326

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

b1ss написав:

Була б ціна

ціна, сусіди, уряд, погода, президент (список можете подовжити за власним смаком)... здається, патріотом Вам бути зараз не дуже вигідно?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  -1



327 Відредаговано Сарданапал (2018-08-19 20:55:48)

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

floyd47 написав:

здається, патріотом Вам бути зараз не дуже вигідно?

Да ну, це перебільшення smile Сидів, чекав людину на веселому перехресті, просто вмикнув лічильник - більшисть у нас  - це  Ваз (2101-1119, Пріора, не знаю який індекс). "Куда крестьянину податься" - ТО,ЗЧ и т.д. Близько - ЗАЗ (Ланоси/Таврії), але менше, десь на 10%

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

328

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

Ой сколько всего не очень экологического для начала  crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

329

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

мне реально другие пока аналоги не подхадят... ни лоджи

А можеш детальніше пояснити чим кузов Лоджи для тебе гірший за МЦВ1?

yanus написав:

Ларсен дружище пересядь на велик. и все. КРАПКА. и экологию спасешь и нефть рашенскую не купишь - нефть основной зароботок раши. КРАПКА

Ні, друже! Крапка буде коли Ларсен пересяде на Теслу і побудує свою вітроелектростанцію! lol

yanus написав:

именно такой.

Не такий! Там мова була що людям взагалі не вистачає грошей на будь-яке авто, а не про примхи тіпа цей подобається, цей ні. В тебе є широченний вибір б/у МЦВ1, є вибір купи нових черевичків, універсалів і мінівенів. Така перебірливість, а-ля принцесса на горошині, це не випадок коли купую тупо найдешевше, бо на більше нема грошей через "злочинну владу", а те що це найдешевше продукт ворожого автопрому не моя вина. Не такий в тебе випадок, зовсім.

yanus написав:

ага а литовское дп сделано из сырья by раша... повторюсь - не будем врать ни себе не другим. пол европы катается на рашен газик и нефть.

Ще раз - цього уникнути ми, на рівні користувача не можемо. А от вибрати авто можемо. Як б ти авто не вибрав, всеодно буде частково кацапська нафта. Але якщо вибрати ще й кацапське авто, то підтримка мордору від цього тільки збільшиться.

Це мені нагадує декілька інших популістських і не логічних методів аргументування своїх поглядів:
1. Заводи псують довкілля більше будь-якого авто, значить не треаб купувати екологічніші машини.
2. "Злочинна влада" краде більше за мене, значить і я красти не перестану.
3. Всі порушують ПДР, їздять по трасі 150, по місту 90, і я не лох, теж так буду.
4. Ми всеодно користуємось кацапською нафтою, газом, деякими продуктами промисловості, а значить треба ще й авто кацапське купити.
5. Ми всі всеодно помремо, тому пофіг на все...  moto  lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-20 09:30:04[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

и что еще будет в будущем не ясно. я не пессимист и не оптимист - я реалист.

Ти не реаліст, ти просто шукаєш нелогічні відмазки свого не патріотичного вчинку (потенційного). Те що кацапи вже отримали, в них не забереш. А дати їм ще, те чого впринципі можна і не давати, це твій вибір. І якщо саме Ларгус, з його тазовською якістю, зате з "ідеальним" кузовом для тебе важливіший за все на світі, то просто не шукай відмазок, так і скажи - мені пофіг кому це вигідно, мені просто інше авто не підходить, і вся історія. smile

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-20 09:34:03[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

Ларсен (который не давно кажется пересел на тойоту) и Флойд (не знаю когда купил Рено, но наверно не давно да?) - а че вы не купили электрмобили а?

О, це правильне запитання! З Ларсеном історія дуже цікава, і про неї він вже не раз писав на просторах цього форуму. smile Ларсен дуже сильно хоче електромобіль. Але на Теслу, нажаль, грошей нема. А от Ліф в планах є. Але Ліф, через його технічну обмеженість, не може бути єдиним авто в сім'ї. І оскільки Ларсену 2 авто аж ніяк не потрібно, то нажаль Ліф наразі лише в потенційних планах, якщо таки надумаю завести 2 авто. Все ж таки, 90% поїздок в мене по місту, і Ліф для них підходить просто ідеально.
Ну а от в самому іделі, тіпа в мріях, Тесла Х - наразі це мета Ларсена. smile

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-20 09:35:54[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

Что ж вы Рашен газнефть спонсируете?

