16,001 Відредаговано Александр007 (2021-03-17 06:42:29)

Re: Следующий автомобиль

jasonua,
Цена на бензин зависит не только от цены на нефть  lol1
В Европе в каждой стране своя цена на бензин.
К сведению.... У нас маржа на заправке больше чем в Европе.......

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



16,002

Re: Следующий автомобиль

jasonua,
Цену может опустить и государство.....
Но им же надо мерсы покупать и недвижимость за бугром ..

закупочная цена нефти – 47% (стоимость переработанной нефти, затраты на ее транспортировку, заработок нефтепереработчика и маржа трейдера);
налоги в цене на АЗС – 40% (акцизный сбор, налог на добавленную стоимость, налог на розничную продажу акцизных товаров)
транспортировка – 2-3%, Заработок нефтетрейдеров – 10%.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,003

Re: Следующий автомобиль

Закончилась эпопея с покупкой битка из США. Занятная математика получилась. Там биток был в районе 5 штук. Здесь после всех процедур 15. Потом ребята заморочились чтобы довести его не в гараже у дяди Васи а находили хорошие конторы, чтобы довести его до ума. Итог Акура МДХ 2011 года обошлась в 20 тыс у.е. И зритель точно знает, что эту машину доводили до ума конторы, которые работают в Украине, имеют свой бизнес а значит пользуются спросом. Теперь напрашивается вывод.  Купить биток из США можно. И это может быть выгодная покупка. Но для этого надо заморочиться основательно, контролировать и самому участвовать в процессе его восстановления. И не факт, что не обойдется дороже, чем рассчитывал. Скорее всего что дороже и будет. А можно купить биток из США уже здесь у перекупов. Тогда можно быть уверенным,что для удешевления восстановления машины и своего заработка, перекупы сделают с выгодой для себя - конфетка снаружи но что внутри неизвестно. Так что ответ стоит ли покупать биток из США остается неоднозначным.Как для меня 20 тысяч баксов за машину 2011 года, битую и востановленную по уму - дороговатое удовольствие. И непонятное удовольствие, если такую машину получить за 15 тыс у.е. после восстановления у перекупов - вроде дешевле а вроде хлам остается хламом в обертке. Короче я бы не рисковал заморачиваться дешевой рыбкой на аукицонах

  0
Спасибо сказали: сяся, SanychGT, alex.cver3

16,004

Re: Следующий автомобиль

май -июнь 2019 дизель 30 грн
https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/dt/
а в мае 2020 на upg брал по 18.50
вот такие горки

RENAULT SANDERO STEPWAY TECHROAD 1,5 dCi 90 2019
  0

16,005 Відредаговано jasonua (2021-03-17 09:33:44)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Как для меня 20 тысяч баксов за машину 2011 года, битую и востановленную по уму - дороговатое удовольствие.

Машина з сша Акура мдх 2011р.в. за 20к$ і новий логан за таку ціну, от це делема!))
Правда хто купує акуру, має мати в запасі ще 10-20 к$, тоді можна грати у рулетку.
Як на мене, то той хто багато їздить-купить логана, невибагливу роботягу. А тому кому потрібно авто для понтів і вигляду або просто як друге авто для невеликого пробігу -купить акуру.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,006

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Машина з сша Акура мдх 2011р.в. за 20к$ і новий логан за таку ціну, от це делема!))

Логан за 20 куе? Это что за комплектация? Можно ссылочку?
За 25 куе, как эту Акуру выставили на авториа, можно купить X-Trail на автомате новый с салона...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,007

Re: Следующий автомобиль

Видел Шкода Скала разрисованные в такси по Киеву ездят....
Интересно цена там за 20 у.е , есть же другие авто и дешевле  dntknw

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,008

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

т.е. АКУРА очень галимый пример в плане плохо или хорошо покупать битки американские

Меня больше всего веселит то, что компания даже для рекламного своего проекта не смогла подобрать нормальный авто, с нормальным ударом и вложиться в бюджет!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,009

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

дороговатое удовольствие

я  б ще нагадав, що на вторинному ринку через пару років продати таке авто буде значно важче  порівнянні з офіційними та не битими екземплярами.

Там в попередніх серіях міняли комплект ремінь ролик.
Ціна за комплект орієнтовно 8000грн.
Тепер я розумію чому власників Хонд/Акурів - називають Хонда-Мафія - з такими цінами на запчастини на них їздять виключно представники мафії   like

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

16,010

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

не смогла подобрать нормальный авто

реклама рекламой а авто мені здається все ж таки везли для задоволення своїх емоцій.

Погоджуюся про поганий приклад.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

16,011

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:

Наприклад, тут прийнято поливати лайном ВАГ ("бо ломуче"), особливо - ДСГ. Багато хто з "обсиральників" хоча б проїхав на подібній коробці?

Всех этих писателей объединяет одно - жадность. Они все это сочиняют, постят друг другу и верят в этого. Ну и пусть, а зачем нам повышать спрос на хорошие машины?  tongue

  0

16,012

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:

а, именно
Я ездил на логане и сейчас езжу на той самой ДСГ.

