101

Re: Карпати...

Міша, все було класно, поки не побачив смажену форель.  dash1

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0



102

Re: Карпати...

M-M-M-M-M!!!!!! Форелька ням-ням!!!!
Миша!! Ты садист, ТАК издеватся над людьми это бесчеловечно!!!!

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

103

Re: Карпати...

Більше не буду  :angel:

  0

104

Re: Карпати...

Піднімаю тему, бо нарив гарний кліп з елементами автентики smile ну і не знав, де ще краще його розмістити, як в цій темі.
Щось скучив я трохи за Карпатами smile

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0fGMOcbuGZ0[/youtube]

  0

105

Re: Карпати...

smyk написав:

гарний кліп

Бомба

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

106

Re: Карпати...

smyk написав:

Щось скучив я трохи за Карпатами

То може поїхать на якісь вихідні попить в горах гірку юшку?

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

107

Re: Карпати...

Yeka написав:

То може поїхать на якісь вихідні попить в горах гірку юшку?

ага...особливо ти самий їздун...куди не поклич - нікуди не поїдеш)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

108 Відредаговано Yeka (2008-02-25 21:41:55)

Re: Карпати...

Crazy Poison написав:

куди не поклич - нікуди не поїдеш

Не треба п..ть,ти,як спеціально,всі мироприємства придумуєш коли я на роботі.А в карпати дня на 2 поїхавби  :smoke:

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

109

Re: Карпати...

Yeka написав:

як спеціально,всі мироприємства придумуєш коли я на роботі

То ты работу так подстраиваешь  :tease: Хотел бы - приехал  :lol1:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

110

Re: Карпати...

Yeka написав:

всі мироприємства придумуєш коли я на роботі

от чия б гавкала....я навіть коли погоджую з твоїм керівництвом, що ти можеш відпроситися - ти не відпрошуєшся...так що Кєльт істину глаголить...

Кельт написав:

То ты работу так подстраиваешь

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

111

Re: Карпати...

Знову збираємось зі Смиком у Вижницю...якраз від Великодня до Травневих свят...буде час розговітися на лоні природи.
Жека ти з нами?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

112

Re: Карпати...

Жека...ау! Ти ж хотів з нами поїхати!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

113

Re: Карпати...

Даааа, Жека запрацювався smile

  0

114

Re: Карпати...

Які в вас будуть вилазки?
Планую 1-4 травня на закарпатті покататись, точного маршрута поки не склав,
але це буде Поляна,Мукачево,Ужгород,Синевир,Хуст.
Може пересічемось десь?

  0

115

Re: Карпати...

Stranger
Ми на закарпаття не збираємось. Вижниця, Коломия, Космач і все, що в тому районі

  0

116

Re: Карпати...

smyk
Ясно...гарного відпочинку  smoke

  0

117

Re: Карпати...

Дякую! І вам гарно відпочити!  storstark

  0

118

Re: Карпати...

Stranger написав:

Планую 1-4 травня на закарпатті покататись, точного маршрута поки не склав

plus, тобто теж планумо бути в тих краях проїєдом (Солотвино, Рахів, Хуст, стратегічна ціль - долина нарцизів)...перший пітстоп/ночівлю плануємо на Коломию...а далі Яремче/Ворохта/Верховина...ще не визначилися...

smyk написав:

Вижниця, Коломия, Космач

Питання до пана Смика, а чому саме Вижниця (отчетики читав, фотки мальовничі), але я в тих краях не бував, хочеться зупинитися в селі з пейзажиком навколо а-ля Яблуниця/Буковель (лижі не цікавлять,хіба що просто покататися на підйомнику), чи може в тіх селах, що вище в горах буде холодно?

DACIA Logan 1.4 Laureate...был

* * * * * * * * * * * * * * * * *
"Все проходит. И это пройдет"
  0

119 Відредаговано Stranger (2008-04-22 16:47:56)

Re: Карпати...

