2,876

Re: Прикольные картинки

Я теж не не знаю, що таке градієнтні фільтри. Просто клацаю іноді дешевим цифровиком та і все. https://picua.org/images/2019/10/26/4ef9015f152ddafd86a30e285882b90a.jpg

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, faust, floyd474



2,877

Re: Прикольные картинки

Sivil, не переймайтеся; аби Ваші фотосесії приносили Вам справжнє задоволення. coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Sivil1

2,878

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

цей фотограф мабуть зовсім незнайомий з градієнтними фільтрами...

Або ти не знайомий з поняттям "художнє фото".  angel

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,879

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

цей фотограф мабуть зовсім незнайомий з градієнтними фільтрами...

І я незнаю що це таке ... яле якось живу і користуюсь фото на телефоні  hmm  wink

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

2,880

Re: Прикольные картинки

Larsen, художнє фото, сілуетна зйомка....... не станемо сперечатися про це у темі про прикольні картинки.
п.с. я про те, шо на світлині набережної всю експозицію забрало сонце (час денний), а решта світлини майже не пропрацьована. для цього і існує куча прибамбасів, про які не знає той, хто фото не займається.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,881

Re: Прикольные картинки

(c) Larsen - раз Ви тут. Яке сонце на фотографії????? like

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,882

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

п.с. я про те, шо на світлині набережної всю експозицію забрало сонце (час денний), а решта світлини майже не пропрацьована

А вдруг была именно такая задумка?

Я тоже не парюсь! Вышел во двор, увидел, что красиво, достал тилипон и сфоткал! )))

http://i.piccy.info/i9/8ebb724c853f093c955494ca9b794c55/1572185158/242984/1184233/P90818_200107.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,883 Відредаговано Larsen (2019-10-27 19:59:34)

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

я про те, шо на світлині набережної всю експозицію забрало сонце

А ти не подумав що це художній задум такий? wink

floyd47 написав:

а решта світлини майже не пропрацьована

А ти впевнений що це не зроблено навмисно? wink

floyd47 написав:

для цього і існує куча прибамбасів, про які не знає той, хто фото не займається.

Звідки ти взяв що автор цього конкретного фото про це не знає? wink
Художнє фото буває і з пересвітленням, і з вибитими тінями, і з дикими шумами і в розфокусі і навіть чорнобіле чи з кривим балансом білого, не кажучи вже про цілий вагон фільтрів. І робиться це не тому що автори не знають елементарних основ фотографії, а тому що вони займаються художньою творчістю, а не технічно ідеальною фіксацією зображення, і всі ці "дефекти" можуть використовуватись як художні прийоми. smile
Ось, схожа сцена від Ансела Адамса:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/18/Manzanar_birds_on_wire_00162ua.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,884

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Ось, схожа сцена від Ансела Адамса

а чим же вона схожа? тут автор розумно "заховав" сонце за стовп та тим самим вирівняв експозицію. можна довго сперечатися з приводу художньої творчості митця. nobody knows шо у іншого в голові. особисто у мене оцінка така: чим довше прикута увага до світлини, тим вона цікавіша для мене. coffee
сорі за  offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,885

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

а чим же вона схожа?

Тим що:

floyd47 написав:

всю експозицію забрало сонце (час денний), а решта світлини майже не пропрацьована.

floyd47 написав:

тут автор розумно "заховав" сонце за стовп та тим самим вирівняв експозицію.

Ти тут більше деталей в тінях бачиш ніж на фото набережної? Ні...

floyd47 написав:

можна довго сперечатися з приводу художньої творчості митця.

От якраз таки про про це сперичатись неможна, так само як про смаки. Можна говорити про технічні помилки в фотографії, але не тоді коли вони зроблені навмисне, для художнього ефекту. Власне про це я і кажу.  coffee

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,886

Re: Прикольные картинки

Пропоную відновити наші клубні фотоконкурси з призами. Тематичні. Наприклад - осінь. Я створю окрему тему і до 1.12.2019 будемо там викладати свої роботи. Думаю Сергій Зевс не буде проти

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: floyd47, Sivil3

2,887

Re: Прикольные картинки

Larsen, взагалі, я б не порівнював ці дві світлини, оскільки одна (Янус) передає красоту ландшафту, а інша (А.Адамс) передає атмосферу ситуації.
сорі за  offtopic .

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,888

Re: Прикольные картинки

floyd47, так в тебе претензія була до експозиції а не до композиції. wink А що там хотів автор передати, звідки нам знати?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,889 Відредаговано floyd47 (2019-10-28 17:46:16)

Re: Прикольные картинки

Larsen, саме так; тому я й нагадав про фільтри. вміло ними користуючись, можна було б отримати ідеальну картинку! "нєт прєдєла совєршенству..." ©
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-28 16:51:35[/merge_posts_bbcode]

Don Kortes, кидайте посилання на тему.
вже знайшов...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,890

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

можна було б отримати ідеальну картинку

Ідеальну в технічному плані - так. В художньому? Не факт. Адже якщо отриманий результат і є ідеальним з художньої точки зору автора, а це в даному випадку дуже навіть можливо, тоді використання фільтрів призвело б до гіршого результату.
А так то і Пікассо, користуючись лінійкою і циркулем досягнув би кращих результатів... З технічної точки зору. А от з художньої... wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,891 Відредаговано PGP (2019-10-31 10:39:07)

