751

Re: Аккумулятор, какой взять?

drinkins написав:

offtopic а кто какими зарядными пользуется?

АИДА-10s
http://hotline.ua/img/tx/590/590552_s265.jpg

А зимой наверное буду стартовать со сварочного Mini-Samurai
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRN6tB8TNlHB71M557wa4QFiVrApZ0AZs3zxUtG8SgBxoXEdQvMyA

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



752 Відредаговано Clone-77 (2018-02-10 20:39:51)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Нарешті! smile Сьогодні здох мій акумулятор на Логані,рідний Ромбат.Внутрішній обрив між банками,зарядне вказує що заряджений,пускове теж не допомогло(бо працює тільки з справним акб).Логан 2010 року,акумулятор теж...я вважаю що 8 років для акумулятора-це дуже добрий результат rock .Чекав що він здохне ще в ту зиму.

Сьогодні продовження smile .Не здох мій акумулятор,живий зараза. tongue
Отож,того дня...треба було терміново з*їздити по лікаря(захворіли усією сім*єю sad ).Сівши в Логана,повернув ключ на старт-замигтіла уся панель приборів(недостатньо напруги),й стартер звісно й звуку не подавав.Оперативно вирішивши завести з допомогою пускового,я приєднав крокодили зарядного до акумулятора не знімаючи клем(звісно мінусову на масу на двигуні,й плюсову до акумулятора).Зарядне запікало(звукова сигналізація що акумулятор заряджений),я добавив ще току до 100 ампер(для пуску)  й поліз в авто заводити...та ж кольрова музика й стартер зробив півоберта.
Гадати було ніколи,й я вирішив що акумулятор в обриві,оперативно поміняв старий Ромбат на інший(благо у запасі був ТАБ).Завівся й поїхав по лікарку.
Коли вже звільнився,то загнавши авто у гараж,вирішив поставити Ромбат на зарядку...й яке ж було здивування коли він почав брати зарядку smile.Виявилося ,що якась із клем на авто була окислена й не пропускала ток...а зарядне було приєднане тільки до бортової мережі авто-легко міг спалити щось з електроніки в Логані....бо вже зараз згадую що коли заліз заводити з приєднаним пусковим(а пускове було налаштоване на 100 ампер й імпульсне)..помітив що занадто ярко сполохували лампи підсвітки салону й панелі приборів.
Так як розкис зовсім,то тільки сьогодні ввечері поставив старий Ромбат на Логана(але свербіло цілий день перевірити здогадку)...завівся чудово,й ніяких питань. smile
Вирішив залишити старий акумулятор на авто,цікаво-скільки він ще відпрацює rock .
Як здохне остаточно,вже перевірю гарантовано й відпишу...йду на рекорд smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

753

Re: Аккумулятор, какой взять?

Clone-77 написав:

я вважаю що 8 років для акумулятора-це дуже добрий результат

Да, достойно для родного Ромбата!
У меня родной ромбат 40-ка с 2013 года, заменил его по осени на А-Мегу 60-ку

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: Clone-771

754

Re: Аккумулятор, какой взять?

az74 написав:

У меня родной ромбат 40-ка с 2013 года, заменил его по осени на А-Мегу 60-ку

plus

  0

755

Re: Аккумулятор, какой взять?

Что-то я не в восторге то Амеги. На Кенго  стоял Титан  60 -ка, никаких претензий, отработал  6 лет. Начитавшись хвалебных од про Амегу, купил  62-ку. Может такой попался ( брал на рынке ) , но после  2-х лет  в эту зиму при  - 12  не завелся.  Да и изначально  замечал большой саморозряд и пусковой  ток чувствовался далек от заявленного. С аккумуляторами обращаться умею , слежу за уровнем электролита, имею два зарядных в т.ч.  Аида-6.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

756 Відредаговано Yeka (2018-02-10 18:39:15)

Re: Аккумулятор, какой взять?

az74 написав:

заменил его по осени на А-Мегу 60-ку

АКБ бомба. В хозяйстве есть 2. 1-100А уже лет 5 не снимается с трактора Т-25(вибрация+тряска дикая. При работе с плугом-перекосы по горизонту).2-74А,6 лет-кочует между машинами,зависит от сезона.Вопросов нет совсем.Правда регулярная стационарная зарядка 1 раз в 2-3 месяца. Зарядное Днепр-2м.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

757

Re: Аккумулятор, какой взять?

