76

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Стосовно накладки рейлінга перетрусив весь нет, Україну, Польщу. Ніде немає... Знайшов одну в Україні - ціна 2500 грн виходить. Хотів замовити, але не завантажує міста і пошти. Якась лажа...
Напевно буду робити накладку сам.

  0



77 Відредаговано igorsh88 (2022-09-18 15:11:34)

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

Коли натискаю "тут", вискакує 404 Not Found

Виправив, має працювати.

Для 738870543R   сайт:

https://dsvavto.ua/


По номеру деталі, на даному сайті, найдете або просто менеджеру зателефонуйте він підкаже.

RS-67 написав:

  Як з вами зв"язатися?

Номер телефона в приватні повідомлення написав.

БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ
• Dacia Logan MCV 2011 1.6 16v К4М Laureate ГБО BRC
• Dacia Sandero 2009 1.6 MPI К7М Ambiance
  0

78

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Дякую! Замовив

  0

79

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Користуючись бортовиком, записую події по інших своїх машинах. Щоб пам"ятати.
Fiat Panda 1.1 - пробіг 150 000 км.
Заміна масла Mobil Super 3000 5W-40 (витрата масла між замінами 7000 км - 300 мг)
Заміна масляного і повітряного фільтрів
Контроль рівня масла в КПП

  0

80

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

Стосовно накладки рейлінга перетрусив весь нет, Україну, Польщу. Ніде немає... Знайшов одну в Україні - ціна 2500 грн виходить. Хотів замовити, але не завантажує міста і пошти. Якась лажа...
Напевно буду робити накладку сам.

Накладку замовив, зробив передплату. Через пару днів зателефонували і сказали, що накладки нема... На ці гроші 1060 грн купив в них масло. Якась зачарована накладка...

  0

81

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:
RS-67 написав:

Стосовно накладки рейлінга перетрусив весь нет, Україну, Польщу. Ніде немає... Знайшов одну в Україні - ціна 2500 грн виходить. Хотів замовити, але не завантажує міста і пошти. Якась лажа...
Напевно буду робити накладку сам.

Накладку замовив, зробив передплату. Через пару днів зателефонували і сказали, що накладки нема... На ці гроші 1060 грн купив в них масло. Якась зачарована накладка...

Попередній власник напевне це знав, через це і продав машину.  smile

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

82

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

vlad5229 написав:
RS-67 написав:
RS-67 написав:

Стосовно накладки рейлінга перетрусив весь нет, Україну, Польщу. Ніде немає... Знайшов одну в Україні - ціна 2500 грн виходить. Хотів замовити, але не завантажує міста і пошти. Якась лажа...
Напевно буду робити накладку сам.

Накладку замовив, зробив передплату. Через пару днів зателефонували і сказали, що накладки нема... На ці гроші 1060 грн купив в них масло. Якась зачарована накладка...

Попередній власник напевне це знав, через це і продав машину.  smile

100%

  0

83

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

На усіх машинах з кондиціонером, на яких я їздив раніше, вмикання кондиціонера відчутно просажувало двигун. Десь більше, десь менше. Доводилось навіть вимикати кондиціонер при різких обгонах. Sandero StepWay 1.6 8 кл. перша машина, в якої при вмиканні кондиціонера вмикається турбо-режим. Це просто неймовірно! Оберти холостого зразу встановлюються десь на 900, машина динамічніше рушає і на кожній передачі краще прискорюється. Обгони з кондиціонером даються легше, ніж без нього. Дуже приблизно, на око бензину споживається на 1.5 л більше з кондиціонером. Може машина перепрошита саме під роботу з кондиціонером? Двигун 1.6 84 к/с має потенціал для підняття показників.
Додам, що кондиціонером я користуюся не часто. Але саме на цій Дачії я отримую задоволення не лише від прохолоди, але і від їзди. Машина абсолютно справна і перевірена, недавно була профілактична чистка форсунок. Комп діагностика показала, що усі параметри в нормі. Витрата пального в місті від 10.5 без конд до 12 з конд. 10.5 відповідає паспортним даним. Так само на трасі 6.2- 6.5 - все як по паспорту.
Цікаво, чи в інших Логанах/Сандеро хтось спостерігав такий ефект?

  0

84

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

К7м, на холостих об. піднімаються так само до 900, а от динаміка в русі з конд. просідає.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

85

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

Цікаво, чи в інших Логанах/Сандеро хтось спостерігав такий ефект?

