2,926

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

Чому мобільними у 4к не знімають художні фільми?

Especially for you...

  0



2,927 Відредаговано sergiosem (2019-11-03 16:41:31)

Re: Прикольные картинки

PGP написав:
sergiosem написав:

Чому мобільними у 4к не знімають художні фільми?

Especially for you...

документальні фільми це художні?
по останньому: https://en.wikipedia.org/wiki/Unsane
інколи художні фільми у вигляді документальних дивитися не дуже приємно. HDR - параметр це імітує у телевізорі.  imho2
Колись рівень технологій дійде до такого рівня, що дзеркалки будуть архаїчними, але зараз це ще не так!
ПС. Ці всі роботи робили люди із професійними навиками та відповідним фахом!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,928

Re: Прикольные картинки

sergiosem, останній лінк був на новину про "Трейлер фільму «Не в собі» Стівена Содерберга, знятий на телефон" - фільм не документальний.

Ви питали/стверджували, що на смартфони не знімають фільми. Я Вам показав, що знімають.

Ви в черговий раз зайнялися підміною понять, замість того що б просто відповісти/довести/спростувати  фразу шановного Larsen про те що лопата не копає, на відміну від екскаватора... 

Кажуть, що в суперечках народжується істина. В суперечках з Вами нічого не народиться. Бо Ви не сперечаєтесь на конкретну тему, а завжди намагаєтесь звернути ліворуч-праворуч, аби тільки не доводити до логічного завершення свої ж слова.

  0
Спасибо сказали: Larsen1

2,929

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

Художнє фото є мистецтвом

А малювання шматком вугілля по паперу це мистецтво, чи тільки дорогі фарби з пензлями признаєш?

sergiosem написав:

Є халтура, низькопробність та протилежність їм - шедевральність...

З тобою все ясно. Шедеврfльність в мистецтві не визначається якістю. Я ж кажу - ти абсолютно не розумієш що таке художнє фото і мистецтво вцілому. Фототехніка для тебе просто фетиш.

sergiosem написав:

Чому мобільними у 4к не знімають художні фільми?

А давай розберемося з фотографією, про яку тут мова, а тоді вже, якщо буде бажання, поговоримо про кіно, навігацію, музику, ігри і що там ще можна робити на смартфонах. Ок?

sergiosem написав:

Лопата призначена для фізичної роботи, а не для створення художнього мистецтва. Екскаватор - для полегшення фізичної роботи

Ясно, що таке метафора чи аналогія ти теж не знаєш. Виявляється проблеми в тебе не тільки з логікою а і з банальною освітою причому на шкільному рівні.

sergiosem написав:

Тому мистецтво та художність не плутай із фізичною працею 

А давай я тобі скажу так: фотоапарат призначений для спрощення процесу фіксування видимого зображення на твердотілому носїї. Ніякого відношення цей процес до мистецтва не має за означенням, адже мистецтво це продукт розумової діяльності ЦНС людини. Тому, твоїми словами - не плутай мистецтво з фіксацією зображення, а художні твори з фотоапаратами.

sergiosem написав:

Колись рівень технологій дійде

Та пофіг всім на рівень технологій! Художня фотографія з'явилася з першими фотокамерами. Там якість і можливості у всіх відношеннях були на порядки меньші ніж навіть у найдешевшого сучасного смарта. І прикинь, навіть з таким технічним хламом митці творили. А тобі треба рівень технологій... Не допоможе він тобі. Якщо ти не митець, ніяка технологія за тебе нічого не створить.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,930

Re: Прикольные картинки

20 лучших фотографий, снятых на мобильный телефон
Всемирная организация фотографии в рамках ежегодной премии Sony World Photography Awards объявила 20 лучших снимков, сделанных с помощью камеры мобильного телефона. Номинация на лучшую мобильную фотографию — новая для фотоконкурса Sony World Photography Awards, в ней участвовали более 10000 работ фотографов, как профессионалов, так и любителей

