376

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Rothmanz написав:

Это ул. Замарстынивская. Она сколько помню всегда убитой была. Там сейчас идет реконструкция. Также в планах реконструкция ул Шевченка, но на следующий год. Идет реконструкция площади возле ж\д вокзала..
Так что гнать не надо.

Да никакого гонева - зашел тут с утреца один "умник" - евромечтатель и начал гнать "вы все казлы".
Мы может и казлы, но он по факту еще хуже smile.
Да, и перед всеми добрыми людьми всей Украины - не воспринимайте это на свой счет storstark

Rothmanz написав:

Но, также не секрет, что эту проблему значительно усугубили действия Киевских властей, которые специально препятствовали вывозу мусора из города

А кто другим регионам мешал вывозить мусор? А кто в конце концов Киеву мешал вывозить мусор? - мусор не вывозить нужно, не подбрасывать его соседям в лесопосадки, мусор нужно утилизировать  и перерабатывать, возможными методами.
Могу рассказать как Клюев в тогда еще мирном Луганске решил эту проблему.

А к твоим словам - В каждом городе есть конфетка и захолустье.
Но вспомни львовские дороги до Евро 2012? - Центр рыги именно тогда перекопали.
Сейчас у вас в планах окружная, но деталями я не интересовался.

  0



377

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Но вспомни львовские дороги до Евро 2012? - Центр рыги именно тогда перекопали.

Евро2012 был лишь хорошим поводом. Было бабло. Тогда много чего сделали. И много чего украли. Процент откатов знаете какой был? Я знаю. 80%. Крали безбожно.
Крали все кто мог. Лично знал одного прораба. Он на Евро2012 два (!) дома себе построил под ключ. За год.
Я бы понял, если бы рыги тогда без Евро2012 построили дороги и стадионы, но ведь этого небыло.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  1

378

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Rothmanz написав:

Евро2012 был лишь хорошим поводом. Было бабло. Тогда много чего сделали. И много чего украли. Процент откатов знаете какой был? Я знаю. 80%. Крали безбожно.

Да, рыги крали безбожно, за что и поплатились.
Вааще откаты ходили 30%, по каждому этапу, но наверное кто как договорился.
Нормальные фирмы, которые реально работали, Альтком заводил через прослойки. Ну а дальше понятно.
Кстати, нужно отдать должное Азирову, он тогда сверху вниз многих покидал на эти же 30%.
Так что к примеру я, свои "честные" деньги получил, а 30% сверху нет. Т.о. откат был срезан.
Но конечно же это не со всеми. На ком то рыги и подрядчики не хило грелись.

Rothmanz написав:

Я бы понял, если бы рыги тогда без Евро2012 построили дороги и стадионы, но ведь этого не было.

Нет конечно, и не будет.

Обидно больше всего то то, что прогнав за это воровство рыгов, пришло народом вознесенное Пецьо, и давай молотить бабло еще больше.

  0

379

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич,
приїдь, та глянь! Місто обслуговують місцеві організації невідомого походження...
Був період, коли де-які компанії по вивезенню сміття мали проблеми з вивезенням...
Думаю. що наше місто набагато чистіше, ніж те у якому живеш!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  1

380

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sergiosem написав:

Георгич, верніться в реальний світ, а потім будете трактувати історію!
Децентралізація дала змогу залишити кошти у місцевих бюджетах, а до того нас грабували такі, як ви і на відкуп давали крихти!
до 14 року мокшанську мову тут майже не було чутно, поки у 14 році не понаїхали...
Зрівняйте наші села та ваші - побачите різницю! чим далі на схід - тим більш вони зачухані! тягнетесь до своїх братушок!

Погоджуюся! За Порошенка на західній Україні дороги стали одні з найкращих.
До Порошенка жоден президент нічого не робив...і дороги були найгірші в Україні.
І це все завдяки Децентралізації...яку зелень хоче знову прибати...
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-24 20:27:41[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Про дороги прикарпаття, то і тут Порошенко мимо, це справа Шевченка і Коломойського.

Не знаєте деталей, то краще не пишіть дурниць...
Буковель працює з 2000року. І дорогу ніхто не робив...
Шевченко і Коломойський причетні тільки до фірми ПБС, яка їм належить і робить дорогу. Звичайно, що там всі в долі...Але роблять вони дороги досить якісно!!

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-24 20:29:59[/merge_posts_bbcode]

Ще раз повтроююю, тільки Децентралізація, яку зробили за Порошенка дозволила дуже багато зробити у сфері благоустрою!!!

