1

Тема: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

smyk написав:

оштрафували на 430 грн.

Это когда, где?
________________________________________________________________

В 8.45 сьогодні їхав по кульпарківській від центру. Треба було повернути наліво на вул. Антоновича. Виїхав на перехрестя на зелене світло, почекав, поки проїдуть зустрічні машини і повернув наліво. Пішоходів на переході не було. Тут з неправильно припаркованого Мерсу з тонованими вікнами вискочив ДАІшник, і почав мені розказувати, що я проїхав перехресток на червоне світло. Виписали постанову про сплату штрафу 430 грн. В протоколі я написав, що не погоджуюсь, завершував маневр, на перехрестя в'їжджав на зелене світло. А зупинили мене інспектори, які вели патрулювання на особистому автомобілі і вели з'йомку на особистий фотоапарат в режимі відео. З'йомка проводилась ззаду зліва, а не в профіль, що не дає об'єктивної інформації про положення мого автомобіля відносно світлофору в момент вмикання червоного світла.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0



2

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

На світлофорі біля Кінескопу. Мені треба було повернути на Антоновича. Там світлофори регулюються так, шо секунд 10-13 у всіх червоне крім пішоходів. Ну я виїхав на перехресток з поворотом. Жодного пішохода не було, поїхав. І тут звідки не візьмись намалювався Гарі Поттер з чарівним полосатим дрючком. Кросавчєги сиділи в особистому мерседесі і знімали перехресток на якийсь допотопний Олімпус. Ну я написав в протоколі, що я виїхав на законне зелене, і завершував маневр, не створюючи перешкод для руху пішоходів, а тут мене зупинили інспектори ДАІ на свому особистому авто. Вручини постанову з штрафом на 430 грн. Але щось вони крєпко задумались, коли я написав таке для них несподіване пояснення.

  0

3

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Фото машини інспекторів.
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/33/thumb_dai_2.jpghttp://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/33/thumb_dai_1.jpghttp://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/33/thumb_dai_3.jpghttp://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/33/thumb_dai_4.jpg
Щойно подзвонив в телефон довіри УДАІ УМВС України у Львівській області: 264-69-41. Повідомив прізвище інспектора, номер і марку машини інспекторів. Сказали, що в них нема наряду на несення служби в цьому місці, що це взагалі не "їхні". Щоб я не спішив платити, зі мною зв'яжеться їх командир. Вже зв'язався. Запис розмови з командиром ТУТ

  0

4 Відредаговано Donpedro (2009-05-20 11:35:47)

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

По ходу їх машина стоїть з порушенням ПДР (перехрестя). Та немає 3-х метрів до розділової смуги.   offtopic

  0

5 Відредаговано Everest (2009-05-20 12:16:29)

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

ссылка точно рабочаят,  скачать удалось  crazy ))

  0

6 Відредаговано Antuan (2009-05-20 14:05:32)

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

обжаловать обязательно в 10 дневный срок, с даты постановления
пишите жалобу на нач. того полка ДПС, которые на вас написали постанову
отправляйте только заказным письмом с уведомлением, больше слов, тяните время
пишите все, что вы говорили по телефону, что не на служебной машине, права вам ваши не зачитали, поройтесь в нете, есть образцы жалоб, своего чего нить добавьте
бумага все стерпит
если от них прийдет отписка что типа все в порядке закона, то далее в суд
у них есть 2 месяца, если в этот период не раздупляться, то вашу постанову в топку
по мойму по закону звернення громадян они должны ответить в месячный срок

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

7

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

під...си, одним словом

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

8

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

я також їх ранком бачив годині в 8:35, але мені здається вони стояли не там. напевно міняли дислокацію - шукали де караще клює.

  0

9

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

"Виїзжати на перехрестя вобще забороняється!"  капєц acklad

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

10 Відредаговано Sphinx (2009-05-20 14:30:42)

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

В правилах зовсім казус хоча на користь Михайла я вважаю?
16.4. Запрещается выезжать на любой перекресток, в том числе при сигнале светофора, который разрешает движение, если образовался затор, который заставит водителя остановиться на перекрестке, что создаст препятствие для движения других транспортных средств и пешеходов.
Скоріш за все Даїльник мав на увазі вищезгадане - хоча воно сюди не катить.

