401

Re: Бензинова криза!

Aprox написав:

Запиши меня пятым! Лучше купи Кашкай (Каджар) дизель или 1,2 турбо и не парься газом! ))

Та так и сделаю, наверное, если мир настанет когда то ( 2-3 недели Арестовича прошли), и мы выиграем у парашки войну. Тож не хочу с газом париться, нужда разве что может заставить, опять эти сволочи по нефтебазам бьют.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



402 Відредаговано Игорь Петрович1 (2022-06-19 12:32:26)

Re: Бензинова криза!

Aprox написав:
alex.cver написав:

Передумали с ГБО, спитав 4 знайомих, усі скажуть нах. воно тобі треба, економічно та технічно не треба, якщо буде бензин.

Запиши меня пятым! Лучше купи Кашкай (Каджар) дизель или 1,2 турбо и не парься газом! ))

Насмешили с советом))) Лучше вложить деньги в отопление автономное на твёрдом топливе или хотя бы домик с печью и дрова заготовить на зиму.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  2
Спасибо сказали: alex.cver, floyd47, jasonua3

403

Re: Бензинова криза!

Кому надо ездить и сейчас, а не тогда когда будет бензин без очереди, тот поставит ГБО.
Кому не надо - пусть стоит шестым и т.д. и ждёт.
У меня знакомый даже одолжил на установку.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: jasonua1

404

Re: Бензинова криза!

alex.cver написав:

Передумали с ГБО, спитав 4 знайомих, усі скажуть нах. воно тобі треба, економічно та технічно не треба, якщо буде бензин. Вони теж не ставлять гбо

То есть не советуют те, кто сам не ставил.
А кто поставил жалеют и тоже отговаривают?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

405

Re: Бензинова криза!

Игорь Петрович1 написав:
Aprox написав:
alex.cver написав:

Передумали с ГБО, спитав 4 знайомих, усі скажуть нах. воно тобі треба, економічно та технічно не треба, якщо буде бензин.

Запиши меня пятым! Лучше купи Кашкай (Каджар) дизель или 1,2 турбо и не парься газом! ))

Насмешили с советом))) Лучше вложить деньги в отопление автономное на твёрдом топливе или хотя бы домик с печью и дрова заготовить на зиму.

Столичним цього не зрозуміти.

Вчора заправив в сусідньому місті за 15 км бенин до повного. По додатку, день тому був весь асортимент, але не було часу їхати, вчора залишився тільки 95 мустанг по 52 грн. Черга 1-2 машини до колонки, але черга тільки тому що заправляли тільки по картці прайд, а хто не мав, мусів оформляти на касі чи качати додаток, а СМС приходили не всім або не зразу.

З газом простіше, останнім часом завжди є в наявності, ціна 39,98-41,89, але нажаль логан без ГБО та й ставити нема бажання, бюджет 20 тис грн., плюс економії ніякої та втрата потужності, простіше тримати вдома два авто.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

406

Re: Бензинова криза!

vlad5229 написав:

плюс економії ніякої та втрата потужності,

как владелец ГБО полностью поддерживаю такую позицию ). Добавим сюда что газ убивает клапана и двигатель, плохое качество газа, обман на газовых заправках и ГБО это бомба.
По топливу в нашем колхозе.
Газ 42-48 грн , 95-й 52-70 грн, ДТ 57-70 грн. За "дешевым" топливом надо стоять в очереди и ждать когда привезут, в остальном - как и везде.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

407

Re: Бензинова криза!

Как владелец ГБО на 2 логанах ,выкатал их по 500000 км ,клапана и мотор не убил газ ,ткуда эти байки.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

408

Re: Бензинова криза!

alexei74 написав:
vlad5229 написав:

плюс економії ніякої та втрата потужності,

как владелец ГБО полностью поддерживаю такую позицию ). Добавим сюда что газ убивает клапана и двигатель, плохое качество газа, обман на газовых заправках и ГБО это бомба.
По топливу в нашем колхозе.
Газ 42-48 грн , 95-й 52-70 грн, ДТ 57-70 грн. За "дешевым" топливом надо стоять в очереди и ждать когда привезут, в остальном - как и везде.

При збільшенні кутів запалювання під газ, і потужність збільшується, і проблем з клапанами нема, тільки потрібно час від часу регулювати якщо гідрокомпенсаторів нема. Але з економічної точки зору, з нинішними цінами на паливо на газі більші витрати, єдина його перевага газ майже завжди є в наявності.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

409 Відредаговано jasonua (2022-06-20 13:52:39)

Re: Бензинова криза!

Игорь Петрович1 написав:

Как владелец ГБО на 2 логанах ,выкатал их по 500000 км ,клапана и мотор не убил газ ,ткуда эти байки.

