26

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Rost2 написав:

Ни хрена у товарища Novik, не получилось

а ти звідки знаєш?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0



27

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Макс дзвонив

DACIA Logan 1.4 MPI BASE Был...Был просто Базой
Вертолёты - это души убитых Танков...
  0

28

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Да действительно к сожалению по техническим причинам ничего не вышло dash1 . Но думаю в ближайшее время все  получится.

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

29

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Працюю над виясненням причини. Думаю скоро буде все ОК.
Подякував Максиму за терпіння  storstark

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

30

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

По российскому сайту действительно очень хвалят,ну а если у меня стоит газ прошивка получится?и на какой тогда бензин лучше прошить. я живу в Донецке в этом городе как не будь можно прошиться.

  0

31

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Андрей-S-o
Можно! Есть Dip на форуме, можно у него, можно в Горловке.
У меня газ, я в Горловке делал...

шануймося!  empathy
  0

32

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Можно ли под сказать координаты в Горловке,по прошивке.И подскажи как машина стала вести себя на газу rtfm

  0

33

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Андрей-S-o
Они вообще по газу, электрике и электронике специализируются.
О5О64О5462 Виталий

Ведёт себя отлично, двигатель стал тише и эластичней, кондиционер двигатель не грузит так как раньше

шануймося!  empathy
  0

34 Відредаговано Maxim (2009-11-28 23:18:33)

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Кароче все получилось!!!!!!!!!!!, и сейчас я катаюсь с прошивкой под 95-й бензин. Отзывы только положительные первый день катаюсь но уже сейчас могу сказать если раньше я при обгоне переключался на 4-ую а то и 3-ю то сейчас машина на 5-ой с 2-тис. оборотов плавно но уверено набирает скорость. Обороты на холостых не увеличелись, мотор стал работать плавнее както, вобщем в динамике машина прибавила!. По расходу бензина пока ничего нескажу слишком увлекся новым поведением моей ласточки focus
Novik тебе огромное спасибо!  storstark
P.S
Оно єтого реально стоит, мотор 1.4 smoke

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

35

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Кстати, это прошивка от Паулюса. Админ на Кладе мне доказывал, что она под наши Логаны не подходит и валит блоки. Всё это наглая ложь. неадекватные там немножко ребята в управлении.

Диагностика,чип-тюнинг, промывка форсунок. г. Харьков, ул. Шевченко, 287, тел. 756-42-47, 067-680-32-50
  0

36

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Максим, подякував за хороший відклик  storstark  і за терпіння  upp
Вчора пробували з Максимом добитись детонації, про яку пишуть на російському форумі, але її НЕМАЄ !!!
А прошивки дійсно Паулюса. На Чері і Джилі теж у нього купував -  і всі задоволені ( ще ні один прошитий не повернувся міняти прошивку на заводську). Він знає, що робить, і робить це добре.
Тепер чекаю на клубнів, які бажають прошитись, думаю залишитесь задоволеними  tbsenile

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

37

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

miruwor написав:

Админ на Кладе мне доказывал, что она под наши Логаны не подходит и валит блоки. Всё это наглая ложь. неадекватные там немножко ребята в управлении.

Что-то не помню такого. А вот хамское поведение кое-кого было...

  0

38 Відредаговано miruwor (2009-11-30 10:28:48)

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Вот я помню. Общение велось через личку. И после ряда необоснованных и голословных претензий мою тему снесли. Ладно, не будем о плохом. Ростик, извени за флуд в теме, просто захотелось расставить точки над І

Диагностика,чип-тюнинг, промывка форсунок. г. Харьков, ул. Шевченко, 287, тел. 756-42-47, 067-680-32-50
  0

39

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Maxim

Скільки тобі це коштувало?

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

40

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Прошу відписатись власників прочіпованих російською прошивкою Логанів у Львові. Чи задоволені ви прошивкою, чи змінився розхід, а саме основне, чи з"явились якісь негативні сторони.
   Також пропоную провести відкрите порівняння "німецької" та "російської" прошивок, якщо будуть бажаючі, та покращиться погода. Рідна прошивка при свідках зчитається на флешку власника, і залишиться у нього, щоб не було звинувачень у крадіжці, або будь-які інакші умови запропоновані вами (ваш ноут і т.п.)
Дуже хотілось би отримати порівняння від незаангажованого логановода.

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

41

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Novik
Відписуюсь як ти просив

Novik написав:

чи є у когось детонація

- у мене немає;

Novik написав:

і чи задоволені вони прошивкою

- прошивка Супер rock , після зміни прошивкі я зрозумів що Дашка вміє їздити, Ай Лайкід lol1

DACIA Logan 1.4 MPI BASE Был...Был просто Базой
Вертолёты - это души убитых Танков...
  0

42

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Ростик, ты предложил действительно умный вариант сравнения. Только прошивку родную считывай на буке кЛинета, а Паулюса пиши на своём. Тогда чистота эксперимента будет абсолютной и никто не будет уличён в воровстве. Нужно и у себя предложить такой эксперимент.

Диагностика,чип-тюнинг, промывка форсунок. г. Харьков, ул. Шевченко, 287, тел. 756-42-47, 067-680-32-50
  0

43

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Так сикоко чиповка стоит  like  и как впечатления  crazy_pilot ????

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

44

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Базова ціна 500грн, але для форумчан діє знижка. Точніше в личку.

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

45

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

З"явилась прошивка і для Логан MCV, якщо є бажаючі, то прошу звертатись. Як завжди для двох перших діє знижка. Один вже є, і  дуже допоміг,  йому вдячний за надану допомогу,жаль що погодні умови не дозволили йому залити кінцевий продукт, але це скоро поправим  storstark

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

46

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Novik
Супер! Швидко хлопці працюють!  upp

  0

47 Відредаговано Novik (2010-05-01 10:20:53)

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Може на травневі свята хтось хоче порадувати свою машинку новою прошивкою  tbsenile  ?

--------------------------------------------------------------------------------
Чіп-тюнінг іномарок у Львові
http://rn-tuning.com.ua
  0

48

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Novik написав:

Може на травневі свята хтось хоче порадувати свою машинку новою прошивкою  tbsenile  ?

Я буду перепрошивати машинку 100%, але десь в кінці травня.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

49

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

Сьогодні я, накінець то, чіпанув свою машину. Прошивку поставили він Паулюса.
Що можу сказати. Поки що всім задоволений. Машина стала прийомистіша на ривок, вроді трошки впав розхід (але це ще не точно бо мало проїхав). Але саме головне що мене цікавило, я тепер нормально їжджу з включеним кондиціонером. Раніше потужність через кондук падала і то суттєво, а тепер це практично не відчувається.
Одним словом я задоволений. Рекомендую.
Novik дякую!!!

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

50

Re: Чіп-тюнінг Логана у Львові

А для MCV с учетом наличия ГБО, есть прошивка,?? nose_eat

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0