76

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

серйозний підхід upp:plus:

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0



77

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

можна запитання? При такому тюнінгу, якщо випадково акум сів в "0", то і багажник не відкриєш?

Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»
Logan 2013 1.5dCi Expression  Бортовой журнал
Мой дизелЪ
  0

78 Відредаговано дядя Міша (2013-09-23 14:39:30)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Wookiee написав:

можна запитання? При такому тюнінгу, якщо випадково акум сів в "0", то і багажник не відкриєш?

Відкриєш. Це перше, що було передбачено і в мене як мінімум 2 способи є відкрити зсередини салона. Ще є третій (а можу і більше придумати), на запас, але поки незадіяний, бо і 2-х мені достатньо.
Самий простий 1-й. В пластмасовій кришці (прямокутній), що прикриває нішу над замком висверлюється невелика дирочка, якраз навпроти ричага замка. При незаповненому багажнику відкидається крісло і паличкою з наконечником, що попаде в дирочку надавити на ричаг і відкрити багажнник.
Інший (поки незадіяний і поки мені непотрібний). Додатково протягти тросик для можливого механічного (аварійного) відкривання.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

79

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Необхідні основні деталі:
1)Камера заднього виду — 1шт.
2)Дзеркало-монітор — 1шт.

дядя Міша А можно подробнее, где брали, наименование фирмы производителя, если возможно конечно.
И скажите как он щас работает, корректно показывает траэкторию и габарит?

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

80

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

2 Graas
Купляв на ebay.com.
З вибором не заморочувався. Бюджет: камера 110грн, дзеркало 200грн. Силки, для прикладу відпралю в приват. Працює в мене 1 міс. Термін поки не такий значний. Якість зображення за цей час ніяк не змінилася. Оглядовість мене повністю задовільняє. Можу дати заднім ходом і зупинитися в, наприклад, 20см від перешкоди. За цей час декілька раз був в ситуації, коли треба їхати по вулиці заднім ходом 50-100м між автомобілями де проїзд на ширину 1 авто (коли закладені вулиці автомобілями і не передбачиш, чи попереду нема затору). Дивитися достатньо в монітор і подеколи контролювати фланги по боковим дзеркалам.
Одна особливість в монітора, який вмонтований в дзеркало заднього виду все ж є. Для кращого перегляду зображення на моніторі  я ручкою переключаю/відкидую дзеркало донизу (воно як би дивиться не на заднє вікно а на спинку сидіння). Як подібно, коли телевізор стає некомфортно дивитися, коли на нього падають, н-д, сонячні промені і його при цьому потрібно затінити.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

81

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша
А можна мені в приват ссилки на зеркало.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

82

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша
Хотелось бы тоже ссылочки

Такая полезная приблуда думаю заинтересует многих upp
Может тут ссылки дадите , чтобы каждому в приват не писать ?

Logan Expression 2013 1.5 Дизель+ климат контроль. Пепельно-бежевый "Малыш"  crazy_pilot ; VW Golf-2 1.6 Дизель. Серебряный "Старичок" upp
  0

83

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Нема проблем, якщо треба то виставляю для всіх інших.
Камера
[url]http://www.ebay.com/itm/Night-Vision-Ca … 488803838?[/url]
Дзеркало-монітор
[url]http://www.ebay.com/itm/4-3-TFT-LCD-Col … 011858104?[/url]

Там, на ebay.com, подібних камер та дзеркал багато. Такий само автомобільний мотлох можна і на наших ресурсах (aukro, slando, ін) пошукати, не думаю, що буде значно дорожче.
Я спочатку вибирав між дзеркалами з монітором 4,3 і 7 дюймів. Моделі з 7 дюймами мені здалися трохи завеликими для легкового авто. Екран на моєму дзеркалі можна включити в 2 режими 4:3 і 16:9. В режимі 16:9 зображення трохи розтягується так як коли кадр 4:3 витягувати на 16:9. Але мені так зручніше. Хоча можна спробувати як буде дивитися і дзеркало з 7 дюймами.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

84

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша
щось ссилки не відкриваються.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

85

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша
я так розумію що зеркало просто надівається на рідне.
нема надмірної вібрації при їзді по ямах чи бруківці?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

86

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

OKurylyshyn написав:

дядя Міша
щось ссилки не відкриваються.

Сорі. Не перевірив.
http://www.ebay.com/itm/Night-Vision-Ca … 488803838?
http://www.ebay.com/itm/4-3-TFT-LCD-Col … 011858104?

OKurylyshyn написав:

я так розумію що зеркало просто надівається на рідне.
нема надмірної вібрації при їзді по ямах чи бруківці?

Так, дзеркало просто надівається на рідне. Трохи трясе, але не критично. Логічно, вага на шарнірі стокового дзеркала збільшена. Колись давно з таким стикався, коли так само насаджував дзеркало з годинником (ще на Жигулях, в 90-х роках). Тоді питання вирішив руба. На нове дзеркало позаду змайстрував кріплення на шаровий шарнір тримача. Вага зменшилася, трясучка пропала. Так само поступлю і зараз. Але, поки тряска не так помітна, щоб мішала, то і роботи з кріпленням відійшли на потім.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

87

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Дякую за фото які я просив!
Дійсно, корисний гаджет встановив, адже огляд через задне скло поганий в наших Логанах..