І зразу ж:
  16.8. Водитель, который выехал на пересечение проезжих частей в соответствии с сигналом светофора, который разрешает движение, должен выехать в намеченном направлении независимо от сигналов светофора на выезде. Тем не менее, если на перекрестках перед светофорами на пути движения водителя есть дорожная разметка 1.12 (стоп-линия) (см. дополнение 2) или дорожный знак 5.62 он должен руководствоваться сигналами каждого светофора.
http://auto.meta.ua/autolaw/pdd_rus/a16/

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

11

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

freewill написав:

"Виїзжати на перехрестя вобще забороняється!"  капєц

ну так а что ему еще говорить? рука руку моет, он же не скажет вам сразу что ДА, мои сотрудники не правы, вашу постанову аннулируем и т.п.
с ними нужно бодаться в законных рамках

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

12 Відредаговано Antuan (2009-05-20 14:33:59)

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Sphinx написав:

В правилах зовсім казус хоча на користь Михайла я вважаю?

нельзя выезжать на перекресток, если нет уверенности что ты его покинешь до того, как загорится красный свет, т.е. если есть затор на перекрестке
а автор этого топика так и сказал что затора не было, он пропустил встречных и спокойно повернул налево
мля, хоть видеорегистратор ставь
кстати, автор топика может в своей жалобе написать что на торпеде стоял видерегистратор и все записал, но сотрудники гаи не приняли этот факт во внимание, хотя если этого в протоколе не было указано, то ХЗ ...
если уже попросят предъявить запись, то можно сослаться на то, что его к примеру украли, но я думаю они не попросят его

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

13

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Написав оскарження. Відправив, квитанція про відправлення на руках. Прошу юристів прокоментувати  like

Начальнику відділу УДАІ УМВС України у м. Львові
стосовно постанови ВС № 096635
по справі адмін.порушення від 20.05.09, яку
склав інспектор ДПС Денисюк О.О.

у справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ст.122.1 КпАП України,
про адміністративні порушення, положення 283
зазначеного Кодексу

Гриника Михайла Богуславовича
прож. за адресою м. Львів, вул. Веделя, 1, кв. 3


ЗАЯВА

Стосовно зазначеної постанови, що отримав від інспектора ДПС Денисюка О.О., можу у порядку ч.2 ст.14-1 КпАП України повідомити таке:
20 травня 2009 року о 9.30 я рухався на своєму автомобілі марки DACIA Logan 1,4, держ. номер ВС 3884 АО по вул. Кульпарківській в напрямі від центру міста до вул. В. Великого. Я відвозив свою доньку віком 6 років в дошкільний навчальний заклад, який знаходиться по вул. Антоновича, 109а. Тому, доїхавши до перехрестя вулиць Кульпарківської та Антоновича, я на ЗЕЛЕНЕ світло світлофору виїхав на вищезгадане перехрестя з ввімкнутим лівим сигналом повороту, маючи на меті здійснити поворот наліво. При цьому я не порушив вказане в постанові як порушене мною правило дорожнього руху 8.7.3 (проїзд на заборонений сигнал світлофору - червоний), також не порушив правило 16.4 (переді мною не було затору, через який я би був змушений зупинитись на перехрестку) і виконав правило 16.8 (Водій,  який  виїхав  на  перехрещення  проїзних частин згідно із сигналом світлофора,  що дозволяє рух, повинен виїхати у наміченому  напрямку  незалежно від сигналів світлофора на виїзді).

Проїхавши перехрестя, я був зупинений інспектором ДПС, який вийшов з особистого автомобіля марки Mersedes Benz, держ. номер 695-91 ВО без відповідного пофарбування і спецсигналів в момент, коли я порівнявся з його автомобілем.