Источник: https://fishki.net/1487579-20-luchshih- … lefon.html © Fishki.net
https://fishki.net/1487579-20-luchshih- … lefon.html
https://cdn.fishki.net/upload/post/201504/02/1487579/1aa8b9f98eea5718b51ea40e3822bf95.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Larsen, PGP3

2,931

Re: Прикольные картинки

http://f26.ifotki.info/org/278b98e69c12fb3b8743044a791329c4d94dd4355456585.jpg

  0

2,932 Відредаговано floyd47 (2019-11-03 19:00:48)

Re: Прикольные картинки

здається, таки світ котиться у ... (жіночі геніталії), якщо отаке
/upload/iblock/fee/057e4ad992b489b9be2ab0c1765e6325.jpg
займає на конкурсах перші місця... це ж який вишуканий смак треба мати, щоби таке знімати не заради стьобу?! ну, просто шматком лайна себе почуваю у порівнянні з автором цього шедевру!.. світ міняється на очах...
резюме:
/upload/iblock/d31/1238.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

2,933 Відредаговано Larsen (2019-11-03 19:13:30)

Re: Прикольные картинки

Don Kortes, зараз sergiosem розкаже що тут завалені тіні, жахливі шуми, кривий банас білого, вибиті бліки на електровозі з помітними хроматичними абераціями і взагалі проти сонця знімати не можна!  lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-03 18:08:54[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

це ж який вишуканий смак треба мати

Ти різних Пікассо з Далі не бачив? Чи вони тобі більше подобаються?
А так то все вірно. Ти не розумієш художнього фото. Не розумієш художньої складової. Тому і робиш хибні висновки щодо нього.

ЗИ А вокзал реально шедевр. Зі всіма технічними "дефектами". Більше того - без цих дефектів фото було б значно гіршим з художньої точки зору. Хоча кращим з документальної.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,934 Відредаговано floyd47 (2019-11-03 19:35:48)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Ти різних Пікассо з Далі не бачив?

ну, Далі -- є над чим помислити, але Пікасо?.....

Larsen написав:

Тому і робиш хибні висновки щодо нього.

ну, звісно, Я -- і можу робити якісь нормальні висновки?!

Larsen написав:

без цих дефектів фото було б значно гіршим з художньої точки зору.

так на тих "дефектах" усе й побудовано. сенс цього зображення саме в них. я би ше зробив її цілком монохромною для посилення виразливості.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

2,935

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

ну, звісно, Я -- і можу робити якісь нормальні висновки?!

lol Ну раз твої висновки протиречать результатам "конкурсів", значить можливо варто задуматись над своєю оцінкою? От ти кажеш куди котиться світ, а насправді нічого надзвичайного в цих роботах нема. Значно радикальніші речі були в минулому, ще до нашого народження. Так що ніщо нікуди не котиться, все норм. Просто ми можемо щось не розуміти. І це нормально. Я не все розумію. Але я усвідомлюю що я можу щось не розуміти і це нормально. smile

floyd47 написав:

я би ше зробив її цілком монохромною для посилення виразливості.

Теж варіант. Хоча тут колірна гама сама собою дуже класна. Можливо без неї картина втратить.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,936 Відредаговано floyd47 (2019-11-03 20:05:22)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

можливо варто задуматись над своєю оцінкою?

дякую, я собі оцінку знаю.

Larsen написав:

Я не все розумію.

та невже?! здається, на цьому форумі всі (а особливо Олег Георгич  lol1 ) впевнені у тому, що тільки один Ви можете знати все. не просто "все", а геть усе!

Larsen написав:

Можливо

можливо.
по темі:
сюжет до славнозвісного анекдоту:
/upload/iblock/13f/syuzhet-z-anekdotu.jpg
повертаючись до переможця конкурсу (1 місце); цікаво, як би оцінили оту світлину наші форумчани? от просто цікаво...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

2,937

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

я собі оцінку знаю.

Та не тобі оцінку, а тим художнім творам. smile

floyd47 написав:

впевнені у тому, що тільки один Ви можете знати все. не просто "все", а геть усе!