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-24 20:38:18[/merge_posts_bbcode]

Rothmanz написав:

Но, также не секрет, что эту проблему значительно усугубили действия Киевских властей, которые специально препятствовали вывозу мусора из города дабы Садового добить. Использовать горожан в качестве заложников, это зашквар. Так что не надо тут гнать на западенцев. Схидняки тоже еще те кадры.

100% Садового просто підставили, щоб він не був конкурентом....
Стотосвно, східняків, западенців і т.п...гидко читати...Хлопці, може досить вже сваритися між собою?...У країні війна і якщо  ми ще між собоюбудемо сваритися, то це на руку тільки  ху@лу буде...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  1

381 Відредаговано Георгич (2019-11-24 22:27:21)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

jasonua написав:

Шевченко і Коломойський причетні тільки до фірми ПБС, яка їм належить і робить дорогу. Звичайно, що там всі в долі...Але роблять вони дороги досить якісно!!

Так про це ж і мова.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-24 22:30:51[/merge_posts_bbcode]

jasonua написав:

Ще раз повтроююю, тільки Децентралізація, яку зробили за Порошенка дозволила дуже багато зробити у сфері благоустрою!!!

Проїдься миколаївщиною, запоріжжям, Полтавою, Кропивницьким, криворіжжям, маріупольщиною і багато ще де.
І потім розповіси і про децентралізацію, і про Порошенка.

  0

382

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Проїдься миколаївщиною, запоріжжям, Полтавою, Кропивницьким, криворіжжям, маріупольщиною і багато ще де.
І потім розповіси і про децентралізацію, і про Порошенка.

питання до місцевих керівників і куди вони поділи кошти! тепер розповідати байки, що Київ не дав грошей - не вийде! у вас там ще глухий комунізм у головах та казнокрадство, тому і байки тут травиш! гроші отримали усі, а як їх використали - питання до ваших обранців!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  1

383

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sergiosem написав:

питання до місцевих керівників і куди вони поділи кошти! тепер розповідати байки, що Київ не дав грошей - не вийде! у вас там ще глухий комунізм у головах та казнокрадство, тому і байки тут травиш! гроші отримали усі, а як їх використали - питання до ваших обранців!

Краще б ти мовчав, бо приклад з львівським сміттям перекриває весь твій нацистський трьоп, і про децентралізацію, і кошти, і про культуру.
.

  0

384

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Проїдься миколаївщиною, запоріжжям, Полтавою, Кропивницьким, криворіжжям, маріупольщиною і багато ще де.
І потім розповіси і про децентралізацію, і про Порошенка.

Тут вже питання не до Порошенка, а до місцевої влади, яку Ви обирали....Видно не тих вибрали і все осідало в кишенях...Тому нічого і не робилося у вас!!!
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-24 22:00:40[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Краще б ти мовчав, бо приклад з львівським сміттям перекриває весь твій нацистський трьоп, і про децентралізацію, і кошти, і про культуру.
.

Може досить вже ображати один одного?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

385

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

jasonua написав:

Може досить вже ображати один одного?

jasonua, абсолютно нічого до Вас не маю, як і до будь-якої іншої розумної людини.

  0

386 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-24 23:11:01)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Про цю децентралізацію, до сих пір не можу зрозуміти добре чи погано!
З одної сторони гнила риба, відмахнулась - то не ми то Ваші на місцях, з іншої стороні ті Ваші на місцях у риби гроші просять. З іншої сторони то Ваші регіони Ви і думайте де гроші брати та як розпоряджатись. І виходить місцеві ради ще більше з комерцією перепікаються. Грубо кажучи ті дають тільки теж своїм кошти. Або дає кошти риба, за лояльність цій рибі. І все воно мішається там більше того там меньше того.
І в цьому всьому дурдомі стало ще важче розібратись. А з іншої сторони тепер кожен знає за що відповідає та куди і за що свої кошти владає. Ефект буде але і узурпація влади теж буде!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

387 Відредаговано Георгич (2019-11-24 23:14:46)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd написав:

І виходить місцеві ради ще більше з комерцією перепікаються.

Можна сказати так, і це буде точніше - комерція і стала місцевою радою. Бізнеу потрібна влада, а владі бізнес.

  0

388

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Краще б ти мовчав, бо приклад з львівським сміттям перекриває весь твій нацистський трьоп, і про децентралізацію, і кошти, і про культуру.
.

пити перестань - синок асвабадітєлів! та закрий свою кацапську пику!
нацисти були твої батьки, які українців вбивали та з ненавистю до них відносилися! нацизмом хворі твої братушки з РФ, тільки він рашизмом називається!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

389 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-24 23:39:10)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Можна сказати так, і це буде точніше - комерція і стала місцевою радою. Бізнеу потрібна влада, а владі бізнес.

