можу)
Я розумію що по якості і комплектаціїї Рено не топчик, але в мене "чистий" європеєць з комплектацією в базі яка не поступається китайцям. Мається на увазі що китай добре фарширують. Але мені простіше відповісти на запитання чого тут немає точніше я не знаю що тут за такі гроші ще мало би бути. Все пізнається в порівнянні але тут є все про що можна мріяти пересідаючи ну з дуже бюджетного авто.
Самий жирний плюс це кліренс. Я не впевнений що тут є заявлених 20см кліренсу але я впевнено їду без страху всюди і не задумуючись що десь можу чимось зачіпити єдине, що на бордюри з ходу я не заскакую. По начинці я не розумію за що авто називати бубном: датчки дощу світла поворотні протитутманки, парктроніки, розумні поворотники (коли від легкого дотику він блимає лише два рази) дефлектори обдуву на задній ряд (морда+ноги), датчики тиску в шинах, підігрів сидінь, круїз, обмежувач швидкості, мультируль. Так у мене манітола замість планшету тобто машина сама не паркується і не виїжджає з парковки ну і відповідно немає камери заднього ходу і навігації але я не готовий за це "задоволення" платити штуку баксів.
Саме часте питання на вулиці коли виходжу з авто "скільки тут кубів? Два?" коли відповідаю що 1,2 всі витріщають очі. Дійсно непокоїла кубатура двигуна, але я ще жодного разу не відчув що мені не вистачає тяги. Ні в потоці ні на трасі я не відчуваю себе обділеним, єдині два моменти це холодний двигун і повна загрузка коли відчуваєш що треба тиснути трошки сильніше на педальку. На першій/другій передачі можна повністю забирати ногу і машина сама собі повзе/їде. При прискоренні на другій передачі на мокрій дорозі блимає ЄСП тобто тяги більш ніж достатньо.
По ходовій також жодних питань, тепер авто навіть м"якше стало ніж з салону, єдиний мінус це дуже багато ям дрібних/середніх, тоді підвіска "погримує". авто рулиться дуже добре, радіус розвороту також непоганий. Карочє.... я про свою скромність можу розказувати годинами)
На даний час з реальних мінусів це посадка пасажирів заднього ряду( , якщо прудконога лань вміститься там без питань то тета поза 90кг буде мати проблеми) але якщо серйозно то залізти на задній ряд трошки проблематично, місця ззаду більше ніж достатньо, але сама посадка бажає кращого а враховуючи висоту машини... це авто для двох дорослих з дітьми)) тещу посадити можна але пороги вона вам пошкрябає((.
Ще одним мінусом незважаючи на його плюси є електронний автоматичний ручнік, або я ще не навчився його вмимикати повністю. Про що йдеться - його не можливо вимкнути без запуску двигуна, тобто при включеному запаленні, але незаведеному двигуні я його вимкнути не зміг (з толчка машину не заведете) і якщо ви його вимкнули на холостих оборотах то заглушивши двигун він сам затягується. Чувак з лагуни показував, як він у себе його вимикає, але у себе так я не зміг. Будемо вірити словам манагера з салону що зимою він не примерзає))
Це коротко про що встиг згадати, якщо є запитання з радістю відповім))
ЗІ. Розхід. Реальний на сьогодні це 8 літрів на сотню,  по трасі бере 6-7,5 залежно від манери їзди, якщо тошнити то не цілих 6.

  0
Спасибо сказали: Георгич, sdj387jsd, Lavrik, Evgenий4

58

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean, а чого не Дастера? Для гірських доріг він буде кращим.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

59 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-28 09:27:41)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Ще одним мінусом незважаючи на його плюси є електронний автоматичний ручнік, або я ще не навчився його вмимикати повністю. Про що йдеться - його не можливо вимкнути без запуску двигуна, тобто при включеному запаленні, але незаведеному двигуні я його вимкнути не зміг (з толчка машину не заведете)

Ну да це дійсно незручно! Розраховано на білявку, які з початку глушать мотор, та потім затягують ручник. А інколи і забувають. Але на форумі бачив таких уже  tongue  lol1

o4karikjean написав:

Будемо вірити словам манагера з салону що зимою він не примерзає

smile Да має він відключатись, там в бк багато чого відключається, принаймі у себе понаходив.
А з проти-відкатною системую подружились уже?

o4karikjean написав:

коли відповідаю що 1,2 всі витріщають очі.

