1,951

Re: хто шо робить?)

а что странного? это то же самое, как перекрасившийся и ниФчемниВинАватый апаблок, тимоха, которую оказывается янык прессовал/посадил низаШо и т.д. и т.п.
Правильно Серёжа говорит. а Рівне, чи інше місто тут ні до чого.
скажемо так, в 13-14их був великий старт, коли нарешті нація проявила себе. але хто був сукою, так нею і залишився. тільки вже під вишиванкою і прапором Неньки чи революційним прапором ОУН.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-20 09:17:34[/merge_posts_bbcode]

А Украіна в тобі, це не вишиванка на тілі.
А чиновників, що зобов'язують когось приходити в тому чи іншому вигляді  треба посилати в сад. А тих хто виконує такі накази - також. бо то імхо є повертям до совка.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: shurkis1



1,952 Відредаговано Larsen (2018-05-20 09:57:41)

Re: хто шо робить?)

_AlexSander_ написав:

але хто був сукою, так нею і залишився

Це не для того робиться щоб вияснити хто cyка, а для того щоб діти росли в українському культурному середовищі. Щоб українська мова для них звучала як рідна, а не як чужоземна, для того щоб вишиванка була чимось звичайним, а не музейним експонатом, щоб вони вважали українську культуру своєю, причому не формально, а на рівні почуттів. Тільки так можна відродити націю, тільки в наступних поколіннях.

_AlexSander_ написав:

А Украіна в тобі, це не вишиванка на тілі.

Звідки береться Україна в тобі? Мова не про нас, ми вже сформовані особистості, зі своїми поглядами і сприйняттями. Але скажи мені, звідки візьметься Україна в особі, яка з дитинства і до повного формування особистості українську мову майже ніде не чула і не бачила, за винятком школи (а школа це формальність, яка в більшості дітей формує відразу)? Яку мову вона вважатиме рідною? Якою мовою буде мислити? Вишиванка для неї буде рідною чи якоюсь етнічною екзотикою? Майбутнє нації саме в цьому. Якщо наші діти ростуть в російському культурному середовищі, що б хто не робив, глибоко в середині у них буде росія а не Україна. І нажаль, навіть зараз, культурний простір в Україні переважно російський. Саме тому будь-які кроки в напрямку створення і закріплення українського культурного простору, популяризації української культури, треба підтримувати.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  1

1,953

Re: хто шо робить?)

Andriy1352 написав:

дивно, що в м. Рівне таке відношення...

А что не так. Вон Саня выше правильно написал. Сейчас патриотизьм распирает у тех кто в 2014-15 прятался в ПОльше, на даче и ни копейки не потратил на армию. И еще и работает по черному. То есть ни как себя не проявил когда наступал полный ругательство. А мне жалко денег на вышиванку, лучше куплю ботинки в ССО.
Кроме того простое хождение в вишиванке и использование мовы с паралельным мовосрачем в стиле Ницой/Фарион не сделают из нас нацию. Нация будет тогда когда мы научимся уважать права других и соблюдать законы.
На счет того що хтось десь не чуе мови. То велком до нас в Рiвне.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

1,954

Re: хто шо робить?)

grinder написав:

Вон Саня выше правильно написал. Сейчас патриотизьм распирает у тех кто в 2014-15 прятался в ПОльше, на даче и ни копейки не потратил на армию.

І Саня, і ти, перевели стрілки з формування нації на особистості якихось гіпотетичних людей. Скажи мені яким чином трата грошей на армію віднімає українську мову? З вишиванкою зрозуміло, але до чого тут мова? І тим більше, до чого тут критика тих, хто вдягає вишиванки? Що вони замість волотерства потратили гроші на вишиванку? Так не тільки на вишиванку, значно більше грошей в нас люди тратять на розваги і свої примхи ніж коштує вишиванка, і ти в тому числі, але ні, якщо жертвувати на АТО то тільки ціної вишиванки, правда? Я скажу так - це все особистий вибір. Але одне діло відхреститись від популяризації нашої культури і становлення нації, вигадуючи якісь примарні відмазки про те що "ми" (хто це?), маємо навчитись, змінитись, вдосконалитись (а яким чином?), а зовсім інше критикувати і не підтримувати тих, хто це робить. Українізація, особливо зараз, дуже важлива річ. Не меньш важлива ніж підтримка хлопців в АТО (чи як там його зараз перейменували).

grinder написав:

На счет того що хтось десь не чуе мови. То велком до нас в Рiвне.

Увімкни телевізор, походи по газетним розкладкам. Багато там української мови почуєш і побачиш? Діти ростуть, слухають пісні. Які? Якою мовою? Дивляться телевізор, а там яка мова? Приходять додому, а там grinder російською говорить.... facepalm (дуже хочеться вірити що помиляюсь... )

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,955

Re: хто шо робить?)

