14,451

Re: Следующий автомобиль

Сіренький, попкорн не знадобиться. Прям на даний момент, буде РАВ4 гібрид в топовій комплектації. Пів-року тому я якраз таки моделював таку ситуацію, тоді і Спорта як варіант катав. В результаті дійшов до висновку що гібридний Рафік найзбалансованіше рішення для мене. Але воно того не варте, тому нічого міняти я наразі не збираюсь. Ну хіба що намовиш Алекса дати мені купу грошей. lol
Однак пріоритети міняються. Тому реально думати про заміну машини я почну тоді коли в мене з'являться нові вимоги, яких моя не задовільняє, або якщо вона почне капризувати, або виникне потреба іншого роду. Ну і відповідно вибір тоді може бути зовсім іншим, обумовленими новими обставинами.
Але якщо я його зроблю, то обов'язково поділюсь з громадою своїми думками в розгорнутій, дружній до попкорну формі, як я це робив 4 роки тому, коли вибрав РАВ4. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



14,452

Re: Следующий автомобиль

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,453

Re: Следующий автомобиль

Задовбалы своею жареной кукургузою , а жменьку насiннячка впадлу полускаты , украинцы , блеать , попкорн им подавай , фу гидота  wink

  0

14,454

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

попкорн им подавай , фу гидота

У Вас психологическая травма, связанная с попкорном? Или в чём проблема?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14,455

Re: Следующий автомобиль

Вчера небольшой снег, замечаю как в электромобилях окна запотевают.
Видимо Тэн не справляется зимой.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,456

Re: Следующий автомобиль

Александр007, або єкономлять на пічках... і їдуть в економ режимі...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

14,457 Відредаговано Александр007 (2020-12-02 09:09:22)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

або єкономлять на пічках... і їдуть в економ режимі...

Я тож раньше думал что экономят.
Но зимой как вижу элетро так запотевшие ,....
тэном греет видимо не справляется так как авто с двс.
Может боятся что в пробке домой не доехать  shok

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14,458

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:
jasonua написав:

або єкономлять на пічках... і їдуть в економ режимі...

Я тож раньше думал что экономят.
Но зимой как вижу элетро так запотевшие ,....
тэном греет видимо не справляется так как авто с двс.
Может боятся что в пробке домой не доехать  shok

Нужно с Запорожца ставить бензиновую.
https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/lxcnhc3192ov2-UA/image;s=1000x700

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

14,459

Re: Следующий автомобиль

Bob3000 написав:

Нужно с Запорожца ставить бензиновую.

Лучше уж Вебасту... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14,460 Відредаговано alex.cver (2020-12-04 14:55:31)

Re: Следующий автомобиль

Вот почему на дух не переваю седаны и прочую лифтбековскую хрень. И не только поэтому  lol
https://9gag.com/gag/aLwxBbv
tbsenile
Зато автоматически с моторчиком  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Larsen1

14,461 Відредаговано Larsen (2020-12-04 16:46:21)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver, ахахахаа!!! Ну от і вияснилось чим Бентлі гірший за Спортедж!  upp   lol

alex.cver написав:

и прочую лифтбековскую хрень

Ні, у ліфтбека такий облом неможливий, це виключно фішка седанів. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

14,462

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ні, у ліфтбека такий облом неможливий

Был Суперб, у которого было два варианта открытия багажника... Можно было открыть как у седана, а можно было открыть как у лифтбека...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14,463

Re: Следующий автомобиль

Aprox, так він седан чи ліфтбек?  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,464

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Aprox, так він седан чи ліфтбек?

Я думаю, что лифтбек с возможностью частичного открытия крышки багажника...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14,465

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Прям на даний момент, буде РАВ4 гібрид в топовій комплектації.

Зрозуміло в тебе є прояв симпатії до Тойоти. Не можу зрозуміти навіщо гібрид при твоїх пробігах.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

14,466 Відредаговано Larsen (2020-12-04 18:10:08)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Зрозуміло в тебе є прояв симпатії до Тойоти.

Це не симпатія, це карма. lol
А якщо серйозно, це лише тимчасове співпадіння. Якби ти мені задав це запитання десь весною, то відповідь була б Містубіші Паджеро Спорт в топі, десь на початку літа - Шкода Кодіак, або Субару Форестер. Це тільки на даний момент гібридний РАФік якось мені здається найоптимальнішим, але це скоріш за все тимчасово, адже за відсутності конкретних вимог забаганки міняються доволі швидко. wink

Сіренький написав:

Не можу зрозуміти навіщо гібрид при твоїх пробігах.

