1

Тема: Оскарження постанови ДАЇ

Для начала - Всем привет!!!!
Нусссс начнемссс......
Ехал я значит по делам со Львова в Броды (~100-120км от Львова), дело было днем видимость хорошая, несмотря на то что пасмурно, и вот выходя из очередного поворота (поворот был затяжной, но ны выходе видимость довольно таки хорошая) мне начал "мешать" попутно двигавшийся "собрат" - Рено Кангу. Т.к. встречка, несмотря на сплошную разделяющую, была пустая - скинул на 4-ю - тапку в пол - и на обгон.... через метров эдак 400-500 стоят, значит, пасутся  - "операторы машинного доения" (далее ГАЙцы).
Скинуть скорость успел слегка (~80 км\ч), да собственно и не к чему было - т.к. ехал около 120 км\ч (после завершения обгона) вне населенного пункта....
Ну тормозят значит нас (я с другом ехал), мы пристегнуты, все чин-чинарем...... стандартное бубнение себе под нос ..... старшина Петренко.... чего мол нарушаем dumbom ну я есстесно делаю  shok глаза и грю: "Хто? Хде? Хогда?"  nose_eat
И тут Петренка (П) понесло....  big_smile 
П - оооо так Вы мол не знаете ПДД.... и т.д. и т.п......
Я - не грю... ПДД то я знаю, а что я по Вашему нарушил?
П - пройдемте в машину я вам покажу в ПДД....
Я - неть, грю, спасибо, я пожалуй в машине посижу.... несите сюда - бум вместе изучать! tease (....ушел за ПДД к себе в 9-ку... принес  big_smile )
П - Вы совершили обгон....
Я - ну да (думал будет мне лепить, что сплошную пересек), было дело....
П - Цитирует (показывая в ПДД) - обгон запрещен: а) на перекрестках, б).......  и "шъет" мне обгон на перекрестке, мол у нас там на "Визире" все видно .... бла бла бла....
Я - высовываю голову через опущенное стекло смотрю туда - откуда приехал - в обратном направление  только лес и ни единого какого-либо знака!!!...... ну спрашиваю его - Хде там видно что там перекресток?
П - .....там перекретсок и ниипет! Пройдемте в машину для составления протокола.....
Я - щаЗЗЗЗ все брошу и пойду (в мыслях естесссно), спс за приглашение канэшна, но я в своей подожду..... (тело удаляется в служебный автомобиль для "составления протокола")
Я - время засек - т.к. если составление протокола (при таком "правонарушении") превышает 20 мин. - можно поводить их фэйсом по асфальту и набрать тел. доверия - заложить - мол время тянет и т.д. и .т.п....

спустя минут 10-15 приходит Петренко и !!!! отдает документы  shok

Я - а хде ж протокол?
П - ну вы же отказываетесь от правонарушения (внимание ОЧЕНЬ ВАЖНО!!! в вопросе именно так и звучало - "правонарушения")
Я - (довольный как слон) ну конечно - не нарушал я ничего!!!!  angel
П - отдавая документы - Счастливого пути тады!
Я - ну и вам не хворать - газ в пол и продолжил путь.....


Было дело 4-го  сентября 2009 года (пятница). В обед.
11.09.09 (тож пятница) получаю значит почтовое уведомление. Ну думаю потерпит до понедельника...... в субботу планы другие были и визит на почту в них не входил! tease
Получил его 14.09..... сначала правда не хотел брать как увидел откуда... а потом думаю ну фиг с ним посмотрим че там (первый раз такое) интересно.... было....

Открываю.... и что я вижу..... этот Петренко - мудило которых свет невидовал - накатал постанову на штраф в 425грн.....ну все бы ничего, НО в постанове написал, что я отказался от подписания протокола!!!!! (эт раз) в ПРИСУТСТВИИ 2-х свидетелей!!!!.... короче ему или продуло там на посту или че.... не знаю, но то что мудаком конкретным оказался - это факт!!!!