Все ж таки, нафту не тільки кацапи видобувають. Не треба так узагальнювати, якщо вже мова про електромобілі. Адже не факт що електрика, якою вони заряджаються, береться не з рашенських вуглеводнів. З електрикою тільки простіше сліди замести, адже ніхто не знає відки взялась саме та, якою своє авто зарядив. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  1

330 Відредаговано Larsen (2018-08-20 10:51:08)

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

это важно? могу. но не хочу.

Так, це найважливіше в цій всій дискусії. Адже якщо причина реально серйозна, і дійсно, нічого крім МЦВ1 тобі ну ніяк не підходить, тоді дійсно в тебе нема іншого вибору (як і у нас всіх з нафтою), і тоді нічого поганого в придбанні Ларгуса нема.
А можливо знаючи ці особливі вимоги до авто, ми могли б допомогти знайти якусь кращу альтернативу?

yanus написав:

ну это уже отскок

Отскок був коли ти перевів стрілки з вибору авто на нафту з газом. wink

yanus написав:

вместо Тойоты Рав можно было купить Ниссан Лиф.

Ні, не можна. Ліф не може 500км по трасі проїхати, а мені таке треба. Тут вже без варіантів.

yanus написав:

так ты уже сделал такой поступок Ларсен. при выборе авто с ДВС.

Ну невже в тебе зовсім ніякої логіки нема? Давай 2+2 порахуєм. Я купив авто з ДВЗ. Ти збираєшся купти авто з ДВЗ і ще ПЛЮС до цього, заплатити кацапам за його виготовлення. Різниці нема? Або все або нічого? Я там тобі 5 прикладів такого "мислення" вже привів. dumbom

yanus написав:

не легче признать?

А де я це не признавав? Негоже звинувачувати мене в тому, чого я не робив. smile

yanus написав:

КРАПКА.

А якщо серйозно, поясни чому той же Лоджи для тебе зовсім не варіант.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-20 09:50:48[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

будь патриотом - купи электромобиль

Ти гарантовано помреш. Будь реалістом, зроби це сьогодні. Правильно?  crazy  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

331

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

ну вот на этом я думаю можно и закончить... )))) спасибо за понимание

Ну от давай краще поговоримо про альтернативи. smile

yanus написав:

длинная база МСВ

Сама по собі довга база це недолік - більший радіус розворота, гірша геометрична прохідність (більше шансів зачепити дном якийсь бордюр чи іншу перешкоду через яку довелось переїзджати). Переваг саме від довгої бази нема. Ну і ти їх не озвучив теж. Тому в плані бази Лоджи явно кращий варіант.

yanus написав:

длинная крыша

У Лоджи і дах, і рейлінгі довші ніж у МЦВ1. Так що в цьому плані Лоджи знову ж таки кращий варіант.

yanus написав:

я молчу уже про огромный багажник

Багажник більший у Лоджи. Знову ж таки тут Лоджи краще, причому у всіх трансформаціях салону.

yanus написав:

дешевую и энергоемкую ходовую

Ходова у Лоджи така ж сама, тому тут паритет.

yanus написав:

прстой и дешевый в обслуживании 8-клапанный двигатель

Я не вкурсі чи Ларгуси з 8-клапанниками ще випускають, чи вже всі 16-ти клапанники 1.6. Лоджи в нас з восьмиклапанними 1.6 зараз не продають, хоча такі були. В будь-якому разі, дизель 1.5 на Лоджи має ряд переваг, особливо як дійсно доводиться возити багато всякого вантажу, не кажучи вже про об'ємні предмети на рейлінгах, які сильно збільшують аеродинамічний опір. Так що тут можна сказати компроміс - можливо дизель ризиковніше в плані простоти ремонту, але краще у всіх інших відношеннях, особливо в розході пального.

yanus написав:

