1

Тема: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Ось поставив собі пульт на кермо, дуже зручно

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0



2 Відредаговано marchello (2007-11-18 14:21:51)

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Магнітола, супер звук, 8 підсвіток дісплея
мікрофон

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

3

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Ага,только работает если руль стоит ровно.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

4

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Yeka написав:

Ага,только работает если руль стоит ровно.

Несоглашусь, модель-110, работает в любом положении. Это в 100-й (попередій) модели были проблемы с
чуствительностью инфракрасного луча.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

5

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Пробач ламера, це пуль який був разом з магнитолою чи то якась окрема приблуда для зручности.
Підозрюю що це комплект магнітоли.

  0

6 Відредаговано swich (2007-11-18 16:54:37)

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello
Классно. А що за модел магнитолы???

З.Ы. Почем руль обшивал? 
сорри за  :offtopic:

  0

7

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

BeS написав:

Пробач ламера, це пуль який був разом з магнитолою чи то якась окрема приблуда для зручности.
Підозрюю що це комплект магнітоли.

Окремо купив, 105 грн

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

8

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello написав:
BeS написав:

Пробач ламера, це пуль який був разом з магнитолою чи то якась окрема приблуда для зручности.
Підозрюю що це комплект магнітоли.

Окремо купив, 105 грн

знову вибачаюсь  smile
це універсальний пульт чи суто до твоєї магнітоли.
а тоже таке хочу  gheart
де брав?

  0

9

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello написав:

Несоглашусь, модель-110, работает в любом положении

У меня точно такой и стоит в том же месте только отклонен больше внутрь к торпеде.При положении на 12 или 6 часов уже не работает.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

10

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

swich написав:

marchello
Классно. А що за модел магнитолы???
MP3/CD автомагнитола Pioneer DEH-P65BT

З.Ы. Почем руль обшивал? 
сорри за  :offtopic:

Мій Логан&p=2

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

11

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Yeka написав:
marchello написав:

Несоглашусь, модель-110, работает в любом положении

У меня точно такой и стоит в том же месте только отклонен больше внутрь к торпеде.При положении на 12 или 6 часов уже не работает.

Ну незнаю, у меня вроде все але... Может и от магнитолы зависит? lyssna

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

12

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

BeS написав:

де брав?

Брав на Південному, подивись в Домотехниці

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

13

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello написав:
BeS написав:

де брав?

Брав на Південному, подивись в Домотехниці

upp

дякую!

  0

14

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello
Озвуч, плз. модель магнітоли, мікрофона, пульта і ціни на все. Мікрофон також окремо докуповувати треба? Зв'язок з телефоном стабільний по блютузу? Коли ти говориш по гучному звєязку, їдучи в машині на швидкості, ще й по бруківці, співрозмовнику сильно шум в трубці чути? Чи мікрофон все цілеспрямовано вибирає і шум подавляє??

  0

15 Відредаговано marchello (2007-11-18 21:23:33)

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

smyk написав:

marchello
Озвуч, плз. модель магнітоли, мікрофона, пульта і ціни на все. Мікрофон також окремо докуповувати треба? Зв'язок з телефоном стабільний по блютузу? Коли ти говориш по гучному звєязку, їдучи в машині на швидкості, ще й по бруківці, співрозмовнику сильно шум в трубці чути? Чи мікрофон все цілеспрямовано вибирає і шум подавляє??