+100 300тис км наїздив на газі без проблем.тьфу..тьфу..тьфу...
І динаміка авто така як і на бензині. Якщо гірша, то не добре гбо налаштоване.
Але нехай люди живуть у своїй реальності і не ставлять гбо, нам більше газу буде! wink )))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

410

Re: Бензинова криза!

jasonua написав:

Але нехай люди живуть у своїй реальності і не ставлять гбо, нам більше газу буде! wink )))

ну хоть кто то правильно понял смысл написанного ))).
Игорь Петрович1,
vlad5229,
панове, я попытался немного поюморить ), но вас все равно не понять, то есть втрата потужности, то нема... Опять же точка зрения на экономию вообще не понятна, якась вона у вас особо индивидуальная. А если принять во внимание, что проще дома содержать два авто...чем одно авто на газу... то спорить даже и не хочется. Вам конечно видней, как сказал коллега, в вашей реальности ))). Без образ и намёков.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

411

Re: Бензинова криза!

У меня тоже второй логан на газу, расход сейчас меньше 8 литров.
Меня очереди на заправках газа устраивают, газ не советую ставить)

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

412

Re: Бензинова криза!

Если так рассуждать - тогда уж надо электричку брать...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

413

Re: Бензинова криза!

С каким запасом хода?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

414 Відредаговано Aprox (2022-06-20 18:18:15)

Re: Бензинова криза!

az74 написав:

С каким запасом хода?

С достаточным персонально тому, кто себе покупает! ))
Мне, например, лифовских 120 км должно хватить...
Точнее скажу если и когда куплю... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

415

Re: Бензинова криза!

трохи втомили мене - пошуки пального, моніторити сайти/телеграм-боти.
Коли є дизель, не завжди є можливість одразу їхати, та стояти у черзі.
Тому спробував скористатися, місцевими помічниками: пишеш - яке пальне та скільки треба, тобі говорять суму та куди перевести, у відповідь приходять паливні талони, та говорять куди поїхати, щоб заправитись.
Купив, на пробу, 20 л - дизель ОККО.
Приїхав на АЗС - черга 4 машини, 10 хв і заправився. При тому, що на стелі, дизеля - немає.
Трохи переплатив, але, як писав, ні завжди є час та можливість їхати, коли паливо є, у вільному продажу.

  0

416

Re: Бензинова криза!

Ну так и с бензином. У нас в городе даже проще. Всегда в наличии 95-й по 65 без лимита и без очереди есть на Мотто.
Время - деньги.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

417

Re: Бензинова криза!

У нас в місті вже декілька днів майже на всіх окко і вог є всі види палива без черг. Думаю скоро така ситуація буде по всій країні. З такими цінами вже так просто не покатаєшся..((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

418

Re: Бензинова криза!

jasonua написав:

У нас в місті вже декілька днів майже на всіх окко і вог є всі види палива без черг. Думаю скоро така ситуація буде по всій країні. З такими цінами вже так просто не покатаєшся..((

А цены какие?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

419

Re: Бензинова криза!

az74, ціни вже 3тижні стоять на місці.
95пульс 52грн, газ 42грн, дизель 58грн. Це Вог і Окко.
На  Upg  газ 37грн, бензин 48 і дизель 50.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

420

Re: Бензинова криза!

jasonua написав:

У нас в місті вже декілька днів майже на всіх окко і вог є всі види палива без черг. Думаю скоро така ситуація буде по всій країні. З такими цінами вже так просто не покатаєшся..((

Зараз всі беруть паливо про запас, настане час що каністри заповняться, і тоді буде тільки поточна заправка в бак, то паливо буде, бо з такими цінами таки дійсно не покатаєшся, навіть кажуть що у нас на місцевій заправці вчора був бензин за гроші, останній раз таке було місяці два тому.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

421

Re: Бензинова криза!

Говнозаправка ДнипроНафта, единственная в моей округе, где есть шансы заправиться...
На 220 км пробега затолкали мне в баллон почти 26 литров бензина...
Получается расход 11,6 на сотню...
Нехило так, при обычных 8 литрах газа и 7 бенза...
С такими приколами хочется дизель...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

422

Re: Бензинова криза!

Aprox написав:

С такими приколами

Прикол в чем? Обман на заправке? Или что-то с мотором и вырос расход?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

423

Re: Бензинова криза!

az74 написав:

Обман на заправке? Или что-то с мотором и вырос расход?

Я думаю, что газ такой, плюс еще и колонка накручивает...
Мотор работает вроде нормально, тяга как обычно...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

424

Re: Бензинова криза!

Aprox написав:
az74 написав:

Обман на заправке? Или что-то с мотором и вырос расход?

Я думаю, что газ такой, плюс еще и колонка накручивает...
Мотор работает вроде нормально, тяга как обычно...

По своєму досвіду скажу, що переважно дешевий газ поганий. Стараюсь заправлятись на Укрнафті, там газ зазвичай літом найбільш калорійний. Днями до повного балона долив 3-4 літра дешевого газу то сьогодні по місту відчув сіпання двигуна на обертах нижче 2000.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

425

Re: Бензинова криза!

повного балона долив 3-4 літра дешевого газу то сьогодні по місту відчув сіпання двигуна на обертах нижче 2000.
У вас баллон на 10 литров? Или так тонко настроена газовая карта, что 4 литра на 42 литровый баллон ( 10 процентов) приводят к таким последствиям? В нашем колхозе по 4 литра никто не заправляет, минимум - не поймут)))

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0