76

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Я уже неделю езжу пешеходом sad

БЖ MCV 2008 by НАЗАВР
Кто понял жизнь тот не торопится
  0



77

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

надо становится не выгодным для государства человеком ВЕЛОСИПЕДИСТОМ  lol  lol  lol

logan 1.4 2006 г база
  0

78 Відредаговано wyler (2014-04-11 19:27:22)

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

pavel_iv77 написав:

надо становится не выгодным для государства человеком ВЕЛОСИПЕДИСТОМ

Ага, и потом введут пошлины и спецмыто на лисапеты.  lol  а, и еще налог на воздух-педали крутишь-чаще дышишь  lol    lol    lol

Рено Логан Silverline 2012.Бортовик http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=12383
Настоящий мужчина не должен сожалеть о двух решениях в жизни: о своей жене; о своём автомобиле...сам выбирал.  (не моё, но правда и, защита от нытиков)
  0

79 Відредаговано Сіренький (2014-04-11 20:26:27)

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

maksim75 написав:

Ну что ж установщикам ГБО можно работать в три смены, клиентов будет хоть отбавляй

Нічого подібного. Всі матеріали з Єволпи. Ціна установок зросла пропорційно вартості палива і курсу євро(долар). Бензин зріс ще не повністю оскільки є певний часовий лаг - орієнтовно 7 днів після зростання курсу. Якщо курс впаде і АЗС не знизять ціни - всім привіт від Антимонопольного комітету

shurkis написав:
UMC написав:

Почему газ не дорожает?  dntknw  это же производная бензина

Тихо-тихо-тихо. Тсс! может за него забудут vissla

Не сподівайся. 8 і 10 квітня були аукціони по зрідженому газу, який використовують автомобілісти. Середня ціна склала 11500грн. за тону. До цього торги були 31 березня по 8500грн. Для тих хто не вміє рахувати 11500/8500*100-100=+35%.

Всім хто їздить на газу раджу тримати повний бак.


Часовий лаг більший в порівнянні з бензином.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

80

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Я походу тоже уже завязываю....
горько очень, но..... sad  sad  sad  kapitulation

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

81

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Демьян написав:

Я походу тоже уже завязываю....

Я уже завязал. Позавчера заправил 40 литров на укрнафте 92-го по 13.10 и поставил в гараж.

Renault Espace V 1.6 DCI
"Хороший человек не тот, который умеет делать добро, а тот, который не делает зла!"
  0

82

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Серинький написав:

Всім хто їздить на газу раджу тримати повний бак.

Аби ж він був гумовий. 300-600 км запасу великої  погоди не зроблять. Важливо оптимізувати розхід пального стилем водіння, гумою та ін.  Або де можна, купити талони на пальне по старій ціні

  0

83

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

RUNO, з талонами - є термін дії. Стосовно стилю їзди - тут взагалі треба вчитися економити на всьому, оскільки останні 4 роки ми жили не краще ніж сьогодні, а просто жили в борг. Правда навіщо мені тобі пояснювати - ти і так сам все розумієш.  coffee

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

84

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

RUNO написав:

Або де можна, купити талони на пальне по старій ціні

Попитай на нормальних АЗС. Але великого сенсу не бачу. Через місяць, максимум два все стабілізується. Курс буде не більшим за 12грн/дол. Ну звісно якщо "брат" не нападе.

Я сьогодні як ніколи бачу шанс оздоровити нашу економіку і свідомість людей.  smile

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: RUNO1

85

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Серинький

через місяць, максимум два все стабілізується. Курс буде не більшим за 12грн/дол.

якщо піндоси, або ес дадуть бобоси  big_smile ... поки що обіцянки-цяцянки

Logan 1,6 Prest f2 08 г. 145 ткм чіп-тюнінг, даунгрейд євро-3 на євро-2, без ката (стронгер), "діра" у глушнику
кЫянам надо готовиться к "земле" ... (с) wink
Go hard like Vladimir Putin - http://www.youtube.com/watch?v=BqCfUn8dVzs
  0

86

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Серинький написав:

Всім хто їздить на газу раджу тримати повний бак.