офигинное авто которое подходит мне на все 100%

Ну от, із всіх наведених тобою вимог до авто, Ларгус кращий за Лоджи тільки конструкцією дверей багажника. З іншого боку, Лоджи кращий за Ларгус по всім іншим параметрам важливим для тебе, за винятком двигуна, де можна вважати паритет, і то тільки в тому випадку якщо Ларгус є з 8-ми клапанником.
Так що віддаючи перевагу Ларгусу, відкинувши патріотичний фактор, ти жертвуєш всім заради дверей багажника? А згадавши патріотизм, то виходить що готовий підтримати ворожого виробника тільки тому що неподобається як відкривається ляда?
А що поганого в Ляді? Я її по 4 рази в день, в середньому, відкриваю і закриваю, і ніякого негативу від цього не відчуваю. Більше того, це вже сугубо об'єктивний факт не вкусовщина - середня стійка дверей багажника все ж таки обмежує задній огляд, ляда в цьому плані краще. А ще краще ляда тоді, коли доводиться щось робити з багажником в дощ - під лядою спокійно займаєшся своїми справами, на голову не капає. Так що твоя неприязнь до ляди скоріш за все носить характер звички, а не реальних переваг. В будь-якому разі, звикнути до ляди заради більшого багажнику, просторішого салону, більшого даху, кращої прохідності, меньшого радіусу розвороту ну і того ж самого патріотизму, я думаю можна без проблем. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

332

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

Larsen написав:

Ларгус кращий за Лоджи тільки конструкцією дверей багажника.

Ларгуси не "читаються" діагност.компами Рено,або частково читаються.В складному випадку-до оф.дил.Ларгуса.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

333

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

мне длинная база удобней

Ти не аргументував чим саме довга база краще? З того що ти написав, довга база краща бо довший дах. Але дах довший у Лоджи. Так чим тоді довга база у МЦВ1 краща?

yanus написав:

мне ляда ну ни как махать ею много раз, вы мне - ни че ляда это хорошо... ну вот как с вами еще?

Ні, я тебе чудово розумію. Подобається, значить подобається. От тільки якщо причина саме в тому що "подобається" а не в тому що інакше ніяк, тоді виходить що готовий підтримувати ворога лише за смаки. Згадавши твою аргументацію, виходить що для тебе заміна дверок на ляду аналогічна пересіданню з машини на велосипед. А це не так.

yanus написав:

вспомнилось про "купи слона"

Ну от, виходячи з об'ективних факторів, перерахованих тобою, твоє бажання як раз таки схоже на "куплю слона", ну чи точніше "куплю двері багажника". Адже об'ктивних причин нема, є проста забаганка. smile
Щодо мене, ні, я не намовляю тебе "купити слона", ну чи там "купити ляду", я просто вказую на те що твій вибір спирається на звичайну вкусовщину а не на те що інакших варіантів просто нема. От і все.

yanus написав:

с таким успехом я тебе сейчас перекручу и скажу что Ниссан Лиф который был бы с твоей точки зрения патриотичный не кормить рашистов...

Ти вже це казав. І це правильно. От тільки різниця в тому, що Ліф 500 км ніяк не проїде, а от Лоджи всі твої вимоги задовільняє. Ляда тобі просто не подобається, але ти можеш через неї завантажувати і вивантажувати все що тобі треба. А я на Ліфі не можу їздити туди, куди мені треба. Як би мені цього не хотілось. Так що в мене є об'єктивні причини по яким я не можу пересісти на Ліф. А в тебе об'єктивних причин відмовитись від Лоджи нема. Ну, принаймі ти їх наразі на озвучив.

yanus написав:

главное что мы выяснили вопрос о патриотизме с моей стороны и вашей... и где там правда - решать вам самим, даже не читателям-клубням

Ну от клубні і висловлюють свої думки. smile

yanus написав:

и "покупать Ларгус или не покупать" кому то... ну мне кажется нужно сначала посмотреть в зеркало свое.

Дійсно, в мене вже сформувалась звичка не купувати російські товари якщо є така можливість. Завжди вже рефлекторно перевіряю штрихкоди всього що купую, ну і ясна річ, навіть не дивлюсь на бренди, кацапське походження яких мені відоме. Це вже такий стиль життя. Хоча я його нікому не нав'язую. Більше того, не я тут почав критикувати твій вибір в сторону Ларгуса, не я тебе мінусував ну і т.д. Подивись уважніше що саме я коментував, і подумай що я маю на увазі. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd471

334

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

От же ш насел на человека crazy
Ну почему Larsen должен за всех отдуваться?