На обжалование таких постанов дается 10 дней с момента их составления.... дело было 4.09 - постанову получил 14.09 - соответственно "вспышку" прое.... хал так сказать. Ну физически бы я не успел собрать все документы для подачи обжалования в суд, за 3-4 часа (письмо получил после обеда, суд работает до 18.00.....) еще и первый раз такая фигня...
Ну фиг с вами думаю.... буду все равно подавать.... нашел через знакомого юриста который мне помог составить обжалование..... подал короче все документы 25.09. (съехал на то что ГАЙцы не вовремя отправили письмо..... согласно почтовому штемпелю 09.09.09. (было отправлено), а должно было быть отправлено НЕ позднее 3-х дней.... (ну фиг с ним выходные бла-бла-бла) ну максимум 08.09. должно было быть отправлено) - это все было для того чтоб срок исковой давности не прошел!!!!

И так с 25.09 это письмо пролежало там то 23.12 - когда я заходил туда другой вопрос решать..... зашел узнать что там к чему.... - мне у вас не правильно составлено обжалование....  shok епт грю - вы че тока что об это узнали??? Спрашиваю что там не так? - Суд консультаций не даёт, бла....бла....бла
Ну, думаю, хрен с тобой золотая рыбка.... оказалось, что у отца там кое-какие "крюки" имеются...... созвонился, встретился.... оказалось - там есть каке-то два похожих Кодекса - КоУАП и КАСУ вродь (в абрревиатурах мог ошибиться) дык по одному из них особа которая обжалует постанову ГАИ ОСВОБОЖДАЕТСЯ от уплаты судового сбора, а по другому НЕТ.... я есстесно ничего не платил изначально, но пришлось, потому как судья включил за..:censored:..пу  сбор составлял 3,48 грн. вродь, а услуги банка - 4.00 грн.!!!
Все оплатил квитанцию к делу добавили - сказали ждите повестки.....

Дело рассматривали 03.03.2010 - ГАЕц (уполномоченый представитель ГАИ)не явился (чего и следовало ожидать - я почему то был уверен %-в на 95, что они не нарисуются) мое обжалование удволетворили в полном объеме (числа 5 апреля - надо будет забрать ухвалу по делу)


З.Ы. за все это время - от подачи в суд и до самого рассмотрения дела из ИСУ еще два письмеца приходило - во втором говорилось про отчуждение имущества lol - я туда заходил - грю дело в суде - имущества и так на меня никакого не записано - так что пилите гирю! download  fuck

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0



2 Відредаговано Yaros (2010-03-16 19:15:43)

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Pashko  plus  plus  plus
молодец!!! так им и надо!
Сам сейчас подал подобный иск (на жену постанову составили)
Если возможно выложи здесь   тексты иска и решения

Чужого нам не надо, но свое мы возьмем, чье бы оно ни было!
Dacia Logan 1.4 Ambiance, зеленый хамелеон
  0

3

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Pashko
Молодца  rock
Ну №удаки эти ГАЙцы  focus

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

4

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Отсюда вывод, нужно записывать разговоры с ГАЙцами для подальшего подавания в прокуратуру по статье - "Ложные обвинения" или что-то в этом роде (юристы поправят), а то совсем офигели  babruysk

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

5

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Кельт
plus
я в поиске толкового видеорегистратора...

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

6

Re: Оскарження постанови ДАЇ

А наши месные гайцы устраивают гонки за пересечными водителями!
            мой товарисч ехал спокойно позним вечером.
вдруг откуда нивозьмись его начинает приследовать жигули(не оборудованное) и тыкать палку полосатую в приоткрытое окно
-соответсвенно друг не останавливаясь (малоли кто в машине) добирается до ближайщего (сборища) людей-и вот тут начинается самое интересное!!!
гаец выскакивает с машины -вытягивает ПИСТОЛЕТ И НАЧИНАЕТ УГРОЖАТЬ!!!
мотивируя тем что тот скрывался от преследования и не останавливался на требования
НА ТЕЛЕФОННЫЙ ЗВОНОК В СЛУЖБУ ДОВЕРИЯ ПОЛУЧИЛИ УМОПОМРОЧИТЕЛЬНЫЙ ОТВЕТ-ЧТО ВЫ ТАМ С УМА ПОСХОДИЛИ -САМИ РАЗБИРАЙТЕСЬ!
если бы не свидетели -не извесно чем вааще закончилось!

