1

Тема: Список членів клубу на 2009 рік (Львів)

Отже, членські картки на 2009 рік доступні для придбання у Львові.

Станом на 13.12.2008р. для львів'ян доступна наступна партнерська програма:
1. ЮРК - офіційний дилер у Львові (запчастини -10%, сервіс -5%, нові автомобілі - за домовленістю)
2. Мережа магазинів "Бумеранг" (спортивне спорядження, одяг, взуття, багажники для автомобілів) -10%
3. Шиномонтаж, продаж дисків, гуми (вул. В. Великого, між автобусним заводом і вул. Тролейбусною) - 5-10%
4. Хороше фабричне італійське (і не тільки) шкіряне взуття (ринок Південний, мережа "Фабричне взуття") -10-20%
5. Страхова компанія "Омега", на КАСКО +/- 13%, на все інше також, тарифи обговорюються за потребою
6. СК Універсальна, "Перша", АХА (ВЕСКО), Кредо-Класік - 5-10% (не рекомендую, бо не можу повпливати на процес виплат, але для тих, хто потребує страхування в цих компаніях згідно кредитного договору, можу вплинути на суму страхового платежу)
7. В перспективі - ексклюзивні умови обслуговування і кредитування від банку "Фінанси і Кредит"
8. Кий-Авто - офіційний дилер в Києві (на все -10%, правда, можливо для цього вам доведеться прислати мені номер кузова, якщо хочете скористатись послугами Кий-Авто)
9. Школа водійської майстерності Тараса Реги (не знаю, як щодо знижок, але думаю варто товаришувати, крім того напрацьовки вже є. І люди зацікавлені в співпраці з нами.
10. Курси мов БОЯР - Знижка на вивчення англійської 5% для Логан-клубу

Продовжили своє членство в клубі на 2009 рік (6 лютого 2009 року), тобто заплатили членські внески на 2009 рік в розмірі 90 грн. і отримали клубні картки, наступні особи:
1. smyk
2. Geronimo
3. Rothmanz
4. urecmuts
5. Nemo
6. OlegLviv
7. marchello
8. Navariec
9. Kockiy і Миледи Ангел (1 картка)
10. Olega
11. Bes
12. rhavr
13. Dr.Mike
14. OKurylyshyn

Щоб сплатити внески і отримати картку, достатньо зв'язатись зі мною в РМ, аську, скайп, або по телефону. Контактна інформація в профілі.

P.S. Тему почистив

  0