26

Re: Чаепитие

GlaS,  ну да в больших дозах лекарство а чуть чуть в микс - мне оч. нравиться .

  0



27

Re: Чаепитие

В командировках Карпатский чай покупал. Мелисса и т. д. Правда в пакетиках, но хоть интересно - типа натур продукт.

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

28

Re: Чаепитие

Приехал сегодня Шу-Пуэр. В пятницу был в Киеве, но видимо, выходные дни чуть задержали доставку
/upload/iblock/4ab/20160622_141656.jpg
/upload/iblock/407/20160622_141648.jpg
Упаковка конечно жесть...сразу представил - сколько китайских рук его в пакет пихало  crazy  Хотя в магазинах - он же оттуда-же берется. Запах - землянистый и очень приятный, но не сильно-яркий. Может заварю - а оно фигня окажется? Посмотрим....

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

29

Re: Чаепитие

samol написав:
Andriy1352 написав:

Просто Грінфілд

у нас на работе тоже эту херню расейскую покупают.
После зеленого чая уже не раз замечал - начинает подташнивать минут 15-20.
какую химию туда добавляют - только догадываюсь...

http://i.piccy.info/i9/ed409f0c9d326f64d6cedca6e4090b25/1466631565/83398/955254/20160622_232944_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2016-06-22-21-39/i9-9968923/755x566-r/i.gif

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

30

Re: Чаепитие

GlaS написав:

Может заварю - а оно фигня окажется?

не томи, как чаек?

_____________________Праздность рождает ересь_________________

LOGAN PRESTIGE 1,6 (90 л.с.) => Ford Mondeo 3 => Ford Kuga
                          Характер скверный.
  0

31

Re: Чаепитие

А никак. smile Наверное я не ценитель Шу-Пуэра))) Чай как чай, вкус интересный, но не ярко выраженный. Может его нужно заваривать - пол-кирпича на чашку и тогда будет что-то интересное?  crazy
Тешу себя тем, что как говорят, он очень полезный  coffee  crazy  Заварил правда первый раз. Попробую после второй заварки чо будет.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-23 11:27:13[/merge_posts_bbcode]

В след раз куплю связанный. Он хоть расцветает красиво и вкус как у зеленого smile

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

32

Re: Чаепитие

GlaS написав:

В след раз куплю связанный.

Если там же будешь брать на Али, маякни, мож и на меня возьмешь?

_____________________Праздность рождает ересь_________________

LOGAN PRESTIGE 1,6 (90 л.с.) => Ford Mondeo 3 => Ford Kuga
                          Характер скверный.
  0

33

Re: Чаепитие

Andriy1352, http://pis4a.ru/greenfield-grinfild-ros … angliiskii

Зим Газ-12 1958
Ваз 21063 1989
Dacia Logan 1.4 2006 - Renault Logan 1.6 2010
Renault Fluence 2011  1,6 16v
  0

34

Re: Чаепитие

Кирилл_М написав:

Если там же будешь брать на Али, маякни, мож и на меня возьмешь?

Да, я помню. А может с 1-го числа буду заказывать, посмотрим. Маякну. Хотя ты можешь и сам - чай пришел с треком...быстро и не потеряется.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-23 21:40:07[/merge_posts_bbcode]

Все очень просто. Регистрируется компания с офисом в Британии.......а дальше понятно smile Потом говорят - нет нет, это просто завод у нас в Китае, а поликарбонат у нас стопудей британский ))) Сталкивался с таким smile Одно из последних предприятий, где я работал, было Украино-Кипрским smile

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

35

Re: Чаепитие

samol, хз... на коробці пише Бровари. Я завжди читаю штрихкод і виробника.
Ну ще два пакетики доб'ю і щось інше гляну.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

36

Re: Чаепитие

багато чого перепробував та зупинився на "бірюзовому драконі" від Мономаха. здається, самий оптимальний (ціна/якість) китайський улун. принципово не вживаю ароматизований (на кшталт "молочного улуну"), з ароматизуючими доданками або чорний. вживаю без цукру з малим шматочком лимона. без ніяких тістечок, печива тощо. просто у самому кінці десерту. раніше вживав і цейлонський, але зара виключно китайський. тут хтось казав, що пакувальні контори закупають чаї на алі-експрес; це навіть не смішно. усі харчі типу цитруси/кава/чаї закупляються серйозними фірмами переважно через біржі тонами, десятками тон (залежно від виду). за те, що вони запхнуть товар у коробку зі своїм шильдіком, вони візьмуть 2-3 ціни від оптової. приблизно так.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

37

Re: Чаепитие

Аж заГуглив що то за Улун.
Хоча надаю перевагу зеленому. (не Зе...)

