1 Відредаговано Сіренький (2019-04-28 11:57:48)

Тема: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

В розділі дуже багато однотипних тем.
Прохання модераторів закріпити цю тему верху щоб не створювати клонів.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

526

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

pokemon22 написав:

Подскажите как лучше проехать до Миргорода? Гугл рисует до Умани потом на Черкассы оттуда на Миргород,или через Николаев ,Кропивницкий,Черкассы Миргород,или не выделываться и ехать через Киев

Если ехать с Одессы, то точно через Киев.

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0



527

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

pokemon22 написав:

Подскажите как лучше проехать до Миргорода? Гугл рисует до Умани потом на Черкассы оттуда на Миргород,или через Николаев ,Кропивницкий,Черкассы Миргород,или не выделываться и ехать через Киев

Откуда вам ехать?

...Поживем увидим поживем обогнав судьбу за поворотом...
http://www.drive2.ru/cars/dacia/logan/logan/faust1982/
DACIA LOGAN BASE 1.4 F2 + ГБО
  0

528 Відредаговано alex.cver (2021-04-15 20:32:20)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

pokemon22 написав:

Миргород,или не выделываться и ехать через Киев

Ога,через Киев, тут пол города из-за ремонтов в пробках диких, ещё и окружную,она же объездная, кусок большой на ремонт остановили. Работает только одна половина. Там и так стояк вечный, а сча там можно пол дня провести точно smile, берите музыку и на киевскую окружную. А если не дай Бог ещё и реку в Киеве форсировать... то нужно ооочень много музыки и еды брать ибо в Киеве Южный мост или подъезды к нему по виадукам ремонтятся 260 дней из 365 в году, посчитали уже smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

529 Відредаговано OLEG1970 (2021-04-15 20:33:45)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

alex.cver написав:

ещё и окружную,она же объездная, кусок большой на ремонт остановили. Работает только одна половина.

А зачем объездная? Прямо по Голосеевскому с Одесской площади.А можно и направо  по Объезной, там ремонта нет и она хорошо едет.

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0

530 Відредаговано alex.cver (2021-04-15 20:46:29)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Ну мы же не знаем откуда человек будет ехать и как его Waze поведет. Я обычно езжу от поворота с Новой на кольцевую в сторону Одесской. Так именно там сча армагедец, мега ремонт, может зато сделают этот поганый кусок зато. Этот кусок лучше как то обходить, но как то в Киеве не сильно выходит.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

531

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

С Одессы буду ехать

  0

532

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

pokemon22, я из першой столицы в Умань через вторую столицу ехал , дальше но быстрее и расход общий меньше

  0

533 Відредаговано faust (2021-04-15 22:25:37)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

pokemon22 написав:

С Одессы буду ехать

Гугл малює, Одеса Миколаїв Кропивницький Кременчук Хорол Миргород. По цьому маршруті що можу сказать Одеса-Миколаїв нічого не знаю, Миколаїв-Кропивницький нова дорога, Кропивницький Кременчук дорогу місцями ремонтують біля Олександрії км 20 з ямами дорога остальная більш менш нормальна, Кременчук-Хорол дорога в ямах більша частина, Хорол-Миргород ям немає інколи бугри но їхать 90-110 км/ год можна.
Я б на вашому місці якщо б їхав по цьому маршруту то після Кременчука поїхав на Полтаву по об'їзній Полтави вискочив би на Київ і в Красногорівці або (краще) в Вишняках повернув на Миргород
Р.S. Кременчук -Полтава ідеальна дорога не рахуючи 3 км перед Полтавою , яку зараз роблять.

...Поживем увидим поживем обогнав судьбу за поворотом...
http://www.drive2.ru/cars/dacia/logan/logan/faust1982/
DACIA LOGAN BASE 1.4 F2 + ГБО
  0

534

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

alex.cver написав:

как его Waze поведет

Сьогодні два рази хотіла щоб я їхав з Херсона в Одесу через Стамбул ))

faust написав:

що можу сказать Одеса-Миколаїв нічого не знаю

Все добре, ~100 можна їхати

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

535 Відредаговано faust (2021-04-15 22:32:18)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Та порахував я кілометраж
То Одеса Миколаїв Кропивницький Полтава Миргород  660 км, а Одеса Київ Миргород 737 км. То по логіці треба через Київ.