Да не переживайте, цей 1.2 не наскільки паскудний, як про його всі думають.

А по авто буду, дуже вдячний як і далі будите описувать свої враження, як на мене за свої гроші досить гарне авто!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

60 Відредаговано eglantier (2019-11-28 11:06:20)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sdj387jsd написав:

Розраховано на білявку, які з початку глушать мотор, та потім затягують ручник.

Я білявкаааааа!!!!
Щоправда, у мене просто на ручник турбо-таймер надаштований: затягнув до вимкнення двигуна - буде молотити ще хвилину, щоб глушило відразу - треба вимкнути двигун до затягування ручника.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  1

61

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sdj387jsd написав:

Розраховано на білявку, які з початку глушать мотор, та потім затягують ручник.

Алгоритм ручника важливий для автомата. У них спочатку педаль тормоза, потім ручник, потім селектор в паркінг, потім глушиш.
Для мануальної кпп нема різниці.

  0
Спасибо сказали: YT1

62

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Так цеж звичайна коробка. Очевидно випадки зкочування часті. Тому таким чином і попіклувались. smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

63

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sergiosem написав:

o4karikjean, а чого не Дастера? Для гірських доріг він буде кращим.

Та скільки тої зими))) А якщо серйозно то за таку ціну дастер вийшов би тільки бензиновий і бідніший ну і в середині він "пАпроЩє". Це тепер дастер чуть-чуть дорожчий за каджара а літом різниця 35тис.грн. і ще газ штуку щоб поставити. Я вже писав, дружина в дастера навіть сідати не хотіла.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-28 12:38:55[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

А з проти-відкатною системую подружились уже?

Так, усе просто, якщо не спішу то чекаю коли відпустить цей момент уже інтуїтивно відчуваю, а якщо в потік вклинитись потрібно швиденько то вибиваю передачку на нейтраль, втикнув поїхав. Вона ж падла розумна, методом тику визначив що система тримає авто коли передача "увікнена" ( Фєдрич прівєт smile ) на нейтралі не тримає і знає ж зараза чи задня чи передня  втикнута і в потрібну сторону тримає, тобто реально не дає відкочуватись незалежно чи в перед чи в зад.
А по об'єму двигуна не парюсь бо на попередній за 13 років 150 тис накатав лише
Доречі з показником палива все нормально (пєрєбдєл чутка) скоріш за все там майже повний бак був ось воно на підйомчику і скоректувало показник, сьогодні по дорозі на роботу згас один кубик.
ЗІ.ЗІ. вчора забув сказати що в базі ще є дотяжка вікон при подвійному натисканні на кнопку закривання. Цей режим там якийсь суперзакривачка називається що при подвійному натисканні авто за ручку з середини не відкриєш навіть якщо скло висадять.
Ну і зеркало зі сторони водія має таку кривизну, що авто в сусідній полосі майже без сліпої зони тобто з зеркала зразу в око вискакує))

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

64 Відредаговано Александр007 (2019-11-28 13:06:31)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean,
Вы напутал.
Это Каджар намного дороже  Дастера.
Картур примерно как Дастер
Про ручник я что то пропустил,  противооткатная система есть?
сколько  передач?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

65 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-28 13:34:15)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Так, усе просто, якщо не спішу то чекаю коли відпустить цей момент уже інтуїтивно відчуваю

У себе наволочився, чуть газонути . Якраз поки колодки відпустить, то щей і клапан егр встигне закрити! Тоді і старт нормальний. на 1-2 сек треба готовитись до старту! Але швидко прикривається! Можна їздити! Але це для дизелів доречно, їх сильно задушили з низів!

До-речі мегани 1.6 седани появились! і ціна норм! Хороша альтернатива логану 1.5. ша шкодам і іншим!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-28 13:22:52[/merge_posts_bbcode]

o4karikjean написав:

А по об'єму двигуна не парюсь бо на попередній за 13 років

За 1.2 не партесь катався на одному з двухйоботним йоботом там +250к км, і все норма. На 1.2 газ не ставте. Просто на бензині.

