1

Тема: Бортовой компьютер сошел с ума

Доброго времени суток!
Сегодня случилось....
Бортовой компьютер перестал показывать корректные данные, а именно: уровень топлива в баке - все время "полный бак", остаток километров до заправки...ну на сейчас 786, и растет...
расход на 100км - все время 7.1, ну, остальное вообще что попало.
Подскажите, есть ли какие "простые решения", ну кроме сервиса (это я и так знаю :))

  0



2

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

Motzart написав:

Доброго времени суток!
Сегодня случилось....

Сними клему "-" с аккумулятора минут на 10, должны сброситься часы и все что намерял бортовик.

Peugeot 308 SW 1.6 eHDI
  0

3

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

Спасибо :-) прямо с утра и попробую, по результатам сообщу :-)

  0

4

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

Antnick написав:
Motzart написав:

Доброго времени суток!
Сегодня случилось....

Сними клему "-" с аккумулятора минут на 10, должны сброситься часы и все что намерял бортовик.

День добрый!
Даю ОТЧЕТ:
Вы абсолютно правы, после отключения клемы где-то минут на 10-15, все сбросилось и заработало.
"Пилюля" однозначно работает.
Спасибо за помощь и совет :-)

  0

5

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

Antnick написав:

Сними клему "-" с аккумулятора минут на 10, должны сброситься часы и все что намерял бортовик.

Сьогодні на стоянці увімкнув запалювання, щоб відчинити вікна для провітрювання, і вийшов залити бензин з каністри (про увімкнене запалювання забув). Потім сів в машину, запустив двигун, а на компі знову засвітився значок бензоколонки і порожній бак. Вимкнув, знову запустив - без змін. Згадав про цю тему на форумі, від'єднав клему "+", покурив хвилини 3-4, і знову запустив двигун. Все гаразд, комп обнулився. Лише зараз помітив, що треба було від'єднати "-"  smile але досвід показав що немає різниці  і чекати можна менше. А за пораду велике спасибі, виручила  plus

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

6

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

У мене навпаки(( У зв'язку з поганим акумулятором знімав постійно клему десь на тиждень часу. В цей час встановлював сигналізацію( на сто) потім придбав новий аккумулятор і помітив наступне:
середня витрата палива складає 1літр на 100км, і до наступної заправки лишилося 1200+ км (хоча реальніх десь 400). Моментальну витрату показує під час їзди корректно.

Як це виправити, може у кого була така болчячка? (поки що думаю встановити вірний час та обнулити всі показники)

  0

7

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

oleh.kurochka,
Рекорд  wink

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

8

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

Александр007, мені якось не по собі від таких рекордів sad

  0

9

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

oleh.kurochka,
Тогда на диагностику в Рено.
Причину должны найти

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

10

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

Александр007, сбросил все счетчики и вуаля- все тютелька в тютельку показывает, с моими подсчетами аж слишком сходится.

  0

11

Re: Бортовой компьютер сошел с ума

oleh.kurochka,
plus

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0