11,401 Відредаговано Valerik (2020-05-25 11:18:08)

Re: Следующий автомобиль

PGP, це масова заманушка 2017..2019 і по якій ціні!..А люди просто не розуміють, що відрехтувати точно просто фізично неможливо. Машина буде не така як раніше.. Наприклад, у неї будуть провали в коробці автомат і на холодну дзеленчатиме торпеда  від вібрацій підмоторної рами..Всі ходитимуть кругами навколо і не розумітимуть, що коїться..Замовлять підмоторну раму, подушки нові, поставлять, а воно зменшиться, але продовжуватиме..І такий гловняк, викинуть близько 1000..1500 у.о. а той більше.. Потім з коробкою буде возня, замовлятимуть б/в за кордону.. Потім електрика почне глючити.. І це биток..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0



11,402 Відредаговано Vader (2020-05-25 11:57:38)

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Вот график интенсивности отказов:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0 … %D1%8C.gif

Я инженер-механик по образованию, так что в курсе подобных графиков.

Вы покупаете машину (какой б она крутой марки не была) на кривой ІІІ

Это с чего вдруг? Отбитый бампер или мятое крыло не равны общему старению и выработке ресурса. Механические повреждения не равны износу. Напоминаю, мы сейчас говорим о свежих машинах с повреждениями, а не о 30-летних заезженых вёдрах.

а для Вас самая желаемая ІІ, но Вы никогда ремонтами не приведете машину в состояние ІІ.

Всё верно. Поэтому при покупке стоит задача купить свежую машину с исправными основными узлами.

Это заблуждение всех, которые покупают такое. Думается, отремонтирую и все будет хорошо,  а ремонты не заканчиваются..

Это сказка адептов секты "только новое". На само деле мы все ездим на б/у той или иной степени изношенности. Но при этом никто не скажет, что Логан 2010 года - это ведро, которое сыпется и у которого не заканчиваются ремонты.

А если люди верят аферистам с роликов и покупают металлолом, не понимая как и что проверять (прежде всего хотя бы компьютерное развал-схождение сделать, там все укажут, в поле допусков или нет), то бизнес подобный будет процветать.

Ну, если кто-то покупает металолом - это его проблемы. Но для меня машина с битым бампером или притертой бочиной - не металллолом.

Я купил свой Логан с крашеными задними крыльями, коцнутой левой фарой и паяным/крашеным бампером. Я знал, что машина была битой. Но при этом у неё было 64 тыс. пробега и ехала она, как новая. Мотор работал, коробка перключалась, подвеска пружинила smile И вот уже 5 лет я катаюсь и горя не знаю. А крашеные крылья - ну, они как были белыми, так и сейчас белые. Краска не отпала. Одно и я уже слегка примял, дело житейское.  Мне машина нужна, чтобы ездить, а не чтобы хвастаться новьем или кому-то показывать, какой у неё ровный кузов. Покупателям битков из Штатов, очевидно, тоже.

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

11,403 Відредаговано Vader (2020-05-25 11:56:56)

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Потім з коробкою буде возня, замовлятимуть б/в за кордону.. Потім електрика почне глючити.. І це биток..

А потом она вообще взорвется ядерным взрывом, стерев с лица земли целый город!
Потому, что это же БИТОК, страшнее него ничего нет!
Ужас, ужас! 

lol

  0

11,404 Відредаговано Vader (2020-05-25 12:00:03)

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Valerik, досить часто зі штатів привозять авто, які ще відповідають відрізку І згідно цього графіку, тобто 2017-2018 року. Але вони БИТІ. Не розумію чому людина готова купувати бите авто.

Тобто, якщо, не дай боже, завтра вам в зад в'їде якись торопига і покоцає бампер, ви більше не зможете їздити на вашій машині? Доведеться продавати?

Але ж воно БИТЕ.


Ну бите, і що з того? Воно ж не таке бите, що аж половини кузова немає. Крило, двері, бампери, скло - все це міняється, рихтується і фарбується. Після чого машина може ще 20 років їздити, і ніхто навіть н зрозуміє, що вона була битою. На наших дорогах переважна кількість автомобілів - бита. Бо це життя, залізо постійно б'ється.

Якби людина на нашому ринку обирала "б/у" авто, то дивився би у кожну шпаринку, у кожний отвір: а чи не бите, а чи не фарбоване, а чи не варене з кількох донорів, а як стерте кермо і педалі, а чи пробіг не зкручений.

Дивитися треба, щоб знати, що саме покупаєш. Щоб не перtплачувати або не купити повний брухт, в якого кузов зварений з трьох частин.

А тут йому раз і биток зі штатів до вподоби. Ну ціна з аукціону солоденька. Але саме розуміння: тут бите не дай Боже, а зі штатів то нормас  smile

А тут людина сама може оцінити, які були пошкодження і чи варто обирати цей варіант.

