2,901

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

краща техніка допоможе найширше розкрити те, що кожен повз нього проходе, не помічаючи... а ти це бачиш.

А це вже зовсім не те що ти казав, і що я коментував. wink

floyd47 написав:

це його робота; він її любить, тому й досяг такого успіху.

Так. Але на відміну від тебе, він не вважає що "творчої фотороботи зі смартом не буває". Можливо якщо досягнеш такого успіху як він, зможеш з ним посперечатися. Хоча скоріш за все, просто зміниш свою думку. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



2,902 Відредаговано floyd47 (2019-11-01 23:00:54)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

якщо ти вважаєш що техніка обмежує твої можливості в фотографії, значить тобі ще треба вчитись і вчитись.

ну, я ж вже навів цитату зі статті.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-01 22:41:37[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

зможеш з ним посперечатися.

сперечатися ні з ким я не збираюся; ні з ним, ні з Вами. я вже ж сказав, що кожен залишиться "при своїх". з фотошопом я принципово не працюю, а після тієї техніки, яка у мене була, смартфон для зйомки я в руки не беру.
п.с. доречі, перша світлина в наведеній Вами статті зроблена плівковою камерою. вочевидь зйомка нічна або в густих сутінках (витримка там була 4 хв.). ну, або ж з ND8 або ND16, тобто ніяк не смартом.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,903 Відредаговано Larsen (2019-11-01 23:03:51)

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

ну, я ж вже навів цитату зі статті.

Ця цитата про тих, хто думає що краща техніка покращить їх результати. І, відповідно, що гірша техніка, не дасть можливості отримати хороший результат. Це суперечить висловленим тобою поглядам.

floyd47 написав:

а після тієї техніки, яка у мене була, смартфон для зйомки я в руки не беру.

Це дуже добре. Але з цього аж ніяк не слідує що "творчої фотороботи зі смартом не буває". Єдине що з цього слідує, що творочої роботи зі сматрфоном не буває особисто у тебе. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,904 Відредаговано floyd47 (2019-11-02 00:07:38)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Але з цього аж ніяк не слідує що "творчої фотороботи зі смартом не буває".

буває у піввідсотка населення. це по-перше. а по-друге, як Ви собі уявляєте роботу смартфону вночі та ше й без кріплення до тріподу? на цьому усі Ваші технічні можливості і закінчаться...

floyd47 написав:

If you're not talented, it doesn't matter if you buy a Nikon D3X or Leica;

з цим згоден на 100%, бо знаю декілька випадків, коли, придбавши на приблизно $8-10К техніки, за півроку усе оте продавали зі словами "ето нє майо". так, без любові до того, що тебе оточує та творчої, неординарної думки тут тяжко...
сорі   offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,905

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:
floyd47 написав:

творчої фотороботи зі смартом не буває.

Охо! А Кен Роквел з тобою не згідний!  lol1
https://www.kenrockwell.com/tech/notcamera.htm

ми ще дойдемо до рівня технологій, що фото з мобільного будуть по якості на рівні із дзеркалкою, лише дойдемо...
його фото непогані, але майстри фотографій розкритикували його роботи...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,906 Відредаговано floyd47 (2019-11-02 01:09:01)

Re: Прикольные картинки

sergiosem, я теж не бачу там нічого особливо видатного. але чувак пише про те, шо мона усе зняти на смарт, а у самого кенон (з однією цифрою в індексі) та лєйка і скло 2.4(!), 2.8.........  ото дійсно "прікольниє картінкі". lol1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,907

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

як Ви собі уявляєте роботу смартфону вночі

Подивись на Huawei P30 Pro, там по нічним фоткам є цікаві можливості.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-02 00:32:30[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

а у самого

Ти так і не зрозумів про що він говорить...  facepalm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,908

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:
floyd47 написав:

як Ви собі уявляєте роботу смартфону вночі

Подивись на Huawei P30 Pro, там по нічним фоткам є цікаві можливості.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-02 00:32:30[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

а у самого

Ти так і не зрозумів про що він говорить...  facepalm

хуй-вей - назва сама за себе говорить... ще врахуй санкції, без яких Китай перетвориться на кацапстан. На них мали накладати санкції...
У того фото-блогера - Canon 5D Mark III. Це дуже хороший фотоапарат, та оптика доволі солідна - Canon 24-70mm f/2.8 L II. У мене дружина фотограф, с такими самими девайсами, тому знаю, що це таке.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,909 Відредаговано Larsen (2019-11-02 01:54:27)

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

назва сама за себе говорить...

Ми тут не про назви говоримо.

sergiosem написав:

ще врахуй санкції,

І не про політику теж...

sergiosem написав:

У того фото-блогера

Хто фото-блогер? Кен Роквел чи Ансел Адамс?

sergiosem написав:

У мене дружина фотограф, с такими самими девайсами, тому знаю, що це таке.

