26 Відредаговано ubr (2010-03-29 09:38:06)

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Ірина - mirua написав:

Народ! Плануєм на днях їхати по трасі Київ - Чоп. Хто знає, що там робиться зараз?

З Рівного до Львова і з Львова до перевалу добре (далі цього року не їхав). А осьде і слова "віце..." - wwwкрапкаpravda.com.ua/news/2010/03/27/4893356/ ""Від Львова до Рівного у принципі дорога гарна. Від Рівного до Житомира її просто немає. І від Житомира до Києва дорога потребує серйозної реконструкції. Сам в’їзд з боку Житомира вкрай проблематичний", ... "Дороги Київ-Харків немає. У кращих традиціях Російської імперії, частиною якої ми були, є тільки напрямок"

Для Львівян - прокатався Раковець-Підтемне-Загір"я - нормально! (для категорійності тих доріг) В т. ч. уже підсихають і відгалуження. Підїзд до самого Раковецького джерела з боку заїзду на дачі - болото і великі колії.
...
То нічого, що я про настільки другорядні дороги? - Думаю, з повідомлень "дописувачів" цієї теми можна уявити сферу їх інтересів і при неспівпадінні особливо не концентруватись на непотрібних постах? (скажімо - мені дуже цікава можливість доїзду Логаном до вкрай провінційних цікавих точок Львівщини, Франківщини, Тернопільщини, Закарпаття).

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0



27

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

ubr написав:

Від Рівного до Житомира її просто немає

Дякую за інформацію. Це мене не зовсім радує. Я то думала, що можливо хоть трошки краща стала від тоді коли ми їздили.

ubr написав:

То нічого, що я про настільки другорядні дороги?

- іноді дуже важко знайти ту інформацію, що срочно треба. А тут уже готова комусь буде.

ubr написав:

вкрай провінційних цікавих точок Львівщини, Франківщини, Тернопільщини, Закарпаття).

Іноді у цих точках краща дорога ніж на трасі. Знаю, бо там, куди ми їдем догога дійсно краща.

  0

28

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Ірина - mirua написав:
ubr написав:

Від Рівного до Житомира її просто немає

Дякую за інформацію. Це мене не зовсім радує. Я то думала, що можливо хоть трошки краща стала від тоді коли ми їздили.

Ну-у - про відсутність дороги між Рівним і Житомиром - це від нашого віце-премєра (він, мабуть, просто не
їхав дорогою Львів-Радехів) smile

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

29

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

День добрый!
Кто катался, подскажите Киев-Полтава-Харьков-Изюм.
Как состояние, ведутся ли ремонтные работы?

В начале марта было так: Киев-Полтава-Харьков - можно было ехать,только очень внимательно.
Харьков-Изюм - местами дороги небыло вообще, мастами очень плохо и только на отдельных участках можно было спокойно ехать.

Logan 1.5 dci Laureat '07 -> VW G7 SW 2.0tdi dsg6 '15
Бортовой журнал: http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 86&p=5
  0

30

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

AndreyB написав:

В начале марта было так

Ездил 20 марта : без изменений .

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

31 Відредаговано ubr (2010-04-01 09:18:45)

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

ubr написав:

Цікавить актуальний стан траси Моршин-Івано-Франківськ. (може - варто, їдучи зі Львова до Франківська, мотнути лишніх 30км через Стрий, Моршин, Долину в порівнянні з трасою ч-з Бібрку-Рогатин?)

Їхав колега Львів-Моршин-Долина - якщо коротко, то варіант Львів-Долина-Франківськ не є альтернативою варіанту Львів-Бібрка-Рогатин-Франківськ. Якщо потрібна саме Долина (або Калуш) - то чому би й ні.