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

38

Re: Чаепитие

floyd47 написав:

зара виключно китайський.

Китаец говорит, что то, что у нас продают - это не чай smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

39

Re: Чаепитие

Evgenий написав:
floyd47 написав:

зара виключно китайський.

Китаец говорит, что то, что у нас продают - это не чай smile

Но они умудряются и из того что есть сварить гораздо вкуснее, плюс везут с собой.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

40

Re: Чаепитие

Evgenий написав:

Китаец говорит, что то, что у нас продают - это не чай

ну, зрозуміло; чай--тільки те, що продає отой Ваш китаєць... lol1
один грузін-винороб теж у телевізорі казав, що те, що продається у наших крамницях, теж не грузинське вино... у китаї не був. а от у Грузії був. і те, що закорковане в Грузії, нічим не відрізняється від того, що я купував у Тбіліських крамницях. повірте, там я випив Мукузані та Цинандалі від виробника Телані Велі десь відра зо два. вже в Україні випив ше більше; різниці ніякої. слухати все, що каже продавець--себе не поважати. тільки власний досвід!  coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

41

Re: Чаепитие

floyd47 написав:

чай--тільки те, що продає отой Ваш китаєць.

Мой китаец чаями не занимается smile Он в основном по промышленному оборудованию. А чай бывает привозит в качестве сувениров.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

42

Re: Чаепитие

Evgenий написав:

Мой китаец

не маю китайців з сувенірним чаєм, тому купую у крамниці те, що вважаю за найкраще по якості і найкорисніше для здоров*я (якщо гаманець дозволить).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

43

Re: Чаепитие

Evgenий написав:

Мой китаец чаями не занимается  Он в основном по промышленному оборудованию.

Я как раз занимаюсь модернизацией чайной фабрики, Это у меня вторая, после харьковской чаеразвесочной Ахмат Ти smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-13 22:16:30[/merge_posts_bbcode]

Bob3000 написав:

Но они умудряются и из того что есть сварить гораздо вкуснее

Служил я в далеком Заполярье, в местах ВоркутаЛага. а там, как известно, чифирь принято погонять.
Вопрос: как вы думаете из какого товарного, фасованного чая самый вкусный чиф?

  0

44

Re: Чаепитие

Георгич, хочу подякувати Вам, що свого часу пояснили, яке пиво в Україні "справжнє"; перейшов виключне на таке.  alc

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Георгич1

45

Re: Чаепитие

floyd47, та вже не актуально. Понаставляли пастерізаторів і ПЕТ-ліній...
Зараз лише малі пивоварні.
ІМХО.

  0

46

Re: Чаепитие

Георгич, та чого Ви так? вже перевірено; постоїть 3 тижні і--скисає.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

47

Re: Чаепитие

floyd47, зараз у пивзаводів проблеми з реалізацією. На складах пиво тримається по місяцю. Найгірша картина в лютому.
Тому в першу чергу дивимось на дату виготовлення.
Але надійніше малі пивоварні, їх пиво не застоюється, тай не фільтрують вони на кизельгурі, не додають дівергенти, аскорбинову кислоту, екстракт хмелевої горечі.
Можливо у них свої екстракти, але їх продукція мені подобаєтьс більше, ІМХО.

  0

48

Re: Чаепитие

Георгич написав:

малі пивоварні, їх пиво не застоюється

явкі, паролі? (можна в лічку). storstark

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

49

Re: Чаепитие

floyd47 написав:
Георгич написав:

малі пивоварні, їх пиво не застоюється

явкі, паролі? (можна в лічку). storstark

Пиво "Павлівське". Термін зберігання - 7 діб. В минулу суботу після парилки спробував 9-ти денне - кислятина вже. Зараз мені подобається "Земан" (Луцьке), термін зберігання 30 днів.

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

50

Re: Чаепитие

Это же про чай  big_smile  А чай не пиво, много не выпьешь. Я брал Алокозай по 0,5 кг пачка. Теперь его нету  sad

  0