451

Re: Кто какую слушает музыку?

Не шпилю по-французски, но нравится эта песня:

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0



452

Re: Кто какую слушает музыку?

Yanni - The Storm - Yanni Live The Concert Event   https://www.youtube.com/watch?v=SKdbTJmNAE4
Гурманам посвящается...

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0

453

Re: Кто какую слушает музыку?

Гурт "Тік" - весела музика...

Logan Base - 1.4 -  "Синий Минерал"- 2011г. и АЗЛК(Алеко)-2141201-1991г.в.

"Делаешь-не бойся, боишься не делай".
  0

454

Re: Кто какую слушает музыку?

http://parter.ua/ru/event/kontserty/rok … gIf_vD_BwE
Если все правильно понял будут и Кай Хансен,и Михаэль Киске.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

455

Re: Кто какую слушает музыку?

Larsen написав:

Сліпий тест, щоб переконатися що насправді неможливо відрізнити на слух навіть різницю між CD і МР3 320kbps. Хто не вірить, спробуйте! wink
https://www.npr.org/sections/therecord/ … io-quality

класний тест! дуже корисний для тих, хто хоче переконатися у тому, що ведмідь по його вухам не топтався.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Clone-771

456

Re: Кто какую слушает музыку?

Larsen написав:

Сліпий тест, щоб переконатися що насправді неможливо відрізнити на слух навіть різницю між CD і МР3 320kbps. Хто не вірить, спробуйте! wink
https://www.npr.org/sections/therecord/ … io-quality

Треба враховувати те, що окрім слуху ви використовуєте свою акустичну систему, підсилювач, звукову карту, що безпосередньо мають вплив на звук. Також окрім цього впливає акустика приміщення, яке може спотворювати звук.
Сам я різницю не чув, але впевнений, що це можливо.

Renault LoganII 1,5 DCI (2013)
  0

457

Re: Кто какую слушает музыку?

Я музыку слушаю, если хочу услышать как можно больше того, что заложили в нее автор, исполнитель и оранжировщик, то только в наушниках.
Koss Titanium для меня пока лучшее.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

458 Відредаговано floyd47 (2018-02-06 14:57:20)

Re: Кто какую слушает музыку?

twinik,
так автор тесту те врахував. у кінці тесту є, здається, 6 варіантів того, ЧИМ ви оцінюєте оту різницю (чи нерізницю) у звучанні. мною тест проведений за допомогою вмонтованих динаміків лептопу. а що таке "сильна" чи "слабка" акустика, то аудіофіли чи наближені до них добре знають. аналогія у фотосправі -- світло...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

459 Відредаговано Larsen (2018-02-06 15:35:34)

Re: Кто какую слушает музыку?

twinik написав:

Треба враховувати те, що окрім слуху ви використовуєте свою акустичну систему, підсилювач, звукову карту, що безпосередньо мають вплив на звук. Також окрім цього впливає акустика приміщення, яке може спотворювати звук.

А ще треба враховувати психофізичний стан слухача, його особисті психоакустичні здібності, частотний діапазон його вуха, і досвід в роботі зі звуком.
Однак, навіть в найкращих можливих умовах (професійна студія), з професійним вухом (і більшим частотним діапазоном ніж у більшості з нас), і професійним досвідом (знанням де шукати різницю), і в режимі прискіпливого влуховування в відмонності в режимі А/В, всеодно нема однозначності, що наочно продемонстровано тут:


Особисто я знаю де шукати різницю, і для цього навіть не треба найкрутішої аудіопаратури. Але помітити таку різницю між 320кб/с і аудіо без компресії, можна лише на певних фрагментах, і тільки при багаторазовому порівнянні А/В, і то тільки інколи вдається правильно. При звичайному прослуховуванні однієї композиції, без повторів, без перескакувань між двома записами, ніхто, ні в яких обставинах, не вгадає з впевненістю чи те що він чує зтиснуто в 320кб/с, чи без компресії. Тільки в межах ймовірності.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

460

Re: Кто какую слушает музыку?

Larsen написав:

що наочно продемонстровано тут:

Відео гляну ввечері. 100% можна знайти відео де є обернена обґрунтована думка.
Все те, що ви написали можно було б вважати за правду у тому разі коли б людству було повністю відомо механізми обробки слухової інформації у корі головного мозку. На сьогодні у цьому напрямку проводяться досліди але реальної картини нема.
Ви якось пов'язані професійно з акустикою?

Renault LoganII 1,5 DCI (2013)
  0

461 Відредаговано Larsen (2018-02-06 17:40:38)

Re: Кто какую слушает музыку?

twinik написав:

100% можна знайти відео де є обернена обґрунтована думка.