Larsen, Вадим, посмотри фильм Киборги. там в принципе доступно донесена та суть, на которую я типа перевёл.
Теперь по возрождению нации. мои дети ходят в русскоязычные школы. и это печаль. но некоторым своим друзьям я на днях разослал сообщение с результатами техники чтения моего малого. вот оно:

Проверяли технику чтения у дитя. Укр 55 норма 50-60. Русск  35. Норма 75.. Я сказал- в сад русский ))

и поверь, мне очень приятно. что учась в русскоязычной школе, говоря дома преимущественно по-русски, мой ребенок в обществе САМ старается говорить на рідній мові и это ЕГО ОСМЫСлЕнный ВЫБОР, а не навязывание, в т.ч. от меня, как родителя.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Лево, Larsen, Evgenий4

1,956

Re: хто шо робить?)

_AlexSander_ написав:

посмотри фильм Киборги. там в принципе доступно донесена та суть

Там трошки не про це. Причому в фільмі значно більше говорять українською, ніж це реально було в ДАП. І це теж елемент популяризації української мови. wink

_AlexSander_ написав:

и поверь, мне очень приятно. что учась в русскоязычной школе, говоря дома преимущественно по-русски, мой ребенок в обществе САМ старается говорить на рідній мові и это ЕГО ОСМЫСлЕнный ВЫБОР, а не навязывание, в т.ч. от меня, как родителя.

Це просто чудово!  upp Але чи не здається тобі що це вже пешрі плоди цієї українізації? Можливо це тому що він більше чує пісень українською ніж це було раніше, можливо тому що більше мови навколо, але головне - можливо тому що просто українська мова зараз "в тренді"? От якраз це і є метою українізаці. Чудово якщо результати видно вже. Це не може не радувати. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,957

Re: хто шо робить?)

Larsen написав:

Там трошки не про це. Причому в фільмі значно більше говорять українською, ніж це реально було в ДАП. І це теж елемент популяризації української мови.

если ты увидел только эето, жаль.


Larsen написав:

Але чи не здається тобі що це вже пешрі плоди цієї українізації

ні.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,958

Re: хто шо робить?)

_AlexSander_ написав:

если ты увидел только эето, жаль.

Це я не в ньому побачив, це не його суть а одне з його призначень. Розумієш? А суть там не про українізацію.

_AlexSander_ написав:

ні.

Помиляєшся. Що й не дивно. Де, коли і в якому середовищі виховувались ми? Але ми - минуле. Майбутнє - наші діти. Тому добре що помиляєшся ти, а не ті, завдяки кому твої діти краще ставляться до української мови, а можливо і культури, ніж ти.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,959

Re: хто шо робить?)

а от нехай кожен з нас признається САМОМУ СОБІ, чому в Україні він не розмовляє рідною українською мовою.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,960

Re: хто шо робить?)

floyd47 написав:

а от нехай кожен з нас признається САМОМУ СОБІ, чому в Україні він не розмовляє рідною українською мовою.

Легко могу признаться! Потому, что мой родной язык - русский, и живу я в русскоязычном городе! Что не мешает мне мне хорошо знать украинский язык и нормально на нём разговаривать в случае необходимости! Но пока необходимости нет - пользуюсь тем языком, на котором думаю...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,961

Re: хто шо робить?)

касательно меня, то все в моем окружении говорят на русском. по украински говорю по телефонам (не всегда), с детьми. на вне в большинстве случаев нет, т.к. есть стеснение из-за некорректности слов, т.к. многие говорю с украинской интонацией по-русски, соответственно не хочется быть поднятым на смех. когда пишешь - проще - обдумываешь, подбираешь слова правильно.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-20 12:27:39[/merge_posts_bbcode]

Larsen, Вадим, остался при своем мнении.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,962

Re: хто шо робить?)

floyd47 написав:

а от нехай кожен з нас признається САМОМУ СОБІ, чому в Україні він не розмовляє рідною українською мовою.

Я розмовляю.

_AlexSander_ написав:

Вадим, остался при своем мнении.

Так завдяки чому, на твою думку, дітям українська мова цікавіша за російську?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,963

Re: хто шо робить?)

хлопці, взагалі то, відповідати мені особисто -- не обов*язково. мій пост є заради того, аби кожен, хто поважає країну, у якій він мешкає, просто замислився над простими речами стосовно незалежності Країни, от і все...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Larsen1

1,964

Re: хто шо робить?)

Я не сказал бы что интереснее.скорее т.к.часто смотрят мульты на украинском.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,965

Re: хто шо робить?)

Языковой вопрос, по моему мнению, это последнее, что должно беспокоить в нашей стране... Когда более насущных проблем не останется - вот тогда можно будет заняться... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: svserj, Migen2

1,966

Re: хто шо робить?)

yanus написав:

и т.д. если ты украинец в душе и любишь свою страну и все что с ней связано.

Это точно... Потому что украинский флаг на стекле автомобиля еще не гарантирует, что из окна этого авто не вылетит бумажка или окурок... К сожалению...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: inok, Evgenий, Migen3

1,967

Re: хто шо робить?)

