7,376 Відредаговано Larsen (2021-03-16 12:56:58)

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus, я знаю відмінності і все решта. Але ж мова не про це. Я тобі кажу що по ціні Лоджи (подивись яка вона якщо не вкурсі), МЦВ1 наврядчи хто б захотів купляти. Ларгус дешевий, тому багато хто його хоче. А був би по ціні Лоджи, дуже сильно сумніваюсь. Розумієш? Ти б сам захотів його по такій ціні?
Ну так от, якби Рено почало продавати оновлений МЦВ1 в ЄС і у нас, він би не був дешевшим за Лоджи, тому що тоді Лоджи просто ніхто б не купував. Тому він був би або по ціні Лоджи, або навіть дорожче. Ну от і думай кому воно таке треба...

Yanus написав:

функционал МСВ вспоминает,

Так, мої теж згадують, але вцілому Лоджи подобається більше. smile Ну але само собою, у всіх різні вимоги. Дійсно, як ти кажеш, багато людей не хочуть міняти свій МЦВ1 бо нема на що.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



7,377

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

кроме того что я написал примеры

Твои примеры ни коим образом не отменяют моё утверждение про совкопром... И даже про МСВ1 они толком расклад не меняют ибо три человека не имеют никакого отношения к массовости явления в масштабе государства!

А еще есть утверждение и я, с ходу, могу найти сильно больше больше трёх человек, которые скажут, что первое поколение логанов (особенно МСВ) просто кошмарно-уродливы и в сравнении с МСВ2 и взагали, без сравнения с чем-либо! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,378 Відредаговано Larsen (2021-03-16 13:22:33)

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

это у тебя не про "це".

Ну якщо тобі не хочеться обсудити мою думку, тоді навіщо ти її коментував? dntknw

Yanus написав:

это не совсем так. а значит частично ты ошибаешься.

Так, це не зовсім так, є такі люди які готові віддати більше за МЦВ1. Але їх точно не багато.

Yanus написав:

ну если новый МСВ (которого нет) например, Рено сделали как орки на расеи - твой Лоджи курил бы по продажам далеко в сторонке

Ну а я що кажу? Цитую:

Larsen написав:

тоді Лоджи просто ніхто б не купував.

І саме тому МЦВ1 не міг би бути дешевшим за Лоджи. А можливо був би навіть і дорожчим. Розумієш? І я дуже сумніваюсь що бажаючих взяти МЦВ1 за майже 20куо було б прям багато. І я навіть сумніваюсь що ти сам би таке захотів. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,379 Відредаговано Larsen (2021-03-16 13:24:10)

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

когда у тебя есть дача, гараж, и ты что любишь делать своими руками, охота или рыбалка

Не тільки МЦВ для цього чудово підходить. Якийсь Кадді навіть краще. Єдина перевага МЦВ1 була ціна за таке авто.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,380

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

и повторюсь - тебе труднее это понять, потому что ты на ней не ездил

То есть ты допускаешь возможность того, что тебе может понравиться вкус фекалий, только потому, что ты их никогда не ел?
Ты, ведь, по сути, только что мне тоже самое сказал... 
Я вполне себе могу представить и что такое 7 мест в авто, и длинная база и распашные задние двери сколько-то там кубов пространства... Мне для этого ездить на всём этом абсолютно не обязательно...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,381

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

я знаю чем закончится наше обсуждение

Я тоже! )))
Тем, что ты так и не осознаешь тот прискорбный факт, что кроме твоего мнения, есть еще другие, отличные от твоего, единственно-верного! )))
Я не зря Вейдера вспоминал - он просто эталон в этом вопросе! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,382

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

ну давай не будем фигню нести... слюшай абидно пишешь да?

Так вот и мне обидно, когда ты мне такое же пишешь!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,383

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

не правильно

Ахахаха, вот это щас реально смешно было!  lol  lol  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,384

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

Ларсен, у меня есть такое авто (в отличии от вас с Апроксом). у меня еще есть:

З цим я згідний на всі 100%, як і з тим що воно тебе повінстю влаштовує!  upp
Думка яку я висловив полягає в тому що якби він зараз продавався Рено, то ціна була б така як у Лоджи або більша, і за такі гроші бажаючих не було б так багато як думаєш ти.
Ти готовий за нього віддати близько 20куо? Думаєш є багато бажаючих? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,385

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

цены на запчасти на кадди видел?

Моє повідомлення бачив?  crazy

Larsen написав:

Єдина перевага МЦВ1 була ціна

Yanus написав:

не единая.

Які ще?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,386

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

он даже мне может рассказать какое мне авто больше подходит. а мое мнение в этом плане "забаганка"

Зараз ми не про це. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,387

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

то почему не купить его за цену лоджи, если например я не считаю что Лоджи мне вообще подходит?

Ок. Значить тебе така ціна влаштовує. Але щось мені здається що таких людей не так вже й багато.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,388

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

ты тут сам писал - цена за авто, и теперь смешиваешь в кучу цена авто и цена на обслугу - не кажется немного не то? ну как тебе еще?

