15,551

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

по місту досить сильно набридає "палка мішалка".

Киев скоро станет непригодным для авто
https://kurs.com.ua/novost/286465-kiev- … rce=ukrnet

Плотность дорожной магистральной сети Киева остается прежней - 2,2 км/км2. Для сравнения в Москве - 4,4 км/км2, в Лондоне - 9,3 км/км2, в Париже - 15, км/км2"

Я так розумію, в Києві на механіці можна їздити як на тренажері  big_smile

  0



15,552

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Киев скоро станет непригодным для авто

Я декілька днів назад дивився огляд від Інфокара на Паджеро Спорт.
Вони там сказали, МПС3 - ну це хіба для Запоріжжя бо там погані дороги.
Не вже це дійсно так все погано з покриттям у такому великому місті?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

15,553

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Не вже це дійсно так все погано з покриттям у такому великому місті?

Все залежить від маршрутів. Зараз більше маршрутів з нормальними дорогами. Але є й убиті, якщо хочется їхати навпростець через невеликі вулиці. Майже за 200 тис км на МСВ я декілька разів перебрав майже всю підвіску. Хоча у багатьох вона ходить надійно. Тільки на 180 тис км я вперше поміняв задні колодки, це говорить про те, що я не зовсім літаю.

  0

15,554 Відредаговано Сарданапал (2021-02-09 20:35:51)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Вони там сказали, МПС3 - ну це хіба для Запоріжжя бо там погані дороги.
Не вже це дійсно так все погано з покриттям у такому великому місті?

Это неправда. При желании вполне комфортно из одного пункта в другой можно добраться. Собственно, при желании можно найти и испытательный полигон.
Вот в направлении Новомосковска - то да. Но уже в Днепрообласти.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

15,555

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:
MaksTrout написав:

на вариаторах Хондах и Субару мало жалоб

Хонду моніторив, наче мало. Хоча ніби також ставлять Jatco.

Так, вроде, Хонда свои вариаторы разрабатывает...

Mellon написав:

Знаєте, а щось є напевно в повному приводі. Нехай і рідко, але є. Нажаль це не страхує тебе від ідіота ззаду, але коли місто замело начисто, комфорту в пересуванні однозначно добавляє.

Сегодня после снегопада полный привод - это маст хев smile

  0

15,556

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Майже за 200 тис км на МСВ я декілька разів перебрав майже всю підвіску. Хоча у багатьох вона ходить надійно

ну це наче стосовно релігії. Я рулеві накінечники замінив на 70т.бо в певних місцях на швидкості 110км/год відчував мінімальний люфт керма. Більшість їздила б мінімум до 120т. В них був мінімальний вертикальний люфт. Замінив і відчув покращення. Шарова стукала десь починаючи з 65т лише при вивернутому кермі десь до 90т. Потім сильніше.На ричагах сайленти були трошки з тріщинами. Перепресовувати шарову з заміною сайлентів або їх лишати не схотів тому на 100т замінив ричаги в соборі. І о чудо - в мене наче БМВ. Амортизатори не стукають, не течуть але напевно якщо замінити то також відчую колосальну різницю.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

15,557

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Тільки на 180 тис км я вперше поміняв задні колодки, це говорить про те, що я не зовсім літаю.

с ти перевіряв чи задні взагалі гальмують?
Може колдун тю-тю...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

15,558

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

перевіряв

Все нормально. Я використовую переривчасте гальмування. А там де нема електронних помічників, там задні колодки живуть довше.

  0

15,559

Re: Следующий автомобиль

З листопада маю Ємгранд ес7. Раніше був щасливим володарєм Логана!

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

15,560

Re: Следующий автомобиль

Крава написав:

З листопада маю Ємгранд ес7. Раніше був щасливим володарєм Логана!

Вітаю, скажете через пару місяців володіння як воно?

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

15,561

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:
Крава написав:

З листопада маю Ємгранд ес7. Раніше був щасливим володарєм Логана!

Вітаю, скажете через пару місяців володіння як воно?