Угадай с трёх раз с какой страной у нас самый большой объём торговли.
Это всё Larsen закупки делает?

Причём ситуация постоянно сдвигается не в нашу пользу... реально агрессор.

По данным НБУ, экспорт товаров из Украины в Россию в первом квартале 2018 года, по сравнению с аналогичным периодом 2017 года, сократился на 11,5%, до 709 млн долларов, а импорт из России вырос на 28,4%, до 1,9 млрд долларов....

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

335

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

а вот ты купил авто с бензиновым ДВС

Так і ти теж купив авто з бензиновим ДВЗ. Чи в тебе Логан елекртичний? wink
Ще раз - в цьому плані ми всі однакові. І це погано, хоча в нас просто іншого виходу нема. Але ти хочеш добавити значно більше, при тому що ти цього якраз таки можеш уникнути. Можеш, просто не хочеш.
І впринципі я ж не кажу "не роби так", я кажу не вигадуй причин яких нема. Так і скажи - пох на патріотизм, я просто хочу саме Ларгус і мені пофіг чия економіка від цього виграє, і все. Не треба намагатись це пояснити чимось іншим крім бажання.

yanus написав:

и расчитать свой путь, что б в течении 500км найти где заправится

Так, а ще можна просто постригтися в монахи і нікуди з монастиря не їздити. Однак ти розумієш наскільки великі жертви в цій твоїй пропозиції, в порівнянні з переходом на користування лядою замість дверей? Це навіть не заміна типу кузову. Це тип дверей! Прикінь - Ліф має меньший і меньш практичний багажник і меньший салон ніж в мене. Але з цим я був би готовий змиритися. А це значно більше ніж тип дверей. Правда і мотивація в мене більша ніж один тільки патріотизм. У випадку з Ліфом мене ще приваблює екологічність заради якої я теж готовий на певні жертви.

yanus написав:

ну разве это тебе не важнее чем кормить агрессора?

Якби все чим мені довелось пожертвувати аби не кормити агресора була заміна одного типу дверей на інший, я б це однозначно зробив. В твоїй же пропозиції, засіб не оправдує цілі.
Доречі, на літрі спаленого мною пального, навіть якщо воно повністю було виготовлено з кацапської нафти, в кацапстан попадає приблизно 10грн. Отже за рік я їм даю 10 тис.грн. А за Ларгуса скільки віддаси? wink

yanus написав:

ты уже поддержал врага купив авто на ГСМ и кормишь его

Ну може вже зрозумієш з 10-го разу різницю між "смаком" і об'єктивною необхідністю? wink
І дарма ти цю тему топчеш - і ти і я однаковим бензином заправляємось, і якщо ти візьмеш Ларгуса продовжиш ним заправлятись. От якби ти брав кацапський електромобіль, тоді міг би мені розказувати про те що я бензином заправляюсь. А так то я підтримую тільки бензином, і ти зараз теж тільки бензином, але ти хочеш крім того що продовжити підтримувати бензином, ще й віддати купу бабла (як за 30 років споживання бензину) за авто, причому що є об'єктивно кращий варіант.

yanus написав:

ты купил Тойоту 100% потому что она тебе нравится

От якраз в моєму випадку цей фокус не пройде! В мене є об'єктивна аргументація вибору саме цієї моделі. Фактор "нравиться", звісно має місце бути, але він вже застосовується при виборі серед рівнозначних варіантів. Я б ніколи не вибрав Ларгус замість Лоджи через "нравиться" якби мені треба було практичність. Лоджи однозначно кращий варіант, навіть якби МЦВ1 і зараз продавався Руминський.

yanus написав:

Ларсен, ну купил бы гибрид е мое.

Не було РАВ4 гібрида в нас ще тоді коли я її купував. А так можливо і купив би. І аргументів на користь гібрида є значно більше ніж кормління ворога.

yanus написав:

Ларсен, ты вообще слыхал такие понятия как полупатриот?