переконаний, накопичення усіх цих "дрібничок" і призвело до нинішнього становища в Країні... це дуже зручно, коли усі наші негаразди почне виправляти хтось інший (сусід, наприклад тощо), а я, можливо, потім якось приєднаюсь та підтримаю. гадаю особисто: або починати щось діяти, міняти, виправляти або взагалі мовчати. навіть, за краще було б просто промовчати. на московії місцеве бидло так і робить: мовчить і не шевелиться, бо йому просто ліньки "напрягатися". то ж вини й мають...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  -1

1,968

Re: хто шо робить?)

Украинизация идёт полным ходом.Я и мои старшие дети русскоязычные. А младшие уже украиномовные,у сына даже так сказать украиномовна челюсть)))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: Larsen, Migen2

1,969 Відредаговано grinder (2018-05-20 19:52:20)

Re: хто шо робить?)

Aprox написав:

Потому что украинский флаг на стекле автомобиля еще не гарантирует, что из окна этого авто не вылетит бумажка или окурок... К сожалению...

100%
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-20 18:48:51[/merge_posts_bbcode]

а от нехай кожен з нас признається САМОМУ СОБІ, чому в Україні він не розмовляє рідною українською мовою.

1. нужно открыть Конституцию и понять что там написано на этот счет. Именно понять. Все главы про мову и права....
2. Открыть нацсостав страны в которой живешь и опять же понять что там написано.
3. Перестать мыслить простыми категорями аля свой-чужой, жизнь гораздо разнообразней. Я если пишу в Сети по русски не значит что в реале не общаюсь на украинском.
Так же все что я написал выше про вишиванки еще не означает что я против украинизации (я же явно об этом не писал. Правда), я всеми руками за. Но без идиотизма, принуждения и попирания прав других. И конечно же я не отрицаю того что понятие патриот сильно изгавнили именно люди которые демострируют свою любовь к стране только "патриотическим флажком в авто".

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0
Спасибо сказали: Larsen1

1,970

Re: хто шо робить?)

_AlexSander_ написав:

скорее т.к.часто смотрят мульты на украинском.

Ну так це і є частина українізації. Добре що є якісні переклади мультиків українською.

Aprox написав:

Когда более насущных проблем не останется - вот тогда можно будет заняться...

Інші проблеми не заважають пропагувати національну ідею. Але на відміну від інших проблем, ця вирішується найдовше. Це задача на покоління. Тому починати бажано якомога раніше.

yanus написав:

так в чем проблема то?

В спілкуванні проблеми нема. Але мова не про це, а про те щоб і для наступних поколінь, україна була рідною нацією. Мова в цьому плані дуже важливий фактор. Наше покоління вже сформоване, як ти правильно кажеш - для тебе російська рідна, і це вже не легко змінити. А от наступні покоління повинні чути більше української мови, в мультиках, в улюблених піснях, в улюблених журналах, в улюблених телепередачах, в інтернеті, скрізь.

grinder написав:

я всеми руками за. Но без идиотизма, принуждения и попирания прав других.

Ну от з цим я повністю згідний.  storstark  Примусові міри навпаки викликають відразу.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd471

1,971

Re: хто шо робить?)

grinder написав:

1. нужно открыть Конституцию и понять что там написано на этот счет.

у будапештському меморандумі теж було написано... та якби то все було виконано, то зара б ніхто тут не вів балачки про вишиванки, мову, жовто-блакитний прапор тощо. чи Ви ще не усвідомлюєте, що в Україні не тільки гаряча війна, а й ідеологічна?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,972

Re: хто шо робить?)

давай не путай Конституцию и непонятно что

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,973

Re: хто шо робить?)

floyd47, ну я вот уверен что Фарион со своим мовосрачем сделала для вторжения  Роиси больше, чем все русскоязычные вместе взятые. В любой адекватной стране уважают права других, но это не отменяет и любовь к своей родной культуре. У нас же все делается черезжопье.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0
Спасибо сказали: Aprox, Migen2

1,974

Re: хто шо робить?)

grinder написав:

ну я вот уверен что Фарион со своим мовосрачем сделала для вторжения  Роиси больше, чем все русскоязычные вместе взятые.

блажен, кто верит... як відомо зара, захват територій України пуйло намітило задовго, як прізвище Фарион хтось з нас взагалі чув. і спертися він якраз сподівався на мовчання (або мичання) російськомовного населення України та владних та військових запроданців. здається, тут мене дехто не зрозумів. рота я нікому не затуляю та не вимагаю розмови українською. просто хочу, щоб кожен мислячий громадянин притулив оті "дрібнички" до ситуації, що зара склалася в Україні.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  -1
Спасибо сказали: Larsen1

1,975

Re: хто шо робить?)

Мы тут елочку новогоднюю вынести собрались и торжественно предать огню. Но дождик помешал, придется перенести на др. день.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-21 10:57:26[/merge_posts_bbcode]

Надо будет фоток наделать на память.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: ГРОЗ1