76

Re: Внесення правок в ПДР

ПЕТРО написав:

Московский мост в сторону Петровки

Это мост Фукса.... Расположен между проспектами Шухевича и Бандеры.... Камеры наблюдения. Скоростной режим не контролируют...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0



77

Re: Внесення правок в ПДР

Да ладно, мост по дороге на Москву, сама по себе Москва никому ничего плохого не сделала.
хутин - пуйло, то это другой вопрос.
Популисты, выбранные населением Киева, сделали уникальную вещь: Московский проспект имени Степана Бендеры.
А вот с правками ПДР и прочего.
Брокер напоминает:
Нагадую, що в правилах більшості страхвих компаній зазначено,  що термін експлуатації літньої гуми закінчився 15 листопада.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

78 Відредаговано Evgenий (2017-11-16 12:56:23)

Re: Внесення правок в ПДР

ПЕТРО написав:

Если я не ошибаюсь, то на Телиги

Информация годичной давности:

Это камеры системы «Форпост», о которых AUTO-Consulting пару лет назад уже рассказывал. Они стоят на том же месте – на ул. Е. Телиги, 61

«Причина остановки»: Водителей отучат спорить с полицейскими http://autonews.ua/prichina-ostanovki-v … icejskimi/

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

79

Re: Внесення правок в ПДР

Evgenий написав:

«Причина остановки»: Водителей отучат спорить с полицейскими

из АТО много навезли , будут применять по назначению

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

80

Re: Внесення правок в ПДР

Дядя Федор написав:

Это мост Фукса.... Расположен между проспектами Шухевича и Бандеры.... Камеры наблюдения. Скоростной режим не контролируют...

Официально мост вроде еще не переименован. Если я не ошибаюсь то камера которая измеряет скорость по направлению Петровки стоит как только перезджаеш мост через Десенку  https://www.google.com.ua/maps/@50.4938 … 6656?hl=ru на столбе который справа, большая черная квадратная камера.

  0

81

Re: Внесення правок в ПДР

весь Киев просматривается камерами видеонаблюдения на 99% и очень давно, если для кого то это новостью вдруг стало сейчас. другой вопрос: кому принадлежат камеры, на том или ином участве дороги.

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1

82

Re: Внесення правок в ПДР

Таким образом, фото- и видеофиксация нарушений ПДД в Украине уже запущена на техническом уровне. Дело осталось за малым – закрепить нововведение законодательно.

Ага, совсем мелочь осталась roll  big_smile

Источник https://www.autocentre.ua/avtopravo/pdd … 88950.html

Logan 1.4 Ambiance LPG - https://www.logan.in.ua/forum/post617343.html - был
Megan IV Grandtour - https://www.logan.in.ua/forum/post790289.html - есть
  0

83

Re: Внесення правок в ПДР

T.M.S,
Да уже было в прошлом году тоже запущено и все заглохло.
В тестовом режиме давно....
Дежавью.... crazy_pilot

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

84 Відредаговано gatuno (2017-11-17 12:31:30)

Re: Внесення правок в ПДР

T.M.S написав:

Источник https://www.autocentre.ua/avtopravo/pdd … 88950.html

"Точность 95%, определение номерного знака на автомобиле, который движется со скоростью до 125 км/ч"

Херовий прибор - гонсчеги будуть літать 125+ км/г...

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

85

Re: Внесення правок в ПДР

Та там же проблема в том, что по закону надо доказать, что именно ты нарушил, а т.к. по камерам хер определишь, кто был за рулем, бо до хрена тонированных и прочей "защиты" от камер, то и на собственника авто накладывать штраф как бы не то выходит.... А еще до хрена ездит на левых номерах, так что при запуске систеив штрафы вообще левому дяде будут поиходить. В общем пока такой вот тупик в этом вопросе.

Смотрел как то сюжет из Китая. Там камера фиксирует нарушение, п на след перекрестке чувака тормозит патруль и выписывает протокол.

Я за то, чтобы штрафы за нарушения были на владельце. А владелец уже пусть сам возмещает через суд с того, кто был за рулем. С наемными водителями владельцу фирмы  думаю легко определить кто был за рулем. Ну а родня думаю сама разберется с родственничком, кому дали покататься.