Нема тому що патріот це не те що ти подумав, а те що ти назвав полупатріотом. В кожної людини є система цінностей. Людина не є патріотом якщо в його системі цінностей інтереси його держави займають нижчу позицію ніж інтереси інших держав. Це грубо кажучи. Це не означає що в патріота інтереси держави вищі за сім'ю чи навіть особисте виживання. Розумієш? Тому патріот може завдавати шкоди своїй державі, якщо на це в нього є важливіші причини. В твоєму випадку, якщо небажання користуватись лядою важливіше за інтереси держави, то це ну зовсім не патріотично. В твоїх пропозиціях відмовитись від авто, і т.д., доведеться жертвувавти значно більшим ніж звичкою, так що тут навіть патріот на таку жертву може не піти.
Хоча, як і з будь чим, патріотизм може бути різного рівня. Є і фанатики, але ми зараз не про таке. smile

yanus написав:

так кто же ты? не патриот или таки патриот?

Враховуючи що я ще досі живу в Україні, так, я патріот. На це я пожертвував значно більше ніж звичкою відривати багажник по горизонталі...

yanus написав:

а знаешь ли ты что Тойота Рав 4 которую ты купил с 2016г собирается в раше?

В мордорі цю модель виробляють для внутрішнього ринку. В Україну Тойота поставляє авто з Японії. Тим більше що виробництво цієї моделі в кацапстані почалося пізніше ніж я брав свою. Так що не варіант. Але реально, я це враховував при виборі авто, і модель кацапської збірки не взяв би, навіть якби вона була краща по всім параметрам для мене, адже в будь-якій категорії є широкий вибір.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

336

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

я редиска, потому что хочу такую же машину, как у меня сейчас

З моєї точки зору ти редиска не тому що хочеш вчинити такий непатріотичний крок, а тому що замість того щоб це признати, починаєш намагатися його пояснити необхідністю, ну і далі переводиш стрілки на інших.
От якби ти написав: "пох на патріотизм, я хочу таку машину, мені всеодно кому це вигідно, я просто не хочу нічого іншого", я б таке повідомлення не коментував взагалі. Адже це твоє право і не мені вирішувати яка в тебе повинна бути система цінностей. Але коли ти почав оправдуватись непорівняльними речами, тут вже довелось спростувати твою аргументацію.
І так, я ніколи не сперечаюсь з людьми, я сперечаюсь з тезисами. Тому я нічого проти тебе не маю. Але я проти деяких речей які ти висловив. smile

yanus написав:

а другие, хорошие люди, в тоже время, как косвенно так и напрямую, могли тоже не спонсировать агрессора

Різниця між твоїм і їхнім випадком - вони НЕ МОЖУТЬ, а ти НЕ ХОЧЕШ. От і все.

yanus написав:

(в чем меня пытаются обвинить, хотя я еще ни че не купил

Не скажу хто там за що тебе звинуватив, але я звинувачую тебе в тому що ти висловив, а не в тому що ти ще не зробив.

yanus написав:

и пытаются тут оправдаться.

Ні, це ти оправдовуватись почав, причому переводячи стрілки на інші, непорівняльні речі. Щодо твоїх претензій до мене, то я не можу оправдовуватись, лише пояснювати (намагатись, а то якось ти не дуже розумієш) чому вони безпідставні.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

337

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

из последнего твоего поста почти не одной четкой мысли...

Це тому що з кожним повтором думки, яку ти не розумієш або, скоріш за все прикидуєшся я її все більше розжовую. Хоча, якщо ти тупо прикидуєшся, то все це без толку. Але нехай народ читає, робить висновки. smile

yanus написав:

прицепился к дверям задним )))

Це ти до них причепився, адже це практично єдина причина по якій тебе не влаштовує значно кращий у всіх інших відношеннях Лоджи.

yanus написав:

я тебе говорю меня машина такая просто супер как подходит

Чому вона тобі краще підходить за Лоджи? Тому що дверка? Ні, звісно ні. Тому що тобі "подобається". От і все. І не треба розказувати що це найкращий для тебе варіант. Це варіант "куплю слона". Чому? А просто так. Бо хочу. smile

yanus написав:

а я тебе говорю что купив ларгуса, я не отличаюсь от тебя купив тойоту и заправлять ее тоннами ГСМ из раши...