  0

11,405

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Якби людина на нашому ринку обирала "б/у" авто, то дивився би у кожну шпаринку, у кожний отвір: а чи не бите, а чи не фарбоване, а чи не варене з кількох донорів, а як стерте кермо і педалі, а чи пробіг не зкручений. А тут йому раз і биток зі штатів до вподоби. Ну ціна з аукціону солоденька. Але саме розуміння: тут бите не дай Боже, а зі штатів то нормас 

Із 10 б/у машин на нашому ринку(я зараз не беру до уваги американців), в 9 скручений пробіг в кращому разі тисяч на 50. А якщо на 150?
Я говорю із свого досвіду, а не розглядаю сферичну ситуацію в вакуумі. На своєму 'битку', я замінив ричаг підвіски, стійку і взяв б/у крило на яке не накладалось шпаклівки. А, ще частину бамперу. І знаєте, ніяких проблем з перемальованим крилом щось не відчуваю.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

11,406

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Тобто, якщо, не дай боже, завтра вам в зад вїде якись торопига і покоцає бампер, ви більше не зможете їздити на вашій машині? Доведеться продавати? Співчуваю.

Чого одразу такі крайнощі?  smile Через три місці після придбання авто мені в капот і лобуху прилетіло залізяччя з під колес МАЗу. Рехтанули, пофарбували, скло замінили - катаємося далі. Все добре.

А по ділу: битки бувають різні. Бампер, крило то таке. Головне щоб там чогось серйозніше не було, а по фото з аукціону цього не побачиш.

  0

11,407 Відредаговано Valerik (2020-05-25 12:28:35)

Re: Следующий автомобиль

Я теж завтра стаю на Арму міняти бампер і рихтувати задню панель (наносити барашек, фарбувати), а потім буду битися з ЛГБТ меншинами із страхової ІНГО .
Те ж саме робить і американець, але на аукціон потрапляє справжнє бите залізяччя...

Mellon написав:
PGP написав:

Якби людина на нашому ринку обирала "б/у" авто, то дивився би у кожну шпаринку, у кожний отвір: а чи не бите, а чи не фарбоване, а чи не варене з кількох донорів, а як стерте кермо і педалі, а чи пробіг не зкручений. А тут йому раз і биток зі штатів до вподоби. Ну ціна з аукціону солоденька. Але саме розуміння: тут бите не дай Боже, а зі штатів то нормас 

Із 10 б/у машин на нашому ринку(я зараз не беру до уваги американців), в 9 скручений пробіг в кращому разі тисяч на 50. А якщо на 150?
Я говорю із свого досвіду, а не розглядаю сферичну ситуацію в вакуумі. На своєму 'битку', я замінив ричаг підвіски, стійку і взяв б/у крило на яке не накладалось шпаклівки. А, ще частину бамперу. І знаєте, ніяких проблем з перемальованим крилом щось не відчуваю.

А розвал-сходження ви робили взагалі? Спробуйте, цікаво, що Вам скажуть, по допусках..
На б/у крило все одно накладається шпаклівка.. Воно встановлюється, дорихтовується в зазори, мотується, шкуриться, але дійсно може нормально проходити, але через 4 роки фарба може зіпсуватися.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,408

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

А по ділу: битки бувають різні. Бампер, крило то таке. Головне щоб там чогось серйозніше не було, а по фото з аукціону цього не побачиш.

Саме так! Я теж не бачив, коли мене восени вдарили, поки мені не показали, що підтягнути треба окуляр задньої фари, хоча зачеплений бампер і низ задньої панелі...

А по відосиках тих аферистів, я бачу, що машини у них лайно...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,409

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

А розвал-сходження ви робили взагалі? Спробуйте, цікаво, що Вам скажуть, по допусках..

Робив аж два рази. Перший раз коли відремонтував автомобіль, другий раз коли міняв колеса на зимові для перевірки чи все добре. Ніяких розбіжностей зимою не було, всі допуски в нормі.

Valerik написав:

але через 4 роки фарба може зіпсуватися.

На Логані мені довелось малювати поріг практично зразу після покупки. Через 7 років нічого не вилізло і не зіпсулось. На Вольті люди не можуть знайти яке крило було перемальоване. Тому підозрюю що все залежить від того хто це робив і як.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

11,410

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Это с чего вдруг? Отбитый бампер или мятое крыло не равны общему старению и выработке ресурса. Механические повреждения не равны износу. Напоминаю, мы сейчас говорим о свежих машинах с повреждениями, а не о 30-летних заезженых вёдрах.