І не про твої пізнання в дівайсах дружини теж.
Ти все якось в тему не попадаєш...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,910

Re: Прикольные картинки

Larsen, Ken
усе у тему, можливо логіки не вловлюєш.
Нічне фото - це доволі складна річ та потребує навиків. Якщо ти думаєш що фото китайського телефону з зашумленою нічною зйомкою це добре, то помиляєшся. на нього можна фотографувати вночі щось на невеликій відстані. Якісь фото на відпочинку або якась гулянка - підійде, цікавий кадр зблизька...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,911

Re: Прикольные картинки

sergiosem, Роквел блогер?  lol  lol  lol

sergiosem написав:

усе у тему, можливо логіки не вловлюєш.

Ні, це ти не розумієш теми, тому думаєш що в тему.

sergiosem написав:

Нічне фото - це доволі складна річ та потребує навиків.

Це ти знаєш. А ти знаєш що таке художнє фото? От коли взнаєш, тоді повертайся і продовжимо цю розмову.

sergiosem написав:

Якісь фото на відпочинку або якась гулянка - підійде, цікавий кадр зблизька...

От ти так говориш наче Марком можеш щось краще зняти. Ні друже, художня фотографія не про технічну якість фото, а про його художній зміст. Уяви собі що навіть шуми, розфокус, вибите світло та тіні, аберації, всілякі дісторшини і все що завгодно, можуть бути засобом художнього фото.
Щодо згаданої мною мобілки, вона не робить нічних знімків з якістю денних, ні, навіть близько ні. Але її нічний режим зйомки дає цікаві можливості. А значить нею вночі можна отримати якийсь цікавий результат. А це вже щось, в порівнянні з "класичною мобілкою" якою вночі дійсно нема що робити.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

2,912

Re: Прикольные картинки

Кончились прикольные картинки ((

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

2,913 Відредаговано floyd47 (2019-11-02 11:10:11)

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

Ху..вий - назва сама за себе говорить...

upp
згоден; їсти можна і руками, але якщо є ложка... просто Ларсен мабуть ніколи не тримав у руках Mark III з 24-70 та не знає їхніх можливостей.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,914

Re: Прикольные картинки

az74 написав:

Кончились прикольные картинки

/upload/iblock/965/images-_0_.jpg
Без ГМО !

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: sergiosem1

2,915 Відредаговано Larsen (2019-11-02 14:47:03)

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

просто Ларсен мабуть ніколи не тримав у руках Mark III з 24-70 та не знає їхніх можливостей.

А можливо просто Ларсен знає їх краще за тебе? Звідки ти знаєш? wink
Я вже якось переріс той вік щоб захоплюватись можливостями техніки. Хоча в мене колись теж таке було. Однак не зрозуміло до чого тут я? Я що, десь обгрунтовував свою позицію власним досвідом? Ні, тому впринципі не має значення що і коли в руках тримав Ларсен.
Крім того, якщо хочеш поговорити про Марка, то поясни яким чином можливості Марка впливають на те що "творчої фотороботи зі смартом не буває"? Яка з характеристик камери визначає її придатність до "творчої фотороботи"?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,916

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

можливо просто Ларсен знає їх краще за тебе? Звідки ти знаєш?

це не ствердження; це припущення. здається, Ви занадто категоричні у диспутах з форумчанами. гадаю, тут немає кандидатів або докторів наук у різних галузях; усі ми -- прості водії своїх "колес". усі ми в чомусь помиляємося, а частіше просто викладаємо тут своє імхо.  coffee 

Larsen написав:

Яка з характеристик камери визначає її придатність до "творчої фотороботи"?

зміна об*єктивів, які мають не тільки якісніші характеристики за любі смарти, а й досить широкі технічні можливості (зміна у широкому діапазоні витримки (режим BULB), діафрагми, приєднання камери зі "склом" до тріпода та різноманітних фільтрів. якби не було б так, то усі вже б забули про дзеркалки. але ж:
Cameras don't take pictures, photographers do. Cameras are just another artist's tool. (с) 100% згоден! смарт на декілька "стопів" має нижчі можливості за дзеркалку.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,917

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

гадаю, тут немає кандидатів або докторів наук у різних галузях; усі ми -- прості водії своїх "колес". усі ми в чомусь помиляємося, а частіше просто викладаємо тут своє імхо.

Так, повністю згідний.   coffee

floyd47 написав:

смарт на декілька "стопів" має нижчі можливості за дзеркалку.

Так, звичайно. Так само як лопата в порівнянні з екскаватором. Однак з цього не слідує що лопата непридатна для копання землі, а мобілка до фотографічної творчості. Творчість така штука, для неї багато не треба. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,918 Відредаговано Don Kortes (2019-11-02 19:15:08)

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

зміна об*єктивів, які мають не тільки якісніші характеристики за любі смарти

ще коли ми з рашкованами були братами я відстежував роботи фото митців з пітера. Вони часто робили цікаві проекти з гівняними милницями. Демонструючи що не в техніці справа а в голові митця.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

2,919 Відредаговано floyd47 (2019-11-02 19:45:22)

Re: Прикольные картинки

Don Kortes написав:

митців з пітера.