пилите шура пилите
  0

7

Re: Оскарження постанови ДАЇ

а Луганске сотрудники гаи сломали водителю руку!
ВОТ В ТАКОЙ ПРАВОВОЙ СТРАНЕ МЫ ЖИВЕМ!

пилите шура пилите
  0

8

Re: Оскарження постанови ДАЇ

кстати сегодня давно уже не работает сайт дорожного контроля
эти ребята реально попустили главк гаи

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

9

Re: Оскарження постанови ДАЇ

к стате среди всех номеров доверия есть один "заветный" на котром стоит диктофон и все фиксируется
-если дозвониться туда с Вами будут разговаривать как с ЧЕЛОВЕКОМ

пилите шура пилите
  0

10

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Молодець, Pashko  app
Тепер ще скаргу в ДАІ і прокуратуру на протиправні дії працівника ДПС, хай його видрюкають добре.

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

11

Re: Оскарження постанови ДАЇ

RVS написав:

...месные гайцы устраивают гонки за пересечными водителями....

У меня так брата попытались на светофоре остановить - в итоге были посланы прямым текстом "в места не столь отдаленные"  babruysk

RVS написав:

...сломали водителю руку....

Не знаю как у всех...... у меня к примеру кнопка в салоне дублирует ЦЗ.... иногда пользуюсь... хорошо хоть опасения ниразу не оправдались (тьху-тьху-тьху)

Novik написав:

Тепер ще скаргу в ДАІ і прокуратуру на протиправні дії працівника ДПС.....

Да не плохо было бы еще тыщенок 5 с ГАЙцев срубить..... но много волокиты.... да и время уже сколько прошло.... хотя не раз было желание найти (не проблема кстати именно с этим ГАЙцем - как оказалось это кум мужика к которому я ездил) да по бубну  dumbom

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

12

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Ниже приведен текст скарги который использовался в моем случае:

До ______________ суду _______________
(Підставити назву суду)


Позивач:
____________________________________________
____________________________________________
(Підставити свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу)


Відповідач:
ДПС______________ ГУМВС України ___________,
____________________________________________________
(Підставити дані органу ДАІ, де працює посадова особа, що склала протокол, та адресу, при наявності – телефон)

Посадова особа якою було винесено оскаржувану постанову:
_______________________________________________
_______________________________________________
(Підставити посаду, місце праці та прізвище, ім’я, по батькові посадовця)