Значить не тільки в мене такі думки. Інша думка що більшості бізнесу мало вигідний, напрямок Ес...Їм потрібна своя монополія на внутрішньому ринку. Можливо помиляюся.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

390

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sergiosem написав:

пити перестань - синок асвабадітєлів! та закрий свою кацапську пику!
нацисти були твої батьки, які українців вбивали та з ненавистю до них відносилися! нацизмом хворі твої братушки з РФ, тільки він рашизмом називається!

Це ти в дзеркало подивився.

  0

391

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

пришло народом вознесенное Пецьо, и давай молотить бабло еще больше.

Дайте срок, про зеленых будете говорить тоже самое.
Во все времена крали. Разница только в размерах.
Кирпу , покойного, помните? Какое наследие он после себя оставил? Правда есть что вспомнить? УЖД из руин поднял, мосты построил. Во Львове путепровод досихпор его именем называют, в Киеве по-моему тоже какой-то мост с его именем связывают.
Я это к чему. Думаете не воровал? Воровал. Но не более 10-15%. И другим не давал больше. За что нещадно карал. Наверное за это и поплатился.
Но человек после себя такой след оставил, что про него досихпор с уважением вспоминают.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-24 22:49:19[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:
sergiosem написав:

пити перестань - синок асвабадітєлів! та закрий свою кацапську пику!
нацисти були твої батьки, які українців вбивали та з ненавистю до них відносилися! нацизмом хворі твої братушки з РФ, тільки він рашизмом називається!

Це ти в дзеркало подивився.

Да закиньте этого товарища в игнор, спокойнее будет. Давно таких упоротых не встречал.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

392

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd написав:

Значить не тільки в мене такі думки. Інша думка що більшості бізнесу мало вигідний, напрямок Ес... Їм потрібна своя монополія на внутрішньому ринку. Можливо помиляюся.

Щоб це зрозуміти потрібно собі поставити наступне питання - які ти бачиш найперспективніші інвестиції в Україні на сьогоднішній день та на найближчі пару років? Відповідь на це питання вже відома, і вона мене здивувала, а ти (в своєму лісі smile, мабуть її і не зрозумієш, тобто не сприймеш).
ЗІ. Я сьогодні вже давав на це натяк, але за нацистським галасом він лишився не заміченим.

  0

393

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Відповідь на це питання вже відома, і вона мене здивувала,

Интересно услышать. Озвучьте плиз.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

394

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Rothmanz написав:

Да закиньте этого товарища в игнор, спокойнее будет. Давно таких упоротых не встречал.

Дык, давно стараюсь игнорить, но сегодня с утра он как ввязался своими перепостами, так и не успокоится никак.
Глупо  dntknw

  0

395 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-25 00:05:03)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Відповідь на це питання вже відома, і вона мене здивувала

Вона була відома. + більше доларів не значить, краще жити простим людям!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

396

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Георгич написав:

Дык, давно стараюсь игнорить,

Кнопочка есть волшебная для этого.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

397

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd написав:

Але в мене думка, крутиться що буде відновлення зунр

Я ніколи, навіть за часів Чорновола, не вважав це за реальність, але судячи по цій, та подібних темах по деяким персонам з-задзеркалля, я починаю в це вірити.

Але ми вище говорили про великий бізнес.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-25 00:04:29[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Але в мене думка, крутиться що буде відновлення зунр

Я ніколи, навіть за часів Чорновола, не вважав це за реальність, але судячи по цій, та подібних темах по деяким персонам з-задзеркалля, я починаю в це вірити.

Але ми вище говорили про великий бізнес.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-25 00:05:35[/merge_posts_bbcode]

Rothmanz написав:

Интересно услышать. Озвучьте плиз.

Сейчас здесь немножко не та атмосфера.
Могу в личку.

  0

398

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

яж просив! зрозуміло!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

399

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd написав:

Але в мене думка, крутиться що буде відновлення зунр

Удивительно, но про это у меня мысли уже давно. Что-то витает в воздухе.
Только вот как, вот вопрос. Что будет катализатором событий ? Что может быть этим катализатором?
Да, и я немного опасаюсь таких упоротых как sergiosem, ибо они ипанутые на всю голову, и от них отстреливаться придется.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-24 23:07:05[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Могу в личку.

Давай.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

400

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd написав:

Вона була відома. + більше доларів не значить, краще жити простим людям!

Це аксіома!
Вона так само вірна як і ( мовою оригіналу): "Одно из самых удивительных заблуждений — что счастье человека в том, чтобы ничего не делать!" (с) Л.Толстой.

  0