51

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:
_AlexSander_ написав:

а то как бы из-за правового коллапса не попасть в беду.

пока пропускаем всех...

Larsen написав:

Якщо стоїть знак що в тебе пріоритет, тоді однозначно винний автобус.

а откуда автобус знает ,что у меня приоритетный знак?вдруг он закон прочитал и вьезжал со стороны где нет знака?Правила не закон.Просто у нас як завжди.повинен бути перехідний період  де  Закон вступає в силу після внесення змін в підзаконні акти. А в нас навпаки,Закон вступає в силу з дня опублікування,а кабінету міністрів дається місяць для внесення змін в правила та інші підзаконні акти,та приведення знаків до ладу. А місяць ми повинні їздити і міркувати,угадав не угадав..

Если у Вас приоритет ( по знаку глав. дорога) , то у оппонента должен стоять знак " уступи  дорогу" - это закон. Так что правила и мозги всем в помощь.В Чернигове на кругу с танком перед кругом висят знаки "уступи дорогу" и схема , где круг -главная.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0



52 Відредаговано Larsen (2017-04-30 22:29:18)

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:

а откуда автобус знает ,что у меня приоритетный знак?

Ну слухай, це вже як в тому анекдоті:
Проїхав грузин на червоне, в нього питають чому? А він каже: "Я що, не джигіт, щоб на червоне ставати?". Потім він же зупинився на зелене. Питають чому, а він каже: "Я ж не дурак! Що якщо там інший джигіт на червоне поїде?". wink
А звідки автобус, наприклад, на регульованому перехресті знає що тобі зелене світло? Може з його боку у світлофора лампочи перегоріли і він не знає що йому червоне? wink

333 написав:

А місяць ми повинні їздити і міркувати,угадав не угадав..

Ну, ми тут говорим як воно правильно. А те що народ, особливо в перехідні періоди не вкурсі, це, нажаль факт. Та і знаки в нас не завжди по правилам стоять, і це теж, нажаль факт. Короче, правила правилами, а лишня обережність не завадить по любому.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

53

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Larsen написав:

Ну слухай, це вже як в тому анекдоті:Проїхав грузин на червоне, в нього питають чому? А він каже: "Я що, не джигіт, щоб на червоне ставати?". Потім він же зупинився на зелене. Питають чому, а він каже: "Я ж не дурак! Що якщо там інший джигіт на червоне поїде?". А звідки автобус, наприклад, на регульованому перехресті знає що тобі зелене світло? Може з його боку у світлофора лампочи перегоріли і він не знає що йому червоне?

Ну анекдоти потом будуть після ДТП, є Закон який вступив в силу, а тепер поясніть ,як я повинен їхати по Закону,чи по підзаконних правилах. Знак головна дорога може висіти , але закон то ніхто не відміняв.

Larsen написав:

Та і знаки в нас не завжди по правилам стоять, і це теж, нажаль факт. Короче, правила правилами, а лишня обережність не завадить по любому.

Так де впевненість,що водій автобуса в курсі,що з моєї сторони стоїть якийсь знак. Ось витяг з Закону-ІІ. Прикінцеві положення.
1.    Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2.    Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.
Тепер поясніть ,знаки будуть прибрані з доріг в один день?сумніваюсь.Десь заберуть ,десь залишать,а хтось взагалі ще рік буде їздити по старих правилах.
А тепер повертаюсь до автобуса. Припустим я його не пропустив і він мене переїхав, як ви гадаєте суддя винесе рішення по закону чи по правилах?

Ford Escape 2018
  0

54

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:

Знак головна дорога може висіти , але закон то ніхто не відміняв.

Якщо вісить знак, тоді і по старому, і по новому закону, рух однаковий - згідно зі знаком. Значення і важливіть знаків цей новий закон ніяк не змінив. Зміни в проїзді перехресть з кільцевим рухом введені тільки для випадків, коли знаків нема.

333 написав:

Так де впевненість,що водій автобуса в курсі,що з моєї сторони стоїть якийсь знак.

Згідно ПДД, це не повинно тебе турбувати. Ти повинен дотримуватись правил, а правила кажуть що якщо в тебе знак пріоритету, значить тобі повинні уступати дорогу. Звідки інші учасники дорожнього руху знають про те що в тебе пріоритет - це питання не до тебе. Розумієш? Так само як з перегорівшими лампочками в світлофорах, проблема неправильно розставлених знаків тебе не стосується. Якщо в тебе стоїть знак пріоритету, значить в автобуса стоїть знак дати дорогу. Інакше бути не може, ні по новим, ні по старим правилам.

333 написав:

Тепер поясніть ,знаки будуть прибрані з доріг в один день?

А яке відношення мають знаки до цього закону? Ще раз - закон НІЯК не змінює правила проїзду перехресть, на яких стоять знаки пріоритету. Він стосується тільки тих перехресть, на яких знаків нема. Там де знаки є, порядок проїзду встановлювався, і продовжує встановлюватись знаками. Тому будуть знімати знаки чи ні, ніякого відношення до цього закону і введення його в дію, не має.