У меня на оллроаде 8-ми ступка,  с самым масложрущим моторов 2.0 (ЕА888) пробег 136 тыс. В ДСГ никто даже не смотрел, клацает себе молча да и вс. Ходовка тоже полный сток. Менялись свечи и тормозные колодки.

  0

16,013

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Просто забийте на те. Не варто воно уваги. Само може розсосеться.
Його мета це звичайний троллінг. Він сам нещодавно писав, що його тішить як люди бісяться.

А если сложить 5-тилетнию историю форума, то кто здесь больше всех лилеил и днем и ночью дрочил на степвей??? Отож )))

  0

16,014 Відредаговано PGP (2021-03-17 21:13:42)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

А если сложить 5-тилетнию историю форума, то кто здесь больше всех лилеил и днем и ночью дрочил на степвей??? Отож )))

Вибачте, не зрозумів хід Ваших думок

  0

16,015

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

И всё равно, даже такое говнецо, сколько будет стоить тут финальному покупателю? 18? Спасибо еще раз, но я лучше новый Спортейдж куплю за эти деньги...

Та ну... Нельзя такое писать. Я же тоже читаю иногда  lol  На твоем месте должен был быть я  angel
Но с мыслью согласен. Не обязательно Спортейдж, за 18 можно посмотреть и в сторону Витары и в строну той же Какашки. Та даже тот же Дастер будет получше вариант чем битое-перебитое. Хотя с Дастером наверное перегнул палку. plus Короче куча альтернатив уже есть.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,016

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

По ходу будемо мати европейську ціну на паливо...

Так Украина - це ц Европа  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,017

Re: Следующий автомобиль

Давайте я розбавлю цю тему трохи оглядом авто, чи що. А то ви все по колу ходите
Отже
Ford Explorer Police Interceptor
3.7 атмосферний мотор(304 к.c.), коробка - 6 ступінчатий гідротрансформатор(якщо кому цікаво код коробки 6f55). Постійний повний привід. Кліренс я не міряв, по заводу написано 23 см.
Я думаю +- всі десь так чи інакше зустрічали Експлорери в місті. Якщо коротко - це кросовер(SUV?) в розмірах Кіа Соренто/ Хонди Пілота ітд.
І так що привіз собі я. Машина 2016 року. Пробіг(підтверджений) 37 тисяч км.
Що я замінив по результатах дтп:
- Крило
- Капот
- Всі деталі підвіски зліва-спереду(крім рульової рейки)
- Лобове шкло
- Водійська подушка безпеки+бокова шторка
- Фара
- Купа пластику. Решітки, накладки ітд.
Що це вийшло по грошах - трохи більше 17к$(із реєстрацією).
Тепер мої враження по авто.
Я досі не звик до того який він великий. Вот реально, підходиш до машини, і розумієш який це бегемот. При складених сидіннях 2го ряду - можна спокійно кидати собі матрац, і вільно спати в автомобілі.
Я не маю можливості порівняти свій Експлорер із стандартним. Якщо коротко, основні відмінності:
- збільшений основний радіатор
- додатковий радіатор на коробку
- додатковий радіатор на систему повного приводу
- жорсткіші амортизатори
- збільшені на 30% гальмівні диски і колодки
- інші настройки кпп
- інші настройки ЕСП(власне стандартний Експлорер не зможе зробити 'поліцейський розворот')
- в багажнику на місці 3ього ряду стоять дві металічні розпорки, які збільшують жорсткість кузова від удару ззаду(заявлено що автомбіль витримає удар в зад із швидкістю 120км/год).

Тепер якщо про те як він їде. Автомобіль на ходу дивний. Я не можу підібрати інакшого терміну. По перше, що досить очевидно, автомобіль вийшов жорсткий. Ні, він зовсім не витрясає душу, але наприклад лежачий поліцейський краще проїхати неквапом, бо він банально підстрибне. Або топити на всі гроші  crazy. В данному випадку аксіома - чим більша швидкість - тим менше ям - справедлива на 100%
Інша сторона медалі - це його стійкість. Ніяких кренів, при різкому гальмуванні або розгоні. Зразу кажу, мій психологічний бар'єр закінчується задовго до можливостей самого автомобіля. Я закладав його в такі повороти і на такій швидкості, що навіть не ризикував на Вольті. Дуже приємне рульове з дуже чітким зворотнім зв'язком. Ніякої пустоти в нульовій зоні, автомобіль реагує на легкий поворот керма.
Повний привід. Конкретно на поліцейській версії немає ніяких можливостей по керуванню повним приводом. Він по замовчуванню повний. Авто самостійно перекидає момент як вважає за потрібне і коли. Якщо комусь цікаво, на каналі SRTшників в огляді Експлорера є тест його повного приводу.
Я на ньому їздив в снігопади, знову ж таки, мій бар'єр починався задовго до того як закінчувались можливості авто. Засадити десь у мене його не вийшло в снігу.
По витраті палива - комбінований розхід в мене в районі 13-15 літрів cпиртового 95го. Хоча можна лити звичайний 92ий.
Мінуси - в більшій степені відносяться не до автомобіля, а до його комплектації:
- Немає автоматичного світла
- Немає ніяких підігрівів(ні сидіння ні руля)
- Бідний Sync1 з маленьким дисплеєм
- Із за збільшеного радіатора, довгий прогрів авто. Абсурд звичайно, але автомобіль з 3.7 атмосферним мотором прогрівається хвилин 15.(а може то мене розбалувала комбінована пічка Вольта яка починає жарити через 3 хвилини?)
- Відсутність парктроніка. Є камера заднього вигляду, але все рівно... Паркувати цього бегемотика заняття доволі веселе і нетривіальне.