Там не думка, там реальна людина, з чудовим слухом і професійним досвідом, на професійній студійній апаратурі, не може впевнено пройти тест, посилання на який я давав вище. Думки тут нідочого. Якщо зможеш пройти той тест на 100% правильно, значить для тебе є різниця між 320кб/с і оригіналом. Якщо ні - значить різниці нема. Штука суб'єктивна, але факт що цього тесту не вдалось пройти людині на останньому відео, свідчить що людей які його пройдуть скоріш за все нема, а якщо і є, то це унікуми, до яких нам всім нема ніякого діла, адже ми музику слухаємо своіїми, далеко не ідеальними вухами. wink

twinik написав:

Все те, що ви написали можно було б вважати за правду у тому разі коли б людству було повністю відомо механізми обробки слухової інформації у корі головного мозку.

Яка різниця що напсав я, що відомо людству і де правда? Всі люди різні, але це питання дуже просто і однозначно вирішується експериментальним шляхом. Перевір на собі і взнаєш 100% правду щодо особисто твого сприйняття. Це ж просто! smile

twinik написав:

На сьогодні у цьому напрямку проводяться досліди але реальної картини нема.

Я не знаю що мається на увазі під "реальною" картиною. Для успішного створення компресії МР3, нашого розуміння психоакустики виявилось достатньо. Для створення аудіопаратури і методів обробки звуку, які повністю охоплюють межі сприйняття людини теж достатньо. Але питання навіть не в цьому. Я ж кажу - реальна різниця між МР3 і оригіналом є, і навіть в певних моментах її можна знайти, якщо знати до чого прислуховуватись, і порівнювати два варіанти, знаючи що один з них пожатий, а другий ні. Хоч навіть і тут проблеми. Однак НІХТО так музику не слухає! Ось в чому річ - слухаючи один варіант, з початку до кінця, без повторювань певних моментів, без прислуховування, нічого з впевненістю сказати неможливо навіть якщо знаєш що і де шукати. Без порівняння нічого не вийде. Просто різниця, навіть там де вона сприймається людиною, занадто мала. І питання навіть не в психоакустиці, а взагалі в неточності абсолютного сприйняття людиною. Ну от, наприклад, якщо тобі показати два квадрити, один зі стороною 10мм, другий 11мм, знаючи що один з них 10мм, порівнюючи їх поруч, ти точно і однозначно скажеш котрий це квадрат. Правда? А якщо просто показати тобі один чорний квадрат на білому аркуші А4, ти без лінійки вгадаєш чи він 10мм чи 11мм? Звичайно ні. Що ж тоді говорити про 320кб/с, якщо там навіть в прямому безпосередньому порівнянні двох відомих варіантів, різницю не завжди можна виявити? wink

twinik написав:

Ви якось пов'язані професійно з акустикою?

Тільки як хоббі. Чувак в другому відео - профі.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-02-06 16:30:16[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

а що таке "сильна" чи "слабка" акустика, то аудіофіли чи наближені до них добре знають.

Є меломани - це ті хто слухає музику. Є аудіофіли - ті хто слухає звучання.
Але найкрутіші аудіофіли слухають звук в першу чергу очима, в другу пальцями і носом, і тільки в останню чергу вухами, та і то більше для підтримання традиції. Найкрутіша акустика - та яку ще не вмикали. Як тільки її вмикнути, вона вже втрачає значну частину своїх "ідеальних" характеристик. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

462

Re: Кто какую слушает музыку?

Larsen написав:

Найкрутіша акустика - та яку ще не вмикали. Як тільки її вмикнути, вона вже втрачає значну частину своїх "ідеальних" характеристик.

це правда. "нет в мире совершенства..."

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

463

Re: Кто какую слушает музыку?

Larsen написав:

Тільки як хоббі.

Я визначив 2-вав, 3-320 та 1-128(128 помилково).
Яка в вас акустична система(маю на увазі весь тракт)?

Renault LoganII 1,5 DCI (2013)
  0

464 Відредаговано Larsen (2018-02-07 12:36:58)

Re: Кто какую слушает музыку?

twinik написав:

Я визначив 2-вав, 3-320 та 1-128(128 помилково).

Ну от бачиш, вгадав навіть меньше ніж проста випадковість. Якщо не враховувати 128кб/с, адже цей варіант у всіх 6 випадках можна визначити. Так що для тебе точно нема ніякої різниці між оригіналом і 320кб/с.

twinik написав:

Яка в вас акустична система(маю на увазі весь тракт)?

Перший раз цей тест слухав на Сенхейзерах через Пресонусовський інтерфейс. Хоча особисто для мене, різниця навіть на АйПеді з ІрБадсами така ж сама.
А ти на чому слухав?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

465

Re: Кто какую слушает музыку?

Larsen написав:

А ти на чому слухав?

Цей тест мені не дуже сподобався, я колись знаходив кращий, тут є попсові пісні які прості самі по собі, да і як альтернативний варіант теж цікаво
Акустика Амфитон 25ас-027, підсилювач Hitachi mosfet, звукова карта Сreative x-fi titanium.

