1

Тема: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Є дві мітки, мінімальна і максимальна, який рівень масла має бути, рівно по середині, трошки більше за середину чи на рівні з верхньою, максимальною міткою?
Взагалі, скільки масла потрібно заливати? Logan 1.6 бензин MCV 2010 р.

  0



2

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7,  як правильно дізнатися про цей рівень питання не виникає?

  0

3

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

залив 2.5 л мітка трошки більше як на середині, але мені чомусь здається що 2.5 це замало, знайомий майсть сказав що рівень має бути між мітками , трошки більше середини.
[merge_posts_bbcode]Added: 2015-11-07 00:57:55[/merge_posts_bbcode]

нагол написав:

mehanizm7,  як правильно дізнатися про цей рівень питання не виникає?

ЯК?

  0

4

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Хм. Цікава повина бути тема. А дійсно, на скільки мікронів , можливе відхилення від статистично середнього показника щупа!? Чи має значення географічне розташування автівки на рівень масла у двигуні? Приналежність до партіі? Марки мастила? Давайте обговоримо!

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

5 Відредаговано mehanizm7 (2015-11-07 01:02:44)

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Ptah написав:

Хм. Цікава повина бути тема. А дійсно, на скільки мікронів , можливе відхилення від статистично середнього показника щупа!? Чи має значення географічне розташування автівки на рівень масла у двигуні? Приналежність до партіі? Марки мастила? Давайте обговоримо!

на скільки я знаю, 100 г масла більше або менше це суттєво, тому і запитую, бо не знаю скільки має бути масла.

  0

6

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7, масло повино бути! Це точно! А от на скільки точно, вмежах 100мл , не готовий сказати. Може комради допоможуть. like

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

7

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Ptah написав:

mehanizm7, масло повино бути! Це точно! А от на скільки точно, вмежах 100мл , не готовий сказати. Може комради допоможуть. like

Скільки ви заливаєте?

  0

8

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7, в 1.6 8 кл. 3,3л
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-11-07 01:16:39[/merge_posts_bbcode]

а взагалі я б порадив переіменувати тему в - де скачати "логан мануал ф2 2010р".

  0

9

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

нагол написав:

mehanizm7, в 1.6 8 кл. 3,3л

дуже погано якщо 2.5 залито?
рівень, трошки більше як по середині, майст який міняв, сказав що більше лити не треба.

  0

10

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7 написав:

же погано якщо 2.5 залито?

Ні, але це не значить, що в цьому житті вам не доведеться купити оливу на долив.

  0

11

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

нагол написав:
mehanizm7 написав:

же погано якщо 2.5 залито?

Ні, але це не значить, що в цьому житті вам не доведеться купити оливу на долив.

але ви ж самі написали що потрібно 3.3, це ж виходить 0.8 л різниці?

  0

12

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7, за умови, що виміряв рівень правильно і що двигун оливу не бере, то їздити з піврівнем можна і це безпечно!
Але все ж повернуся до свого питаня-поради: Не вже нема бажання скачати мануал на свій автомобіль і дізнатися про багато речей з першоджерела?
І друге: я не розумію небажання не купити баночку цієї оливи для доливу, адже впевненості у втому що двигун оливу не бере і що рівень виміряно правильно нема?

  0

13

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

нагол написав:

mehanizm7, за умови, що виміряв рівень правильно і що двигун оливу не бере, то їздити з піврівнем можна і це безпечно!
Але все ж повернуся до свого питаня-поради: Не вже нема бажання скачати мануал на свій автомобіль і дізнатися про багато речей з першоджерела?
І друге: я не розумію небажання не купити баночку цієї оливи для доливу, адже впевненості у втому що двигун оливу не бере і що рівень виміряно правильно нема?

рівень виміряний правельно, справа не в економії однієї баночки, боюсь перелити, тоді погано буде.
не підкажете де скачати мануал на автомобіль?
[merge_posts_bbcode]Added: 2015-11-07 01:45:54[/merge_posts_bbcode]

mehanizm7 написав:
нагол написав:

mehanizm7, за умови, що виміряв рівень правильно і що двигун оливу не бере, то їздити з піврівнем можна і це безпечно!
Але все ж повернуся до свого питаня-поради: Не вже нема бажання скачати мануал на свій автомобіль і дізнатися про багато речей з першоджерела?
І друге: я не розумію небажання не купити баночку цієї оливи для доливу, адже впевненості у втому що двигун оливу не бере і що рівень виміряно правильно нема?

рівень виміряний правельно, справа не в економії однієї баночки, боюсь перелити, тоді погано буде.
не підкажете де скачати мануал на автомобіль?

пробіг 73 тис. масла не бере точно)

  0

14

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7 написав:

не підкажете де скачати мануал на автомобіль?