Таке враження виникає у людей які вступають зі мною в дискусію з хибними аргументами. Далі психологія - кожному неприємно розуміти що він помиляється. Тому вони ображаються і вигадують всіляку маячню про мене. Часто з переходом на особистості. Однак твердження що "я знаю все", або що я намагаюсь створити таке враження, безглузде, адже очевидно що я навіть не приймаю участі в більшості дискусій на цьому форумі. А в дискусію я вступаю тільки тоді, коли бачу що в ній піднята хибна аргументація. Іншими словами - я не знаю все, але стверджую тільки те що знаю.
Щодо нашої дискусії, зверни увагу, я лише спростовую деякі конкретні твердження. Причому вони є логічно хибними. Тому для їх спростування насправді знати треба значно менше ніж навіть знаю я. wink

floyd47 написав:

можливо.

Так, в монохромі гірше. Навіть в сепії слабше ніж в такому кольорі. Хоча це вже моя суб'єктивна оцінка.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,938

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

floyd47 написав:
цей фотограф мабуть зовсім незнайомий з градієнтними фільтрами...

Або ти не знайомий з поняттям "художнє фото". 

взагалі то, я навіть не збирався з Вами дискутувати на тему світлин. а Ваш пост особисто до мене я навів вище.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

2,939 Відредаговано Larsen (2019-11-03 20:42:49)

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

взагалі то, я навіть не збирався з Вами дискутувати на тему світлин. а Ваш пост особисто до мене я навів вище.

Все вірно. З того що фотограф зробив саме таке фото аж ніяк не слідує що він не знайомий з градієнтними фільтрами. Цю логічну помилку в твоєму повідомленні я і спростовував.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,940 Відредаговано floyd47 (2019-11-03 20:53:50)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

аж ніяк не слідує що він не знайомий з градієнтними фільтрами.

а я цього і не стверджував. зверніть увагу: там присутнє слово "мабуть". а це не є ознакою ствердження. отже, ніякої логічної помилки. ідея моєї іронічної репліки була у тому, що, можливо, світлина була б вдаліша з використанням градієнту. от і все.
повертаючись безпосередньо до теми:
/upload/iblock/a3f/screenshot_20160819_131423.png

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sergiosem1

2,941

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

а я цього і не стверджував. зверніть увагу: там присутнє слово "мабуть"

Зверни увагу на слово "або" в моєму. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,942

Re: Прикольные картинки

Larsencoffee
/upload/iblock/de9/Demotivators_16.jpg
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-03 21:09:37[/merge_posts_bbcode]

/upload/iblock/436/ae7b4f3c2a11fe566312ed18e1639a24.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

2,943

Re: Прикольные картинки

floyd47coffee

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,944 Відредаговано sergiosem (2019-11-04 02:11:33)

Re: Прикольные картинки

PGP написав:

sergiosem, останній лінк був на новину про "Трейлер фільму «Не в собі» Стівена Содерберга, знятий на телефон" - фільм не документальний.

Ви питали/стверджували, що на смартфони не знімають фільми. Я Вам показав, що знімають.

Ви в черговий раз зайнялися підміною понять, замість того що б просто відповісти/довести/спростувати  фразу шановного Larsen про те що лопата не копає, на відміну від екскаватора... 

Кажуть, що в суперечках народжується істина. В суперечках з Вами нічого не народиться. Бо Ви не сперечаєтесь на конкретну тему, а завжди намагаєтесь звернути ліворуч-праворуч, аби тільки не доводити до логічного завершення свої ж слова.

повторюся: Ці всі роботи робили люди із професійними навиками та відповідним фахом! у майстра і з гімна може вийти шедевр   wink
підміна понять : видавати документальний фільм за художній!
За режим HDR недарма натякнув.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-04 02:02:07[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Та пофіг всім на рівень технологій! Художня фотографія з'явилася з першими фотокамерами. Там якість і можливості у всіх відношеннях були на порядки меньші ніж навіть у найдешевшого сучасного смарта. І прикинь, навіть з таким технічним хламом митці творили. А тобі треба рівень технологій... Не допоможе він тобі. Якщо ти не митець, ніяка технологія за тебе нічого не створить.