Особистий автомобіль інспектора ДПС був стояв на проїжджій частині з порушенням кількох підпунктів статті 15.9 правил дорожнього руху, а саме:
г) зупинка забороняється на  пішохідних  переходах  і  ближче  10  м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче  10  м  від  краю  перехрещуваної проїзної  частини  за відсутності на них пішохідного переходу,  за вийнятком зупинки для надання переваги  в  русі  та  зупинки  проти бокового  проїзду  на Т-подібних перехрестях,  де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) у місцях,  де  відстань  між  суцільною  лінією  розмітки, розділювальною  смугою  чи  протилежним  краєм  проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
и) ближче  10  м  від  виїздів  з   прилеглих   територій  і безпосередньо в місці виїзду. До заяви додаю фотографії автомобіля, на якому здійснювалось патрулювання і його місце розташування на проїжджій частині.

Крім того, патрулювання здійснювалося з порушеннями п.12.2 Інструкції про діяльність підрозділів дорожно-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджена наказом МВС від 13.11.2006  N 1111) - нагляд за дорожнім рухом може здійснюватись або відкрито (при пішому патрулюванні або на спецавтомобілях з відповідним пофарбуванням і спецсигналами), таємно (на службових автомобілях без спецпофарбування) – в русі, або змішано. Тобто, стоянка автомобіля без спецпофарбування для фіксації порушень не передбачена. Такий автомобіль може бути використаний тільки в русі. І повинен  бути службовим, а не особистим.

Більше того, п.12.3 Інструкції передбачає виключний перелік тактичних способів використання транспортных засобів: рух в транспортному потоці, зупинка патрульного автомобіля в небезпечних по аварійності місцях, і зупинка патрульного автомобіля в місцях його найкращої видимості учасниками руху з пішим пересуванням працівників на дорозі.

Інспектор ДПС, який мене зупинив, не представився. Я був повідомлений про те, що я порушив правило 8.7.3 (проїзд на заборонений сигнал світлофору - червоний), з чим я не погодився і вказав про це у складеному протоколі. Я був запрошений в особистий автомобіль інспектора ДПС, в якому знаходився ще один інспектор ДПС, який також не представився. Моє прохання показати мені службове посвідчення, наряд на патрулювання було проігнороване інспекторами ДПС, хоча вони повинні були представити їх на ознайомлення.

На мої заперечення про законність їхнього патрулювання, а також заперечення мною порушення правила дорожнього руху 8.7.3 інспекторами ДПС як «доказ моєї вини» був представлений відеозапис, знятий побутовим цифровим фотоапаратом Olympus в режимі відео, який є суто допоміжним для фотокамери, і фіксує відео дуже низької роздільної якості, на ньому не вказується час даного відрізку відео. Фотоапарат лежав на передній панелі особистого автомобіля інспекторів ДПС і знімав учасників дорожнього руху. Не кажучи про те, що так званий «доказ» доказом не може бути навіть з огляду на те, що нібито на «моєму» автомобілі на записі не видно ні передніх, ні задніх номерних знаків, з’йомка проводилась ззаду і збоку (не можна визначити реального розташування проїжджаючих автомобілів по відношенню до світлофору), інспектори ДПС, використовуючи особистий побутовий фотоапарат, який, звичайно ж, не має документів про допуск цього типу засобу вимірювальної і фіксуючої  техніки до використання в Україні, грубо порушили ч.1 ст. 14-1 КпАП України (До адміністративної   відповідальності  за  правопорушення  у сфері забезпечення безпеки дорожнього  руху  у  разі  їх  фіксації працюючими   в   автоматичному   режимі   спеціальними  технічними засобами,  що мають функції фото- і  кінозйомки,  відеозапису, притягаються власники (співвласники) транспортних засобів).  Крім того, апарат, яким проводилась з’йомка не знімав в автоматичному режимі, а керувався інспекторами ДПС натисканням на кнопку.

Про ці обставини я повідомляю Вас, також про те, що я не порушив ПДД і був зупинений інспектором ДПС, який ніс патрулювання на особистому автомобілі я написав у протоколі про порушення.