Во первых это решит проблему перерегистрации авто. Уже по доверенностям, чтобы съэкономить на переоформлении, никто не будет кататься, а значит при покупке будет происходить реальное переоформление авто с уплатой налогов (умолчим сейчас о величине и справедливости налогов).

Во вторых это повысит ответственность за пользование имуществом повышенной опасности.


Речь именно про админнарушения для видеофиксации.


Но тут всплывают моменты с липовыми номерами и со спрятанными номерами - у многих же всякие там сеточки и почая хрень стоит.  Но тут только усердная работа для патрульной полиции.... Увидели в потоке машину с сеточкой, остановили, попросили снять, не снял -  на штраф площадку. Внесли в базу хитрожопого, словили повторно - штраф, арест авто и т.д.

  0

86

Re: Внесення правок в ПДР

ох-хо-хо написав:

на собственника авто накладывать штраф как бы не то выходит....

Власник теж несе відповідальність в разі передачі права користування іншим особам. Там є нюанси, але цим можна скористатись, і думаю, вони від цього юридично і відштовхуються. Якщо не помиляюсь, то колись це пояснювали так: якщо вам приходить повідомлення про перевищення, але в цей момент авто користувалась інша особа, ви ідете, пишете заяву, з вказанням даних особи якій ви надавали авто в користування, і тоді штраф переносять на цю особу.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

87 Відредаговано Vader (2017-11-17 15:47:06)

Re: Внесення правок в ПДР

ох-хо-хо написав:

Я за то, чтобы штрафы за нарушения были на владельце. А владелец уже пусть сам возмещает через суд с того, кто был за рулем. С наемными водителями владельцу фирмы  думаю легко определить кто был за рулем. Ну а родня думаю сама разберется с родственничком, кому дали покататься.

Предложение наказывать владельца при невозможности доказать, что он был за рулем, противоречит сразу нескольким статьям Конституции Украины, в частности ст. 61 и 62. Что и было подтверждено Конституционным судом еще в 2010-м году. Так что, пока камеры не научатся снимать лица водителей, а система - распознавать и точно устанавливать личность - ничего не заработает.

Во первых это решит проблему перерегистрации авто. Уже по доверенностям, чтобы съэкономить на переоформлении, никто не будет кататься, а значит при покупке будет происходить реальное переоформление авто с уплатой налогов (умолчим сейчас о величине и справедливости налогов).

Запрет доверять пользование автомобилем - это ограничение конституционного права гражданина распоряжаться своим имуществом (статья 41).

В общем, не все так просто.

  0
Спасибо сказали: ivalent1

88 Відредаговано ох-хо-хо (2017-11-17 15:42:14)

Re: Внесення правок в ПДР

Larsen написав:
ох-хо-хо написав:

на собственника авто накладывать штраф как бы не то выходит....

Власник теж несе відповідальність в разі передачі права користування іншим особам. Там є нюанси, але цим можна скористатись, і думаю, вони від цього юридично і відштовхуються. Якщо не помиляюсь, то колись це пояснювали так: якщо вам приходить повідомлення про перевищення, але в цей момент авто користувалась інша особа, ви ідете, пишете заяву, з вказанням даних особи якій ви надавали авто в користування, і тоді штраф переносять на цю особу.

Ну тогда я не могу придумать внятного обьяснения, почему до сих пор нет системы видефиксации на каждом углу.  Особенно когда 3года назад Аваков кипятком ссал, что 3 камеры за день нарушений на дохрена денег зафиксировали.  На нарушениях уже б второй бюджет собрали б.  Тут еще вопрос кто эти штрафы выписывать будет, и как мажоры смогут это обойти. Кто вообще следит за уплатой штрафа.  Штрафы то будут всем выписывать, но вот не всех , наверное, будут жухать за их неуплату.

Кстати в Днепре уже на многих перекрестках появились камеры, значит к чему то готовятся.