Цікавить актуальний стан доїзду до водопаду Гук на потоці Женець що на Франківщині (поворот між Татаровим і Микуличиним) - туди, кажуть, зробили платний в"їзд? - може і яку невеличку стояночку неподалік водопаду організували? (щоби лишити машину і збігати на г.Хомяк)

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

32

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Самую свежую инфу о состоянию дорог, можно узнать у водил перевозчиков: ИН-тайм, Ночной экспресс, Автолюкс и т.д. vissla

MCV Laureate(ГБО)+ прицеп/палатка "СКИФ-2м" + караван  Bürstner3504 Club
  0

33 Відредаговано ubr (2010-04-05 21:18:44)

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

ubr написав:

Цікавить актуальний стан доїзду до водопаду Гук на потоці Женець що на Франківщині (поворот між Татаровим і Микуличиним) - туди, кажуть, зробили платний в"їзд? - може і яку невеличку стояночку неподалік водопаду організували? (щоби лишити машину і збігати на г.Хомяк)

Був - від з"їзду з траси і недоїзджаючи 3 км до водопаду - асфальт взагалі ідеальний, решта (недоїзджаючи 300м до водопаду) - дуже добре насипаний гравій - елементарно на третій ідеться.
...
Все-таки спробував варіант Львів-Яремча через Миколаїв, Жидачів, Калуш, Богородчани - має право на розгляд, якщо надоїли решта варіантів. Сильно поганий тільки шматок Монастирець-Копанки (на межі областей). В інший бік пробував їхати також шматок Миколаїв (Львівська обл.) - Побережжя (Франківська обл., неподалік злиття Бистриці і Дністра) з максимальним наближенням до р. Дністер - для любителів "побачити рідні краї" - теж цікаво

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

34 Відредаговано ubr (2010-04-05 21:32:29)

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

VlllV написав:

Самую свежую инфу о состоянию дорог, можно узнать у водил перевозчиков: ИН-тайм, Ночной экспресс, Автолюкс и т.д. vissla

От іще якби вони всі десь на форумі тусувалися!? wink  Та іще би варіант Львів - Почаїв - Кременець - Ямпіль - Любар - Козятин - Погребище як альтернативу варіанту Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Погребище могли розжувати !? (один із них чекає мене в пятницю).
По описаних вище варіантах Львів-Франківськ зробив висновок, що проїзд навесні другорядними дорогами на яких небуває дальнобоїв є доброю альтернативою розбитим дальнобоями весняним міжобласним трасам.

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

35

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Интересует состояние дороги по следующему маршруту:
Александровка-Знаменка-Пятихатки-Солоне-Никополь
или
Каменка-Кировоград-Кривой Рог - Никополь
или
Чигирин-Светловодск-Кремечук-Верхнеднепровск-Вольногорск

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

36

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

igogor написав:

Одесса-Николаев дороги нет(не ездил,но по телику показывали)

Подтверждаю. Ездили знакомые (не я). На 40 км/ч ехать страшно

У меня нет оснований не доверять товарищам по форуму , но я и предположить не мог , что дороги НЕТ ДО ТАКОЙ СТЕПЕНИ !!!!!!!!!!!!!!!
Иметь машину в Николаеве это ПОДВИГ!

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

37

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Doc написав:

Александровка-Знаменка-Пятихатки-Солоне-Никополь

Знаменку бомбили и долго !

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

38

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Бензин. См. дату и цену !!!

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

39

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Чек

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

40

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Чек

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

41

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

А-95    6,2грн, а в чем прикол? На кассе ошиблись? Хочу 95 по 6,2, dash1   offtopic

Dacia Logan 90L, 2008, 1.4 ambiance, ГУР, графитовый металлик, ГБО-4 КМЕ
  0

42

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Крава
shok а че картинка чека не размером с бигборд!?? Можно вырезать только чек, без "молока" вокруг?

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

43

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Крава
Еще в 2007, на Каролино Бугаз когда ехал, через Николаев, дорога отсутствовала. Машине пару месяцев было, пока выехал из области столько всего передумал хорошего...

  0

44

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Юджин написав:

А-95    6,2грн, а в чем прикол? На кассе ошиблись? Хочу 95 по 6,2

Прикола нет ,цена такая! А  92-й - 5,80 , но нет в наличии.

Извиняюсь я . Не ту картинку вставил, а посмотреть , что получилось не было времени.

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

45

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Светловодск, до и после - плохо.
Кременчук плохо.
Днепропетровская обл. сносно.
Чигирин, Черкасская обл. нормально.

Интересует дорога Днепр-Харьков-Белгород-Москва.

Кто ездил отзовитесь!

