17,001 Відредаговано Александр007 (2021-09-25 15:01:17)

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

Александр007,  так чем дальше там батареи по идее какчнственнее и дешевле должны быть

Ещё и бесплатно  like
И полно электричества в городе,
Зарядки жрут много тока.

А летом нехватка электроэнергии

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



17,002

Re: Следующий автомобиль

Александр007, то о чем Вы пишите - политика , я говорил о техническом аспекте и экономике .

  0

17,003

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

500циклов заряда ёмкость останется 80%…

К нам приезжают машины с батарейкой 93-98%.
80% у первых лифов.

  0

17,004

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Ещё и бесплатно 
И полно электричества в городе,

В Киеве полно бесплатных зарядок.

  0

17,005

Re: Следующий автомобиль

Вот новая электричка по цене бензинки
https://www.electrodvizh.com.ua/ru/hond … gL-DfD_BwE

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

17,006

Re: Следующий автомобиль

А здесь немного о сравнении водорода и электрички

  0

17,007

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

В Киеве полно бесплатных зарядок.

Цікаво. Я не впевнений, можливо в Києві все дійсно так чудово, а вот у Львові немає жодної бесплатної зарядки. А по тих тарифах що є - дешевше їздити на бензині. І то значно.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

17,008

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:
Георгич написав:

В Киеве полно бесплатных зарядок.

Цікаво. Я не впевнений, можливо в Києві все дійсно так чудово, а вот у Львові немає жодної бесплатної зарядки. А по тих тарифах що є - дешевше їздити на бензині. І то значно.

https://hevcars.com.ua/ukraine-charging-stations/kiev/

  0

17,009

Re: Следующий автомобиль

Ясно, я думав може ви знаєте щось більше ніж карта з Плагшару. І ні, у Києві заледве 2-3 безплатні зарядки.
Тому у нас відсутня чуть більше ніж повністю інфраструктура для зарядки електромобілів.
Те що є - воно жахливе з усіх сторін. Ціна, якість, потужність, розташування.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

17,010

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

І ні, у Києві заледве 2-3 безплатні зарядки.

А полная халява это самоцель?  wink

У владельцев электрокаров есть такие варианты для бесплатной подзарядки в Киеве:
Подземный паркинг ТРЦ Gulliver (оплачиваете только парковку 15 грн/час)
Бизнес-центр "101 Tower" (оплачиваете только парковку 20 грн/час)
Подземный паркинг отеля Hilton (парковка — 30 грн/час или 200 грн/сутки)
Бизнес-центр IQ, тариф: с 7:00 до 23:00 — 20 грн/час, с 23:00 до 7:00 — 10 грн/час
Бесплатная станция ElectroCars  напротив гостиницы "Русь"
Автосалон Mitsubishi на ул. Набережно-Луговой 4 (бесплатно, но долго — подзарядка от розетки 220В)
Ресторан "Ohota na Ovets" (если попросить у персонала шнур)
Зарядное устройство на площади Искусств возле ресторанов Рыбаlove и Crab's Burger, пользоваться можно в любое время и бесплатно
Скоростная зарядка электромобиля возле "Укргазбанк" на Б. Васильковской 39
WOG — можно заряжать бесплатно, но долго. Более 300 точек по всей Украине

  0

17,011

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

А полная халява это самоцель?

Ніразу не самоціль.
Тепер підіть на той же Плагшер і почитайте що більшість цих зарядок вже давно не робочі. Це раз
Два - практично всі вони повільні. Якщо ви не живете або не працюєте в межах 5 хв від цих локацій ( а на розмір Києва це мізер) - користі від них чуть.
Три - розмова не йде про халяву. Розмова йде про те що люба швидкісна зарядка в Україні коштує дорожче ніж бензин який споживає американець з трьохлітровим мотором.
Чотири - навіть якщо забрати пункт три, єдині два маршрути які доступні електромобілю в Україні - це Київ-Львів і Київ-Одеса.
Зрузумійте мене правильно, мені дуже подобаються електромобілі. І я вважаю що вже навіть на сьогодні, проблема не в авто а в інфраструктурі. В мене дуже палає від постійних закидонів пропагандистів в Україні про 'електричне майбутнє', коли в тому ж Запорєбрику змогли поставити нормальні швидкісні зарядки, а в нас, при в рази більшій кількості електромобілів - ні.
За два роки в цьому плані не змінилось взагалі нічого, крім видавання великої кількості урапатріотичних прес-релізів.

Тому моє резюме. Електромобіль в Україні в найближчі роки можна купувати виключно в тому випадку якщо ви:
а) маєте власний будинок або гараж, де ви його можете заряджати(або хоча б паркомісце)
б) не плануєте ним нікуди їхати далі ніж заряд однієї батареї.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: сяся1

17,012 Відредаговано Георгич (2021-09-26 14:22:38)

Re: Следующий автомобиль

Mellon, це нре головне. Є пункт п'ять - ті безкоштовні зарядки що є - там завжди черги і часто трапляються випадки, коли ти ставиш на зарядку свою електричку, а хтось під'їхав, вирвав твій хобот і вставив собі.