Renault LoganII 1,5 DCI (2013)
  0

466

Re: Кто какую слушает музыку?

twinik написав:

Цей тест мені не дуже сподобався, я колись знаходив кращий, тут є попсові пісні які прості самі по собі

Я так розумію, тут спеціально підібрали твори в різних жанрах, щоб зробити тест більш загальним. Це правда що в деяких жанрах моментів, на яких легше помітити різницю більше, ніж в інших. Так само як і в певних композиціях їх більше ніж в інших. Я думаю можна зробити підбірку пісень, в яких результат буде вище середнього, якщо задатись ціллю довести що різниця є. Так само можна підібрати такі твори, в яких різницю почути нереально взагалі. Але в будь-якому разі, всі ці тести, не важливо з якою підбіркою, це порівняльні тести, в яких ти знаєш що є 2 варіант, і знаєш які вони. Задача вибрати кращий, слухаючи їх по черзі. А от в абсолютному тесті (коли слухаєш тільки один варіант, і намагаєшся відгадати чи це оригінал), навіть ці результати недосяжні. Тому, грубо кажучи, тільки максимальний результат в порівняльному тесті, дозволяє задуматись про те, що можливо різниця є, і тоді вже можна проводити абсолютні тести, щоб виявити чи вона достатня для зіпсування враження від прослуховування музики. Ну от наприклад, в порівняльному тесті можна практично на 100% визначити 128кб/с, і дійсно, цей формат вже недостатній для якісного прослуховування. А якщо в порівняльному тесті результат не однозначний, то в абсолютному буде просте вгадування навмання. Ну а якщо в абсолютному тесті нема впевненості, то яким чином така якість може зіпсувати враження від прослуховування, якщо враження однакове? smile

Ну і не слід забувати що багато хто "слухає очима". Якщо серйозному аудіофілу дати оригінал і сказати що це МР3 320, а потім дати МР3 320 і сказати що це оригінал, то він знайде, і детально розпише 100 відмінностей чому другий варіант значно якісніший за перший. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

467

Re: Кто какую слушает музыку?


[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-02-09 11:26:20[/merge_posts_bbcode]


Dacia Logan 1.6 Laureate 2007г. ГБО Stag 4 Eco. Tomasetto AT09. Hana 2000
"Так называемые парадоксы автора, шокирующие читателя, находятся часто не в книге автора, а в голове читателя." Ф.Ницше
Вера - это не наличие каких-то особых знаний, а лишь отсутствие элементарных...
То что в страна в жопе - ещё не повод самому превращаться в говно.
  0

468 Відредаговано Yeka (2018-02-10 19:20:58)

Re: Кто какую слушает музыку?

https://www.radioroks.ua/player/ballads/
открыли-и в закладки smile

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

469

Re: Кто какую слушает музыку?

Yeka написав:

https://www.radioroks.ua/player/ballads/
открыли-и в закладки smile

у меня на смартфоне приложение радио рокс. тоже на баллады включил, через блютуз к магнитоле в машине подключил и наслаждаешься.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

470

Re: Кто какую слушает музыку?

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0

471 Відредаговано Don Kortes (2018-02-11 00:11:43)

Re: Кто какую слушает музыку?

А у меня с возрастом эта многожанровость все сильнее проявляется. Под разное настроение все более разная музыка. Иногда на такой даб затаскивает что сам удивляюсь.  А еще старый бзик еще сильнее усилился- категорически не перевариваю старые альбомы даже у любимых исполнителей. Как заиграет утиль из дискотеки 70-х так реально вижу как моль оттуда вылетает. То, что было гармоничным в те годы не резонирует с вибрациями наших дней. Даже с другом поссорились- он в трансе от добрых и наивных тем тех лет. Даже если это хэви- он не такой брутальный как современный. Это дичайшее мое мироощущение и никого не хотел раззадорить. Я про любителей дискотеки 50-х

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

472

Re: Кто какую слушает музыку?

Непогано, ... молодці!  rock

Dacia Logan 1.6 Laureate 2007г. ГБО Stag 4 Eco. Tomasetto AT09. Hana 2000
"Так называемые парадоксы автора, шокирующие читателя, находятся часто не в книге автора, а в голове читателя." Ф.Ницше
Вера - это не наличие каких-то особых знаний, а лишь отсутствие элементарных...
То что в страна в жопе - ещё не повод самому превращаться в говно.
  0
Спасибо сказали: Clone-771

473

Re: Кто какую слушает музыку?

Сегодня релиз  hjarta  rock

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0
Спасибо сказали: anry771

474 Відредаговано Don Kortes (2018-03-09 23:12:33)

Re: Кто какую слушает музыку?


Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

475

Re: Кто какую слушает музыку?

Я на "Шансоне" )

  0