  0

46

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

ubr написав:

варіант Львів - Почаїв - Кременець - Ямпіль - Любар - Козятин - Погребище як альтернативу варіанту Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Погребище

Через вихідні спробував оба варіанти - більше сподобався перший. Коли шлях на північ Вінницької області або в район Білої Церкви - рекомендую.

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

47 Відредаговано oleksy (2010-04-11 23:32:06)

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Doc:

Ехал давече через Знаменку - Пятихатки - Соленое на Запорожье.
Самая нормальная дорога - с Киева до Смелы.
Смела - тихий ужас.
За Смелой нужно быть очень внимательным ,т.к. местами ямы засыпать просто забыли, видимо - видел несколько счастливчиков, меняющих колеса.
Знаменка - тут видимо никто вообще дороги не ремонтирует - хуже, чем в Смеле. За Знаменкой -до Александрии и в Александрии сносно.
За Александрией нужно быть внимательнее, чем после Смелы, т.к. можно поймать не одну яму, а просто "влететь" в череду огромных ям.
Пятихатки - так же, хотя местами стояли бригады-"латочники". Может, уже лучше.
Далее Днепропетровская обл. - сносно (по пятибальной шкале - на 3 с минусом).
НО! Еще раз: на всем пути следования нужно быть ОЧЕНЬ осторожным!, т.к. ямы появляются резко и без предупреждения.
Лучше ехать днем.

Ни гвоздя ни жезла!

  0

48

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

На выходных ездил по маршруту:Киев-Житомир-Любар-Чуднов-Староконстантиров-Антонины.Делюсь впечатлениями.
   Киев-Житомир:До Коростышева частично проведен ямочный ремонт,видел две бригады,активно заделывающие ямки,но как всегда,заделывают с горбиками.Местами попадаются еще не заделанные ямки,но это в основном на правой полосе.После Коростышева дорога относительно нормальная.
   Житомир-Любар:Местами попадаются ямки и ямы,но в основном ямочный ремонт (также с горками) проведен.
   Любар-Чуднов:Состояние дороги такое-же,как Житомир-Любар.
   Чуднов-Староконстантинов:В Хмельницкой области с ремонтом дороги видно не спешат,разительное отличие в худшую сторону по сравнению с Житомирской областью.Выбоины попадаются гораздо чаще.
   Староконстантинов-Антонины:Тут состояние дороги то-же:незаделанных выбоин очень и очень много.
   На обратном пути (вчера) бригад ремонтников было уже побольше (но почему-то их по Хмельницкой области опять не было).

  0

49

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

Так как насчет Днепр-Харьков-Белгород-Москва?
Неужели никто не ездил?

  0

50

Re: Рапорти про стан дорожного покриття

На выходных ездил в Лисичанск на проводы.
Решил поехать дальней дорогой, тоесть Черкассы-Хорол-Полтава-Харьков-Изюм-Артемовск-Лисичанск расчитывая что дорога регионального значения ремонту подлежит приоритетно быстрее, в чем конечно же ошибся и пожалел, потратив уйму времени в Хаорьковской области, особенно по окружной Харькова. Обьехать ямку не попав в ямку- практически не возможно. Порадовало, что Лога в случае необходимости свободно проезжает более-менее безямочные и щебневые-грунтовые обочины без проблем и на большой скорости. Также впервые захотелось по окончанию поезди воспользоваться подьемником, так как избежать прямых попаданий в ямища не удалось, но .... прибивки подвески я так и не услышал.
        Назад решил попробывать вернуться другой дорогой и поступил правильно, участок очень хорош и малолюден как в плане населеных пунктов так и авто. Перед Изюмом по ростовской трасе свернул налево по такому маршруту Изюм-Сахновщина-Красноград-Карловка-Полтава-Кременчук-Черкассы. Плохим оказался лишь участок до,в, и после Кременчука. Огорчила также подьездная дорога к Полтаве.
Вообщем сделал следующий вывод, дороги где мало использовалась снегоочистительная техника остались на уровне прошлого года.
Единственное что порадовало, так это расход при незагруженом состоянии и режиме движения не больше 110 км. в час - 5.6 л. АИ-92 на сотню при 1.6 литров обьема

Logan Prestig 1.6, серая комета+парктроник был
Toyota Avensis 1.8 АТ есть!!!
  0