Мы тут крутим две темы - новые относительно битки, и старые авто премиум класса.. Вот как раз реплика касалась последних, 10..15 лет, это кривая 3, если не порог 2 и 3...Вот это, меня лично и настораживает всегда.. Гольф я купил таким уже, Логан в это состояние пришел на 9-ом...10-ом годах эксплуатации и после 200 тыс..особенно 10..11 лет плохо стает резинотехническим изделиям -сальники, пыльники, трубки охлаждения..
Я думаю, что мы с вами друг-друга понимаем, но все это стремная лотерея..
Так же как и моя новая машина на 3-ем месяце уже стала подбитой))).. Но блин, старше 8 лет я б не завязывался..
Вон супруга просит, типа у нее подруги и подруги подруг на мегаклассных 2006..2008 гг машинах ездят и я типа должен ей..Но меня  acklad  acklad  acklad

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,411

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Робив аж два рази. Перший раз коли відремонтував автомобіль, другий раз коли міняв колеса на зимові для перевірки чи все добре. Ніяких розбіжностей зимою не було, всі допуски в нормі.

Тоді Ви щасливий власник битка! Вам пощастило..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,412

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Бампер, крило то таке. Головне щоб там чогось серйозніше не було, а по фото з аукціону цього не побачиш.

Мой товарищ взял со штатов Santa FE бензин 2.4 автомат  2016 г.в. Бампер под замену, на крыле минимальный ремонт. Так сказали подборщики и фото с площадки.
3 месяца ожидания, 7000$ предоплаты и вот машина в Киеве.
Вердикт СТО: бампер под замену, усилитель бампера под замену, решётка под замену, телевизор под замену, все радиаторы под замену, диффузор вместе с вентиляторами под замену, патрубки охлаждения под замену, трубки кондиционера под замену, крыло в ремонт. Полтора месяца поиска запчастей и ремонт. Заглушку на бампер и значок на решётку до сих пор не нашли. Китайские не держатся на защёлках. Пошли дожди начала потеть фара.
Машина со всеми расходами обошлась в 14000, при том, что он инвалид АТО и не платил какие то сборы при растаможке.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0
Спасибо сказали: Valerik, svserj, RUNO, alex.cver4

11,413

Re: Следующий автомобиль

anry77 написав:

Вердикт СТО: бампер под замену, усилитель бампера под замену, решётка под замену, телевизор под замену, все радиаторы под замену, диффузор вместе с вентиляторами под замену, патрубки охлаждения под замену, трубки кондиционера под замену, крыло в ремонт. Полтора месяца поиска запчастей и ремонт. Заглушку на бампер и значок на решётку до сих пор не нашли. Китайские не держатся на защёлках. Пошли дожди начала потеть фара.
Машина со всеми расходами обошлась в 14000, при том, что он инвалид АТО и не платил какие то сборы при растаможке.

Те про що я і кажу... Навіть неозброєним оком видно, що на відосиках такі корчі.. Як потягнуть різні кронштейни та підрамники та погнуті вали шківів навісного))

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,414 Відредаговано Mellon (2020-05-25 12:55:41)

Re: Следующий автомобиль

anry77 написав:

Так сказали подборщики и фото с площадки.

А це проблема нашої чудесної української ментальності, де всі хочуть один одного надурити, причому абсоютно в любій сфері і галузі. Більшість фірм не зацікавлені в тому що б привезти якісну машину. Їм треба що б людина купила автомобіль якомога швидше, а все що буде далі їх не цікавить. Тому або в пана є час і натхнення вникнути в тему самому(або мати довірену і перевірену людину яка точно знає що вона вам привезе), або краще з цим не зв'язуватись.

Valerik написав:

Навіть неозброєним оком видно, що на відосиках такі корчі..

Насправді ні. Для людини яка не має великого досвіду з битими автомобілями, велика частина машин виглядає нормально, а насправді там проблеми і навпаки, є велика кількість варіантів які на фото виглядають зле, а по факту ремонт не складає ніяких труднощів і надалі машину відрізнити від не битої буде неможливо.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

11,415 Відредаговано Valerik (2020-05-25 13:04:49)

Re: Следующий автомобиль

Тут по відосиках точно зле... Лобовуха типова описана anry77.  А дверь ввалена? Якщо там карту із склпідйомником міняти? Спробуйте карту занйти та склопідйомник на розбірці? А як нема на те Субару чи що там, це ж не Ланос і не Логан.. Підете замовляти і потягне баксів на 500)) І вам ці двері з роботою під 1500..2000 у.е. стануть.. А як там поріг і стіка салону, ви ж не бачите чи треба витягувати і пішло поіхало.. Множте в 1.5..2 рази аукціонну вартість..А як Вам наколхозять і буде огидно дзеленчати скло і карта греміти на нерівностях?

