51

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Купил для поиграть ELM 327 ,попробовал активировать функцию автозакрытия дверей,она активировалась.Можно еще поменять режим работы дворников ,ну и время задержки выключения лампы в салоне . Для логан 1 в принципе в ЦКБС больше ничего интересного.

  0



52

Re: Автозакриття дверей після початку руху

ANDREI написав:

Купил для поиграть ELM 327 ,попробовал активировать функцию автозакрытия дверей,она активировалась.Можно еще поменять режим работы дворников ,ну и время задержки выключения лампы в салоне . Для логан 1 в принципе в ЦКБС больше ничего интересного.

Какая программа?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

53

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Саня, яка програма.. ddt4all наприклад.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

54 Відредаговано ANDREI (2022-09-14 22:31:43)

Re: Автозакриття дверей після початку руху

az74 написав:
ANDREI написав:

Купил для поиграть ELM 327 ,попробовал активировать функцию автозакрытия дверей,она активировалась.Можно еще поменять режим работы дворников ,ну и время задержки выключения лампы в салоне . Для логан 1 в принципе в ЦКБС больше ничего интересного.

Какая программа?

Ecu Tweaker она вроде использует базы с ddt2000,кинул базы в корень памяти смартфона .

  0

55

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Ой хлопцы.. шо мне было..шо мне было..!!
Попался я с этой кнопочкой блокировки дверей ДАЖЕ без функции автозакрытия!
До войны иногда таксовал. И вот ночью ожидая заказа, нажал блокировку, что бы никакое тело из темноты не вперлось в авто.
Завел прогреть, телефон на зарядке, и решил выйти покурить....
Покурил, дергаю ручку - закрыто!! Как и все авто по кругу!
Стою и в шоке афигеваю! Без курточки.. телефон, документы, барсетка с деньгами, ключи от квартиры.. все закрыто в работающем авто! И 3 часа ночи!
Потом вспомнил, что выходя, скорей всего задел случайно кнопку и нажал на карте двери! Но я и предположить не мог, что так можно закрыть передние двери на Логане!!
В общем Санта Барбара на ровном месте.. как в анекдоте.
Шлепал в ночи, искал по району таксистов. Что бы поехать домой за вторым ключем, Те смотрят, что за раздетое тело, вночи, без денег, просит отвезти по адресу в долг!!
Еле уговорил!
Минут десять тыцял домофон пока домашние проснулись (он не громкий), вспоминал где лежит второй ключ, нашел, и таксер привез меня обратно к машине!
Может моя история будет для кого то поучительная?! А если бы в чистом поле, за городом, в другом городе? Теперь у меня до этой кнопочки прям как фобия! )))))

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0
Спасибо сказали: jasonua1

56

Re: Автозакриття дверей після початку руху

autofraht написав:

Потом вспомнил, что выходя, скорей всего задел случайно кнопку и нажал на карте двери!

Яку саме кнопку, бо на карті дверей водія лише кнопки передніх склопідйомників?

  0

57 Відредаговано igorsh88 (2024-03-25 14:27:42)

Re: Автозакриття дверей після початку руху

autofraht написав:

Завел прогреть, телефон на зарядке, и решил выйти покурить....

Не розумію dntknw Закриваючі всі двері з кнопки, будучи в салоні, при виході з авто (відкриваючи за дверну ручку) двері автоматично відкриваються.

БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ
• Dacia Logan MCV 2011 1.6 16v К4М Laureate ГБО BRC
• Dacia Sandero 2009 1.6 MPI К7М Ambiance
  0

58

Re: Автозакриття дверей після початку руху

igorsh88 написав:

Не розумію  Закриваючі всі двері з кнопки, будучи в салоні, при виході з авто (відкриваючи за дверну ручку) двері автоматично відкриваються.

Так!! Але я коли виходив, випадково зачепив локтем чи рукою "штирчик" механічного зачинення двері, і він нажався вниз коли дверь була відкрита (коли виходив з авто) Я цього не помітив, і тільки хлоп...!! І все!!! Дверь  едина відкрита водійска зачинилась, а другі були заблоковані раніше кнопкою зачинення! І КАПЕЦЬ!
Як його я віпадково натиснув, досі не розумію. Ні до того, ні після того, ніколи такого не траплялось щоб при виходя я його якось чимось випадково нажав на двері!
Мене здивувало ще, що на тих же Жигулях, авто на котрих їздив, та даже на всіх вантажних.. МАН, Мерс, Рено и т.д. Та що там.. ДАЖЕ на Победе в котрій я виріс - НЕМОЖЛИВО ТАКИМ ЧИНОМ, чи випадково, зачинити передні дверцята! На Жигулях її просто не натиснеш в відкритому положенні, на відміну від задніх, на других авто і на Победе, натискаеться, но при зачиненні кнопка підіймаеться уверх!
Я на Логані потім перевіряв с ключами в руках, На відкритої передньоі двері нажав, закрив - зачинилась!
Нема на Логані системи страховки від випалкового зачинення!!! І це мене дуже здивувало таке "відкриття"

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

59

Re: Автозакриття дверей після початку руху

[img_bitrix]https://logan.in.ua/gallery/grapes/3505/49636/[/img_bitrix
Де там та кнопка ?

