51

Re: Амортизаторы

Пробег 140000 км

  0



52

Re: Амортизаторы

Oleg_frol написав:

Пробег 140000 км

В принцыпе хороший пробег как для родных. Я уже 143000 накатал тож задумываюсь, но подтеков нету, нужно может на сденд сездить для проверки, так сказать для успокоения души.

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

53 Відредаговано OKurylyshyn (2012-04-06 11:19:20)

Re: Амортизаторы

muha написав:

Сейчас акция в Рено за 1078 грн пара

Я взяв рідні Монро за 610грн пара. tongue
Заміна не в офіціалів 80грн за штуку.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

54

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn написав:

Я взяв рідні Монро за 610грн пара.

Приблизно в такому діапазоні цін є декілька варіантв. Я так розумію Oleg_frol хоче почути відгуки про різних виробників, хто які ставив на Логан та як вони "ходять".

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

55

Re: Амортизаторы

muha написав:

Приблизно в такому діапазоні цін є декілька варіантв. Я так розумію Oleg_frol хоче почути відгуки про різних виробників, хто які ставив на Логан та як вони "ходять".

Але якщо є по такій ціні рідні, передбачені виробником, то для чого вишукувати щось інше?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

56

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn написав:

рідні, передбачені виробником, то для чого вишукувати щось інше?

Повністю згоден.
П.С.Кожен вирішує сам що купувати та ставити. tbsenile

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

57

Re: Амортизаторы

Поставлю родные и не буду экспериментировать .

  0

58

Re: Амортизаторы

Олеже а на МСВ скільки передні МОНРО будуть коштувати? Де брав як не секрет? Бо мені за задні Асам запропонували  350 грн реношники в Стрию - тіпа під фірму косять на розвилці Моршинського мосту. До речі шайбу під зливну горловину при заміні масла взяли 18 грн 04.08.2012р-ціна адекватна, чи з наваром? Р.С. Клубну наклейку почепив, чекаю коли буде наступна клубна зустріч - постараюсь приїхати і особливо хочу зустітись з Сашею з Запоріжя - він хороша людина!

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

59

Re: Амортизаторы

Хочу міняти задні - бо правий задній на вибоїнах конкретно ляпає. Думаю що особливо довго з заміною тягнути не треба?  В кого які думки? Р.С. Майже завжди зайняті повністю всі 7 мість ( максимальна загрузка), МОЖЕ ВОНО ТАКОЖ ВПЛИВАЄ НА РЕСУРС ЗАДНІХ АМОРТИЗАТАТОРІВ?

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

60

Re: Амортизаторы

Ляпає коли пуста - навантажена йде вроді нормальо. Візуально зад при навантаженні ( 5+2 пасажири) сідає. Так має бути нормально , чи ні бо в Стрию є МСВ, але 5 місні, тож немма в кого конкретно розузнати. Тай не буду зупиняти машину, і питати як там у ВАС - подумють КРЕЙЗІ!? Тому питаю на форумі... Загружена дровами з одним пасажиром напереді йшла супер - відчувається мотор тягне - машина мяка.

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

61

Re: Амортизаторы

nick35 написав:

Ляпає коли пуста - навантажена йде вроді нормальо.

Так у седана тоже -Ляпає коли пуста- такова конструкция подвески, и мягкая при загрузке.
Логан расчитан как рабочая лошадка, с грузом едет мягче tbsenile

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

62

Re: Амортизаторы

Вопрос к тем, кто снимал передние амортизаторы. На штоке аморта установлен буфер хода сжатия. Этот буфер фиксируется как-то вверху под чашкой? У меня на правом амортизаторе он постоянно сползает вниз и, как я думаю, является источником посторонних звуков. На левом аморте он держится вверху хорошо, как-будто защелкивается за какой-то выступ.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

63

Re: Амортизаторы

Grim написав:

Этот буфер фиксируется как-то вверху под чашкой?

Буфер ничем не фиксируется, плотно одевается на шток и все.

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

64

Re: Амортизаторы

Люди, а підкажіть будь-ласка.
Замітив що в машини сильно присідає зад якщо щось важкеньке кинути в багажник, або якщо заді сідає 3 пасажира.
Пробіг 83000км. Недавно міняв передні стойки, думаю пора подумати і про задні.
Скажіть чи знос задніх амортизаторів є причиною просідання авто, чи справа в пружинах?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

65

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn

Скажіть чи знос задніх амортизаторів є причиною просідання авто, чи справа в пружинах?

и в т.ч. амортизаторов.
У меня было чуть просевшее, а как недавно кинул 2 мешка сахара, так вообще писец. Поменял - пестня

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

66

Re: Амортизаторы

grinder
так треба міняти аморти і пружини, чи тільки аморти?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

67

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn написав:

Замітив що в машини сильно присідає зад якщо щось важкеньке кинути в багажник, або якщо заді сідає 3 пасажира.

то же самое и у меня (87 тыс.)...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

68

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn
поставил новые аморты, зад поднялся. Пружины не трогал. Все равно для твоего пробега аморты стоит поменять. Я новый с трудом вставил обратно, а старый спокойно сжимался чуть ли не одним пальцем.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

69

Re: Амортизаторы

Спереді поставив Монро, все ніби класно.
Задні хочу спробувати аморти, код 10 45 58, виробник Record, Франція
Ціна 310 грн пара.
Цікаво що про них говорять.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

70

Re: Амортизаторы

dotzent написав:

Ставил себе тысяч 40 назад передние стойки этой марки. Пока все ОК.

А як вони при їзді? Машина стала мягша чи жосткішша? Відчуття позитивні?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

71

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn написав:

Задні хочу спробувати аморти, код 10 45 58, виробник Record, Франція
Ціна 310 грн пара.
Цікаво що про них говорять.

Щойно взнав у продавця, аморти куплялись під замовлення, але покупець за ними так і не приїхав.
Стоять на складі вже десь +/- 3 роки, ніхто не бере оскільки продавець знаходиться в невеликому місті з хорошими дорогами.
Готові віддати по 230грн/шт.
Ось підкажіть чи варто брати, чи нічого їм за ті роки на складі не сталось.
Вагаюсь, заманює ціна, відштовхує їх старість.
Що робити?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

72

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn написав:

Стоять на складі вже десь +/- 3 роки

hmm

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

73

Re: Амортизаторы

dumbom Чего то не понимаю... Вес самого авто и груза в нем держат именно пружины. Амортизатор в силу своего предназначения должен токо гасить колебания которые создают пружины и неровности... Как амортизатор может приподнять авто? Яркий пример просевших пружин (и это всем известно - Опель кадет/Деу Нексия... Пружины проседают за 2-3 года... Ланос/Сенс когда хотят приподнять, ставят резиновые подушки/прокладки именно под пружины, а не увеличивают ход/длину аморта...

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

74

Re: Амортизаторы

OKurylyshyn написав:

Стоять на складі вже десь +/- 3 роки

Я б не ризикував... + - 3 роки, + на 1-2 збрехали... Хоча теоретично, йому нічого не повинно бути, він же має масло... Але пролежати такий термін без роботи - не гуд... imho2

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

75

Re: Амортизаторы

Oleg Pili
я вот жалею, что не замерил. Аморт идет на расжатие.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0