На підставі викладеного, а саме:
-    Я не порушував правила 8.7.3
-    Наряду на патрулювання в даному місці в даний час в інспекторів ДПС не було (як мені повідомили на «гарячій лінії» УДАІ УМВС України у Львівській області – дзвінок зафіксований 20.05.2009 р. о 9.30)
-    В будь-якому випадку, патрулювання проводилось з грубими порушеннями (патрулювання на власному автомобілі; порушення 4 правил дорожнього руху при паркуванні власного автомобіля інспекторами ДПС; фіксація дорожнього руху на особистий фотоапарат, який не призначений для цього і не має відповідних документів; з місця, звідки проводилась з’йомка, не можна визначити точного розташування автомобілів відносно світлофору; на представленому мені записі як доказ моєї вини не видно, що порушення сталось; а також не видно, що саме мій автомобіль проїжджав в цьому місці в цей час),
керуючись ч.2 ст.14-1 КпАП України,

ПРОШУ:
Зупинити виконання зазначеної постанови.


„28” травня 2009 р.                            Гриник М.Б.

  0

14

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

вы письмо написали, у вас на руках квитанция с почты
ждите ответа
по крайней мере время тяните

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

15

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Antuan
plus  Дякую, надихнув на написання листа! Чесно! (Сорі, що на Ти, якось не сприймаю, коли до мене Викають).

  0

16

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Donpedro
plus  Також надихнув на цілий абзац в Заяві!

  0

17

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

smyk написав:

Дякую, надихнув на написання листа! Чесно! (Сорі, що на Ти, якось не сприймаю, коли до мене Викають).

надо, надо писульки писать ... они ж сами так работают
а по поводу обращения на ВЫ ... ну воспитан я так  roll 
оки, будем на ТЫ, нивапрос  rock
главное чтобы в положительную сторону для тебя все решилось - это главное !!!
дай Бог все будет ОК и удачи !

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

18 Відредаговано Yaros (2009-05-29 00:10:45)

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

smyk написав:

Прошу юристів прокоментувати

майже все добре, окрім слів після "прошу" -
"зупинити виконання постанови"- це значить постанова складена вірно, але можна я її не буду виконувати
треба просити скасувати  постанову, як таку що складена з порушенням  норм законодавства   dumbom

Чужого нам не надо, но свое мы возьмем, чье бы оно ни было!
Dacia Logan 1.4 Ambiance, зеленый хамелеон
  0

19

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Yaros
Дякую за коментар і підказку, спішив. Я про це подумав, коли вже відправив лист. Але з другої сторони, Про гарячу лінію вони в курсі, з командиром їхнім я говорив по телефону, вони повідомлені, що я маю запис командира. Якщо вирішать "кокєтнічати", ну прапор їм в руки smile

  0

20

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Yaros написав:

треба просити скасувати  постанову, як таку що складена з порушенням  норм законодавства

Заява в суд буде саме з таким формулюванням. Дякую!  plus

  0

21

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

smyk, интересно, чем все закончилось?
Сейчас сам сужусь с ДАИ за "письмо счастья". Когда все закончится создам тему и все опишу.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

22

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Engineer
Та ще не закінчилось. Лист я відправив. На руках в мене квитанція про оплату листа і повідомлення про вручення, підписане якимось лейтенантом. Відповіді від них поки нема.

  0

23

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

Antuan написав:

у них есть 2 месяца, если в этот период не раздупляться, то вашу постанову в топку
по мойму по закону звернення громадян они должны ответить в месячный срок

Прошу юристів "ткнути носом" на відповідну статтю в відповідному законі.  like

  0

24

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

smyk написав:

Прошу юристів "ткнути носом" на відповідну статтю в відповідному законі.

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення

     Адміністративне стягнення може бути накладено  не  пізніш  як
через два місяці з дня вчинення правопорушення, а  при  триваючому
правопорушенні  -  два  місяці  з  дня його виявлення, за винятком
випадків,   коли   справи   про   адміністративні   правопорушення
відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).
     Якщо  справи про адміністративні правопорушення відповідно до
цього  Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення
може  бути  накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення
правопорушення,  а  при  триваючому  правопорушенні - не пізніш як
через три місяці з дня його виявлення.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

25

Re: Сьогодні оштрафували на 430 грн.

smyk, не хотелось бы тебя расстраивать, но, по-моему, "стягнення" уже накладено в момент, когда гаишник выписал постанову sad ... А вот каковы сроки давности по проплате - вопрос... Тоже хотелось бы прочитать квалифицированный коментарий юристов по этому поводу.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0