Ну, від того що ти сказав дурницю, і це наголосив на тому що сказав її саме ти, вона ніяк не стане істиною. Різниця полягає в тому що я заправляю пальне, а ти заправляєш пальне і плюс до цього ще й платиш за машину, що чи не в 10 разів більше за пальне. Так що відрізняєшся, як не крути.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

338

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus написав:

откуда Ларсен, известно что я думаю?

Ну якщо ти пишеш не те що думаєш, тоді просто замість "подумав", читай "написав". smile

yanus написав:

мне плевать что моя тойота на рашенском ГСМ ездит, главное что я хотел именно эту тойоту! а мог электро взять... но я не хотел

Наша пісня гарна нова, ми почнемо її знову? wink Ну я думаю читачі вже зрозуміли різницю між "не хочу" і "не можу". А ти і далі прикидуйся, ну сам знаєш ким. wink

yanus написав:

я тебе доказал что ты мог купить электромобиль,

Довести треба що можна купити інше авто яке буде виконувати всі задачі які ти перед ним ставиш. Що возити, куди возити, коли і за яких умов ну і т.д. Так от, Лоджи може виконувати ВСІ без винятку задачі які ти ставиш перед Ларгусом. А от Ліф, нажаль, не може виконувати всіх задач які я ставлю преед своїм авто.
Я знаю, ти зараз знову прикинешся що нічого не розумієш, і по кругу напишеш те ж саме. Але знай - я спростую це знову. tongue

yanus написав:

я показал что не надо "рвать на себе рубашку - я патриот"

Ну, єдине що ти наразі показв, так це небажання або нездатність розуміти елементарні речі. Почитай мої коментарії спочатку. Я не рвав рубашку за патріотизм, не звинувачував тебе в його недостатності і не переконував тебе стати патріотом будь-якої країни. Я просто спростовую твої аргументи, якими ти намагаєшся з одної сторони заявити що в тебе іншого вибору нема, а отже ти всеодно патріот, а з іншої звинуватити всіх інших в тому що вони не патріоти. Обидві ці речі ти робиш необгрунтовано, твоя аргументація позбавлена логіки. Тому я їх спростовую.
Ще раз - якби ти просто сказав що тобі плювати на те хто заробить на Ларгусі, бо тобі просто так хочеться, повір, я б не коментував, і ні в чому не звинувачував би тебе, адже твоя аргументація була б об'єктивною.

yanus написав:

оишься признаться в участии, как и остальные, что тоже кормишь агрессора

Ну скільки можна це повторювати? Де це я не признавав що бензин купую? Де не признавав що це корисно мордору? Почитай уважніше, я навіть приблизно прикинув скільки це в грошах.

yanus написав:

а размер причины кормления - тут тоже спорный, стоимость ларгуса или стоимость тонн ГМС которые ты спалюешь

Нічого спірного не буде, якщо до Ларгуса додати бензин який він спалить.  dumbom
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-20 14:14:25[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

да ну бред же )))) давай еще сравним сколько кто в год проезжает? и спаливает ГСМ ? смешно уже...

Тепер смішно? А коли ти про бензин згадав смішно не було? wink Крути як хоч, але якщо я спалюю бензин, і ти це рахуєш підтримкою агресора, то чому тоді ти не рахуєш підтримкою агресора той бензин який буде спалювати Ларгус? Ти вже давай якось зовсім не скочуйся в таке, або рахуй і тут і там, або ніде.

yanus написав:

так аналогично ж Ларсен.

Не аналогічно, я привів логічне пояснення чому твоє твердження хибне. А твоя аргументація зводиться до "я сказав", при цьому суперечить логіці.

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-20 14:15:27[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

пропустил мой пост, Ларсен (я его повторю):

Нічого я не пропустив, більше терпіння, на все відповім. Повторювати не треба. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

339

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

Larsen, цікаво, як себе буде почувати наш товариш, якщо завтра (гіпотетично) зачинять кордон з московією, а післязавтра розвантажать в Одесі 5 танкерів арабської нафти? про який "Г патріотизм" він буде далі нам розповідати?..

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  -1

340

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

yanus, шановний, Ви привласнили весь форум, чи тільки цю гілку?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

341

Re: НОВОСТИ... СОБЫТИЯ, ФАКТЫ, КОММЕНТАРИИ (корректно)....

А можно я закончу ?  crazy   offtopic

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0
Спасибо сказали: Migen1