Меня не спасёт. Выкатываю бак в неделю. 100 км пути выходит 65грн.- и только это сильно греет душу.  rock

Renault Grand Scenic 4 1,5 110 л.с. 2017г.в.- катаюся.
Renault Logan MCV Laureate 5d Универсал 1.6 ГБО(Landi) 90 л.с. 5G 2WD 2012г.в.- продав.
"Осторожно. Сочувствие и верность делают людей слабыми. Их легко использовать"
  0

87

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

tuneyadets написав:

якщо піндоси, або ес дадуть бобоси

не чекайте, що долар впаде впаде через якийсь транш. Купс має бути ринковий. Наприклад китайські насоси при курсі 12грн/долар нікому вже не потрібні, оскільки є наший аналог. І так по багатьом товарам. Ми просто вб'ємо імпорт. Давно рахували курс на рівні 10,5 +1,5грн це з головою. Ну і антимонопольний комітет має сказати всім "привіт, ми прийшли".

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

88

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Серинький,

китайські насоси при курсі 12грн/долар нікому вже не потрібні, оскільки є наший аналог

порадьте миючий пилосос вітчизняний, є такий?

Logan 1,6 Prest f2 08 г. 145 ткм чіп-тюнінг, даунгрейд євро-3 на євро-2, без ката (стронгер), "діра" у глушнику
кЫянам надо готовиться к "земле" ... (с) wink
Go hard like Vladimir Putin - http://www.youtube.com/watch?v=BqCfUn8dVzs
  0

89

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

tuneyadets, нема... по всі електроніці аналогів майже нема. Тільки Китай. Нашої вини в цьому нема. Такий вибір не тільки в українців - у всього світу. Це межі глобальної економіки. Нам би проблеми на макро-рівні вирішити.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

90

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Серинький, порадьте вітчизняну автівку дізель з АКП з витратою 4л\100км а?

Logan 1,6 Prest f2 08 г. 145 ткм чіп-тюнінг, даунгрейд євро-3 на євро-2, без ката (стронгер), "діра" у глушнику
кЫянам надо готовиться к "земле" ... (с) wink
Go hard like Vladimir Putin - http://www.youtube.com/watch?v=BqCfUn8dVzs
  0

91

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

жесть, сьодня вже окко вог в івано франківську торгують по 15 за літ звичайного 95!
тому тему тре переназвати чи дотянем ми до 20 грн за літр,адже вже 15 і ми їздимо!

  0

92

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Сегодня залился на окко 92-м...  по 14,99 грн/литр....   жесть

  0

93

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

с утра видел еще по 14,6 было на окко

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

94

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

у нас тож на ОККО 92-й по 14.99. сегодня достаю велик. буду по городу на нем ездить.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

95 Відредаговано samol (2015-09-25 16:05:29)

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

не могу заставить себя залить полный бак по такой цене в семейное авто. Буду минимизировать поездки по выходным. Становится очень ощутимо для семейного бюджета. Впрочем ощутимо и в остальном...

Зим Газ-12 1958
Ваз 21063 1989
Dacia Logan 1.4 2006 - Renault Logan 1.6 2010
Renault Fluence 2011  1,6 16v
  0

96

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

shurkis написав:

у нас тож на ОККО 92-й по 14.99. сегодня достаю велик. буду по городу на нем ездить.

На укрнафте чуть дешевле. Я уже давно думаю про велик или скутер.

Серебристая Dacia 1.6 с  кондюком, гуром без АБС. Закарпатье - помесь автобана и внедерожья smile
  0

97

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

сейчас газом додулся по 7.2(аси) заправщица сказала будет по 9

logan 1.4 2006 г база
  0

98

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

солидный скачек!!!!

Renault Grand Scenic II - 2.0 МКПП - "Чорный ворон"
  0

99

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

Хотел чего то умное черконуть,да еще и сострить... нет слов... пи..расы и та власть и эта... беспокоит "вредная" привычка: не могу заставить свою .опу,слезть с авто. Не знаю может это смешно,но за такие цены на бензин-в гараж идти не хочется... dash1     patsak

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0

100

Re: При какой цене на бензин перестанем ездить 15-20грн за литр

15.28…  капеееец..

Renault Logan 1.6mpi AMBIANCE 2010 (blue mineral) Чипованый под 95-й.
  0