авжеж, спостерігав... при вмиканні "клімату" підвищуються оберти до 850 на хв. та одразу виникає відчуття, що за дупу автівки хтось міцно ухватився та гарно тримає... на трасі з однією смугою в одному напрямку обгін з "кліматом" вже ніколи не виконую. повертаючись взимку з Трускавця мав вельми неприємний досвід (щоб не сказати більше). якби вчасно не схопився та не оцінив ситуацію, то вже був би не в змозі зара з Вами спілкуватися. півтора літри дизель турбо! щось не так з софтом цього турбо. гадаю, AlexSander знає більше за мене.
п.с. режим "еко" жодного разу не вмикав і не збираюся.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

86

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

не відчуваю на свому 1.4 ввімкненного кондіционера зовсім
раніше ганяв кримськими серпантинами з кондиціонером, з повною машиною людей і повним багажником - з обгонами і ніхто наздогнати не міг.  молодість була... правда перемикачем передач треба було працювати добре)))

Dacia Logan 1.4 Ambiance + Кондиционер + ГУР  2005
Fluence 1.5 Disel   2013
  0

87 Відредаговано Александр007 (2022-10-17 21:44:06)

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Tcont написав:

не відчуваю на свому 1.4 ввімкненного кондіционера зовсім
раніше ганяв )))

Повеселил  like
Может кондер не включается,..... big_smile
Не чувствовать не можно, или можно совсем не чувствовать авто....
Знаем этот 1.4 .
Вот на дизеле не заметно на 110л.с.  крутящий  250

Когда меньше л.с. ,заметно.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  1

88

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Tcont написав:

не відчуваю на свому 1.4 ввімкненного кондіционера зовсім

В мене був 1.6. Гарне авто. Але при повній загрузці, при обгоні, вимикав кондиціонер. Не може він не відчуватись.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

89

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Вчора побачив на стоянці супермаркету новенький Рено Сандеро Степвей темно-графітового кольору... В поєднанні з темним пластиковим обвісом - просто бомба !!! Дуже подобається передня решітка в стилі Дачія, спокійні строгі лінії. Подобаються задні ліхтарі. Подобаються ковпаки сірого кольору, імітуючі лиття...
Морально націлююсь на таку машину. Нова - задорого. Легко б/у - можна думати...
https://auto.ria.com/uk/auto_renault_sa … 14263.html

  0

90

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

новенький Рено Сандеро Степвей

не зрозумів. а у чому криється "новизна" автівки? у мене така сама з 2017-го року, тільки колір інший. а взагалі то, цю модель (якшо пам'ять не зраджує) випускають з 2016-го...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

91

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Той що за посиланням 2021 року, якщо вірити тому що написано.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

92

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Гадаю, краще любуватися автівками в автосалонах, а не на паркінгах супермаркетів; там вони усі гарні та дуууже блискучі.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

93

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

vlad5229 написав:
gatuno написав:
vlad5229 написав:

При роботі двигуна зазвичай на один літр бензину утворюється один літр води у вигляді пари.

"Што?" А з 1л води скільки л води утворюється? Я розумію, що вуглеводні на воду і СО2 згоряють, але ж не 1:1 на воду ))

Таки так, не варто вірити тому що пишуть в неті, почав рахувати сам, то вийшло від 5 до 15 грам води з одного літра бензину.

Поправлю сам себе, я порахував воду що утворюється в процесі згоряння палива, але я не врахував того що вода ще присутня в повітрі, де в одному кубічному метрі знаходитсья приблизно 20 мл води, тому, врахуовуючи що для згорання одного літра бензину потрібно приблизно 15 кубів повітря, то на виході буде приблизно 300 мл води у вигляді пари.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