...Поживем увидим поживем обогнав судьбу за поворотом...
http://www.drive2.ru/cars/dacia/logan/logan/faust1982/
DACIA LOGAN BASE 1.4 F2 + ГБО
  0

536

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Basilio_Cat написав:

Сьогодні два рази хотіла щоб я їхав з Херсона в Одесу через Стамбул ))

Ну наверное Вэйз что то знает,что через Стамбул дорога ровнее и без ям lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

537 Відредаговано Георгич (2021-04-16 00:47:37)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

faust написав:

То Одеса Миколаїв Кропивницький Полтава Миргород  660 км, а Одеса Київ Миргород 737 км. То по логіці треба через Київ.

І по часу через Київ на годину швидше, якщо їхати вночі.
Якщо вдень, то особисто я їхав би Одеса, Умань, Черкаси - на 100 км ближче і вийде швидше, навіть з урахуванням ремонтів Умань-Черкаси. ІМХО
https://www.google.com.ua/maps/dir/49.9 … authuser=0
faust, а як Вейз веде з Одеси?

  0

538

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Таки наверное поеду через Киев ,всем спасибо за советы

  0

539

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Хто в курсе , подскажите , завтра надо ехать в Покровск ( красноармейск)донецкой обл. До Лозовой ездили сказали дорога Ок , дальше как через Повлоград или можно через  Близнюки , Петрополье ?

  0

540

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

На обрії замайоріла подорож до Трускавця. Буду дуже вдячний кожному, хто підкаже найкращий маршрут (гарне покриття). Особливо детальніше після Волочиська.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

541 Відредаговано alexgreen (2023-07-14 16:32:17)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

floyd47 написав:

На обрії замайоріла подорож до Трускавця. Буду дуже вдячний кожному, хто підкаже найкращий маршрут (гарне покриття). Особливо детальніше після Волочиська.

Катався останні десять днів по маршруту Дніпро - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільській - Тернопіль - Львов - Буковель - Чврнівці - Камя='нець - Дніпро. За 2700 кілометри шляхів поганих було може кілометрів 20. Та й то поганим я називаю покриття з латками, але без великих ям. Тож вважаю, що можна сміливо кататися по гугл картах і не заморочуватися.

Sandero 0.9 механика
  0
Спасибо сказали: floyd471

542 Відредаговано joakim (2023-07-15 12:00:11)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Напрямок Тернопіль Е50, об'їздна Тернополя ( на крузі в ліво). Впираєшся в Т подібне перехрестя та вліво на Львів через Золочів. На в'їзді у Львів під естакодою вправо на об'їздну. Напрямок Чоп. За Розвадів після віадука буде світлофор. Пісочна.На світлофорі на право. І до Трускавця ))

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  1

543

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

joakim, Тобто на Пісочній повертаю праворуч (на світлофорі), далі Рудники, Криниця, Меденичі, ...,, Стебник, Трускавець. Минулого разу Їхав опісля Пісочної через Стрий. Не пам'ятаю, щоби там були погані шляхи. А так, як Ви підказуєте, то буде просто трохи коротший шлях.
п.с. Якшо телефон в особ. даних дійсний, то обов'язково зателефоную вже на місці. Дякую!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

544

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

floyd47, WhatsApp Стебник ні! Через Стебник відкручуються навіть ті деталі які не мали б відкручуватись.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

545

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

joakim написав:

Стебник ні!

Не зрозумів; хіба можна потрапити до Трускавця, не минаючи Стебника?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

546

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

floyd47, Звичайно що так. Їздилось через Стебник дуже короткий час коли був кіпіш з перекриттям дороги Трускавець - Дрогобич. Ніхто ніколи вжитті на Львів через Стебник не їздив. З Пісочного прямо до Т подібного перехрестя. Та в ліво на Трускавець. 1-2 км

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

547

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

joakim написав:

З Пісочного прямо до Т подібного перехрестя.

Ага, зрозумів, Т-подібне перехрестя, котре біля Модричі. То мені візіком намалював маршрут через Стебник. Слушне зауваження, дякую!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

548

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Питання до вінничан: порадите їхати через місто, чи звернути на т.з. об'їзну (Черкаське/Житомирське/Львівське шосе)? Наприкінці 21-го року їхав по ній; покриття було відмінне та, здається, жодного світлофора нема. Дякую усім, хто відгукнеться.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

549

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

floyd47, краще по обїздній.
Дорога хороша і без світлофорів.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: floyd471

550

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

floyd47, Тобто на Пісочній повертаю праворуч (на світлофорі), далі Рудники, Криниця, Меденичі, ...,, Стебник, Трускавець.
Це не хороша порада. Вибачаюсь. Не їдьте. Їдьте на Стрий.  Якраз була нагода поспілкуватись з товаришами ))

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0
Спасибо сказали: floyd471