17,551

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Він для всіх легкових Рено - це найдешевший і досить цікавий дизель.

але лише 1.5 к9к. По 1.6 наче набагато більше скарг.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



17,552

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Найкращі робить Пежо

тут не знаю але коли придивлявся універсал б/у то по Пежо зустрічалося багато нарікань на двигунт у порівнянні наприклад з меганами на к9к. А так візуально в універсалах пижики подобалися.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

17,553

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

На к4м комфортно 140-160км/год їхати.

Це у випадку його встановлення в яку автівку? Тільки не кажіть, що Логан!

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

17,554

Re: Следующий автомобиль

В сусідню, або причеп

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

17,555 Відредаговано jasonua (2021-12-15 11:07:15)

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:
jasonua написав:

На к4м комфортно 140-160км/год їхати.

Це у випадку його встановлення в яку автівку? Тільки не кажіть, що Логан!

Дачія мсв. Швидкість не відчувається. Можливо комфорт у керуванні на такій швидкості дає додаткова шумка, гідро-електропідсилювач і хороші європейські шини -мішелін, континенталь.
140 на 3800оборотів

https://i.ibb.co/x7fy5KQ/20201204-121228.jpg

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

17,556

Re: Следующий автомобиль

jasonua, Вибачте, але це може бути правдою, якщо порівнювати з Тазом чи Таврією. І то, проти фізики не попреш - 110 це гранична швидкість для відносно "комфортного" пересування в Логані. Якщо цей термін взагалі можна використовувати.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

17,557

Re: Следующий автомобиль

Xabr, думайте собі і далі так і лийте бруд на дачії!))
110 у мене це постійна комфортна крейсерська швидкість.
140 теж час від часу їзджу, продуваю вихлопну.
Повторюю,  швидкість зовсім не відчувається.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

17,558 Відредаговано _Slava (2021-12-15 11:26:58)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

На к4м комфортно 140-160км/год їхати.

шкода, що таких логанів як у вас дуже важко знайти, мало їх випустили. Переважно йдуть з к7м

Mcv / К7м / 2008
  0
Спасибо сказали: jasonua2

17,559

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:

Це у випадку його встановлення в яку автівку? Тільки не кажіть, що Логан!

Взагалі то МЦВ-1 smile

  0

17,560

Re: Следующий автомобиль

_Slava, так дуже шкода.

Вони в Європі тільки випускалися і теж в не великій кількості..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: _Slava2

17,561

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

тут не знаю але коли придивлявся універсал б/у то по Пежо зустрічалося багато нарікань на двигунт у порівнянні наприклад з меганами на к9к. А так візуально в універсалах пижики подобалися.

Рейтинг французьких дизелів склався історично,Ю Пежо перші зробили вдалий, надійний мілліонний XUD9A. Це легендарни йпізтотівський 1.9Д, потім його роздули до 1.9ТДІ. Кращого дизеля на початку 80-их не існувало. Альернатива чахлий фольксовський і... мерседес. Але концепція мерса - грузовик. а пізжот легковушка. Якось так.
Потім, в 10-их роках пізжот створим двигун року 1.6 HDI, і вважає його топом. Рено в свою чергу робило підробку, того ж 1.9Д. саме для того, щоб люди брали, бо це ж легенда Франції, а по факту це було тзовсім інше пальто. Потім 1.9 сворив Фолькс, Фіат. І пізніше іся ця гоп-компанія від 1.9 відмовилась))). Фіат перейшов з 1.9 на 1.3. При цьому Добло 1.9 споживав менше ніж 1.3. Пізжот зіскочив з 1.9 на 1.6, аналогічно ВАГ. Рено на 1.5. Ну а зараз від дизеля відхрестились всі.