А дастер гидкий зовні. Купуючи дороще авто ну треба щоб воно хоч якось да око радувало! Каджар на вигляд не відштовхує!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

66

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Александр007 написав:

Это Каджар намного дороже  Дастера.
Картур примерно как Дастер

Йшла розмова про повний привід для гір. У такому вигляді Дастер-Зеник був дорожчий за Каджара лайфа і в комплектації чуток бідніший. Якщо мова про бензиновий монопривід у Дастера і мех5 то "такой хАккєй нам нє нужен"))

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

67 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-28 14:23:22)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

До-речі мені і 1.2 Каджа ліфе, правда 4-2, теж приглянулась. Якщо буде грана пропозиція, на зекономлені кошти логаном на пальному можна буде і взяти, для себе милого  tongue Якраз гарний стимул кинути курити  tongue Подарок собі ріднесенькому на дн  angel

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

68

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sdj387jsd написав:

Якраз гарний стимул кинути курити

Сьогодні рівно 14 років, як я кинув палити. На момент коли кинув йшло дві пачки синього вінстона в день на сьогодні це приблизно 50грн Отже 365х50х14=255500 грн. навіть на степвея ненатягнуло лише на логана. Так що на Каджара треба завязувати зразу: з сигаретами, пивасиком, кавильом, горілочкою і дівчатами (хоча на машину часу і бабла йде більше)   crazy

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

69 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-28 14:44:09)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean написав:

Сьогодні рівно 14 років, як я кинув палити. На момент коли кинув йшло дві пачки синього вінстона в день на сьогодні це приблизно 50грн

Більше, а так в день спалюю просто біля 100 грн  acklad  Алкоголізм і то дешевше, чим це запалювання грошей.

o4karikjean написав:

і дівчатами

Це багато коштів не тягне, дай не цікаво уже стало. Нічого нового.  styrka

o4karikjean написав:

хоча на машину часу і бабла йде більше

100% але скільки всього авто і  вертає smile
Буде, видно десь по місту і так, 1.2 каджа непогано виглядає, як та квашана капуста. Купить не дуже дорого показать не стидно lol

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

70 Відредаговано Александр007 (2019-11-28 14:41:08)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean,
5 мех не смотрим даже.
Дастер  1.5 ,110л.с. 6 передач.
Комплектация техроад
Каджар дороже на 140тыщ. И выше

Ясень пень 1.2 дешевле
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-28 15:45:53[/merge_posts_bbcode]

Каджар 4х4, 1.6 дизель так тоже недорого  700тыщ

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

71

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Александр007 написав:

Ясень пень 1.2 дешевле

так я на цьому пні з ясеня і катаюсь)) і дуже задоволений))

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

72 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-28 14:55:12)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Дизель каджа то уже, не доречно. Десь далі поїхати по роботі соватись тільки логан! Та ще раз логан. А десь так себе побалувати то 1.2 він їде, файно їде. А уже перекручені дизелі то не то. З них уже все що можна і вижимають. Від цього і ресурсу не добавляться. Тому моя думка 1.2 це саме те що треба щоб себе побалувати. А себе балувати, уже все-рівно скільки він бере бензину! Це цяця gheart 4-4 це вже дуже хороша цяця  upp

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

73

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

o4karikjean,
Так это самое главное что все устраивает  storstark

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

74

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

Александр007, він шифрується, де мешкає... але судячи із постів,  для його місцевості був би практичніший Дастер 4х4. Машина це засіб пересування, тому він має бути зручнішим та практичнішим ніж статусним... але вирішує кожен сам...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

75 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-28 15:53:59)

Re: Renault Kadjar 1.2 Tce LIFE (кліма+задній парктронік+протитуманки)

sergiosem написав:

Дастер 4х4.

В гірській місцевості дизель.  acklad гбо, ну теж, не фонтан.  У його пробіги не великі! 250к безпроблемної роботи а той значно більше йому вистачить надовго! За доплату за дизель на цій автівці можна сміло кататись ой як довго! Взагалі гарна машина, так нащо переплачувати за той мега перехвалений дастер?? Ніякі йоботи йому точно не потрібні і того, гарне авто за гарні гроші! upp І молодець що купив. plus Так і авто не фрукт. А має динаміку! Тай чим далі в гору, тим більше треба хоч якась да турбінка пукалка.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0