Тому що в нього найзбалансованіші характеристики. Динаміка одна з найкращих в класі, при цьому розхід один з найнижчих, екологічність найкраща, управління тягою найкраще (можна і мегаплавно рушати і миттєво розганятись - одне є у варіків, інше у роботів, але разом це є тільки у гібрида), експлуатаційна невибагливість одна з найкращих (не треба прогрівати двигун, студити турбіну, слідкувати за пальним, переживати про зайві пробуксовки чи рух внатяг), можна в гаражі і на подвір'ї в EV режимі кататись не нюхаючи вихлоп двигуна з непрогрітим каталізатором, ну і далі один з найнадійніших двигунів і найнадійніша трансмісія, ну і т.д. Окремі з перелічених переваг є і у інших моделей, але тільки тут вони всі зібрані разом.
З недоліків - ціна, ресурс акумуляторної батареї заявлений 8 років, деякі додаткові експлуатаційні ризики (якщо закінчиться пальне, можна закінчити евакуатором на сервіс, аналогічно при повному розряді головної батареї), деякі інші дрібнички...
Тому я і кажу що це тимчасово, скоріш за все через деякий час в мене смаки зміняться, адже я не роблю зараз реального вибору згідно з якимось конкретними вимогами. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,467

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

alex.cver, ахахахаа!!! Ну от і вияснилось чим Бентлі гірший за Спортедж!  upp   lol

alex.cver написав:

и прочую лифтбековскую хрень

Ні, у ліфтбека такий облом неможливий, це виключно фішка седанів. smile

Ну у меня в седане такое не возможно совсем.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

14,468

Re: Следующий автомобиль

az74 написав:

Ну у меня в седане такое не возможно совсем.

Значить у тебе не Бентлі! lol Здається я таку ж шляпу ще бачив у Пасата чи чогось в такому роді. Ну а так то ясно що не у всіх таке. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,469

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Містубіші Паджеро Спорт в топі, десь на початку літа - Шкода Кодіак, або Субару Форестер

Автомобілі доволі різні за філософією. Хоча вони багато в чому подібні. Скажу тобі точно, якщо ти хочеш подивитися на країну з того боку, з якого не побачать навіть більшість кросоверів, то тоді МПС. Є красоти, де мало людей тільки тому, що туди так просто не добереся. Але воно того вартує

  0

14,470

Re: Следующий автомобиль

RUNO, так! Це і була причина чому на Спорт дивився.  upp Адже, як я вже казав, в мене нема зараз конкретної потреби міняти авто, тому якщо вже міняти, то треба придумати щось, що в ньому буде краще, нове або просто прикольне, за що не шкода віддати гроші. Ну і прохідність Спорта, його повний пофігізм до якості дорожнього покриття, може бути варте цього. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,471

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

десь на початку літа - Шкода Кодіак, або Субару Форестер.

Ну я понимаю чисто мужской авто Форестер, но каким боком это Кодьяко записалось в симпатии? С ним будет то же,  что и с Ети, когда нiрiд распробует и поездит. В параше на него крошат батон, сильно ломуч и не надёжен. Выкинь этот недоВаг с головы. Лучше в разы Тайота, гибрид Равчик. А мне наверное Фрестер зашёл бы, хотя эти вариаторы... Если п ручка на полном приводе. Но уже такое есть, менять шило на мыло мне не охота. А Кадьяк за 38.5 как у нас один купил, это на ветер куча денег.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

14,472

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

alex.cver, ахахахаа!!! Ну от і вияснилось чим Бентлі гірший за Спортедж!  upp   lol

alex.cver написав:

и прочую лифтбековскую хрень

Ні, у ліфтбека такий облом неможливий, це виключно фішка седанів. smile

Ну ты нашел что сравнить...какой то Бентли с моим Спортиком  lol  Я на нем в снег стужу на лыжи даж ездил, откапывал в Карпатах после снегопада и тд. А Бентли это такое...

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Larsen1

14,473

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

каким боком это Кодьяко записалось в симпатии?

Один з найдинамічніших в класі, чудова комплектація з деякими опціями недоступними іншим (шторки на вікнах задніх дверей, захист кромок дверей), і при цьому дешевше Форестера чи гібридного РАФіка.
Є і недоліки, куди ж без них, але в цьому варіанті є щось цікаве, так що є над чим подумати. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14,474

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Скажу тобі точно, якщо ти хочеш подивитися на країну з того боку, з якого не побачать навіть більшість кросоверів, то тоді МПС. Є красоти, де мало людей тільки тому, що туди так просто не добереся

блін, можна мені теж таке але щось трохи дешевше )))

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

14,475

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

блін, можна мені теж таке але щось трохи дешевше )))

Сузукі Джимні.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0