26

Re: Как слить бензин из бака МСV?

_AlexSander_ написав:
Георгич написав:

Я пробовал так слить на ДЭУ Нубире-2, бензонасос качает порцией секунд 10, потом выключается. И не при включенном зажигании, а при вращении стартера. Когда включено только зажигание насос не включался. В общем, чтоб слить канистрочку 10л, пришлось раз 100 дергать движок стартером. Бедный стартер аж задымел

вообще реле есть в блоке реле. вытащили, замкнули и привет. это если лень клацать зажигание.

plus  upp

  0



27

Re: Как слить бензин из бака МСV?

Я когда-то на ДЭО снимал бензонасос и шлангом  в канистру.  На МСV еще не добирался до бензонасоса. Надо противошумку снимать.  Попробую шланг пропихнуть. Машина моя и бензин тоже. В ближайшее время предстоит поездка в Россию.  Хочу там заправится.  Там вроде бы дешевлею, чем в Украине.

  0

28

Re: Как слить бензин из бака МСV?

сяся написав:
Dendnepr написав:

Скоко тут народу любит бензу у фирмы тырнуть smile

у какой фирмы ? просто мы берем сразу бочку с братом а потом по потребности в авто заливаем

при чем тут заправка из бочки в бак?
тут же наеборот хотят-из бака в бочку! smile  big_smile  big_smile

Renault Logan MCV-5
Зимняя резина есть. Диски не менял, парктроник не ставил, салонником не горжусь. Вешалку для пиджака не покупал. Шо ещё описать надо?
  0

29

Re: Как слить бензин из бака МСV?

Связист написав:

Я когда-то на ДЭО снимал бензонасос и шлангом  в канистру.  На МСV еще не добирался до бензонасоса. Надо противошумку снимать.  Попробую шланг пропихнуть. Машина моя и бензин тоже. В ближайшее время предстоит поездка в Россию.  Хочу там заправится.  Там вроде бы дешевлею, чем в Украине.

а до России толкать авто будешь?
ты хочешь прогеммороиться со сливом бенза, чтоб там побольше в бак залить?
ото нефиг делать.  shok  shok
ладно б бак был литров 300 под завязку залитый smile

Renault Logan MCV-5
Зимняя резина есть. Диски не менял, парктроник не ставил, салонником не горжусь. Вешалку для пиджака не покупал. Шо ещё описать надо?
  0

30

Re: Как слить бензин из бака МСV?

Сьогодня зливав з бака пальне... Закинув сідухи, зняв коври, лючок, фішку, шланг, вийняв корпус фільтра з насосом і ... 200 грамовим обрізком пластикової пляшки до самого кінця. 15 літрів вийшло. Далі продувка фільтра, (га*на було ну дуже багато) і встановлення всього обратно... Завів... через 3 хвилини насос заклинив... (Причина профілактики - після вдалої заправки почала глохнути де машині забажається, а мені при тому ставало стрьомно.) Поставив насос від Пріори і все, машинка побігла ну дуже "рєзво". Висновок - класні заправки.  wink

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

31

Re: Как слить бензин из бака МСV?

bravo Саня, нагадай який пробіг у авто....
Я ще туди не лазив..... І ще питання, як і чим відкрутив пластикову байду (не знаю як називається правильно)....

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

32

Re: Как слить бензин из бака МСV?

Lavrik написав:

який пробіг у авто

105 тис. - завтра їду на ТО.

Lavrik написав:

як і чим відкрутив пластикову байду (не знаю як називається правильно)....

Кришка бензобака... Ведешка і довгою, але тупою викруткою простуковання по ребрах кришки. Трохи простукався по часові, але потім пішла.

Lavrik написав:

Я ще туди не лазив

Юра, повір на слово - краще щоб цей вузел був завжди робочий. В логана 2 там стоїть не тільки насос, там ще й фільтр на паливну систему, і хитрий регулятор тиску (як би не регулятор, можна зробити на пряму, а фільтр поставити збоку, як в Логан 1). А фільтр цей, як правило, розрахований на 100 тис. Ця байда продається в зборі, в Луцьку озвучили циту в 4 тис. На шоп-логан в два раза дешевше... Але всерівно дорого. Вот такі французо-руминські печенькі.  wink

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0
Спасибо сказали: Lavrik, _AlexSander_2