26

Re: Бензин ОТ WOG Мустанг-100

Andriy1352, та я не про фразу, те, що Жигулю 98-ий без діла, а ГБО ти на Логан не поставив, це я зрозумів. Дякую
Моє питання полягало в тому бензин А98-А100 якої мережі/бренду найдоцільніше брати. При цьому первинна якість, ціна - вторинна. Саме в цьому я просив пораду.

  0



27

Re: Бензин ОТ WOG Мустанг-100

Георгич, жигуль з допрацьованим двигуном. Cтупінь стиснення підвищена до 10.2  малоб бути  добре на 100 але не пішло чось.
В нас 100 не продають вже. Не пораджу.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

28

Re: Бензин ОТ WOG Мустанг-100

Andriy1352 написав:

Cтупінь стиснення підвищена до 10.2

Ступінь стиснення це ще не все. У жигуля клиноподібна камера згоряння з суттєвою застійною зоною. Але і це ще не все, у нього фази газорозподілення (перекриття) знижують тиск. А ще недосконалий газообмін за рахунок 8 капанів.
Все на круг не дає змогу витягнути ефективність на високооктановому бензині.
Це моя думка.
Ну якщо нема 100-го (не спиртового) то будемо какатись на 98-му та 95-му smile

  0

29

Re: Бензин ОТ WOG Мустанг-100

Георгич написав:
Andriy1352 написав:

Cтупінь стиснення підвищена до 10.2

Ступінь стиснення це ще не все. У жигуля клиноподібна камера згоряння з суттєвою застійною зоною. Але і це ще не все, у нього фази газорозподілення (перекриття) знижують тиск. А ще недосконалий газообмін за рахунок 8 капанів.
Все на круг не дає змогу витягнути ефективність на високооктановому бензині.
Це моя думка.
Ну якщо нема 100-го (не спиртового) то будемо какатись на 98-му та 95-му smile

Бачу пан розбирається трохи)
Цілком згоден. Стоккамера ніяка. Я жоопрацював але всеодно не те. Бмв восьмиклапанне 1.6 90 років має 102 коняки а тут щоб того досягти то...дешевше той бмв двигун поставити. Поршньова важка ніяка. По фазам не зовсім згоден.
Ставив широкофазний розподвал, то з ним СС була 10, а на стоковому 13. Просто на модних перекриття більше от тиск і тікає

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0