СКАРГА
на постанову серія ХХ №ХХХХХХ по справі
про адміністративне правопорушення від ХХ.ХХ.20ХХ року
ХХ.ХХ.20ХХр., я керуючи автомобілем _________, державний номер ________________ рухався по трасі Київ - Чоп в напрямку м. Київ. На відрізку даної траси був зупинений старшиною міліції ХХХХХХХ У.У. Пояснюючи причину моєї зупинки порушенням мною Правил дорожнього руху, а зокрема обгін транспортного засобу попутного напрямку на перехресті, додавши, що в нього є підтвердження даного порушення засобами фотофіксації, знаку попереджуючого щодо ведення фото-відео фіксації НЕ було (він знаходився приблизно на 2 км далі в напрямку м. Київ). Машина ДПС знаходилась на зупинці громадського транспорту с. Підбірці. Намагаючись довести мою провину принесши і зацитувавши статтю з ПДР України, сказав, що йде складати протокол, попередньо взявши мої документи на право керування даним транспортним засобом. Ст-на міліції сів до патрульної машини, що він там робив - я не бачив - так як свого транспортного засобу не залишав. Через 10 хв. він приніс мені документи на право керування і дозволив продовжувати рух. На моє запитання "Де протокол?" він мене перепитав чи я відмовляюсь від скоєного правопорушення, на що я відповів "Порушення НЕ вчиняв." Почувши мою відповідь він побажав щасливої дороги і я продовжив рух. Жодних документів (протокол, постанова) на підпис тим паче копій мені не давали. Зі мною в машині був пасажир _________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові, адресу). Наголошую, що на момент зупинки, розмови та мого від’їзду від місця зупинки крім мене та мого пасажира, а також 2-х працівників ДПС НІКОГО поруч не було.
Постановою інспектора ___________________________________________________ (посада, місце праці та прізвище, ім’я, по батькові посадовця) (надалі по тексту – інспектор) серія ХХ №ХХХХХХ по справі про адміністративне правопорушення від ХХ.ХХ.20ХХ року мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 425 гривень.
Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та винесеною з перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 245, 276, 280 КУпАП відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.
При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.
Таким чином вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що підлягає скасуванню з наступних підстав:
1) Постанову у справі про адміністративне порушення було винесено без моєї присутності, що є грубим процесуальним порушенням. Стаття 283 КУпАП містить такі твердження: розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі. А стаття 268 КУпАП вказує, що особа, яка притягується до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі, — що було порушено при винесенні вказаної постанови.
2) Копію постанови отримав з запізненням. Відповідно до норм КУпАП (зокрема ст. 285) копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено. Зважаючи на те, що постанова була винесена 04.09.2009р., її слід було відправити не пізніше 07.09.2009р. Проте, як зазначено на відправній поштовій печатці, постанова була відправлена лише 09.09.2009р.
Зважаючи не те, що лист з постановою був отриманий мною лише 14.09.2009р., а тому строк оскарження постанови був пропущений мною з поважних, прошу врахувати цю обставину при розгляді питання поновлення цього строку відповідно до ст.289 КУпАП.
3) Не надані докази вчиненого порушення. Відповідно до ч.6 ст. 258 Кодексу України про адміністративні правопорушення, протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про адміністративне правопорушення виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, у разі виявлення адміністративного правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото - і кінозйомки, відеозапису. Однак до оскаржуваної постанови не додано жодних матеріалів, зафіксованих за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису. Окрім того ніяких інших доказів, а саме протоколу про адміністративне правопорушення, моїх пояснень, пояснень потерпілих, свідків, висновків експерта, речовими доказів, які б встановлювали наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, мою вину – не надано. У відповідності до вимог ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень, обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
4) Відсутність свідків. Як вже мною було зазначено вище на момент зупинки, розмови та мого від’їзду від місця зупинки крім мене та мого пасажира, а також 2-х працівників ДПС нікого поруч не було. Що може бути підтверджено показами мого пасажира. Отже звертаю увагу суду на фальсифікацію підписів «понятих». Окрім того ніяким нормативним актом не вказано прово/обов’язок підписання постанови свідками. В ч.6 ст. 283 КУпАП вказується: «Постанова по справі про адміністративне правопорушення підписується посадовою особою, яка розглянула справу, а постанова колегіального органу - головуючим на засіданні і секретарем цього органу.», відповідно додатком №2 до Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху затвердженої наказом Міністерством Внутрішніх Справ України від 26.02.2009 N 77 надано форму бланку постанови у справі про адміністративне правопорушення в якому передбачено місце тільки для підпису посадової особи та підпису правопорушника у разі отримання постанови. Окрім того беручи до уваги п.4.2 згаданої Інструкції, як аналогію закону «… У разі відмови порушника від підписання протоколу про адміністративне правопорушення в протоколі робиться запис про це, який засвідчується підписом свідків.», що вказує про посвідчення підписами свідків відмову у підписанні постанови, а не підтвердження скоєння правопорушення.
5) Ознаки перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень. Згідно ст.222 (3) КУпАП: « за адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, другою, четвертою і п'ятою статті 121, статтями 121-1, 121-2, частинами першою і другою статті 122, частинами першою і другою статті 123, статтею 125, частиною першою статті 126, частинами першою і другою статті 127, частинами третьою, восьмою і дев'ятою статті 133-1 цього Кодексу, - працівники Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України, які мають спеціальні звання.» Згідно пункту 1 статті 217 КУпАП посадові особи, уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення, можуть накладати адміністративні стягнення у межах наданих їм повноважень і лише під час виконання службових обов'язків. Доводжу до відома суду, що 04.09.2009р., на момент перевірки моїх документів інспектор не надав документи, які б підтвердили виконання ним службових обов'язків, тому є підстави рахувати, що інспектор поза межами своєї компетенції склав оскаржувану постанову.
6) Відсутність правопорушення. Також звертаю увагу суду на те, що рухавшись по трасі Київ - Чоп в напрямку м. Київ, я не здійснював зокрема обгін транспортного засобу попутного напрямку на перехресті, а тому не здійснив правопорушення описане в оскаржуваній постанові та передбаченого в ч.2 ст. 122 КУпАП, що може бити підтверджено показами мого пасажира.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 18, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.ст.287, 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПРОШУ:
1. Прийняти до розгляду цю скаргу.
2. Поновити мені строк оскарження постанови про накладення на мене адміністративного стягнення по ст. 122 ч. 2 КУпАП в розмірі 425 гривень.
3. Залучити при розгляді справи __________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові пасажира ,його адреса) в якості свідка.
2. Постанову про накладення на мене адміністративного стягнення по ст. 122 ч. 2 КУпАП в розмірі 425 гривень визнати неправомірною та скасувати.
3. Провадження по адміністративній справі — закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.