94

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Пройшов рівно рік з часу придбання машини. Наїздив 6 тис. км. так як є ще Фіат Панда, яка бере на себе більшість поїздок по місту. Степвеєм задоволений повністю. Зараз зима. Живу за містом і така машина часто буває незамінна. Витрата по місту коливається від 10.5  до 13 л в залежності від морозу, прогрівів, довжини поїздок, заторів та інших умов. Через 2-3 тис. думаю міняти масло. Якщо між замінами машина масла не візьме на долив, то весною поставлю ГБО. Пробіг на сьогодні 153 тис. км по лічильнику. Не відомо, чи це правда. Але зауважень до двигуна, коробки, приводів, ходової нема. Іржі на кузові нема, окрім "телевізора". Знизу він весь іржавий.
Питання з накладкою рейлінга залишається відкритим. Ніби дрібниця, але їздити без накладки це як ходити без гудзика на самому видному місці... По різних дописах зрозумів, що такі накладки часто крадуть через їхню дефіцитність. Б/у рейлінгів немає в продажу, а нові з Польщі коштують 4800 + 1100 грн за доставку. Готовий заплатити 2000 грн за ЛІВУ ЗАДНЮ накладку !!! Може в когось є?

  0

95

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67 написав:

Якщо між замінами машина масла не візьме на долив, то весною поставлю ГБО

Як впливає одне на інше?

  0

96

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Garko, думаю, що якщо авто буде брати масло, то піде на продаж і ставити гбо не має змісту!)
Взагалі ці двигуни роботяги, і масло можуть підбирати після пробігу 400-500тис км

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

97

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Зазвичай протягом року після купівлі б/у вилазять різні недоліки. За рік їзди в моєї Дачії було замінено: котушка запалювання, наконечник керм. тяги, термостат, радіатор кондиціонера, комплект ГРМ. Якщо за 10 тис. км. двигун масла не візьме, то можна вважати, що загальне тестування закінчено. Ще залишилось 4 тис. За 6 тис. масло на щупі тримається на початковому рівні. Трохи потемніло, то вже його видно. Спочатку жовте масло на жовтому щупі - це повна жесть! Рено часом знущається...
Прогнозовано, що двигун в доброму стані. Тому машину можна залишати. І логічно поставити ГБО.

  0

98

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

RS-67, маю пробіг 130т. якщо лити типу Ельф 5в40 то масло не бере. А от щось дорожче типу 0в40 або 5в40 (Ravenol VST) іншого виробника але на базі ПАО то за 10-12т можу долити 300-500мл. Але почав давати більші оберти 3200-3500, тому воно і вигорає напевно. Ну і до 5т. може не брати поки працюють присадки, а далі потроху бере і то норм.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

99

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Сіренький написав:

Але почав давати більші оберти 3200-3500, тому воно і вигорає напевно.

В тому то і причина, я на славуті як почав часто їздити по трасі де їдеш 100 кмг і тебе всі обганяють і ти мусиш їхати 100-110 щоби було комфортно, то також рівень масла трохи впав.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

100

Re: DACIA Sandero Stepway 1.6 2011 р.в.

Сіренький написав:

RS-67, маю пробіг 130т. якщо лити типу Ельф 5в40 то масло не бере. А от щось дорожче типу 0в40 або 5в40 (Ravenol VST) іншого виробника але на базі ПАО то за 10-12т можу долити 300-500мл. Але почав давати більші оберти 3200-3500, тому воно і вигорає напевно. Ну і до 5т. може не брати поки працюють присадки, а далі потроху бере і то норм.

Тому я хочу для чистоти експерименту наїздити до заміни 10 тис. Щоб побачити реальну картину. Зараз залито 5W-40. Якого виробника не знаю. Звичайно, якщо візьме 300-500 г на 10 тис, то двигун в порядку. В мене Фіат Панда бере 400 г на 10 тис (або 300 мотогодин) і це абсолютна норма. Пробіг Панди 151 тис.
Щоразу, коли бачу витрату 12-13 л/100 км, хапаюся за гаманець і готовий їхати на встановлення ГБО. Потім беру калькулятор. У нас три машини - Дачія, Шкода Рапід, Фіат Панда. На кожну припадає по 4-5 тис км в рік. При такому розкладі ГБО на Дачії відіб"ється за 4 роки... Без сенсу... Шкоду Рапід купував новою в 2013 році. За 9 років вона пройшла 47 тис. км. Їздить в основному батько. Йому 80 років і машина з двигуном 1.2 МРI 75 к.с. / 118 Нм / 13.9 до 100 км/год з витратою 7.2 -7.5 по місту йому дуже підходить. Дуже низька - 140 кліренс, база довга - лише на добрі дороги. Але нова є нова. За 9 років лише заміна масла. Пробіг ніби малий, але це пробіг в заторах на 2-3 передачах. Відповідає звичному пробігу 100 тис.

  0