1

Тема: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Неспішно продам у Львові у хороші руки Логан Лауреат 1.6 фаза 1: червоний тореадор, кондиціонер, кінець травня 2006 р., 25 000 км, теплий гараж, 70% пробігу -- траса, акуратно користований, не битий, не дряпаний.
Брав у кредит у 2006 р., виплатив за 2 роки, віддав машинку батькові, купив собі Престиж і їжджу зараз на ньому. smile
Пробіг не великий, бо користувався машиною два рази на тиждень, оскільки до роботи мені було 8 хвилин йти пішки від дому. smile
Продаю, бо у батька після хвороби сильно впав зір і він не може користуватись машиною. sad

   Прошу за машинку 8500 імпортних грошей. Чому саме така сума? Після пари місяців моніторингу логанівських продажів вважаю, що ненаїжджені +75 000 км і дуже хороший стан машинки вартують зайвих 300$. smile

   Оскільки на роботі я не дуже маю можливість користуватись телефоном, прошу телефонувати у період з 20:30 до 23:00 за н0мером OSO SЗ9*O7+7O або відписуватись у форумі або на email. Дам відповіді на усі запитання.

   P. S. У другій половині березня у мене відрядження на 2 місяці (телефон не буде працювати, але буду мати доступ до форуму), то ж якщо до того часу справа не владнається, то можна буде продовжити перемовини після мого повернення.

   Дякую паньству за увагу. smile
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/thumb_Logan2.jpghttp://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/thumb_Logan1.jpg

  0



2

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Надіюсь, що мої руки будуть хорошими!
Батько шукає машинку, придивляється до Логана. Одного вже маємо, надіюсь будемо мати ще одного rock
Є інтерес, якщо ми приїдемо на вихідні у вас вийде чи ні?

Упав - встань, а встав - йди!
  0

3

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Є парочка питань:
Що в машинці мінялось?
Чи зроблений антикорозійна обробка?
Магнітола?

І будь-ласка напишіть телефон цифрами, бо незнаю як телефонувати! kapitulation

Упав - встань, а встав - йди!
  0

4

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Я эту машину знаю, и хозяина тоже. Машина действительно ухожена, эксплуатировалась аккуратно.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

5

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Dr_Mom написав:

Є парочка питань:
Що в машинці мінялось?
Чи зроблений антикорозійна обробка?
Магнітола?

І будь-ласка напишіть телефон цифрами, бо незнаю як телефонувати! kapitulation

У машині нічого не мінялось. Поставлений підлокотник Armster правильний, але він все життя був піднятий догори паралельно сідушці, бо для мене виявився незручним. На антикорозійну обробку їздив по реношному відзиву машинок певного періоду випуску, у моїй машинці того корозійного дефекту не було, але вони там троха щось піддули вже як дісталися до відповідних місць для перевірки.
   Є касетна магнітола з чотирма динаміками. Ще в салоні поставлені непогана сигналка з пейджером, мультилок на коробку передач,  польські бризговики і чеські ґумові логанівські килимки на підлогу. Також відразу були куплені правильні польські дорогі логанівські чохли в колір оббивки. Решта все стандартне для Лауреату того року випуску (15" стальні диски з повнорозмірними ковпаками і ґумою Barum Brillantis, гідропідсилювач, передні склопідйомники, одна подушка безпеки водія, протитуманки, ну і ще що там в стандарті... + кондиціонер).
    У номері телефону S -- це п'ятірка, O -- це нуль, З -- це трійка.  smile

  0

6

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Rothmanz зрозуміло, ви львівські один за одного будете, як  брат за брата! angel
Ihor то що влаштуємо оглядини у ці вихідні, щоб не тянути кота за хвіст. Чи ви не готові так швидко продати?

Упав - встань, а встав - йди!
  0

7

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Dr_Mom написав:

Rothmanz зрозуміло, ви львівські один за одного будете, як  брат за брата!

Это не потому что мы Львовские, это потому что машина ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ухожена и доглянута была, хозяин человек аккуратный и дотошный (Игорь-без обид  big_smile )

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

8

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

дик шутка!!!

Упав - встань, а встав - йди!
  0

9

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

alc

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

10

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Dr_Mom написав:

Ihor то що влаштуємо оглядини у ці вихідні, щоб не тянути кота за хвіст. Чи ви не готові так швидко продати?

Зателефонуй мені, будьласка, ввечері після 20:30.

  0

11

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Ок.

Упав - встань, а встав - йди!
  0

12

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

До взаємного задоволення машинка відійшла в добрі руки одноклубника. tbsenile

  0

13

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Ihor, вітаю тебе з продажем, а Dr_Mom з поповненням автопарку.
У тебе вже є нове авто, чи тільки плануєш щось?

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

14

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Так дуже дякую Ігорю за авто збережене в ідеальному стані. +1000 в рейтинг.
Машинка супер, батько дуже задоволений, хай живе Логан!!!.
offtopic Проїхався з підлокотником Амстер, той собі вже такий замовив, завтра повинні привезти!

Упав - встань, а встав - йди!
  0

15

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Tank написав:

У тебе вже є нове авто, чи тільки плануєш щось?

Дякую за вітання. А авто у мене є -- Логан Престиж  smile (див. перше повідомлення у темі і фотку).

Але Сергій (Dr_Mom) -- льотчік!  crazy_pilot В таку ожеледицю з дощем і снігом, та ще й у темну пору доби на літній гумі Барум зі Львова до Києва ломанувся і витратив на дорогу (~550 км) всього коло семи годин!  shok  moto

  0

16

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

564 точніше, але не я льотчик то машинка СУПЕР, сама просилася, щоб їхати!!! rock
Все пройшло просто супер!!!
Ihor ми задоволені, що взяли машинку саме в тебе! storstark
З.І. Пару фоток викладу пізніше

Упав - встань, а встав - йди!
  0

17

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

вот так оно "неспешно"  smile . Рад что совпали обстоятельства и заинтересованность - результат чего - логан приобрел нового владельца!  upp  кстати все-таки за какую сумму сошлись, если не секрет? (можно в личку)  kapitulation

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

18

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

Сусанин написав:

Рад что совпали обстоятельства и заинтересованность

саме так

Ihor написав:

У другій половині березня у мене відрядження на 2 місяці

тому спішилі так неспеша  angel

Упав - встань, а встав - йди!
  0

19 Відредаговано Dr_Mom (2010-03-15 15:24:14)

Re: Неспішно продам Логан Лауреат 1.6 фаза 1

пара обіцяних фоток
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/100_5004.jpg http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/100_5005.jpg
http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/100_5006.jpg http://www.logan.in.ua/forum/gallery/albums/userpics/100_5007.jpg

Упав - встань, а встав - йди!
  0