Yeka написав:
az74 написав:

заменил его по осени на А-Мегу 60-ку

АКБ бомба. В хозяйстве есть 2. 1-100А уже лет 5 не снимается с трактора Т-25(вибрация+тряска дикая. При работе с плугом-перекосы по горизонту).2-74А,6 лет-кочует между машинами,зависит от сезона.Вопросов нет совсем.Правда регулярная стационарная зарядка 1 раз в 2-3 месяца. Зарядное Днепр-2м.

Тієї весни купив дві 100 амперні Енерджи Бокс(виробництва Мегатекс,те саме щой А-Мега) поки працюють.У однокласника такі ж акумулятори(й одним часом куплені)...й один до осені не дожив.Поміняли по гарантії...хоча вина була не заводу-виробника,бо був несправний генератор і постійний недозаряд.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

758

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega® написав:
grapes написав:

Я брав на початку березня А-меga 7 ultra

И я точно такой сегодня (кінець березня) поставил, время пошло  vissla посмотрим сколько продержатся

сегодня 4 часа стоянки с включенной магнитолой и высадил аккум A-mega 6СТ-62 Ultra до 12.8 вольт, не завёлся, прикурил.. раньше такого не наблюдал за этим аккумом, юзается 2 года и пару мес., судя по моему посту выше.
Звоночек однако? Заряжу завтра в ночь, понаблюдаю ещё  dntknw

Just in Time
  1
Спасибо сказали: сяся1

759

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega®,
Забыл выключить или 4 часа дискотека?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

760 Відредаговано Serega® (2018-04-24 06:15:20)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Александр007, 4 часа сидел не громко радио слушал, ждал клиента.
Но, я и раньше слушал радио по 5-6 часов и аккум не садился.
Сел до 11.8 вольт, я там выше ошибся, написав 12.8
Следующий если буду брать когда нибудь, то 6СТ-74

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1

761 Відредаговано Александр007 (2018-04-24 06:32:03)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega®,
Короткие поездки есть ?
Если да то просто недозаряжался.
Надо брать такой что быстро востанавливает заряд.
У меня 30 мин радио работает и комп потом отключает... защита если забыл.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

762

Re: Аккумулятор, какой взять?

Александр007 написав:

Короткие поездки есть ?

Постоянно короткие поездки и долгие простои, родного ромбата на 45 а\ч хватило вообще на год, так что меньшей ёмкости брать, рассчитывая на быстрое восстановление заряда, смысла вроде как бы и не вижу.

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1

763

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega®,
На логан ставил Бошь сильвер быстро востанавливает заряд .
Можно взять еще лучше те что на старт стоп рассчитаны.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

764

Re: Аккумулятор, какой взять?

У нас в автомагазине за такие топят https://prom.ua/Inci-aku.html

  0

765

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega® написав:

Следующий если буду брать когда нибудь, то 6СТ-74

Serega® написав:
eglantier написав:

что будет если вместо штатного 40 А/ч поставить 70 А/ч

Будет машина тяжелее и всё) Ставь хоть 90 А/ч

  0

766

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega® написав:
Александр007 написав:

Короткие поездки есть ?

Постоянно короткие поездки и долгие простои, родного ромбата на 45 а\ч хватило вообще на год, так что меньшей ёмкости брать, рассчитывая на быстрое восстановление заряда, смысла вроде как бы и не вижу.

мой ромбат в таком режиме протянул 4 года

  0

767

Re: Аккумулятор, какой взять?