Додатки:
- копія скарги від «______».________________.2009 року - 1 примірник;
- копія постанови серія ВС №033280 по справі про адміністративне правопорушення від 04.09.2009 року– 2 примірника;
- квитанція відсутня так як згідно Ст.288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.



«______».________________.20__ року         __________________ \П.І.П.\

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

13

Re: Оскарження постанови ДАЇ

RVS написав:

к стате среди всех номеров доверия есть один "заветный" на котром стоит диктофон и все фиксируется
-если дозвониться туда с Вами будут разговаривать как с ЧЕЛОВЕКОМ

Тёзка, поделись заветным номером, плиз!

  0

14

Re: Оскарження постанови ДАЇ

В добавок отмечу - все додатки потребовали в двух экземплярах - т.е. то что указано в скарге делаете в два раза больше копий (можно и третью для себя сделать, но заставить/попросить - у кого как получится, если не дай Бог придется с таким столкнуться - поставить штамп/визу о том что копии материалов приняты в канцелярии!!!! - так легче будет доказать rtfm , что Вы все таки к ним обращались, если у них вдруг "исчезнут"  vissla Ваши документы).

А также стоит либо сразу заплатить судовой сбор, либо проконсультироваться с юристом. В моем случае юрист помогавший мне не занимается такого рода исками - помог по знакомству (за что ему конечно ОГРОМНЕЙШЕЕ спасибо).

Как я писал в первом посте - в админ практике, насколько я понял, есть два похожих кодекса - КАСУ (Кодекс административного судочинства Украины) и КОАП (кодекс об административных правонарушениях) между ними есть разница!!!

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

15

Re: Оскарження постанови ДАЇ

Для тех кто не в танке
КУоАП - кодекс Украины об административных правонарушениях. Содержит перечень проступков и наказаний за них. А также указание кто эти наказания накладывает и как.

КАС - КОдекс Административного судопроизводтсва - устанавливает по каким правилам В СУДЕ мы обжалуем ЛЮБЫЕ действия ЛЮБЫХ ГОСУДАРСТВЕННЫХ органов.

В КУоАПе прямо написано - обжалование постановлений происходит в порядке установленом КАСом, с учетом особенностей установленных КУоАПом... А одна из особенностей - освобождение от гос.пошлины.

ПыСы: я всегда первым пунктом в ПРОШУ пишу
1. принять административный иск к производству, и освободить меня от оплаты судебного сбора согласно ст.288 КУоАП

ни разу еще ни один судья не попросил доплатить...

  0

16

Re: Оскарження постанови ДАЇ

по поводу заветного номерка-сам не знаю-вскоре должні сообщить, но когда звониш надо спрашивать пишется ли разговор и куда перезвонить чтоб велась запись

пилите шура пилите
  0