Подобається робота АКПП. Дуже плавно, швидко і непомітно. Якщо притопити педаль, скидає зразу 2 передачі вниз.
По динаміці. Я вже чітко для себе зрозумів. 150 електричних = 300 бензинових. До 100км/год точно. Ну і нікуди не дівається затримка на розкрутку мотору. + Переключення все рівно забирає час. Розбалуваний я електромотором, тут вже нічого не скажеш.

Шумоізоляція на трієчку. Не знаю чи це всі так, чи тільки поліцейські.

В цілому якісь враження по їзді:
Стихія цього автомобіля - траса. Ти виїздиш на широку дорогу іііі все. Так можна їхати годинами. При 120 км/год на 6 передачі тахометр показує 2300 обертів. Мотор в такому режимі тихенько шепоче, ніяк не заважаючи. При цьому габарити автомобіля дозволяють загрузити всю сім'ю, тещу з тестем, всі їх речі, і ще кіт зверху влізе.
Не скажу що автомобіль приносить якийсь дискомфорт в місті. Із плюсів - ти сидиш високо, видно все поверх дахів практично всіх легковиків. Із за чого вже декілька раз ловив себе на думці, що оцінювати обстановку на дорозі в такому разі значно зручніше. Очевидно що основна проблема - знайти місце що б припаркувати авто. Зауважу правда, що в машини дуже великий кут вивороту коліс.

p.s. як я колись писав, разом з авто приїхав ще таран. Але наразі я його зняв, напевно вже буде перебір  crazy
p.s.s. можливо щось забув, якщо цікаво - питайте.
p.s.s. в авто оранжеві(!) повороти

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Kap1toshka, sayrus2

16,018 Відредаговано Александр007 (2021-03-18 07:30:42)

Re: Следующий автомобиль

Mellon,
Авто хороший, но большой для широких дорог.
Не каждому подойдёт.
Хорошо что пробег маленькиой.... plus

Но мне больше Дастер нравится.

А подогрев сидений зимой это жирный плюс.
Увеличена мощность тэна  plus .
Ямы пофиг, полицейские, брусчатка .... можно ещё и газу дать а по привычке сбрасываю скорость.
А подогрев руля тоже нету .

Управление лёгкое, жрет много аж 5.5 в городе  like
Даже нет мысли что тяги не хватает, едет легко
Вокруг дома , ближайшие дворы, везде новый Дастер стоит....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,019

Re: Следующий автомобиль

Ford Explorer треба по лісах і  полях використовувати..
В місті реально тяжко паркувати його...Дастер тут виграє звичайно.

Mellon написав:

При 120 км/год на 6 передачі тахометр показує 2300 обертів.

І яка витрата бензину на трасі при 120?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,020

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

В місті реально тяжко паркувати його...Дастер тут виграє звичайно.

И расход у дизельного будет 7 л/100 )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,021

Re: Следующий автомобиль

Mellon, дайте він чи номер лоту.
Через кого замовляли авто?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

16,022 Відредаговано Mellon (2021-03-18 11:24:33)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Ford Explorer треба по лісах і  полях використовувати..
В місті реально тяжко паркувати його...Дастер тут виграє звичайно.

Ні, вона не для лісів і полів взагалі. Це все ще кросовер, а зовсім не аналог якогось Паджеро. В першу і другу чергу це автомобіль для траси і подорожей.

jasonua написав:

І яка витрата бензину на трасі при 120?

9 літрів.
Це авто беззмістовно порівнювати з Дастером. Як мінімум тому що Експлорер 7місне авто.
p.s. до слова, я глянув конфігуратор Дастера. Там відсутній ще й варіант повного приводу з автоматом взагалі

Сіренький написав:

Mellon, дайте він чи номер лоту.
Через кого замовляли авто?

39070220
Через знайому людину яка цим займається

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,023 Відредаговано Александр007 (2021-03-18 12:08:00)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:
jasonua написав:

В місті реально тяжко паркувати його...Дастер тут виграє звичайно.

И расход у дизельного будет 7 л/100 )))

Расход после зимы 5.5, кто как правильно переключает передачи.
На автомате edc оптимальный режим переключения передач

Самое большое было зимой почти 6л., 5.9 вроде

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,024

Re: Следующий автомобиль

Mellon,
Это в Украине так продают, полный привод только на механике
У нас страна квоты на ввоз новых авто...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,025

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Расход после зимы 5.5, кто как правильно переключает передачи.
На автомате edc оптимальный режим переключения передач

А кстати на каких оборотах EDC переключает? Хочу сравнить с Logan - переключаюсь на 2000.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0