Доповідаю: MP3/CD автомагнитола Pioneer DEH-P65BT(мікрофон в комплекті)-230 у.е, пульт Pioneer-110- букв не пом"ятаю (105 грн). . Але є деякі незручності:
1)відмінно працює лише з телефонами Nокіа. Був у мене Соні Еріксон К750, спостерігались постійні глюки(то не бачить телефона, то не з"єдную, і т.д.)
2)раза в два скорше сідає акамулятор в телефоні в зв"язку із включеним постійним блютузом
3)Якщо стоїш поруч з машиною (10-15метрів) і тобі треба передзвонити, або тобі телефонують (при включеному в телефоні блютузу) треба бігти в машину і вести розмову(в телефоні можеш лише включити кнопку, але тебе і ти чути небуде). З"єднання з телефоном автоматично , не встигнеш сісти і можна говорити
4) Якщо в машині (образно)сидить твоя жінка, а тобі звонить коханка, ))))))) і ти , не глянувши на номер, піднімаєш трубку кнопкою на пульті dumbom, наслідки не передбачені...
А взагалом задоволений:
1)Зв'язок з телефоном стабільний по блютузу
2)Чути чудово абонента і йому тебе (лише невеличке ехо абонент чує при розмові )
3)На табло дісплея матіфона вибивається номер абонента, і в динамиках грає та музика, яка стоїть в телефоні для кожного окремо абонента. Музика виключається  коли дзвонять і включається автоматично   після дзвінка. 
4) Їдучи в машині на швидкості, ще й по бруківці, співрозмовнику  шум в трубці не чути. Мікрофон, я теж думаю, цілеспрямовано вибирає і шум подавляє.
   І ще повно різних примочок. Маєш бажання,на тижні зізвонимось та зустрінемось, сам подивишся. rock

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

16

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello
ОК, дякую за детальний опис. Обов'язково треба роздивитись при нагоді.
А стосовно

marchello написав:

Якщо в машині (образно)сидить твоя жінка, а тобі звонить коханка, ))))))) і ти , не глянувши на номер, піднімаєш трубку кнопкою на пульті , наслідки не передбачені...

То я також про це думав, тому користуюсь блютузовим навушником, а не автомобільною гарнітурою. Але все одно твій варіант цікавий

  0

17

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

Прикольно, але мені більше подобається варіант з блютузом на вухо. І дружина про коханку не дізнається і під нашого президента можна закосити при протребі  crazy

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

18

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

marchello написав:
Yeka написав:

Ага,только работает если руль стоит ровно.

Несоглашусь, модель-110, работает в любом положении. Это в 100-й (попередій) модели были проблемы с
чуствительностью инфракрасного луча.

Эти проблемы решаются, если в корпусе высверлить 1 или 2 отверстия и вывести в них светодиоды.

LOGAN AMBIANCE 1.4 ГУР, Кондёр, "комета" - продан
  0

19 Відредаговано BeS (2007-11-19 15:34:15)

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

offtopic
marchello а ми з тобою сусіди виявляється, живемо через будинок.
Вчора подивився фотки логана в БЖ і виявилось що кожен день їду повз smile

і фотки логана зроблені біля військової частини за арсеном smile, може і гаражі ми сусіди smile alc

  0

20

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

rozumnyk написав:

Прикольно, але мені більше подобається варіант з блютузом на вухо. І дружина про коханку не дізнається і під нашого президента можна закосити при протребі  crazy

Може і так. Я теж мав таку гарнітуру, але вухо постійно боліло, ніяк не міг звикнути. Та й забував завжди включати її, коли сідав у машину. А зимою, залишиш у машині, так акамулятор за пару днів розряжався. Ще чув, що ніби-то гарнітура дуже шкідлива річ. Так-що мені мій варіант більше підходить. Але....кожному своє.
rock

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

21 Відредаговано marchello (2007-11-19 15:53:02)

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

BeS написав:

offtopic
marchello а ми з тобою сусіди виявляється, живемо через будинок.
Вчора подивився фотки логана в БЖ і виявилось що кожен день їду повз smile:
і фотки логана зроблені біля військової частини :

Будеш поруч проїзджати , посигналь, вийду з хати поговоримо storstark

Я в в/ч (конвойна  бригада) машину постійно на ніч ставлю

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

22

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

А где находится большой палец правой руки при хвате руля??????  В этом же месте руль держится руками imho2

  0

23

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

я когда ты выкладывал тут видео курс по технике руления.
так вот так говорилось что есть 2 положения руки.
10, 2 и 9, 3 (это пложение рук как срекло на часах)
это я к чему...?
да к тому, что может пальцу не мешать если положение рук 9, 3.

чисто предположение прошу ногам не быть. smile

  0

24

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

А такой вам не нравиться?

http://img28.picoodle.com/img/img28/5/11/20/f_post2911272m_0ed091d.jpg

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

25

Re: ПУ на руль +магнитола+Bluetooth

http://img28.picoodle.com/img/img28/5/11/20/f_post2911272m_e75ca5c.jpg

http://img34.picoodle.com/img/img34/5/11/20/f_post2911271m_fb34a06.jpg

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0