як варіант
http://vnx.su/content/avto/renault/dacia_sandero.html
Бажано купити 1л баночку і долити до верхнього рівня. Якщо наступна заміна планується скоро, то можна дотягнути так.

  0

15 Відредаговано _AlexSander_ (2015-11-07 02:58:50)

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7 написав:

залив 2.5 л мітка трошки більше як на середині, але мені чомусь здається що 2.5 це замало

не всё слил. и плюс фильтр. а может сальник какой пропускает.. хотя в принципе 3л будет выше минимума, при условии нового фильтра и самотёка масла в течении получаса. 3.3 это оуж очень близко к максимуму

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

16

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Помните древнюю мудрость? Если ничего не помогает - прочтите, наконец, Инструкцию! )))

http://i.piccy.info/i9/4a0316be5ffdac45fb1ca1be8cecffcf/1446879933/323535/797398/1.jpg

На следующей странице еще написано, что между "мин" и "макс" примерно 1,5..2 литра... О каких критичных 100 мл вы вообще говорите?  dash1

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Майский Кот1

17

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7 написав:

знайомий майсть сказав що рівень має бути між мітками , трошки більше середини.

Всё правильно сказал мастер. Если машина масло не берёт, то чуть более средины между метками. Вот уже более 20-ти лет на всех своих машинах поддерживаю этот уровень.

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0

18

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Уровень масла должен быть под максимум, я стараюсь заливать в р-не 90% между минимум и максимум.
Ресурс масла скажем на 15 т.км заложен из расчета максимального уровня и если залить пол уровня можно смело уменьшать ресурс.
Вы когда новую машину купили, сколько масла по уровню было?
На официальном СЦ когда заливают масло, сколько льют по регламенту?
молчу, что в случае поломки-износа деталей, т.е когда уровень масла может снизится - максимальный уровень своего рода страховка, датчика уровня насколько знаю в Логане нету...

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

19

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7, скинь в личку адрес почты перешлю букварь на Ф2 если устраивает

  0

20

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

mehanizm7 написав:

Є дві мітки, мінімальна і максимальна, який рівень масла має бути, рівно по середині, трошки більше за середину чи на рівні з верхньою, максимальною міткою?

Мені майстер, в якого я обслуговую машину, заливає на декілька мм вище МАХ. Я було задумався, вирішив трошки більше вникнути в тему. Вияснив, що у багатьох в різні іномарки заливають так само - МАХ або на пару мм більше. Нічого з двигунами не трапляється. Тому що виробники і тут зробили захист від дурака. На зразок як в спідометрі.  Позначка МАХ - це не зовсім той МАХ, більше якого не можна переливати ні в якому разі. Але щоб якийсь ентузіаст не начудив, позначку МАХ трохи подвинули. Це моє ІМХО на основі відгуків тих, хто дещо в темі

  0

21

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

RUNO написав:

Мені майстер, в якого я обслуговую машину, заливає на декілька мм вище МАХ.

Мабуть, когда в фильтр масло наберется, уровень станет на max.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

22

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Я не знаю  - так совпало или закономерность, но спустя примерно 1500 км после замены масла, потек передний сальник коленвала. И потек мне думается из-за того, что уровень масла был выше мах на 5-6 мм. Перелили на станции экспресс замены масел.
И то, что перелили, я видел, но не думал что это так критично.
Хорошо что было как раз близко к 60000 - поменял сальник вместе с комплектом ГРМ.
Сейчас держу середину между мин и мах.

Зим Газ-12 1958
Ваз 21063 1989
Dacia Logan 1.4 2006 - Renault Logan 1.6 2010
Renault Fluence 2011  1,6 16v
  0

23

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

Сальник потек бо потек, у меня на 40000 потек и масла не переливали, насколько слышал у этих моторов часто сальники переднего коленвала текут, даже вносили после какого-то года изменения в двигатель.

  0

24

Re: Який повинен бути рівень масла на щупі?

samol написав:

Я не знаю  - так совпало или закономерность, но спустя примерно 1500 км после замены масла, потек передний сальник коленвала. И потек мне думается из-за того, что уровень масла был выше мах на 5-6 мм. Перелили на станции экспресс замены масел.
И то, что перелили, я видел, но не думал что это так критично.
Хорошо что было как раз близко к 60000 - поменял сальник вместе с комплектом ГРМ.
Сейчас держу середину между мин и мах.

На жигуле, когда перелили масло,его выгнало с того места, где сальник коленвала, где шкив ремня генератора. Забрызгало всю подкапотку. И потек на следующий день после перелива.  С тех пор всегда стараюсь держать пару 2-3 мм ниже отметки "Мах".

Renault Logan 1,5 dci (2014)
  0