Ю.
Також планую долину нарцисів...тільки чи застанемо власне квіти там не відомо, бо у Львові пік закарпатських нарцисів на базарі був 2-3 тижні тому...можуть вже перецвісти...але спробувати варто!

Вот накидав маршрут
Виїзд 1.05 зранку зі Львова.
Підгірці-Урич - Наскельне місто-фортеця Тустань   
Пилипець – водопад Шипіт   
Переїзд/поселення до Синевирської поляни
2.05
Синевир – Озеро, Музей лісу і сплаву на Чорній Ріці    
Хуст – долина нарцисів   
Переїзд/посенення до Мукачева
«Деца у нотаря» ул. Гагарина, 98;
3.05.
Мукачево – центр, Замок,
Чинадієво – Замок, вілла графів Шенборн (сан. "Карпати")   
Середнє – залишки замку
Поселення в Ужгороді.   
4.05
Ужгород – центр, Замок
Невицький замок
Свалява - Михайлівська православна церква
Повернення до Львова

  0

120

Re: Карпати...

Ми теж з 26.04 - 1.05 збераємося їхати у Карпати, м.Стрий, с.Розгірче
Будуть: Ірина-mirua, mirua, Кельт, Скіфія

  0

121

Re: Карпати...

На разі, якщо вельмишановне панство не проти, продовжу темку...

26 квітня о 10-00 у Київ прибуде Гєна з родиною (Луганськ). Поїмо його кавою і вирушаємо колонною з 4-х машин: Я. мої друзі та Зевс до Львова, а Гєна зупиняється в Дубно.
У львові зустрічаємо Великдень, пиячимо, тверезіємо і 28-го квітня вирушаємо у Вижницю через музей Писанки у Коломиї...
У Вижниці банячимо, жеремо гриби, бринзу і форелів...шашликове мнясо та віскарик з сігарами не в счьот, а в зачот...в перервах між синькою катаємо у гори (у Космач ) на етнофестиваль до гуцулів і знову же з ними банячимо цуйку...
...в перервах між цими сладними вправами (падйом-піріварот стакана і грєбля ложкай патарєлкє) відвідуємо водоспади у Шешорах, Косові та Тюдові, де будемо пробувати втамувати сушнякову спрагу цілющою та прозорою гірською водою...
Далі будемо діяти за хаотичним сценарієм...
Маю за мету (маю надію) повернутися у Київ 3-го травня, щоб 4-го відпочити від відпочинку і з радісним почуттям втоми повернутися на роботу!
Дай Боже кожному так стомитися!

ПиСи: Зєвса завеземо у гори і нехай порівнює - що краще: сидіти на Олімпі, сидіти на синьці, на анаші, на тяжких наркотиках, чи всеж-таки в Карпатських горах серед синіх здичавілих гуцулів)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

122

Re: Карпати...

Crazy Poison написав:

Зєвса завеземо у гори

Пропал наш Громовержец.  :shok2:

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

123

Re: Карпати...

Львів'яни! Хто хоче побачитись наживо з Пойзоном і Зевсом, підтягуйтесь в неділю десь на 18.00 до мене на подвір'я на міні-шашлик (надіюсь, всі знають, де це). Хто не знає, подзвоніть (телефон в профілі).

  0

124

Re: Карпати...

По ходу -банальная поездка в Карпаты плавно перерастает в поход Логановодов.По пути в Киев в Пирятине встречаемся с Пифагором и атакуем столицу!!!! :smoke: :smoke: :smoke: :crazypilot: :crazypilot: :crazypilot:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

125

Re: Карпати...

хлопцы!!!! не за себя прошу , а Бога ради!  по слухам Зевс Ещё вчера выехал во Львов Ну что бы от вас не отставать на трасе, так вот, Зберегите властелина Логан -клуба, он же нам дорог как память, не дайте греха ему в печень, ибо  Зевс личность Святая и не сможет употребить  клятой сыньки в том объёме,  как кушаете её вы !

СПАСИТЕ ЗЕВСА!!! :D  :lol:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0