так, там вистачає творчого люду. частенько виставляють цікаві роботи. сорі   offtopic
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-02 19:57:32[/merge_posts_bbcode]

/upload/iblock/f7d/Demotivators_18-_2_.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: sergiosem1

2,920 Відредаговано sergiosem (2019-11-02 21:57:42)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

От ти так говориш наче Марком можеш щось краще зняти. Ні друже, художня фотографія не про технічну якість фото, а про його художній зміст. Уяви собі що навіть шуми, розфокус, вибите світло та тіні, аберації, всілякі дісторшини і все що завгодно, можуть бути засобом художнього фото.
Щодо згаданої мною мобілки, вона не робить нічних знімків з якістю денних, ні, навіть близько ні. Але її нічний режим зйомки дає цікаві можливості. А значить нею вночі можна отримати якийсь цікавий результат. А це вже щось, в порівнянні з "класичною мобілкою" якою вночі дійсно нема що робити.

давай не будеш розповідати мені про художнє фото  wink
я тобі можу показати нічні фотографії на Кеноні 450 Д - сам оціниш, чи вони художні  tongue тому девайсу до Кенона 5Д дуже далеко...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,921

Re: Прикольные картинки

/upload/iblock/48f/plagiat.jpg
яскравий приклад відвертого плагіату "художнім митцем" у Hipgnosis (лондонська дизайнерська агенція, Торгерсон/Пауел/Крістоферсон). Картінкі прікольниє, але не дуже смішні...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,922

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

я тобі можу показати нічні фотографії на Кеноні 450 Д

Поясни яким чином ці фотографії доведуть що на мобілці не можна займатись художньою фотографією? Ти покажеш що це можливо на Кеноні, що і так очевидно і ніким тут не ставилось під сумнів. Так навіщо це пропонувати?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,923

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:
sergiosem написав:

я тобі можу показати нічні фотографії на Кеноні 450 Д

Поясни яким чином ці фотографії доведуть що на мобілці не можна займатись художньою фотографією? Ти покажеш що це можливо на Кеноні, що і так очевидно і ніким тут не ставилось під сумнів. Так навіщо це пропонувати?

ти не хочеш мобілкою знімати художнє кіно? вони там і 4к знімають!
Приклад зрозумілий?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,924

Re: Прикольные картинки

sergiosem, друже, в тебе серйозні проблеми з логікою. Пояснюю на пальцях - твоя задача показати що "творчої фотороботи зі смартом не буває". Це означє що тобі треба привести аргументи які доводять що творча робота зі сматром не можлива взагалі. Розумієш? Показуючи що творча робота можлива на іншій техніці ти цього не доведеш. Так само як і не доведеш цього показуючи що інша техніка краще підходить для цієї роботи. Всі твої аргументи не в тему, про що я тобі вже казав.
Я підозрюю що ти і зараз нічого не зрозумів тому ще наведу аналогічний приклад. Які треба привести аргументи щоб довести що "копання землі з лопатою не буває"? Ну от ти приводиш як аргумент наявність у твоєї дружини "екскаватора", і пропонуєш показати "ями" ним викопані. Ці факти нічого нового в дискусію не вносять адже і так всім відомо що екскаватор краще копає за лопату. Однак це не те що тобі слід довести. Тобі слід довести що лопата не копає взагалі. А мобілка взагалі не придатна для творчої роботи.
Так зрозуміло, чи зараз розкажеш про діагоналі матриць в мобілках і зеркалках?  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,925

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

sergiosem, друже, в тебе серйозні проблеми з логікою. Пояснюю на пальцях - твоя задача показати що "творчої фотороботи зі смартом не буває". Це означє що тобі треба привести аргументи які доводять що творча робота зі сматром не можлива взагалі. Розумієш? Показуючи що творча робота можлива на іншій техніці ти цього не доведеш. Так само як і не доведеш цього показуючи що інша техніка краще підходить для цієї роботи. Всі твої аргументи не в тему, про що я тобі вже казав.
Я підозрюю що ти і зараз нічого не зрозумів тому ще наведу аналогічний приклад. Які треба привести аргументи щоб довести що "копання землі з лопатою не буває"? Ну от ти приводиш як аргумент наявність у твоєї дружини "екскаватора", і пропонуєш показати "ями" ним викопані. Ці факти нічого нового в дискусію не вносять адже і так всім відомо що екскаватор краще копає за лопату. Однак це не те що тобі слід довести. Тобі слід довести що лопата не копає взагалі. А мобілка взагалі не придатна для творчої роботи.
Так зрозуміло, чи зараз розкажеш про діагоналі матриць в мобілках і зеркалках?  lol

дуже багато лірики... Художнє фото є мистецтвом  wink  Є халтура, низькопробність та протилежність їм - шедевральність... Чому мобільними у 4к не знімають художні фільми? З фото - аналогічно.
Лопата призначена для фізичної роботи, а не для створення художнього мистецтва. Екскаватор - для полегшення фізичної роботи. Тому мистецтво та художність не плутай із фізичною працею  wink

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0