26

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Обалдеть ! !!!

  0



27

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Очень жалко что так произошло...  Машину жалко ... Рады что все живы!!!!Да уж история неизпреятных...

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0

28

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Вова, отзвонись!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

29 Відредаговано smyk (2007-01-19 18:38:40)

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Володя! Обов'язково візьми в киян ДВД з фільмом про виробництво наших машин. Я вчора уважно переглянув, здзвонився з Сашею Пойзоном, і ми дійшли до висновку, що купувати дах з стойками - неправильне рішення. При виробництві кріпляться боковини в зборі, а потім вварюється дах. Тобі треба купити новий дах. Відрихтувати задню стойку і вварити дах на місце. Набагато менше проблем буде, дешевше і швидше вийде.

  0

30

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Да уж. Сочувствую, меня наверно бы порвало на месте увидел бы я такое. Тут ВСЮ машинку хорохорить надо.

Dacia Logan Laureate 1.6 ГУР, Кондиционер, CD
  0

31

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Мои соболезнования, главное что никто не пострадал.

Dacia Logan 1.4 Ambiance Torreador
  0

32 Відредаговано drone (2007-01-19 23:39:50)

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

А я Смику і тобі, Саня, казав, що воно того варте. Є на що подивитись..... одна фігня - нема на чому їздити. Сорі за запізнення... Я у форумі тільки після роботи, тобто після 20.00. Завтра також рятую Фатерлянд.. Саня, если не спиш - я звоню сегодня (или завтра с работы). Маякни.
"При виробництві кріпляться боковини в зборі, а потім вварюється дах." В тому-то і справа, що при виробництві. В умовах СТО так не варять - видно шви і т.д. А стоєчки  вирівнюють, шліфують - красота.. Якщо хтось готовий приварити новий дах - дайте контакт і ціну (мені важливий результат, а не процес).

  0

33

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

И обязательно учесть размеры посадочных мест стекол - переднего и заднего

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

34

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Henry
да переднее у него целое...
тут просто мы с Мишей обсуждали Володино желание покупать крышу со стойками...вот я Мишке и предложил внимательно посмотреть фильм о сборке Логана. Там явно показано, что сначала собираются боковые части кузова, затем туда вваривается на кондукторах днище. А уж потом варится крыша!
Вот поэтому я и говорил, а Мишка потом тоже согласился, что стоит покупать только филёнку крыши, тк.к геометрия кузова визуально нарушена только в виде искривления задней левой стойки. Саму стойку вернуть на место проще намного, а там и крышу прилепить можно. А ты кстати нормально можешь со стеклом помочь. Правильно?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

35

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Саня! Ну как там человечек на Кий-авто? принял список деталек первой необходимости?

  0

36

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

По стеклу могу

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

37

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

drone написав:

Ну, хлопці, подякував на доброму слові!
По-перше, свічку ставив і за себе і за того парня.. По-друге, алкоголь вживав усвідомлюючи, що претензій до машини, інших учасників дорожнього руху та до страхової компанії (враховуючи відсутність оної) в мене немає. По-третє, таку кількість адреналіну шкода було не розміксувати алкоголем... Нормальний дрінк получився!  :alc:
Оце зараз допетраю як сюди присобачити фотки і вишлю. Фотографували телефоном вже коли перевернули і витягнули потерпілого на світ Божий, себто на трасу...
А ось і вони, рідненькі...

не х..... се съездил в карпаты !!!!! ну судя по фоткам не сильно то и испугались!!!

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

38 Відредаговано drone (2007-01-23 22:09:19)

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Henry! Спасиба, дружище! А задняя балка имеется? Он и там в нее немного золота добавили. Похоже, по весу продают. Мне можно из серебра... Я нечистой силы боюсь... Думаю, может сглазил кто.
knizhenko aleksandr
"не х..... се съездил в карпаты !!!!! ну судя по фоткам не сильно то и испугались!!!"
Пугаться нам не к лицу. Мы в Карпаты на Чорногорский хребет лезли.
Там захочеш срати - тільки за вітром, і то якщо до камня прив*яжешся. Весело там - знов хочу! Але виключно на своєму Logan. Буду привчати його до зимових віражів.

  0

39

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Слово про славний Логан-клуб, та його крейзі модератора.