Гараз, скажу іншими словами: "загальні витрати". Ок? wink Я це мав на увазі. Крім фінансової сторони питання, у МЦВ нема ніяких суттєвих переваг. Правда?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,389

Re: Это интересно (разное) - 2

Вартість відновлення битка "по фен-шую"  hmm

https://logan.in.ua/upload/iblock/4ff/Acura1.png
https://logan.in.ua/upload/iblock/d46/Acura2.png

Кому цікавий фінал

  0

7,390

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

это совсем разные расходы. их нельзя смешивать.

Ну, у випадку порівння Кадді і МЦВ, можна. Там і ціна і експлуатація у Кадді дорожчі. wink

Yanus написав:

ок?

Звичайно ок! Я ж це і мав на увазі - Кадді, як не крути, витягне більше грошей з гаманця ніж МЦВ. І це була єдина перевага МЦВ.

Yanus написав:

А мне че то кажется что если довести МСВ к хорошему качеству - то довольно не мало будет людей которые выберут хороший МСВ чем раздутый кирпич семейный вэн Лоджи...

Таких людей дуже мало. Лоджи погано продається.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,391

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

а еще не забывай например наценку за значек VW - что скажешь и такого нет?

Звичайно є. До чого це ти?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,392

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

маленькая ремарка - если там в теме фигурирует такое авто как АКУРА - то это вообще машина для толстосумов. ее купить биток - это оленизм. да ее и новой купить гемор для многих потом оказывается  в обслуживании (реально многие потом удивляются, даже кто с деньгами).

Не буду це запечатувати. Саме цю купили з аукціона за 4450$

  0

7,393

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

кстати хороший пример для Ларсена - тот самый когда нельзя смешивать суммы за покупку авто и суммы за содержание.

Ну, на відміну від Януса, Ларсен знає де це можна робити, а де ні.  empathy
А для Януса це чудовий приклад того, коли пох яка класна машина, якщо витрати на неї занадто високі.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,394

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

Логан МСВ не только дешевле - а главное надежней в тех самых же качествах. гораздо надежней!

Логан найнадійніший мінівен? Серйозно? shok
Взагалі то у нас був на фірмі Кадді. Я про нього тут колись згадував. Ніяких проявів катастрофічної ненадійності помічено не було. Враховуючи пробіг понад 200 тис, я дуже сумніваюсь що Логан був би надійніше...  dntknw

Yanus написав:

и кстати далеко не факт что "комфортнее МСВ" как у гоблинов с Севера - не факт что еще и стоил бы дороже чем Лоджи.

100% він би не коштував дешевше. Саме тому що інакше ніхто б не купував Лоджи.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,395 Відредаговано Larsen (2021-03-16 14:43:01)

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

вот опять ты пишешь просто не красиво,

Тобі повезло що ти спілкуєшся зі мною, а не з таким як ти!  upp
Ти не читаєш повідомлень співбесідника, ігноруєш те що тобі хочеться, скільки тобі це не повторювати, не розумієш найпростіших думок, викладених навіть в найкоротшій формі, висмикуючи лише окремі ключові слова, і придаючи їм того змісту, якого хочеться тобі. Як правило протилежного до сказаного тобою. Ну і врешті решт переходиш на особистості, починаєш хамити і задиратися.  empathy

Yanus написав:

ы решаешь за меня (и не только тут на форуме) что мне лучше или хуже, или что я могу или не могу.

Ну, це ж не я почав тут розказувати кому що хороший приклад, правда? wink Я лише намагаюся підтримати діалог в тому стилі, який задаєш ти.  upp

Yanus написав:

ты меня абсолютно не знаешь,

Звичайно ні. Це тільки ти мене знаєш краще ніж я сам. Правильно?   lol

Yanus написав:

а тебе не могу сидеть доказывать тут на форуме и печатать часами.

Ти сам винний. Якби ти уважно читав те що я пишу і внікав в суть сказаного, не доводилось би тобі це пояснювати по сто разів.  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,396

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

это тебе за твои недотепные высказывания.

empathy - а це тобі за твій рівень інтелекту, якому навіть їжак не позаздрить.  tongue  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,397

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

те качества которые есть у этого авто

Так які ж вони ті загадкові якості, яких нема у інших авто, якщо не дивитись на кошти? Крім містичної надійності?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,398 Відредаговано Larsen (2021-03-16 14:47:16)

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus, так що ні, якби МЦВ1 продавався у нас по ціні Лоджи, його мало хто б купував. А от тисяч за 15, однозначно був би бестселлером!  upp А Лоджи винесли б ногами вперед з нашого ринку.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,399 Відредаговано Larsen (2021-03-16 14:51:40)

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

g_hosp

Yanus, ну шо медсестро, скажеш що ні? О, доречі, я й не знав що ти медсестра! Думав торговець залізяками. А воно он виявляється як! Пардоньте мадмазель, не хотів вас образити.  grose  lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,400

Re: Это интересно (разное) - 2

Yanus написав:

Ларсен, езди себе на тойотке, занимайся писаниной программ, и не парься.

Ну так цим і займаюсь. В чому проблема?  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0