1,001

Re: Рейтинг АЗС

gatuno написав:

список в студію!

imho2 УкрАВТО, ОККО, WOG, Socar. Але особисто я вже більше 1000 літрів UPG.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0



1,002

Re: Рейтинг АЗС

MACK написав:

УкрАВТО, ОККО, WOG, Socar. Але особисто я вже більше 1000 літрів UPG.

У Рено список був іншим

  0

1,003

Re: Рейтинг АЗС

Георгич написав:

У Рено список був іншим

Можливо, але то було давно. Мені взагалі ніхто нічого не казав, сам собі вибрав ОККО із 2012 року тільки на ньому заправлявся. Але спочатку було ДТ Евро4, а пізніше появилось ДТ Евро5. А зараз у всіх Евро5, навіть у АНП, БРСМ та УкрГазВидовуванні.  big_smile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

1,004

Re: Рейтинг АЗС

Хорошо когда есть выбор АЗС, у нас в округе Параллель, ВОГ и недавно открыли МОТО

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

1,005

Re: Рейтинг АЗС

noksic.ua написав:

Параллель, ВОГ и недавно открыли МОТО

В какой-то степени тоже выбор есть smile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

1,006

Re: Рейтинг АЗС

Мото вроде тоже неплохая азс, но пока для себя открыл что ЮПЖ или АНП ок вариант.

  0

1,007

Re: Рейтинг АЗС

На UPG тоже акция, -1,5грн/л при заправке от 20л.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

1,008 Відредаговано sdj387jsd (2019-07-02 01:02:08)

Re: Рейтинг АЗС

На брсм, якість палива, по відчутях плаває, як коли і де. Ось недавно залив 20л, знову перебадяжив пів бака, і поїхала crazy_pilot
І відразу на той літраж розгін став кращим. На трасі різниці не відчутно. Що гіршим, що кращим. А по місту, коливання 0.5-0.8, десь так, важко оцінити точно, кондер не виключається. Тай умови різні, фактори.

Відразу в голову йдуть, думки  на зразок з "пятниці по вівторок" не заправлятись, чи якось так.. dntknw  nose_eat .

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,009

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

На брсм, якість палива, по відчутях плаває

В кропивницькому одна контора брала дизельне паливо на брсм (десь восени минулого року) і в часному порядку протестувала в лабораторії, сірки було значне перевищення та й по іншим параметрам був "жіночій половий орган". Сірка хоч і є як змащувальна речовина для паливної, але при наявності вологи в паливі при сприятливих умовах може входити в реакцією з водою і створювати сірчану кислоту з усіма витікаючими.
В наших двигунах паливна дуже чутлива і швидко виходить з ладу, я б не рекомендував вам такі експерименти, тим паче всі наче знають що на БРСМ бензин низької якості, я вже мовчу про диз паливо.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,010

Re: Рейтинг АЗС

Kap1toshka написав:

я б не рекомендував вам такі експерименти, тим паче всі наче знають що на БРСМ бензин низької якості, я вже мовчу про диз паливо.

На це йдем свідомо, із-за різниці в ціні. Не зимовий період + солярку ще перебадажити. Надіюсь такий підхід в грн, себе виправдає. Авто не вічне.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,011

Re: Рейтинг АЗС

А тим самим, уже по 22  big_smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,012

Re: Рейтинг АЗС

А про дизель "Авіас" якісь думки є? ... Особисто якби скептично...але цікаво почути думки..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,013 Відредаговано Георгич (2019-10-06 23:43:58)

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

А про дизель "Авіас" якісь думки є? ... Особисто якби скептично...але цікаво почути думки..

По тестам зимового ДТ які викладував тут МАСК минулої зими, він був в топі (саме по зимових параметрах).
особисто я його не лив, тому стверджувати чи опротестовувати не буду.
Але увагу звернути варто, та і каністри і відстій ніхто не забороняє.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,014

Re: Рейтинг АЗС

http://m2motors.com.ua/novosti/6110-kac … perty.html

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: Kap1toshka1

1,015

Re: Рейтинг АЗС

По старой памяти залил 10 литров 92 на БРСМ - долго плевался (машина стала глохнуть на холостых, правда я езжу на газе).

  0

1,016

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

А про дизель "Авіас" якісь думки є?

Когда нет возможности заправляться на ОККО, заправляюсь на Авиас. У нас в городе считается одной нормальной заправкой. Особой разницы в динамике нет. По виду фильтр ничем не отличался от того, когда заправлялся исключительно на ОККО. Зимнее у них было прошлый год по паспорту качества до -33.

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,017 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-17 07:57:34)

Re: Рейтинг АЗС

Доречі перейшов на окко підігнали "чудо карточку". На брсм був середній розхід 4,9 на око дт+ плюс 5,2 непоняв facepalm  dntknw . Можливо кілометраж малий (ще нема тої статистики на 80л)... Але на низах, при прогріві на горку нема незначних подергувать мотор плавніше робить. Звук став трішки ніжнішим. По відчуттям як робить мотор окко  дт+ краще.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,018

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

Доречі перейшов на окко підігнали "чудо карточку". На брсм був середній розхід 4,9 на око дт+ плюс 5,2 непоняв facepalm  dntknw . Можливо кілометраж малий (ще нема тої статистики на 80л)... Але на низах, при прогріві на горку нема незначних подергувать мотор плавніше робить. Звук став трішки ніжнішим. По відчуттям як робить мотор окко  дт+ краще.

Эх, жалко что я всегда заправляюсь на OKKO.
И теперь не смогу перейти на OKKO и почувствовать улучшения...  crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  1

1,019

Re: Рейтинг АЗС

sdj387jsd написав:

На брсм був середній розхід 4,9 на око дт+ плюс 5,2 непоняв

Сьогодні ще покатався вирівнялось до 4,9 все норм..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,020

Re: Рейтинг АЗС

Шелл зараз акцію проводить на Ві-павер: при купівлі 30л+ - знижка 3грн на літрі...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

1,021

Re: Рейтинг АЗС

sergiosem написав:

Шелл зараз акцію проводить на Ві-павер: при купівлі 30л+ - знижка 3грн на літрі...

При этом они конечно не забыли вначале задрать ценник до 32 с лишним гривень за него. А у нас вот с Вогом опять нехороший прецедент https://www.newsroom.kh.ua/news/v-harko … lrZSLs9aBk

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

1,022

Re: Рейтинг АЗС

подогнали трохи бензина шебелинського сижу и дмаю : лить или не лить ?

  0

1,023

Re: Рейтинг АЗС

сяся написав:

подогнали трохи бензина шебелинського сижу и дмаю : лить или не лить ?

А в чем сомнения Саня?!!

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

1,024

Re: Рейтинг АЗС

Graas написав:

А в чем сомнения Саня?!!

х\з хоть и 92 та с зила ж , 69 то я заправлял а горбоконыка ще ни разу .

  0

1,025

Re: Рейтинг АЗС

Graas написав:
sergiosem написав:

Шелл зараз акцію проводить на Ві-павер: при купівлі 30л+ - знижка 3грн на літрі...

При этом они конечно не забыли вначале задрать ценник до 32 с лишним гривень за него. А у нас вот с Вогом опять нехороший прецедент https://www.newsroom.kh.ua/news/v-harko … lrZSLs9aBk

глянь скільки на Сокарі паливо коштує! Скільки якісне пальне на ОККО та інших... ціни нічим далеко не втекли: різниця у кілька копійок.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0