Serega® написав:

Постоянно короткие поездки и долгие простои, родного ромбата на 45 а\ч хватило вообще на год,

Мій Ромбат в такому режимі витримав 2.5 роки і накрився...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

768

Re: Аккумулятор, какой взять?

А я никогда не понимал, как можно слушать музыку на заглушенной машине... У меня на такое варварство совести никогда не хватало...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

769

Re: Аккумулятор, какой взять?

Aprox, ну, стояти з заведеним двигуном ще більше варварство  imho2 А сидіти без музики сумно якось...  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

770

Re: Аккумулятор, какой взять?

Larsen написав:

Aprox, ну, стояти з заведеним двигуном ще більше варварство

С точки зрения экологии - наверно... С точки зрения аккумулятора - в чём варварство? Плюс к этому, летом - еще сидишь в прохладе, зимой - в тепле...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

771

Re: Аккумулятор, какой взять?

Aproxplus  coffee

  0

772 Відредаговано Larsen (2018-04-24 12:28:29)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Aprox написав:

С точки зрения аккумулятора - в чём варварство?

Година музики від акумулятора забирає близько 2% його заряду. Година роботи двигуна на холостих спалює пару літрів бензину. Ти впевнений що друге краще? Невже 100грн варті тих пару відсотків заряду акума? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

773 Відредаговано Aprox (2018-04-24 12:33:30)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Larsen написав:

Година музики від акумулятора забирає близько 2% його заряду. Година роботи двигуна на холостих спалює пару літрів бензину. Ти впевнений що друге краще? Невже 100грн варті тих пару відсотків заряду акума? wink

Во-первых, час работы сжигает не два литра бензина, а скорее 0,6 литра... И бензин стоит у нас не 50 грн, а газ, так и вовсе 12 грн... Пересчитай еще раз, получается, не 100 грн, а гривен 10 от силы... И да, я считаю, что 10 грн стоят того, чтоб утром не оказаться пешеходом из-за сдохшего акума, плюс к этому сидеть в тепле/прохладе...

Larsen написав:

По суті, дешевше купувати нові акумулятори, і не заряжати їх взагалі (як батарейки), ніж заради музики крутити двигун.

Классный из тебя эколог...  upp  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

774 Відредаговано Larsen (2018-04-24 12:48:42)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Aprox написав:

я считаю, что 10 грн стоят того, чтоб утром не оказаться пешеходом из-за сдохшего акума

Акум через 2% розряду не здохне. Якщо акум здох після музики, це тому що він вже був дохлий, а музика просто стала останньою краплею. Такі навантаження для автомобільного акумулятора взагалі ніщо, ними можна нехтувати. Значно більшим варварством для акума є, наприклад, залишання його на морозі. І вже точно такий розряд не може призвести до зменьшення ресурсу здорового, зарядженого акумулятора. Яке ж це варварство? А от годину, не кажучи вже про більше, палити бензин чи газ, це реально варварство.
Пічка/кондиціонер, це інше питання, заради них можливо і варто крутити двигун, але мова лише про музику - заради однієї музики, двигун крутити точно не варто, а для акума, розрахованого на стартер, музика точно ніяке не варварство...

Aprox написав:

Классный из тебя эколог...

Я про екологію навіть не згадую, ти ж ясно дав знати що нею нехтуєш. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

775 Відредаговано OYuSkr (2019-04-22 09:57:01)

Re: Аккумулятор, какой взять?

Был родной Ромабат 40Ач, сдох через 2 года после 2-х разрядов в 0. Взял Forse 65Ач, уже почти 6 лет, поездки короткие. Перед зимой делаю профилактику устройством СТЕК 5.0. Крутит как новый. В 0 садился один раз, сигналка выела за ночь, а сторожа мне не сказали. После зарядки все ок. Если качество не опустили, следующий буду брать такой же.

Renault Logan MCV 1.6MPI AMBIANCE + ЭСП + ПТФ + контроллер ДХО  + реле-регулятор паузы дворников(sergok) + чиповка от blistograd + БК от _AlexSander_ + ГБО
  0