1

Тема: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Короткий отчет. Запарила меня распальцовка при пользовании электростеклоподъемников. Поставил их друг к другу
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/normal_%C8%E7%EE%E1%F0%E0%E6%E5%ED%E8%E5_034.jpg
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/%C8%E7%EE%E1%F0%E0%E6%E5%ED%E8%E5_033.jpg
Есть только загвоздка, простой заменой не получится, нужно приложить ручки smile
Кому интересно как могу поделиться.

человек на 80% состоит из жидкости, но у некоторых она тормозная и конкретно не долитая!  big_smile
  0



2

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Lyurick написав:

Короткий отчет. Запарила меня распальцовка при пользовании электростеклоподъемников. Поставил их друг к другу
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/al … E5_034.jpg
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/al … E5_033.jpg
Есть только загвоздка, простой заменой не получится, нужно приложить ручки smile
Кому интересно как могу поделиться.

Прикольно,только теперь жену придется по рукам бить - дабы не мешала переключаться.

  0

3

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Ден написав:

Прикольно,только теперь жену придется по рукам бить - дабы не мешала переключаться.

Теперь-бы параллельно пассажирской установить еще одну. Тогда по рукам бить не придется. Только куда ее вставить?

Будьте внимательны к своим мыслям - они начало поступков. /Лаоцзы/
MCV 1,6+ГБО+ЭСП+БК+ЧТ (by _AlexSander_)
  0

4

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Ден написав:

теперь жену придется по рукам бить - дабы не мешала переключаться.

У меня жена знает, что кто за баранкой тот и главный и нечё без спросу открывать окна big_smile

человек на 80% состоит из жидкости, но у некоторых она тормозная и конкретно не долитая!  big_smile
  0

5

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Lyurick написав:

Кому интересно как могу поделиться.

Расскажи плиз, себе тоже хочу так сделать.

renault laguna grandtour 1.5dci
  0

6 Відредаговано dr_brumental (2010-10-29 09:31:25)

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Переставити зовсім не складно. Але десь проскакувала інформація, що запобіжник не витримує одночасної роботи двох підйомників.

Виконую активацію БК, чіптюнінг. Хмельницький та сусідні регіони.
  0

7 Відредаговано OKurylyshyn (2010-10-29 09:40:39)

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

dr_brumental написав:

Але десь проскакувала інформація, що запобіжник не витримує одночасної роботи двох підйомників.

Витримує навіть одночасну роботу 4 склопідйомників. Правда я думаю що в мене може стояти потужнішший запобіжник.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

8

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

dr_brumental написав:

Але десь проскакувала інформація, що запобіжник не витримує одночасної роботи двох підйомників.

стоп, а по старому как?
я часто двумя пальцами одновременно работаю на поднятие-опускание обеих стекол. Пока все живо.  smile

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

9

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

За що купив - за те продаю. Сам після того, як прочитав цю інфу, перестав так робити. А взагалі, при нагоді потрібно буде струм ЕСП заміряти.

Виконую активацію БК, чіптюнінг. Хмельницький та сусідні регіони.
  0

10 Відредаговано klslab1 (2010-10-29 17:13:42)

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

У стеклоподъемника ток примерно при работе 2-4ампера, ток кз срабатывания самовостанавливающего предохранителя(стоит на движке 50% стеклоподъемников) 8ампер, так, что, делите на ток предохранителя + запас.

  0

11 Відредаговано gatuno (2018-05-29 12:21:29)

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Я на своїй ще в перший же рік зробив рокіровку кнопкам і кожне користування скло.підй. отримую ергономічне задоволення   upp І досі дивуюсь заводскій їх розстановці, коли бува бачу стокову розкладку.

Права кніпка ЕСП виходить трохи утоплена, а блокування ЦЗ навпаки виступає - всі кнопки набагато зручніше всліпу натискать, а не шариться по стоковій плоскій поверхні.
Особливо в світлі скорого жаркого літа - раджу всім - зручно!
Допрацювання мінімальні - коли вже знята передня срібляста накладка, то в пазах для кнопок треба проплавить гвоздем/просверлить пару дірочок додаткових, щоби кнопки могли стати на нові місця.

/upload/iblock/0a5/2pview_2.jpg/upload/iblock/165/01092011953_resize.jpg/upload/iblock/a7f/01092011939_resize.jpg

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

12

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Как сказала моя жена владельцы Логанов зажрались - машины не ломаются и заняться нечем ))

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  1

13

Re: Кнопки эл. стеклоподъемников меняем местами

Ергономайзінг )
Перше враження від кнопок на передній панелі було "ШоЗаДічь?" і здогадувався, що це результат роботи конструкторів в угоду бюджетності авто(провода не тягти в двері). Але практика показала, що для авто з МКП блок керування під праву руку, акурат біля кочерги КП, на відстані витягнутого пальця - це афігеть як зручно! Єдине не влаштовувало, що конструктори продумали розташування кнопок сабжа більше в угоду передньому пасажиру.  Але з допомогою гвоздя і такойтоматєрі можна все швидко профіксить під себе  tongue

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0