333 написав:

Припустим я його не пропустив і він мене переїхав, як ви гадаєте суддя винесе рішення по закону чи по правилах?

Якщо в тебе був знак пріоритету, тоді і правила і закон співпадають і ніяк не змінились в цьому відношенні за багато десятків років. Отже суддя прийме рішення на користь тебе, якщо з твоєї сторони нема ніяких порушень інших правил.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

55

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Larsen написав:

Зміни в проїзді перехресть з кільцевим рухом введені тільки для випадків, коли знаків нема.

Це звiдки такi подробицi? У законi сказано: «Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу». Де там про знаки?

  0

56

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Larsen написав:

А яке відношення мають знаки до цього закону? Ще раз - закон НІЯК не змінює правила проїзду перехресть, на яких стоять знаки пріоритету.

Ну як не змінює,якщо в Законі- Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-05-01 10:29:43[/merge_posts_bbcode]

На однім перехресті по знакам,а на іншому по Закону?

Ford Escape 2018
  0

57

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

SomeElse написав:

Де там про знаки?

Саме так! Там нічого про знаки нема. Значить знаки пріоритету як його встановлювали, так і встановлюють, не залежно від того чи це перехрестя з кільцевим рухом, чи ні. Так само є ряд правил, які встановлюють порядок проїзду звичайних перехресть, але якщо встановлено знаки пріоритету, тоді перевага в русі встановлюється знаками, а не правилами "перешкоди зправа", чи "переваги у дороги з твердим покриттям".

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

58

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Larsen написав:
SomeElse написав:

Де там про знаки?

Саме так! Там нічого про знаки нема. Значить знаки пріоритету як його встановлювали, так і встановлюють, не залежно від того чи це перехрестя з кільцевим рухом, чи ні. Так само є ряд правил, які встановлюють порядок проїзду звичайних перехресть, але якщо встановлено знаки пріоритету, тоді перевага в русі встановлюється знаками, а не правилами "перешкоди зправа", чи "переваги у дороги з твердим покриттям".

Закон "Про дорожнiй рух". Статья 41. Ранее там было только о том, что в стране правостороннее движение. Теперь туда же добавили, что на круговых перекрестках преимущество у тех кто уже на круге. Все знаки и прочие правила движения прописаны подзаконными актами, по отношению к которым этот закон имеет приоритет. (Ссылки я наверное еще не могу вставлять, так что будет так: zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3353-12/page3)

  0

59

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Якщо цей Закон спрямований для урегулювання питання до Європейських стандартів,то в Європі на усих дорогах з круговим рухом встановлені єдині правила

Ford Escape 2018
  0

60 Відредаговано Larsen (2017-05-01 10:47:28)

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:

Ну як не змінює,якщо в Законі- Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Але якщо стоїть знак пріоритету, або світлофор, тоді слід керуватись ними. Так само як і з іншими правилама проїзду перехресть.

333 написав:

На однім перехресті по знакам,а на іншому по Закону?

Ну так дія знаків теж регулюється законом. smile От дивись, щоб тебе так не бентежило це нове правило проїзду перехресть, наведу приклад, добре тобі відомих правил:

16.12. На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч.

Є таке? Знаєш? А якщо в тебе знак пріоритету, що тоді? По знаку, чи всеодно пропускати тих хто зправа? wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-05-01 09:45:32[/merge_posts_bbcode]

SomeElse написав:

Теперь туда же добавили, что на круговых перекрестках преимущество у тех кто уже на круге. Все знаки и прочие правила движения прописаны подзаконными актами, по отношению к которым этот закон имеет приоритет.

Правильно, і в тій самій статті закону сказано:

Порядок початку руху, зміни руху за напрямком, розташування транспортних засобів і пішоходів, вибору швидкості руху та дистанції, обгону та стоянки, проїзду перехресть, пішохідних переходів і залізничних переїздів, зупинок транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми світловими приладами, правила пересування пішоходів, проїзд велосипедистів, а також питання організації руху та його безпеки регулюються Правилами дорожнього руху, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Тому якщо в ПДР нічого не змінять, крім переваги на перехрестях з круговим рухом, то знаки пріоритету будуть і надалі діяти як це передбачено в ПДР.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

61

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Larsen написав:

Порядок початку руху, зміни руху за напрямком, розташування транспортних засобів і пішоходів, вибору швидкості руху та дистанції, обгону та стоянки, проїзду перехресть, пішохідних переходів і залізничних переїздів, зупинок транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми світловими приладами, правила пересування пішоходів, проїзд велосипедистів, а також питання організації руху та його безпеки регулюються Правилами дорожнього руху, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.Тому якщо в ПДР нічого не змінять, крім переваги на перехрестях з круговим рухом, то знаки пріоритету будуть і надалі діяти як це передбачено в ПДР.

