51

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Я буду, машина буде. tbsenile

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0



52

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Rothmanz
ОК  upp

  0

53

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Rothmanz
Буду.  rock

  0

54

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Не теряем из вида тему.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

55

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Итак. Сегодня. Не забываем.. Готовимся. fly

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

56

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Ориентировочное время 18.00. Может немного позже.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

57

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Тэкс, время сдвигается ориентировочно до 20.00
Действуем в телефонном режиме

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

58 Відредаговано Donpedro (2009-06-22 08:15:20)

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Ну що ж. Чіпування у Львові відбулось. Моя машина була першою на прошиванні. Попробував всі три прошивки. Три по продуктивності (від слабшої до найсильнішої). Хоча зі слів filina вони йшли по зростанню мені друга прошивка здалась найслабшою. На першій прошивці єфект відчувався здебільшого із включеним кондиціонером (витрата палива на ХХ також була найвищою ( 13% від стоку)) На другій прошивці такої різниці як у першій між з кондюком і без не відчув. Різниця із стоком також не була не особливо відчутною  imho2. Витрата на ХХ була на 6-8 % більша за сток. Третя прошивка по ХХ на рівні другої але приріст потужності був як без так і з кондюком досить відчутним. На мою думку вартою уваги є тільки третя прошивка. По витраті палива ще достатньо точно не можу сказати бо невідбулась ще авто-підстройка двигуна під зовнішні умови. На разі на контрольній ділянці витрата палива збільшилась на 0.1 л/100км. Це при швидкості 90 км\год. Було під невеличку гірку 5.4 л а тепер 5.5 л. Щоправда перше при двох чоловіках в машині а друга при мені одному. Велика вдячність за роботу filin ака Андрій та wert ака Валерій.

  0

59

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Donpedro написав:

wert ака Віталій.

Валерий.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

60 Відредаговано smyk (2009-06-22 09:57:11)

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Відписуюсь:
1. Машина отримала більше потужності в низах
2. Кондюк на потужність тепер не впливає, з включеним кондюком можна стартонути з прокруткою
3. Суб'єктивно кондюк тепер менше деренчить
4. Там де треба було включатись на нижчу передачу, тепер проходжу на вищій
5. Розхід несильно, але трохи зменшився
6. В тянучках на першій передачі при відпусканні педалі газу машина тепер не шарпається, а плавно уповільнюється

Особисто я задоволений на 100%, і не жалію потрачених грошей. Велика подяка Філіну і Верту!  like

  0

61

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Я вже починаю жаліти що не приїхав sad

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

62

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Navariec
Я думаю, що ще пару людей назбирається, і можна буде домовитись про повторний візит

  0

63

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Тоже абсолютно не жалею что прошился. После того, как проводил Валеру до Галицкого Перекрестья, обнулил показания разхода. Доехал до Сихова (правда без пробок и почти без светофоров - жёлтый мигал, всё-таки 12 часов ночи) разход показал 5,7. Но, конечно, это была прогретая машина и я почти всё время ехал на 4-й, 5-й -- решил попробовать как тянет. ХОРОШО ТЯНЕТ!!!
Вобщем деньги потрачены не зря.  fly

  0

64

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Ребята извените меня я несмог приехать, неожиданно возникли проблемы со здоровьем sad . сегодня буду искать врачей пусть меня обследывают  smile .

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

65

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Чесно кажучи, відразу після прошивки, розганяючисть на рівній площадці Метро я не помітив відчутної різниці в динаміці. Можливо, там був момент занадто високого очікування. Після  п’яти випробовувань Донпредо ( прошивки 1, 2, 3, назад сток, знову 3) і його розповідей про свої враження під час заїздів після кожної прошивки, за це йому окреме дякую, мої очікування підігрівалися.
Перші зміни від прошивки я відчув на підйомі (вул. Чернігівська і верх Личаківської). Під гору машина поїхала якось легше, причому, на нижчих обертах ніж зазвичай я кручу.  Можна сказати, що тяга тепер змістилася на пару сотень обертів нижче. Наскільки то суттєва зміна говорити ще рано. Про витрату палива нічого не скажу. Вона у мене дуже залежить від настрою.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

66

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

rhavr написав:

Про витрату палива нічого не скажу. Вона у мене дуже залежить від настрою.

дуже правильне висловлювання plus
Коли мене питаються на яких я оборотах переважно переключаю передачі то я відповідаю від 1000 до 6000  crazy  fly

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

67

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Navariec написав:

Я вже починаю жаліти що не приїхав

А я тобі казав!!!!  reta

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

68

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

smyk написав:

Я думаю, що ще пару людей назбирається, і можна буде домовитись про повторний візит

напевно так і буде.
як всім відомо скупий платить двічі tease

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

69

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Я кстати очень доволен, машинку не узнать!!!! Эластичнее чтоли стала, как то так. На низах уверенно прет, нет рывков на 1-2 передачах когда едешь с небольшой скоростью и постоянно то отпускаешь то нажимаешь тапку. Расход меня удивляет, 7,8-7,9. Я просто фигею, раньше 9,5. Но в конце-концов про расход еще рано делать выводы, надо поездить. Единственно что меня огорчает, это эксперимент с 80-м бензом. Пальцы звенят безбожно, особенно когда надо резко ускориться.Вчера поворачивал с Городоцкой на Левандовку, и на мосту проскакивал перекресток, по привычке тапку в пол чтоб быстренько проехать: я думал поршня повылетают, такой цокот был. Поэтому свой експеримент прекращаю, перехожу на 92-й и анамегатор.
Деньги потрачены не зря, я доволен шо слон. Верту и Филину респектище за такой вояж, воистину марш-бросок.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

70

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Rothmanz написав:

перехожу на 92-й и анамегатор

а що таке той анамегатор?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

71

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Navariec
http://www.google.ru/search?complete=1& … =f&oq=

  0

72

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Так загуглити я сам можу, я хотів взнати що воно дає з практики  lol1

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

73 Відредаговано Donpedro (2009-06-22 15:49:44)

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Тим хто зберігав свою прошивку (оригінал) на флешку з ноутбука філіна: флешка буде заражена купою вірусів  fly ... Схоже філін не проінсталював на ноутбука антивірус  perec  g_hosp . Сподіваюсь комп із чіп-прошивкою машини не заражені  dumbom Уявляєте якби вірус оселився в машині ...  vissla

  0

74

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

Donpedro написав:

Уявляєте якби вірус оселився в машині ...

Неможливо.

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

75

Re: Чип тюнинг во Львове - 2

kez_15  У меня нет вирусов. Только 3 файла -- Мишин, Олега и мой. Проверял флешку тремя антивирами. Перед поездкой на чиповку - отформатировал.
empathy

  0