Mellon написав:

маєте власний будинок або гараж, де ви його можете заряджати(або хоча б паркомісце)

Власники будинків масово ставлять сонячні панелі на дахи. Оптимальна потужність 30 кВт, в цьому випадку електро в кайф.
Ну а власники квартир інвестують в паркінги, і своє паркомісце облаштовують розеткою.
А взагалі з зарядкою не все так страшно. Ось глянь відео


Mellon написав:

не плануєте ним нікуди їхати далі ніж заряд однієї батареї.

Це не новина ))) зверни увагу на 5-6 хв цього відео)))

  0

17,013

Re: Следующий автомобиль

Буквально годину назад:

Стартувало виробництво базової версії електрокара Renault Megane E-Tech
https://mashyna.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/57179cdf-7d06-49c3-9cfe-e8aec96eda4e.jpeg
Новий 100% електричний компактний автомобіль Renault Megane E-Tech Electric стане частиною лінійки Megane як найбільш екологічний варіант мобільності.
Він побудований на платформі CMF-EV і використовує передові електричні технології, які розроблені Renault Group. Конкурентами моделі стануть Volkswagen ID.3 або IONIQ 5.
З нагоди запуску виробництва нового Megane E-Tech Electric вже можна подивитися на зовнішній вигляд базової версії. Вертикальні світлодіодні ліхтарі замінили чорним пластиком. Таким чином, між фарами і світлодіодними ліхтарями, призначеними для денного водіння, існує фізичний поділ, а на передній частині буде красуватися єдиний центральний повітрозабірник з закругленими контурами.
Серійне виробництво цього нового електромобіля буде відбуватися на заводах Renault Group в Дуе (Франція).

  0

17,014

Re: Следующий автомобиль

Электрическая Mazda CX-30 обладает запасом хода в 450 км. Базовая версия модели будет стоить менее 25 тыс. долларов.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

17,015

Re: Следующий автомобиль

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

17,016 Відредаговано PGP (2021-09-30 14:15:24)

Re: Следующий автомобиль

Від заголовку мене порвало  lol
https://logan.in.ua/upload/iblock/22a/d3033eb24dek8xds5gjf9b8f6q692dlu/Snimok-ekrana-2021_09_30-141252.png

  0
Спасибо сказали: Bob30001

17,017

Re: Следующий автомобиль

В США виходить Ford Maverick, міні-пікап(менший за Рейнджер), на базі Ford Escape/Kuga.


Прайс від 20к(!) за 2.5 гібрид(!) на 191 к.с. і на передньому приводі і до 35к за 2.0 екобуст в платинум комплектації і на повному приводі.
Сижу і плачу, за таку ціну в нас я б завтра вже їхав в салон, але...
https://i0.wp.com/itc.ua/wp-content/uploads/2021/06/ford-maverick_2l-ecoboost-awd_lariat_01.jpg?resize=1536%2C1024&quality=100&strip=all&ssl=1

Цікаво чи вартує написати нашому дилеру з пропозицією вибити хоч якось цю модель для України(хоча підозрюю що ні, оскільки ніхто не буде її адаптовувати під наші стандарти...).

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  1

17,018

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Цікаво чи вартує написати нашому дилеру з пропозицією вибити хоч якось цю модель для України

Купите Л200, в чём проблема?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

17,019

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Купите Л200, в чём проблема?

За 20к уе гибрид?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

17,020

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Купите Л200, в чём проблема?

Л200 рамник з дубовим салоном і задніми ресорами. І за дуже багато грошей.
Тут же за 20к ми отримуємо відносно компактну машину з керованістю кросовера і гібридом з витратою палива 6 літрів на 100км.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

17,021 Відредаговано Larsen (2021-10-01 20:30:47)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

вибити хоч якось цю модель для України

У нас попит на пікапи малий. Навіть на справжні, рамні. А цей кросовер-пікап тим більше потребує особливого поціновувача. Ну і ціна у нас буде значно більшою, якщо завезуть. Не факт що й ти його тоді захочеш...

Mellon написав:

Тут же за 20к ми отримуємо відносно компактну машину з керованістю кросовера і гібридом з витратою палива 6 літрів на 100км.

Ну так тобі пікап треба, чи просто дешевий гібрид?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

17,022 Відредаговано Mellon (2021-10-01 21:03:48)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну так тобі пікап треба, чи просто дешевий гібрид?

Я хочу і те і інше. В цілому мені дуже імпонує формфактор невеликого пікапа(тому що в мене зараз є запит на відкритий кузов), і тому дуже зайшов як дизайн Маверіка, так і дизайн його конкурента, Хюндай Санта Круз. Але з Санта Крузом все ще специфічніше.
Альтернатива - гібридний ф-150, але він а) проблемний по розмірах в Україні, б) коштує зовсім нездорових грошей.

Larsen написав:

У нас попит на пікапи малий. Навіть на справжні, рамні.

В нас вони коштують неадекватно по відношенню до їхніх конкурентів в форматі SUV.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

17,023

Re: Следующий автомобиль

Mellon, ну от дивись, бензинова Куга у нас стартує з 30куо. Який шанс що пікап на її базі, та ще й гібридний, буде 20куо? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

17,024

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Цікаво чи вартує написати нашому дилеру з пропозицією вибити хоч якось цю модель для України

На мою думку так, вартує, написати на Віннер. Зараз вони стали трохи гнучкіші.

  0

17,025

Re: Следующий автомобиль

Не все вирішує ціна. Вирішує те, що за ціною стоїть

  0