  0

17,562

Re: Следующий автомобиль

Георгич,
Дизель все выпускают  немцы и французы....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

17,563

Re: Следующий автомобиль

_Slava написав:

шкода, що таких логанів як у вас дуже важко знайти, мало їх випустили. Переважно йдуть з к7м

наоборот с к7 токо в Украину в основном и поставлялось, для нищебродов. к4 самый распространенный двигатель , а если еще пощитать что его производство перенесли в россию , то ихние сборки все на к4 ездят...

Ford Escape 2018
  0

17,564

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Вони в Європі тільки випускалися і теж в не великій кількості..

их ставили везде и в кенго и в дастер

Ford Escape 2018
  0

17,565

Re: Следующий автомобиль

Трохи в тему... дана тема тема для мене про МІЙ слідуючий автомобіль... відповідно слідуючий автомобіль має бути однозначно новий.
Хочу однозначно 4х4. щоб трохи по болоту поїздити...
на сьогодні навіть Дастер дорого коштує. (автомобіль має коштувати як свій річний дохід!)
якщо дивитися трохи вище класом то ціна відразу підскакує до 1,3-1,5 міліона!!
наразі лишається хібащо мріяти
П.С. для мене (ІМХО) всякі спортейджі і т.д. і т.п. - то недоКросовер )))

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

17,566

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

1.6, аналогічно ВАГ

ну Ваг 1,6 не знаю. Хіба для міста. Якщо брати то все ж таки 2,0 150к.с.

Георгич написав:

Ну а зараз від дизеля відхрестились всі.

ти маєш на увазі, що погані двигуни стали по якості чи просто тенденція елктричок і трьох горшків + ТСе і т.п.?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

17,567

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:

П.С. для мене (ІМХО) всякі спортейджі і т.д. і т.п. - то недоКросовер )))

Субару хочеш? Корея це більш паркетники длязаїзду на бордюр і вища посадка ніж в седана. Не знаю але чомусь мало хто з нашого форуму дивиться на той же Аутлендер.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

17,568

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

их ставили везде и в кенго и в дастер

І не тільки. Флюенс, меган2 і 3, лагуни, сценіки, альмери.
Зараз ще в рф на ларгуси ставлять.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

17,569

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:

для мене (ІМХО) всякі спортейджі і т.д. і т.п. - то недоКросовер )))

ктож кросовер для грязи покупает? smile  для грязи внедорожники берут, а кросовер ,эт чисто городская трасовая машинка , универсал с повышеным клиренсом..

Ford Escape 2018
  0
Спасибо сказали: floyd471

17,570

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:

Хочу однозначно 4х4. щоб трохи по болоту поїздити...

Чим крутіший 4х4 привід - тим далі за трактором іти. Я вже перевірив цю банальну істину. В болотах все впирається в резину в першу і другу і навіть третю чергу. А на злій МТшці по асфальту їздити досить некомфортно.
Але вот зимою повний привід дуже сильно виручає.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

17,571

Re: Следующий автомобиль

Navariec написав:


    Хочу однозначно 4х4. щоб трохи по болоту поїздити...

Если прям по болоту то как раз можно взять бэу потому что не жалко будет. У меня сосед взял вообще бэушного китайца и гоняет везде. А так если съехать с трасы иногда то логана вполне хватает. Я в лесу и по лесным дорогам намотал много. Сел на пузо два раза всего за 15 лет. Джипом может и выбрался бы.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

17,572

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Я ж не о базе говорю

Понижайки у Дустера нет в любой комплектации... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

17,573 Відредаговано alex.cver (2021-12-15 20:54:48)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Понижайки у Дустера нет в любой комплектации... ))

alex.cver  написав:

Я ж не о базе говорю

Дустер хорош в одной комплектухе с полным приводом.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

17,574

Re: Следующий автомобиль

Від Інфокар тепер

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

17,575 Відредаговано alex.cver (2021-12-16 10:43:13)

Re: Следующий автомобиль

Только хотел кинуть что Инфокар наконец родил, а Вы уже запостили. Только смотрю.
БРЕНД отказывается от хилого 1.6 атмо никуда не едущего жругщего! Наконец то КИА!

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0