1 Відредаговано Harddriver (2018-09-11 22:05:44)

Тема: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Всім привіт. Стали "плавати" оберти, рішив почистити датчик холостого ходу, справ то на 10 хв. Зняв, попшикав зверху, але чорт мене смикнув зробити, як в тирнетах пишуть - ключ на старт , і скинути клему AKБ, щоб "розкрився". В результаті "розкрився" датчик на повну, аж пружина вилетіла і шток. Добре, що в запасі був старий, оригінальний, міняний. Процедура калібрування мені знайома - запалювання, погасли лампочки, завести, і  так 3-5 разів. Потім дати попрацювати 3-5 хв. Колись вже робив таке далеко від дому, і Б-г, напевно почувши мої матюки зробив так, що все встало на місце smile

На цей раз не спрацьовує, скидав клему 3 раза - все не то. Оберти зі старту - 2000, і падати навіть і не думають (робив все, як вказано в 1-му абзаці, і написано на 3-х різних сайтах). Завтра думаю "на галстуку" до офіціалів, щоб попили з мене бабла зате що ноут підключать до OBD і крутнуть регулятор в ньому sad

Dacia Logan 1.6, 2006, Ambiance, 2-й власник, ГБО Stag >150 т.к.
  0



2

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Я калибровал иначе. Включил зажигание, подождал 15секунд, не заводя выключил. И так трижды. На четвертый раз завожу. Делал не единожды на двух машинах. Все Ок.

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  1
Спасибо сказали: сяся1

3

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

paveldne написав:

Я калибровал иначе. Включил зажигание, подождал 15секунд, не заводя выключил. И так трижды. На четвертый раз завожу. Делал не единожды на двух машинах. Все Ок.

Аналогично.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

4

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

paveldne написав:

Я калибровал иначе. Включил зажигание, подождал 15секунд, не заводя выключил. И так трижды. На четвертый раз завожу. Делал не единожды на двух машинах. Все Ок.

і я так робив, все було ок.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

5

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Harddriver написав:

як в тирнетах пишуть - ключ на старт , і скинути клему AKБ, щоб "розкрився". В результаті "розкрився" датчик на повну,

Для проведения такой процедуры датчик должен быть установлен в корпус дроссельной заслонки (на свое место).
А в остальном все правильно.
-включить зажигание
-скинуть клемму
-выключить зажигание
-одеть клемму
И так до получения желаемого эффекта.
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!.  При пропадании-появлении питания сигнализация может стать на охрану и закрыть двери. Примите меры предосторожности. smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  1

6 Відредаговано Lavrik (2018-09-13 08:30:50)

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

На вихідних теж чистив дросель та РХХ, зібрав все на місце, але забув відкалібрувати. Завів авто, все нормальненько тихенько працює, думаю, дай пару раз дам газку, перевірю чи не пливають оберти. Погазував....... так він (РХХ) сволоч запам"ятав, і тепер, при переході на ХХ, він "собака" крутить оберти 2-2.5-3 тис/об, і потім скидує до робочих 810-820.
Після роботи, роблю процедуру калібровки зі скиданням клеми..... Ранком авто завелось десь з 4 разу, оберти пливали, але не кретично, думаю до вечора понаблюдаю. З роботи їхав, все було нормально.... Фух думаю, запрацювало...... Фіга.
Сьогодні ранком з другого разу завів авто, відразу скачок обертів до 2000 на пару секунд, і знову на робочі.... Далі їзда до роботи знову скачки 2-2.5-3 тис/об на кожному світлофорі.
На роботі скинув клему, перед виїздом зроблю процедуру із включеннм/виключенням запалення...
Раніше завжди калібровка проходила успішно, правда відразу після встановлення.
Якщо проблемка не пройде, то завітаю сьогодні до Андрюхи в Блисавицю, може де помилку знайде та анулює.

Evgenий написав:

ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!. 

Це точно. Вже проходив це))))) теж на роботі, а дублікат ключа вдома((((
Фух, давно так багато не писав  download

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

7 Відредаговано Harddriver (2018-09-12 14:42:13)

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Скрутив докупи той дятчик, що стояв, відкалібрував - все ОК. Проблема видно була в ньому, всім дякую.

Dacia Logan 1.6, 2006, Ambiance, 2-й власник, ГБО Stag >150 т.к.
  0

8

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Harddriver написав:

ідкалібрував - все ОК.

Клемою чи запалюванням?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

9

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Помогло кількаразове накидування-знімання клеми при включеному запалюванні.

Dacia Logan 1.6, 2006, Ambiance, 2-й власник, ГБО Stag >150 т.к.
  0

10

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Harddriver написав:

Помогло кількаразове накидування-знімання клеми при включеному запалюванні.

Так это ж оно и есть.  Только вместо того, что бы клему накидывать, можно просто ключ поворачивать smile

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

11

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Просте клацання ключом не помогло. Пробував раз 30.

Dacia Logan 1.6, 2006, Ambiance, 2-й власник, ГБО Stag >150 т.к.
  0

12

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Замінив вчора РХХ (б/у) чисто для перевірки.... До ср..ки карі очі. Сьогодні таж сама ситуація...

Lavrik написав:

він "собака" крутить оберти 2-2.5-3 тис/об, і потім скидує до робочих 810-820.

Виходить причина не тільки в РХХ. Сьогодні точно в Блиставицю до Андрюхи в гості  coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

13

Re: Калібрування датчику РХХ - не проходить стандартна процедура

Lavrik написав:

Замінив вчора РХХ (б/у) чисто для перевірки.... До ср..ки карі очі. Сьогодні таж сама ситуація..Виходить причина не тільки в РХХ. Сьогодні точно в Блиставицю до Андрюхи в гості

empathy

  0