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

88 Відредаговано andy_k (2013-09-24 00:12:42)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Мiша, интересует ночью в монитор что-нибудь видно?

Logan 2013, 1.5dci Authentique + БК
  0

89 Відредаговано дядя Міша (2013-09-24 00:28:52)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Вночі в ясну погоду видно добре, в дощ - трохи гірше, але все рівно більше інформації ніж просто в дзеркало. Думаю, що залежить від освітленості, що дають задні фари. В нових логанах їх 2. Можливо, що в кого 1 фара заднього ходу, то буде слабше. В любому випадку з камерою краще і зручніше.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

90

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Радует что через камеру ночью видно лучше, чем без нее. Думал будет хуже.

Logan 2013, 1.5dci Authentique + БК
  0

91

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Забрав намедні свій комлект зимової гуми і вільно розмістив в багажнику свого авто.

Розміщуються колеса в стандартному багажнику Рено Логан 2013 слідуючим чином.
Два колеса — одне на друге горизонтально. Третє колесо косо завалено на два попередні. Для розміщення четвертого колеса потрібно задню частину фальш-підлоги припідняти і під нею відкриється додаткова ніша (всі чудово знають і бачили її).

Трохи відступу від теми.
Для зручності повсякденного користування, ще 2-3 місяці напередодні я розпиляв ДВП в фальш-підлозі на відстані 25-30см від заднього краю багажника, щоб при відкриванні ніші піднімалася не вся підлога, а тільки частина в самий раз до рівня запасного колеса. Це зручно, коли в багажнику можуть знаходитися деякі речі (інколи не легкі) і в цей час потрібно щось діставати з додаткової ніші під фальш-підлогою.

Так ось, четверте колесо по ширині легко поміщається/заглиблюється в цей пройом і при цьому кришка багажника вільно закривається. Тобто цей варіант підійде навіть тоді, коли колесо буде в зборі на диску і буде накачане.

Два фото внизу. На першому видно 4 колеса, на другому рівень горизонту. Хочу добавити, що четверте колесо може ще глибше сісти (може на 10-15см), в мене під ним ще сумка-органайзер з ключами. Але і так достатньо, то я сумку вирішив не виймати. Звичайно, що запаска теж стоїть на своєму місці.
fly

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

92

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Прикольно. Але це вже модифікація. Стандартну підлогу так не відкриєш. Хоча ідея хороша. upp

PS В мене була підозра що четверте колесе просто замість запаски поклав. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

93 Відредаговано дядя Міша (2013-10-05 22:36:40)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

На рахунок модифікації. Ій грош ціна, робиться за декілька хвилин, без особливого напрягу - це по-перше.
По-друге, чув, що на попередніх версіях Логана цього ДВП взагалі не було. Сам не бачив, але якщо так і там також була ніша, то можна також було ставити навіть без доробок.
Ну а по-третє. Собі робив, бо сам подумав, що так має бути зручніше. А вже через місяць це саме побачив на іншій марці авто вже зроблено стандартно, що підлога не суцільна, а перегинається меншою частиною позаду.
tbsenile

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

94

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Ні, в старих Логанах цієї ніши не було взагалі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

95

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Виходить, що нам вже пощастило більше. Можна буде спокійно перевозити комплект резини на дисках в багажнику.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

96

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Декілька фото простору в багажнику. Я порахував, що нелогічно зліва і справа тримати ключ, крюк та домкрат, коли сама запаска знаходиться під фальш-підлогою. Тому все це барахло пішло вниз. Зліва я собі зробив гніздо-прикурювач, а моя лопатка добре зайняла місце справа, успадкувавши додатково пластикову кліпсу кріплення від балонного ключа.

На фото виден поддон в багажнике. Это родной? Где брали? У официалов пластиковый за 1000 предлагают.

Renault Logan 2013 1.2, бензин
  0

97

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Skiw написав:

На фото виден поддон в багажнике. Это родной? Где брали? У официалов пластиковый за 1000 предлагают.

Брав на ринку за 140грн. Матеріал, мабуть ПВХ, в міру еластичний і жорский.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

98

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

на попередніх версіях Логана цього ДВП взагалі не було.

На Логане 2004 ниша была точно под запаску, место вокруг было, но мало (трос влазил). Прикрыто была только "ковролином". Ничего твёрдого не было. Себе над запаской вырезал из тонкого пластика.
В новом Логане пока и так устраивало. Но мысль про лючок, чтобы не поднимать весь коврик, понравилась.

Logan 1.4 2006 - был, Logan 2013 1.5 dci - есть
  0

99

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Предстоять салонні роботи, а саме одягання сидінь в чохли. Бачив в багатьох на фотографіях, що напраляючі підголовників виведені зовні чохлів.
Питяння. Їх потрібно буде попердньо виймати, чи можна просто загорнути тканину чохла під направляючу?

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

100

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Їх потрібно буде попердньо виймати

Краще зняти, це дуже просто.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0