3,126

Re: Видео с видеорегистраторов

ПЕТРО, все так. Але не знаю, як в Києві, а у нас поліціянти їздять з повною ілюмінацією постійно. Раніше я якось переживав з цього приводу, бо не розумів, що конкретно робити, якщо їде собі збоку така машина з таким феєрверком. Ставати, чи їхати далі... Зараз звик і не звертаю уваги. Вірніше звертаю тоді, коли вони сирену вмикають, або в матюкальник матюкаються.
Думаю маршрутчик на цей гачок і попався.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0



3,127

Re: Видео с видеорегистраторов

водитель маршрутки шел как  на цель,  врешь не уйдешь - достали гайцы.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,128

Re: Видео с видеорегистраторов

SERGANT, Ваша модель має право на життя, дорожня ситуація динамічна, але ці маршрутчики вже в печінках сидять. Для підтвердження Ваших слів, достатньо переглянути записи з реєстратора авто поліціянтів та радіопереговори...
А маршрутчик скоріш за все зловив гаву, так як рахував гроші і говорив по телефону)))

  0

3,129 Відредаговано Александр007 (2015-11-19 10:54:47)

Re: Видео с видеорегистраторов

Гайцам надо просто перестать включать маячки без причины - признак дурачины, на них ноль реакции.
Включать только если дтп или ловят кого то.
а маршрутки просто как таксисты, ездят как хотят.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,130

Re: Видео с видеорегистраторов

Doc написав:

ПЕТРО, все так. Але не знаю, як в Києві, а у нас поліціянти їздять з повною ілюмінацією постійно.

З синіми їздять постійно, з червоними ні. Та і не у всіх патрульних авто є маячки червоного кольору.

  0

3,131

Re: Видео с видеорегистраторов

ПЕТРО написав:

можно предположить, что они как раз и пропускали патрульный авто.

Фига с два, там все летят 80+, тем более из за маршрутки не очень видно какой маневр они делают , просто трогаются или Иго-го-го разворчиваются или чего они там хотели сделать.
А по факту, они при выполнении маневра не обеспечили безопасность дорожного движения, несмотря на право отступать от ПДД. Приучили они нас к маячкам горящим, уже никто и не смотрит синие там или красные горят.
Вот парень расжевал все по факту

Doc написав:

Цікаве відео. Але я як раз на боці маршрутчика.
1. Водії оперативних транспортних засобів....  можуть відступати від вимог...  за умови...  забезпечення безпеки дорожнього руху.
Маневр був далеким від безпечного! 4 смуги руху. Навіть якщо маршрутка збавила швидкість, це все одно був би небезпечний маневр.
2. Наближаючись до нерухомого транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком синього кольору та спеціальним звуковим сигналом (або без увімкненого спеціального звукового сигналу), що стоїть на узбіччі (біля проїзної частини) або на проїзній частині, водій повинен знизити швидкість до 40 км/год та в разі подання регулювальником відповідного сигналу зупинитися.
Правильно звісно. Але поліцаї там стояли не для того, щоб когось зупиняти. Поясню, що я хочу сказати.
От їду я на машині по пр.Московському. Дивлюсь - поліціянти з вогниками. Про що я думаю і що маю зробити:
- тре зменшити швидкість до 40. ОК, виконую.
- чого вогники блимають? Та хай блимають, вони завжди так їздять.
- можуть мене зупинити. ОК, я готовий до плавної зупинки!
- увімкнули поворотник, мать будуть рушати по своїх справах.
-ЙОУ!!! Куди вони поперли!!!??? А трястя його. Згідно зі знаками поворот наліво там заборонений. Але їм можна, вони ж мигалками.
Що міг очікувати водій в даній ситуації? Тільки те, що його можуть зупинити, а не маневрувати перед ним. Зауважу, прямо перед маршруткою з людьми! Тобто водій автобуса не міг знати, який маневр зробить поліція.
Поліцаї не достатньо оцінили ситуацію і пішли на невивірений меневр тим самим не забезпечили безпечність руху.
Але водій маршрутки також помилився. А вірніше двічі.
1. Маневр поліцаїв можна було передбачити. Достатньо лише глянути на увімкнений сигнал повороту.
2. Чомусь він уходив від зіткнення вліво, а вірніше йшов на випередження до зіткнення. Якби відхилився вправо, або взагалі керма не крутив зіткнення не було б.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-11-20 23:18:41[/merge_posts_bbcode]

Sash_KO написав:

але ці маршрутчики вже в печінках сидять.