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

60

Re: Автозакриття дверей після початку руху

grapes написав:

[img_bitrix]https://logan.in.ua/gallery/grapes/3505/49636/[/img_bitrix
Де там та кнопка ?

Що то в вас за авто на фото я не знаю ?
У меня Логан МСВ 2011 г с абсолютно другим салоном, и кнопкой механического закрітия на торце карті двери!

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

61

Re: Автозакриття дверей після початку руху

autofraht, зараз стою з відкритою водійською, натискаю на кнопку і вона не натискається.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0
Спасибо сказали: autofraht1

62

Re: Автозакриття дверей після початку руху

У вас щось не те з замком. В мене жодна з дверей не блокується у відкритому стані.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0
Спасибо сказали: autofraht1

63 Відредаговано autofraht (2024-03-25 18:07:49)

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Grim написав:

autofraht, зараз стою з відкритою водійською, натискаю на кнопку і вона не натискається.

Прочитав, побіг до авто. Відчинив двері.. задні - натискається і зачиняеться! Передні - пробую натиснути на повністью відкритих - НЕ виходе, НЕ натискаеться!!!
Стою і думаю, я що з глузду зіхав??? Як так? Я остався за бортом корабля, і в мене потім якось виходило зачинити???
Смикав смикав і ВДАЛОСЯ, знайшов це кляте положення! І повторив ту ситуацію!
Сідайте в авто, зачініть двері, потім передні (обі однаково спрацьовують) тягнете за ручку, двері відчиняються на пару сантиметрів, і в цей момент натисніть на кнопку! вона НАТИСКАЕТЬСЯ !!!
Дали розпахуете двері, вона остаеться нажатою, ХЛОП и вуаля - двери зачинені! Перевірив щойно и на водійскій і на правій передній!!
Перевірте будь ласка і напишіть, вдалося чи ні?
З.И. Будете перевіряти і захлопувати зовні, переконайтесь що ключи в руках!! )))

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

64

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Спробував, все дійсно так і є, як ви написали. Ніколи сам би не знайшов такий баг.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  1
Спасибо сказали: autofraht1

65

Re: Автозакриття дверей після початку руху

І задні двері перевірив, дійсно блокуються у відкритому стані.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

66

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Grim написав:

І задні двері перевірив, дійсно блокуються у відкритому стані.

Для задних это норма как правило!
А вот за то что не поленились, проверили и подтвердили - велике ДЯКУЮ !!  tbsenile
Желаю вам не попасть в мою ситуацию! (теперь привычка - выхожу из авто - ключ в руках! )

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

67

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Grim написав:

Спробував, все дійсно так і є, як ви написали. Ніколи сам би не знайшов такий баг.

Це не баг, на всіх машинах присутня функція закривання авто без ключа, якщо дверка відкрита, то доки не натиснеш на ручку відкриття дверей кнопка не натискається.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

68

Re: Автозакриття дверей після початку руху

vlad5229 написав:
Grim написав:

Спробував, все дійсно так і є, як ви написали. Ніколи сам би не знайшов такий баг.

Це не баг, на всіх машинах присутня функція закривання авто без ключа, якщо дверка відкрита, то доки не натиснеш на ручку відкриття дверей кнопка не натискається.

Навіть в Таврії так.

  0

69

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Masster написав:
vlad5229 написав:
Grim написав:

Спробував, все дійсно так і є, як ви написали. Ніколи сам би не знайшов такий баг.

Це не баг, на всіх машинах присутня функція закривання авто без ключа, якщо дверка відкрита, то доки не натиснеш на ручку відкриття дверей кнопка не натискається.

Навіть в Таврії так.

На ГАЗ-53, кнопка опускається без натискання ручки, але щоби закрити дверку, то потрібно тримати натиснену ручку відкривання дверей, інакше при закриванні дверей кнопка піднімаєтся в положення відкрито.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

70

Re: Автозакриття дверей після початку руху

vlad5229 написав:
Grim написав:

Спробував, все дійсно так і є, як ви написали. Ніколи сам би не знайшов такий баг.

Це не баг, на всіх машинах присутня функція закривання авто без ключа, якщо дверка відкрита, то доки не натиснеш на ручку відкриття дверей кнопка не натискається.

Так тут вся проблема в тому, що можна в певному положенні двері натиснути на кнопку, не натискаючи ручку.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

71

Re: Автозакриття дверей після початку руху

Grim написав:
vlad5229 написав:
Grim написав:

Спробував, все дійсно так і є, як ви написали. Ніколи сам би не знайшов такий баг.

Це не баг, на всіх машинах присутня функція закривання авто без ключа, якщо дверка відкрита, то доки не натиснеш на ручку відкриття дверей кнопка не натискається.

Так тут вся проблема в тому, що можна в певному положенні двері натиснути на кнопку, не натискаючи ручку.

Якщо так, то погано, поексперементував зі своїм фюжином, то закрити замок можна тільки на пасажирських дверках, на водійській якщо дверка відкрита то її не закриєш ніяк, навіть при задіянні зовнішньої ручки відкриття дверей.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0