Я Вам таке хлопці скажу: жив собі Дрон, жив, аж тут ледь не помер. Про се дивися вище.  Краєвиди там, гори. всякоє такоє.., місцина – якраз для кам′яної брили з написам: "ось тут лежить той фраєр, що так любив купаться...." Вже бачив я сталеві води Стікса! Мда! Видно ще не всі звели ми тут рахунки (однак триндець підкрався близько до моєї сраки – не знав він, що не прихильник я блізасті по-грецьки)... 
Ну і тут пішло: - шо дєлать,братци! В сраку я розбив машину!
Туда, сюда. І всякоє такоє.. Тихенько розумію, що залишаюсь наодинці з бідою про синенький Логан.
Сумно-, гірко. Прикро! Кругом самі падонки! Всі хочуть випити моєї крові, потім грошей, а потім поховать машину! Вип′єм няня, гдє же третій?! Тетроні – п′ять зірок. Де взять деталі (чи скоріше новий кузов)? Куда піти, кому отдаться?
Аж тут на СТО, куди загнав остов машини, під килимком в салоні, що розбитий в ругательство (люблю ск влучне порівяння) знаходжу я візитку:
Logan.in.ua!!!
Отак на Божий світ з′явився  Дрон. Се я.
Тепер по-черзі і докладно:
Без клюба я..... 1. Не знайшов би швидко запчастини
2. На шару би не взяв передні крила й майже новий бампер (все пізнається у порівнянні з моїм преторіанцем, що наче виліз з того світу)
3. Гуй, бачив би, а не знижку в 7 відсотків на деталі (гуй свій тримаю я щодня і хоч мені не набридає, новаторством від цього аж ніяк не віє).
4. Час від часу сідаю я в ціленький Логан, і аж стікає в мене з лівої штанини.
4-1. Я був на автодромі "Чайка" і зайвий раз переконався, що на льоду не ковзає тільки гівно, що ще парує...
5. Се цілком таємний пункт. Хтось збиздив геометрію на наш новенький Логан! Вона у мене є! Привіз її в пакеті "лічно" Крейзі. (люблю його, усього красного – ред торедо – у блайзері і в окулярах!). Люблю два рази і колись нап′юся!!!
Тепер вся справа за пластичними хірургами!
Хвалебна ода нашим модераторам (не плутати з вібратором – хоча ця штука також стане у пригоді).
Мораль сєй оди такова....
Не зарікайтесь, страхуйтесь та прєдохраняйтесь!
Люблю Вас всіх, як заповів великий тьозка Ленін!
Цалую ніжно в рот!

  0

40

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Супер!
Майже Лесь Подерев'янский!
Ба навіть краще!
Бо нема хімерних матюків,
Від котрих вуха  загинають...
А може часом Ви і є,
Той Лесь тіки під псевдонімом?

Ну, добре, так як там синенький пожива?
Як загальна геометрія у нормі? Бо на фото було усе жахливе
І  свого часу я тут виразив сумні думки....

Як відремонтували? де що  і скільки коштувало? бо моєму кумові Коляну скоро доведеться ремонтуватися...
Хочемо дізнатися більш прозаїчних подробиць...

P.S. Вперше в житті накарлюкав щось у віршах... vissla

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

41

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Valerik
в отличии от Коляна, Володя не застрахован, поэтому делает машину за свои и там где дешевле. Понятное дело, что гарантия пошла погулять....но помогаем чем можем...не пропадать же Логановоду!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

42

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Иван
скоро узнаем. по последним данным ремонт начинается в среду...

ПыСы. Заполни плиз свой профиль полнее. Чтобы понимать, где проживаешь, реальное имя и когда тебя на форуме с Днём рождения поздравлять. Можно и контакт оставлять.
ПыСы ПыСы. В разделе Бортовой журнал можно вести личный дневник своего автомобиля

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

43 Відредаговано drone (2007-02-25 21:05:05)

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Ремонт тільки почався. Однозначний висновок тільки такий - після закінчення гарантії продовжувати відносини з гарантійними СТО все одно що хотіти русалку, якій зашили рот! Ціни на роботу там справді рази в три більші за київські і разів в п*ять за регіональні, черги - на пару тижнів вперед. Чого не можна сказати про запчастини. Вони беруть їх по дилерським цінам. Найдешевше - в Києві. Раджу Арма Моторс 490 23 00, потім Кий Авто - 459 66 98. На Армі швидша доставка, менше клієнтів - тому більше уваги. Детальніше про запчастини у темі "запчастини на Логан". Взяв деталі - і тікати!!!
Те, чого не було в Києві (і в Україні), замовляв безпосередньо з Румунії (є контактні телефони). Ціни дорожчі (не дилерські), але доставка через тиждень. Це важливо. На Кий Авто мені довго пояснювали, що доставка деталі через два з половиною місяці - це благо... А в них у наявності - передні крила і батарейки до китайських годинників... А за яким бісом працювати, якщо Логани і так хапають, як пиріжки???
Але я все одно всіх люблю і "цалую прямо в рот"!

  0

44

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

drone
пора писати й фотки викладати про відремонтованого Логашика

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

45

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Скидать усім штани! Я вже наїздив першу тисячу після Карпатський вакацій, акробатичних трюків на мафині і всякоє такоє! :alc: Ремонт -піндєц! Грошей пішло - піндєц! (власне про гроші не питати - при згадці про них зачинається нервовий тік і якось по-зрадницькому з рота капає слина ). Жили мені тягнули, нерви в моточки змотували...
Зато машина - вогень. А я в ній - ну просто легінь!!! Сідаєш так, на педальки там туди-сюди, передачі раз-два,а воно їде! Оце пишу, а ручки тремтять, сльозки бринять,...Радість- то яка!!! Дякую тобі Господи!
Обіцяю поставити при нагоді свічку!!!

  0

46 Відредаговано Vlad (2007-06-04 22:18:20)

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

drone написав:

Зато машина - вогень. А я в ній - ну просто легінь!!! Сідаєш так, на педальки там туди-сюди, передачі раз-два,а воно їде!

lol  :app:

Dacia Logan 1.4 Ambiance Torreador
  0

47

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Прими мої вітання...  :rock:

  0

48

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

yassik написав:

Прими мої вітання...  rock

С возвращением!  storstark

  0

49

Re: Правила кувырка на Logan и чиво теперь с этим делать

Omega
Дякую!  :upp: :tease:

  0