Согласен полностью (міг бі, сам повбивав гадів), но тут ребята явно отмочили. Протяни еще 10-15 метров на сам перекресток и врубая сирену начинай маневр. Ведь никто не будет отрицать что при проезде перекрестка мы более напрягаемся чем если просто топим в левом ряду 100км.ч

Я знаю только то, что ничего не знаю!
Сократ.
  0

3,132 Відредаговано ПЕТРО (2015-11-21 00:42:49)

Re: Видео с видеорегистраторов

SERGANT написав:

Приучили они нас к маячкам горящим, уже никто и не смотрит синие там или красные горят.

Приучили не приучили, правила никто не отменял, ПДД нужно соблюдать, а иначе порядка на дорогах никогда не будет.
Обратите внимание на видео, маршрутка начала тормозить в 2 метрах от патрульного авто, а не заметить маячки, тем более красные к которым мы еще "не приучены" он просто не мог. Либо как уже говорилось выше, водитель "давал сдачу", "считал деньги", "говорил по телефону" или все одновременно, как они это делают обычно. imho2

  0
Спасибо сказали: Evgenий1

3,133

Re: Видео с видеорегистраторов

az74 написав:

еще как

И сразу пошел смотреть - не помял ли бампер))))) Вот утырки))

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

3,134

Re: Видео с видеорегистраторов

Схоже мене хотіли підставити.


Ця пара так далі і рухалась разом і дуже нарвано.

  0

3,135

Re: Видео с видеорегистраторов

Мне кажется просто устроили гонки. Не адекват на Опеле и дальше ехал частично по встречке. По видео сложно судить, но скорость явно больше 60 км/ч кутнувши рулем в сторону одно из них, Вы бы могли заставить их кувыркаться.

  0

3,136 Відредаговано Donpedro (2015-12-04 00:16:50)

Re: Видео с видеорегистраторов

messer написав:

Мне кажется просто устроили гонки. Не адекват на Опеле и дальше ехал частично по встречке. По видео сложно судить, но скорость явно больше 60 км/ч кутнувши рулем в сторону одно из них, Вы бы могли заставить их кувыркаться.

спочатку я також подумав що це просто покатушки але далі побачив що вони не змагались між собою. коли нікого перед ними не було, вони йшли одним рядом а коли доганяли інші машини то відразу розходились в різні ряди, правда довго я за ними не їхав по звернув з дороги. х.з. коротше кажучи , але якщо б я пішов в право , то зіткнувся б з транспортером. звичка у мене вже просто виробилась реагувати холоднокровно на підпераючих. швидкість моя була під вісімдесять, їх 90-100.

  0

3,137

Re: Видео с видеорегистраторов

Donpedro написав:

Схоже мене хотіли підставити.

Схоже на порушення ПДР
п.11.2. На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.

А ті - то взагалі...

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

3,138 Відредаговано Sash_KO (2015-12-04 14:20:43)

Re: Видео с видеорегистраторов

Владимир+, Чекав довго хто ж першим почне оперувати цією нормою.
От що вам скажу,

нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче


повинні рухатися і зобов"язані рухатися - різні речі.  А якщо врахувати що це місто, так узагалі нехай торопиги гуляють лісом.