  0

89

Re: Внесення правок в ПДР

Larsen написав:

якщо вам приходить повідомлення про перевищення, але в цей момент авто користувалась інша особа, ви ідете, пишете заяву, з вказанням даних особи якій ви надавали авто в користування, і тоді штраф переносять на цю особу.

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

И это правильно. Иначе завтра вам придет штраф за родственника, взявшего машину покататься, а послезавтра вас обвинят в убийстве на другом конце страны и предложат самому собирать доказательства своей невиновности.

  0
Спасибо сказали: ivalent1

90 Відредаговано Larsen (2017-11-17 15:45:10)

Re: Внесення правок в ПДР

ох-хо-хо написав:

Ну тогда я не могу придумать внятного обьяснения, почему до сих пор нет системы видефиксации на каждом углу.

Як завжди - бабло на камери розпілили, а камер нема, і нема що здавати в експлуатацію. А далі вже діло техніки - вигадати відмазку, чому "давно існуюча" система не працює.

ох-хо-хо написав:

Тут еще вопрос кто эти штрафы выписывать будет, и как мажоры смогут это обойти.

Дуже просто. Вже колись піднімалась тема що система працює не зовсім автоматично. Сидить оператор, система йому викидує фотку і дані, оператор клацає "підтвердити", або ні, якщо система все неправильно розпізнала. Ну так от, оператор запроста може не підтверджувати номери зі списку. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

91

Re: Внесення правок в ПДР

Vader написав:

Предложение наказывать владельца при невозможности доказать, что он был за рулем, противоречит сразу нескольким статьям Конституции Украины

И как во всём мире работают камеры и приходят штрафы? Надо законодательно прописать, что административная ответственность при автоматической фиксации лежит на владельце автомобиля! И тогда, кто не хочет оплачивать чужие штрафы - пусть не даёт автомобиль никому...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

92

Re: Внесення правок в ПДР

Vader написав:

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.
Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Саме так працює суд. Нічого в цьому плані не міняється. Якщо штраф не влаштовує, громадянин має право на судове провадження. Там є певні нюанси, але автоматичні штрафи не розглядаються як "автоматичне признання вини", а як визнання провини підозрюваним, у разі відсутності дій з його боку. Ще раз - нюанси в такому підході є.

Vader написав:

И это правильно. Иначе завтра вам придет штраф за родственника, взявшего машину покататься, а послезавтра вас обвинят в убийстве на другом конце страны и предложат самому собирать доказательства своей невиновности.

По перше, порушення швидкісного режиму не несе за собою кримінальної відповідальності. По друге, в правилах вже є норма, що забороняє передавати право керування ТЗ особам, які не мають на це права (наприклад, в стані алкогольного сп'яніння або без права на керування ТЗ такого типу). Цю норму можна розширити. Хоча такої потреби нема, адже не пропонується карати власників, за порушення інших осіб.

Чесно, я не знаю як вони це реалізують, але раніше, коли цю систему мали запроваджувати, проскакувала така інформація.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

93

Re: Внесення правок в ПДР

Aprox написав:

И как во всём мире работают камеры и приходят штрафы?

Система определяет того, кто сидит за рулём и именно ему шлет штраф.

Надо законодательно прописать, что административная ответственность при автоматической фиксации лежит на владельце автомобиля!

Для этого нужно изменить несколько основополагающих статей Конституции. Всего-навсего.

И тогда, кто не хочет оплачивать чужие штрафы - пусть не даёт автомобиль никому...

Иными словами, ради мелких административных нарушений вы предлагаете похерить Основной закон и всю презумпцию невиновности. Неплохо, неплохо.

Просто подумайте, какие могут быть последствия.

  0

94

Re: Внесення правок в ПДР

Vader написав:

Для этого нужно изменить несколько основополагающих статей Конституции. Всего-навсего.

Можна і без конститутії обійтись. Є варіанти. Наприклад, признати ТЗ зброєю, і заборонити передачу в користування іншим. А можна ввести спільну відповідальність. Опікуни несуть відповідальність за підопічних. Навіть за тварин - якщо собака втече і покусає сусіда, за дії тупої тварини буде відповідати її хазяїн.