Сумно мені, але поганого не кажу! Мюнхен, Париж, Лиссабон! ЖОДНОГО РАЗУ! ЖОДНОГО!!! Це я про ЛГАНА! Нова лялечка на им,я Ємік (рос.Ємануил) повинна ще себе показати. Що стасується комфорту , то Логан  дуже заморений табурет і враховуючі ціну це нрмально! Ніколи не забуду Логана як  і 14 машин , які були до нього! Кітайчик складніший в обслуговуванні,однозначно. Будем щукать методи. Не допоможе - будем шукать способи!

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

15,562 Відредаговано Valerik (2021-02-12 18:37:07)

Re: Следующий автомобиль

Крава написав:

Сумно мені, але поганого не кажу! Мюнхен, Париж, Лиссабон! ЖОДНОГО РАЗУ! ЖОДНОГО!!! Це я про ЛГАНА! Нова лялечка на им,я Ємік (рос.Ємануил) повинна ще себе показати. Що стасується комфорту , то Логан  дуже заморений табурет і враховуючі ціну це нрмально! Ніколи не забуду Логана як  і 14 машин , які були до нього! Кітайчик складніший в обслуговуванні,однозначно. Будем щукать методи. Не допоможе - будем шукать способи!

Ви сумуєте, що Логанів нема в Європі (хоча наприклад Сандеро та МЦВ правда другого покоління по Європі повно, Австрія, Італія, Хорватія) а купуєте апарат, якого нема і не буде в Європі. Чому?
Невже китайці щось нормальне роблять? Я багато бачу іржавих Емграндів, і, чесно, китайці мене ще не переконали, що їх вироби автомобілеподібні можна брати і користуватися.. Двигуни, ходову  - можна міняти скільки завгодно, а якщо пішов кущзов рижими цятками, та напластуваннями - то все..Машини нема, а варити нема сенсу...
Шарові опори є свідчення слугуть три тижні - мартенситна сталь. Треба брати аналоги з машин, які вони копіювали, якщо можна...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

15,563

Re: Следующий автомобиль

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

15,564

Re: Следующий автомобиль

Engineer, дякую! цікаво було подивитись. Добре що встиг купити ще  нормального логана lol coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

15,565

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Engineer, дякую! цікаво було подивитись. Добре що встиг купити ще  нормального логана lol coffee

Новый не понравился?

  0

15,566 Відредаговано jasonua (2021-02-13 03:29:08)

Re: Следующий автомобиль

lukis, думаю багатьом не подобається сам одноразовий двигун, 3циліндра 1.0...
Кузов як на мене дуже вдалий, ціна хороша, туди б ще двигуни к4м, к7м, к9к і машину за такі гроші розгрібали б навіть таксисти!))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

15,567

Re: Следующий автомобиль

Так надо подождать пока к нам приедут. И какие там двигатели будут.

  0

15,568

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

Новый не понравился?

Ні!!! Та такі і будуть! Вміють робити все на оборот. Хотіли 6-пу та салон нате зробили! Ось Вам чергова розвалюха, яких і так кругом вистачає. Вся ідеологія логана коту під хвіст. Це не логан - це чергова "сучасна" автівка.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

15,569

Re: Следующий автомобиль

Положить матрас и можно спать

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

15,570

Re: Следующий автомобиль

Главное, рулон туалетной бумаги взял))

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

15,571

Re: Следующий автомобиль

Engineer, то полотенца бумажные

  0

15,572

Re: Следующий автомобиль

Маразматик на шкоді.. Йому буса треба було брати!))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

15,573

Re: Следующий автомобиль


Немного подброшу говна на вентилятор

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

15,574 Відредаговано az74 (2021-02-14 15:33:39)

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

Немного подброшу говна на вентилятор

Зачем?
По теме. Ощущение, что тут обзор авто, которые вряд ли для кого-то из постующих здесь станет следующим автомобилем.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

15,575

Re: Следующий автомобиль

az74 написав:

Зачем?

Ну тут есть яростные сторонники КИА smile

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0