І ще на додачу. Особисто мені до дупи ця норма чи вимога, а також піна з рота водіїв попутного транспорту.
Наприклад: три смуги в одному напрямку, дві крайні праві смуги ушатані фурами, а третя ні, а в мене причеп навантажений. Потік в третій смузі тулить 80. То що мені робить? Стрибать по горбах?
Пропоную ознайомитися зі статтею 216 КУпАП - Крайня необхідність (Це для органів, щоб обоснувать), а для поспішаючих - декілька порцій перцевого спрею (якщо лікувать надумає)...

  0

3,139

Re: Видео с видеорегистраторов

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,140 Відредаговано sukraine (2015-12-04 15:58:45)

Re: Видео с видеорегистраторов

Детское кресло? Детский замок?
Не, не слышала...

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0

3,141 Відредаговано grinder (2015-12-04 20:44:44)

Re: Видео с видеорегистраторов

Схоже мене хотіли підставити.

Подобных дятлов сегодня много. В таком случае лучше не дергаться и не менять полосу. Если не уверен, то включай поворот но не смещайся. Увидишь что они будут делать. Я если вижу подобных, то при возможности, загоняю его под встречку не давая вернуться. Ибо некуй.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

3,142

Re: Видео с видеорегистраторов

Sash_KO написав:

дві крайні праві смуги ушатані фурами,

Я на відео цього не побачив. Тому й написав, що права полоса показалась зразковою.

Sash_KO написав:

Особисто мені до дупи ця норма чи вимога, а також піна з рота водіїв попутного транспорту.

Так. Це звичайна неповага до інших водіїв.
Щоб мінімізувати провокаторів порушень, яким "до дупи" в тому ж США прийнято http://www.kommersant.ru/doc/2740227

Sash_KO написав:

Пропоную ознайомитися зі статтею 216 КУпАП - Крайня необхідність (Це для органів, щоб обоснувать),

Згоден, якщо така необхіднсть є, а не "отмаз".

Я теж часто їзджу по лівій. Але й у дзеркало дивлюся і пропускаю тих, "кому більше треба". Так має бути. Це і по правилах, і "по понятіях", та й просто правило доброго тону, як на мене.

А зарозумілі водії, або ті, які не дивляться у дзеркало - створюють своїм стилем водіння потенційну небезпеку більшу, ніж та, яка створюється водієм, що перевищує на 10-20 км/год.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

3,143

Re: Видео с видеорегистраторов

Не регистратор, но всё-таки...

Renault Grand Scenic 4 1,5 110 л.с. 2017г.в.- катаюся.
Renault Logan MCV Laureate 5d Универсал 1.6 ГБО(Landi) 90 л.с. 5G 2WD 2012г.в.- продав.
"Осторожно. Сочувствие и верность делают людей слабыми. Их легко использовать"
  0

3,144 Відредаговано messer (2015-12-14 12:11:27)

Re: Видео с видеорегистраторов

КолясикДнепр написав:

Не регистратор, но всё-таки...

Повезло девушке и припаркованному  Нисану.

  0

3,145 Відредаговано xeonnick (2015-12-14 13:59:03)

Re: Видео с видеорегистраторов

Чуть не ударил

  0

3,146

Re: Видео с видеорегистраторов

xeonnick написав:

Чуть не ударил

Хорошо успел посигналить, на порше как на танке.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: xeonnick1

3,147

Re: Видео с видеорегистраторов

Моё. С 01:45. Мне повезло, внимание на пешеходов.

Renault Kangoo II Model type KW08 02.2014 1.5 dCi K9K 66kW logan.in.ua
"Кевин" drive2.ru
DACIA Logan 1.4Mpi Ambiance 2007 - продан
Daewoo Matiz 1.0 Best 2007 - продан
  0

3,148

Re: Видео с видеорегистраторов

На таких авто как Порше походу должна быть камера заднего вида..... а тут походу даже не смотрел - втыкнул передачу и газу до отказу, скоростя все сразу....  dumbom

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

3,149

Re: Видео с видеорегистраторов

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,150

Re: Видео с видеорегистраторов

Чем толще джЫп...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0