Vader написав:

вы предлагаете похерить Основной закон и всю презумпцию невиновности.

Не пропонував він цього. Не вигадуй.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

95 Відредаговано Vader (2017-11-17 16:49:50)

Re: Внесення правок в ПДР

Larsen написав:

Саме так працює суд. Нічого в цьому плані не міняється. Якщо штраф не влаштовує, громадянин має право на судове провадження.Там є певні нюанси, але автоматичні штрафи не розглядаються як "автоматичне признання вини", а як визнання провини підозрюваним, у разі відсутності дій з його боку. Ще раз - нюанси в такому підході є.

Ще раз:

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість.

Це пряма цитата з Конституції. Все. Крапка. Будь-яка процедура, що примушує людину кудись йти і там доказувати, що не вона сиділа за кермом - незаконна. Будь-який штраф, що приходить власнику, грунтуючись лише на припущенні, що це саме він їхав 250 км/годину - незаконний.

По перше, порушення швидкісного режиму не несе за собою кримінальної відповідальності. По друге, в правилах вже є норма, що забороняє передавати право керування ТЗ особам, які не мають на це права (наприклад, в стані алкогольного сп'яніння або без права на керування ТЗ такого типу). Цю норму можна розширити.

Ні, не можна. Бо вільне розпорядження майном (а автомобіль - це майно) - конституційна норма. І ніхто не може заборонити мені (або вам) передати свій авто будь-кому, хто має права. І навіть тому, хто не має прав, якщо ви не знаєте напевно, що людина збирається сісти за кермо.

Хоча такої потреби нема, адже не пропонується карати власників, за порушення інших осіб.

Надходження штрафу на ї'мя власника- це покарання. Необхідність робити якісь дії, щоб відмінити штраф - протирічить Конституції.

Чесно, я не знаю як вони це реалізують, але раніше, коли цю систему мали запроваджувати, проскакувала така інформація.

МВС вже понад 10 років намагається протягнути ці норми, а юристи так само регулярно звертають увагу на протиріччя з Конституцією. І судді КСУ стали на бік правозахисників в цьому питанні. Отже, допоки система не навчиться розпізнавати особу порушника - вона працювати не буде, а штрафи будуть оскаржуватися.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-17 16:39:57[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Можна і без конститутії обійтись.

В принципі, далі вже можна було не продовжувати. Людина, для котрої Конституція - це так, малозначуща фігня, яку можна обходити, приймаючі якісь постанови на бажання чергового мєнта - вочевидь розуміє, що я намагаюся довести.

Є варіанти. Наприклад, признати ТЗ зброєю, і заборонити передачу в користування іншим.

А можна одразу запровадити НКВС, відібрати паспорти і право на майно, а порушників саджати до ГУЛАГу. Теж варіант.

А можна ввести спільну відповідальність.

Ні, не можна.

Стаття 61. Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер.

Не пропонував він цього. Не вигадуй.

Оці всі "варіанти" - це, власне, і є спроба наплювати на конституційні права заради штрафів за перевищення швидкості. Звичайно, їх можна розглядати гіпотетично, але треба усвідомлювати, що вони всі - назаконні.

Ї

  0

96

Re: Внесення правок в ПДР

Vader написав:

Це пряма цитата з Конституції. Все. Крапка.

Так і не пропонують нічого доводити! Достатньо звернутись в суд, а там вже прокурор буде доводити провину.

Vader написав:

Будь-яка процедура, що примушує людину кудись йти і там доказувати, що не він сидів за кермом - незаконна.

Коли пеню, чи якісь там фінансові штрафи нароховують, це теж незаконно?

Vader написав:

Будь-який штраф, що приходить вам, грунтуючись на припущенні, що це ви їхали 250 км/годину - незаконний.

Те що прийшло повідомлення, ще не означає що признана вина. Вину може признавати тільки суд.

Vader написав:

Бо вільне розпорядження майном (а автомобіль - це майно) - конституційна норма.

А зброєю теж?

Vader написав:

І нішто не може заборонити мені (або вам) пердати свій авто будь-кому, хто має права.