правильно зауважив: МИТЦІ! але митці також колись до визнання були звичайними людьми...
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-04 02:10:51[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Don Kortes, зараз sergiosem розкаже що тут завалені тіні, жахливі шуми, кривий банас білого, вибиті бліки на електровозі з помітними хроматичними абераціями і взагалі проти сонця знімати не можна!  lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-03 18:08:54[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

це ж який вишуканий смак треба мати

Ти різних Пікассо з Далі не бачив? Чи вони тобі більше подобаються?
А так то все вірно. Ти не розумієш художнього фото. Не розумієш художньої складової. Тому і робиш хибні висновки щодо нього.

ЗИ А вокзал реально шедевр. Зі всіма технічними "дефектами". Більше того - без цих дефектів фото було б значно гіршим з художньої точки зору. Хоча кращим з документальної.

тебе щось понесло... чи ти таке хотів почути від мене.
Фото на угорському вокзалі - БОМБА! Спочатку подумав що це кадр із старого фільму на соціалістичному просторі Європи.  Як би не будівля на задньому фоні, то можна було подумати, що це фото на львівському вокзалі  епохи 60 - 70-х років. Такі потяги також пам'ятаю...
це все фото людей із прокачаними скілами...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,945

Re: Прикольные картинки

/upload/iblock/622/21dc2b6a0527f5f5d94f0c11847e2efb.jpg
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-04 13:39:37[/merge_posts_bbcode]

/upload/iblock/3fd/1533035564_1.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: az741

2,946

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

митці також колись до визнання були звичайними людьми...

Так, але цей очевидний факт ніяк не впливає на те можна чи ні займатись творчістю зі смартфоном.

sergiosem написав:

це все фото людей із прокачаними скілами...

Так прикол в тому що техніка не замінить скіли. Шедеври зроблені зеркалками теж виходять у людей з не меньш "прокачаними скілами". А у початківців нічого подібного не вдається зробити навіть з дорогою технікою.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,947

Re: Прикольные картинки

/upload/iblock/2de/1544688582_2.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: az74, Larsen2

2,948

Re: Прикольные картинки

https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75521943_2482342135349593_2539442900303872000_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkSyiVzv92QCn5YT9TaoB0Pdgxe3INdnoOhfmIlog1YxGw3vefXt0bx8NzJHtO1gek&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=defb3093a96ee63320fc81214dbba7d3&oe=5E4D54B9

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: floyd47, sergiosem2

2,949

Re: Прикольные картинки

Хорошо он получился у фирмы Jeep. А у совков при копировании получилось как всегда.

https://a.d-cd.net/b3438d4s-960.jpg

https://i.wheelsage.org/pictures/j/jeep/fc/jeep_fc-150_commuter_van_by_reutter_1.jpg

  0
Спасибо сказали: GENAULT, sergiosem2

2,950 Відредаговано Nagol2 (2019-11-05 22:40:54)

Re: Прикольные картинки

Don Kortes написав:

https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75521943_2482342135349593_2539442900303872000_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkSyiVzv92QCn5YT9TaoB0Pdgxe3INdnoOhfmIlog1YxGw3vefXt0bx8NzJHtO1gek&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=defb3093a96ee63320fc81214dbba7d3&oe=5E4D54B9

А есть альтернатива УАЗу?Пол страны охотники и рыболовы,но с маленькой зарплатой,что им делать?В большей части страны нет дорог,зимой вообще,назовите марку авто скорой помощи,которая доберется до села?А полиция как доберется до села?Машина так себе ,постоянно ломается,О комфорте и речи нет,однако просто ремонтируется,стоит недорого,оттого и покупают ее,а спрос рождает предложение.В этой ценовой категории конкурентов нет.Рынок расставил все на свои места)))Ну а дизайн и плюшки дело второстепенное!Сравнение некорректно   imho2

  0
Спасибо сказали: сяся1