Re: Прикольные картинки

Мабуть Один з найкращих кандидатів на перемогу в конкурсі гарбузів big_smile

/upload/iblock/872/image-_1_.png

  0
Спасибо сказали: Larsen, сяся, az74, Bob3000, anry77, Sivil7

2,892 Відредаговано sergiosem (2019-11-01 13:30:28)

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:
Larsen написав:

Ось, схожа сцена від Ансела Адамса

а чим же вона схожа? тут автор розумно "заховав" сонце за стовп та тим самим вирівняв експозицію. можна довго сперечатися з приводу художньої творчості митця. nobody knows шо у іншого в голові. особисто у мене оцінка така: чим довше прикута увага до світлини, тим вона цікавіша для мене. coffee
сорі за  offtopic

об"єктив на зустріч сонцю? стовбчиком затулятися?  це щось новеньке... яка би не була оптика - нічого путнього не буде: лише затемнене та засвітлене!   це аксіома!
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-01 13:29:09[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:
floyd47 написав:

п.с. я про те, шо на світлині набережної всю експозицію забрало сонце (час денний), а решта світлини майже не пропрацьована

А вдруг была именно такая задумка?

Я тоже не парюсь! Вышел во двор, увидел, что красиво, достал тилипон и сфоткал! )))

Spoiler

http://i.piccy.info/i9/8ebb724c853f093c955494ca9b794c55/1572185158/242984/1184233/P90818_200107.jpg

такі кадри професійною оптикою робляться на штативі, з видержкою мін у 30 секунд...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

2,893

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

такі кадри професійною оптикою робляться на штативі, з видержкою мін у 30 секунд...

Маем те, що маемо... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,894 Відредаговано lukis (2019-11-01 16:10:45)

Re: Прикольные картинки

Херсонская область, конечно. Я там был  wink
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1 … 0%B8%D0%BA

  0

2,895

Re: Прикольные картинки

http://f26.ifotki.info/org/636f932596a3bd4117a318d38afe78b4d94dd4355292933.jpg

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

2,896

Re: Прикольные картинки

sergiosem написав:

об"єктив на зустріч сонцю? стовбчиком затулятися?  це щось новеньке... яка би не була оптика - нічого путнього не буде

та не в оптиці справа; справа у задумці. незвичайні фото -- це завжди цікаво (навіть коли пересвіт-недосвіт).

sergiosem написав:

з видержкою мін у 30 секунд...

то Ви вже перегнули; хіба що з ND4, ND8. з витримкою у 30с я знімав у повній темряві, а там ше тільки сутінки. ну, то таке.  coffee
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-01 21:48:57[/merge_posts_bbcode]

Yanus написав:

а есть такие смарты что наверно и не только днем можно делать хорошие снимки!

творчої фотороботи зі смартом не буває. смарт -- для пересічного "хвотомайстра". нікого образити не мав на увазі. смарт -- то є реальне відображення того, що бачить той, хто тримає його у руках, не більше... приклади: засняти об*яву на стовпі чи веселку в небі.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,897

Re: Прикольные картинки

floyd47 написав:

творчої фотороботи зі смартом не буває.

Охо! А Кен Роквел з тобою не згідний!  lol1
https://www.kenrockwell.com/tech/notcamera.htm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,898

Re: Прикольные картинки

Larsen, хай залишиться кожен при своїх, але те, що Ви навели я не вважаю творчою роботою. творчий є його фотошоп.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-01 22:16:21[/merge_posts_bbcode]

If you're not talented, it doesn't matter if you buy a Nikon D3X or Leica; your work will still be uninspired. (с)
ото самі розумні слова статті, Вами наведеної.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

2,899 Відредаговано Larsen (2019-11-01 22:25:06)

Re: Прикольные картинки

floyd47, ти почитай що він пише. В нього і досвіду і досягнень точно більше ніж у нас всіх тут разом взятих. wink
А в двох словах - якщо ти вважаєш що техніка обмежує твої можливості в фотографії, значить тобі ще треба вчитись і вчитись. А коли навчишся, то зрозумієш що можеш творити на будь-чому. А хороша техніка лише робить цей процес зручнішим і приємнішим. От і все.
Щодо "фотошопу", його можна використовувати дуже по різному. Якщо він по суті відіграє роль цифрової фотолабораторії, то тут ти радикально не правий. Спитай у Ансела наскільки важливу роль грає фотолабораторія в знімку. Та і врешті решт, якщо ти не знімаєш в РАВ, то все за тебе робить автоматичний "фотошоп" в камері. А якщо в РАВ, то без "фотошопа" взагалі зображення не побачиш. Отаке...
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-01 21:24:47[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

ото самі розумні слова статті, Вами наведеної.

Ну от, а ти думаєш що краща апаратура допоможе...  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,900

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Ну от, а ти думаєш що краща техніка допоможе..

краща техніка допоможе найширше розкрити те, що кожен повз нього проходе, не помічаючи... а ти це бачиш.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-01 22:30:06[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

В нього і досвіду і досягнень точно більше ніж у нас всіх тут разом взятих.

це його робота; він її любить, тому й досяг такого успіху.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0