Якби було по Вашому, то в Законі б написали- при відсутності знаків та дорожньої розмітки,перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Larsen написав:

Але якщо стоїть знак пріоритету, або світлофор, тоді слід керуватись ними. Так само як і з іншими правилама проїзду перехресть.

Навіщо знаки на перехрестях з круговим рухом,якщо в Законі вже все прописано.а світлофорів на кругах я взагалі не зустрічав,хоча може й де траплялися, та не пам'ятаю
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-05-01 10:56:33[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Є таке? Знаєш? А якщо в тебе знак пріоритету, що тоді? По знаку, чи всеодно пропускати тих хто зправа?

стосовно цього Закон не виділяє

Ford Escape 2018
  0

62 Відредаговано Larsen (2017-05-01 11:32:03)

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:

Якби було по Вашому, то в Законі б написали- при відсутності знаків та дорожньої розмітки

А про світлофори з регулювальником теж повинні були написати? Якщо по твоєму, тоді регулювальник на кільцевому перехресті теж не має права змінювати порядок руху, я правильно тебе розумію? smile

333 написав:

Навіщо знаки на перехрестях з круговим рухом,якщо в Законі вже все прописано.

Якщо знаки співпадають з проїздом без знаків, тоді їхня присутність просто нічого не змінює, і їх можна забрати. Але якщо вони вже стоять, то шкоди від них ніякої нема. Та і взагалі, питання доцільності встановлення тих чи інших пріорітетів і відповідних знаків вирішують відповідні органи.

333 написав:

стосовно цього Закон не виділяє

Що значить "виділяє"? В законі ніде не сказано що цей порядок проїзду має більшу вагу ніж ПДР, передбачені цим самим законом. Хоча я згоден, що цю зміну треба було вносити в ПДР а не в сам закон. Чому так зробили, не знаю...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

63

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Larsen написав:

333 пишет:Якби було по Вашому, то в Законі б написали- при відсутності знаків та дорожньої розміткиА про світлофори з регулювальником теж повинні були написати? Якщо по твоєму, тоді регулювальник на кільцевому перехресті теж не має права змінювати порядок руху, я правильно тебе розумію?

регулювальник чи працівник поліції в законі прописані.

Larsen написав:

В законі ніде не сказано що цей порядок проїзду має більшу вагу ніж ПДР

пдр підзаконний акт закону і кабінету міністрів надано місяць для усунення невідповідностей

Ford Escape 2018
  0

64 Відредаговано Larsen (2017-05-01 12:32:21)

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:

регулювальник чи працівник поліції в законі прописані.

Ну так і ПДР в законі прописані.

333 написав:

кабінету міністрів надано місяць для усунення невідповідностей

А до тих пір, згідно з законом, діють чинні ПДР.
Але я не думаю, що зміни в ПДР поставлять пріоритет на крузі вище, за знаки пріорітету.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Сарданапал1

65

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Вот это кольцо сегодня.
"Знаки как знаки". Какие вообще могут быть вопросы?
/upload/iblock/5f3/vlcsnap.jpg
Джип с лодкой на прицепе спокойно проезжает.
/upload/iblock/d0d/vlcsnap1.jpg
Я за ним. Мало того, на повороте стоит полицай, а за кольцом полицейская машина. Нарушения они там в момент фиксируют, видел раза три.
/upload/iblock/ed8/vlcsnap2.jpg

Вот в Васильевка у "НЛО" явно стоит знак, что кольцо - главное.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

66

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Сарданапал написав:

Вот в Васильевка у "НЛО" явно стоит знак, что кольцо - главное.

Если со стороны Запорожья ,то получается главное,а если со стороны Васильевки то кольцо не главное.Там по знакам уступи дорогу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-05-02 09:29:13[/merge_posts_bbcode]

Сарданапал написав:

Вот это кольцо сегодня."Знаки как знаки". Какие вообще могут быть вопросы?

та нет вопросов, вьезжаю по главной на кольцо ,и я согласно закона имею преимущество, делаю круг вокруг кольца или два и думаю, а где главная теперь и кого пропускать, и имею ли я преимущество согласно закона,ну понятно местные знают,а ночью,а первый раз... Ладно осталось меньше месяца, поакуратней поездим..

Ford Escape 2018
  0

67

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

И снова о старом, мысли юристов
http://hvylya.net/news/digest/dorogi-uk … eniya.html

Ford Escape 2018
  0

68

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

333 написав:

И снова о старом, мысли юристов
http://hvylya.net/news/digest/dorogi-uk … eniya.html

бред глупого журналиста
статья для поднятия рейтинга сайта

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

69

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

Движение по знакам и светофорам.
Пока не поменяли так и ездим.
А то пишут а сами не ездят на авто

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

70

Re: Рада змінила правила руху автівок на перехрестях

az74 написав:

статья для поднятия рейтинга сайта

ну и чтобы не расслаблялись

Ford Escape 2018
  0