Так і не забороняє наразі. А от повідомляти хто був в авто на момент скоєння правопорушення, можуть запроста зобов'язати.

Vader написав:

І навіть тому. хто не має прав, якщо ви не знаєте напевно, що людина збирається сісти за кермо.

Так під переданням мається на увазі саме право на керування. І це на відповідальності власника, забезпечити щоб його власним авто не керувала людина, яка не має на це права. Якщо ж таке трапилось, без волі власника, він повинен звернутись в правоохоронні органи з заявою про угон ТЗ. Причому власник зобов'язаний запобігати можливості випадкового заволодіння його ТЗ іншими особами. Це теж є в правилах - не можна залишати авто з незакритими дверима, з ключами, залишати дітей в авто з ключами, і т.д.

Vader написав:

Надходження штрафу на ї'мя власника- це покарання. Необхідність робити якісь дії, щоб відмінити штраф - протиречить Конституції.

Ну так не плати штраф! Усього то проблем. Тоді вже дії будуть робити МВС - подадуть на тебе в суд за несплату, от на тому суді нехай і доводять твою провину, і все інше.
Хоча все ж таки, повідомляти про передачу прав керування ТЗ, в разі правопорушння, можуть зовоб'язати. Це нічому не протиречить, і це по закону буде вимагати дій від власника.

Vader написав:

І судді КСУ стали на бік правозахисників в цьому питанні.

Можливо. Але мені більше віриться варіант про розкрадені кошти, а КСУ, разом з юристами, дуже гарне прикриття цій афері. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

97

Re: Внесення правок в ПДР

Отлично на каждый перекресток по полицаю вместо камеры, пусть протоколы сразу пишет.

Я так понимаю в странах, где автофиксация и штраф по почте приходит - то сразу в ГУЛАГ отправляют.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-17 15:55:36[/merge_posts_bbcode]

А будет ли требование - запрет использовать тонирование лобового и навешивать всяких побрякух на лобовое, закрывающего лицо водителя - ограничением в правах пользованич имуществом?

  0

98

Re: Внесення правок в ПДР

Vader написав:

В принципі, далі вже можна було не продовжувати. Людина, для котрої Конституція - це так, малозначуща фігня, яку можна обходити, приймаючі якісь постанови на бажання чергового мєнта - вочевидь розуміє, що я намагаюся довести.

Малось на увазі "без змін в конституції".

Vader написав:

А можна одразу запровадити НКВС, відібрати паспорти і право на майно, а порушників саджати до ГУЛАГу. Теж варіант.

Не можна - це вже порушення конституції.

Vader написав:

Ні, не можна.

Можна, якщо передача права на користування, розглядається як дія, яка може нести за собою відповідальність. Адже ця дія виконана власником.

Vader написав:

Оці всі "варіанти" - це, власне, і є спроба наплювати на конституційні права заради штрафів за перевищення швидкості. Звичайно, їх можна розглядати гіпотетично, але треба усвідомлювати, що вони всі - назаконні.

Ну, давай не будемо авторитарно заявляти що законно а що ні. Це ж не я вигадав, більше того - я не адвокат цій системі. Я лише кажу варіанти як її можуть реалізовати. Не я, не з моєї згоди, і законність цього буде вірішуватись не мною і не тобою. Так що якщо буде, то буде законно.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

99

Re: Внесення правок в ПДР

Да и вообще при виде знака видеофиксации обязать водителя уперется лицом в лобовое и права приложить
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-17 16:05:59[/merge_posts_bbcode]

Интересно тогда почему в вопросе по комуналке мне надо доказывать, что я платил, при попытке контор сбить долги по их мнению

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-17 16:08:30[/merge_posts_bbcode]

При такой схеме на каждом перекрестке д.б. засады патрульных, при получении сообщения с камеры о нарушении, останавливают нарушителя и устанавливают его личность.   Но почему все так вопили против гайцов с радаром в засаде в кустах?

  0

100

Re: Внесення правок в ПДР

ох-хо-хо написав:

Но почему все так вопили против гайцов с радаром в засаде в кустах?

В гайця з радаром більше можливостей фальсифікувати докази порушення. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0