А порахуйте скільки нові подушки безпеки  коштують))) Поки є лохи, є і аферисти з відосиками..Стосується і політики.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,416

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Лобовуха типова описана anry77

Там судя по повреждениям не лобовуха, а пень, парковочный столбик или урна. капот целый, даже петлю замка не погнуло. Подрамник тоже без повреждений. Снимали проверяли геометрию.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

11,417 Відредаговано Vader (2020-05-25 13:18:49)

Re: Следующий автомобиль

anry77 написав:

... бампер под замену, усилитель бампера под замену, решётка под замену, телевизор под замену, все радиаторы под замену, диффузор вместе с вентиляторами под замену, патрубки охлаждения под замену, трубки кондиционера под замену, крыло в ремонт.

Пару лет назад мой шеф на служебном Пажеро Спорте 2-м слегка тупанул и въехал в троллейбус. У троллейбуса краска подрана, а у Пежеро Спорта - точно то-же, что вы написали. Бампер, усилитель, обе фары, три радиатора, капот, крылья, патрубки и т.п. Кстати, такие разрушения наводят на мысль о прочности современных джипов, но это уже другая тема. Так вот, общая стоимость ремонта - около 2500 баксов, если мне память не изменяет. Однако, машину сделали и она сейчас ездит, как ни в чем не бывало.  И если бы у меня была возможность купить её за половину стоимости - я бы согласился, несмотря на её битость. Потому, что рама, подвеска, движок - в норме. Потому, что она все равно ездит лучше, чем самый новый Логан или Дастер. Но формально, да, биток.

anry77 написав:

Машина со всеми расходами обошлась в 14000

А новая сколько стоит? Тысяч 30?

  0

11,418

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Тут по відосиках точно зле

По відео там не видно абсолютно нічого.

Valerik написав:

Якщо там карту із склпідйомником міняти? Спробуйте карту занйти та склопідйомник на розбірці?

Для більшості популярних автомобілів - елементарно. Ви напевно здивуєтесь якщо дізнаєтесь. Проблеми в більшості випадків із унікальними автомобілями, які випускаються виключно для американського ринку, і до нас завозяться в одиничних екземлярах. На той же Ніссан Роуг(який європейський Х-трейл) можна хоч всю машину знайти по частинах за 15 хвилин.

Valerik написав:

А порахуйте скільки нові подушки безпеки  коштують)))

І це рахував. в середньому 100-150 доларів за подушку.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

11,419

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Мой шеф на Пажеро Спорте 2-м слегка тупанул и въехал в троллейбус. У троллейбуса краска подрана, а у ПежероСпорта - точно то-же, что вы написали. Бампер, усилитель, обе фары, три радиатора, капот, крылья, патрубки и т.п. Кстати, такие разрушения наводят на мысль о прочности современных джипов, но это уже другая тема. Так вот, общая стоимость ремонта - около 2500 баксов, если мне память не изменяет. Однако, машину сделали и она сейчас ездит, как ни в чем не бывало.  И если бы у меня была возможность купить её за половину стоимости - я бы согласился, несмотря на её битость. Потому, что рама, подвеска, движок - в норме. Потому, что она все ранво ездит лучше, чем самый новый Логан или Дастер. Но формально, да, биток.

Вы знаете и видите эту машину.. А вот кота в мешке брать стремно...
А если джип не был "сделан плохо", то Ваш шеф возможно бы ездил в инвалидной коляске, простите, с повреждением позвоночника.. Потому все относительно...Сейчас другие приоритеты и не дай Бог попасть..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,420 Відредаговано Valerik (2020-05-25 13:22:07)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Для більшості популярних автомобілів - елементарно. Ви напевно здивуєтесь якщо дізнаєтесь. Проблеми в більшості випадків із унікальними автомобілями, які випускаються виключно для американського ринку, і до нас завозяться в одиничних екземлярах. На той же Ніссан Роуг(який європейський Х-трейл) можна хоч всю машину знайти по частинах за 15 хвилин.

Вартість яка?? Невже всі 100% деталей є на розборках? Я на Гольф салон шукав у 2004..З тої пори  acklad  acklad  acklad  acklad  acklad від  всього..
Салон,якщо незаюзаний, ущільнювачі з непогнутими металевими осердями коштів коштують, іноді дорожче заліза під заміну...Нові ущільнювачі скла на Гольф 1980-х коштували у 2004 р 150..180 євро на одні двері.. Про карти нові мовчу взагалі..Коротше для мене це ..нанізм...Я вийшов з того віку і настрою..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

11,421

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

купить её за половину стоимости

На то время такой сантафе в Украине стоил около 16000. Причём ещё и выбрать было с чего. Так что 14000 далеко не половина стоимости.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

11,422

Re: Следующий автомобиль

anry77 написав:

На то время такой сантафе в Украине стоил около 16000. Причём ещё и выбрать было с чего. Так что 14000 далеко не половина стоимости.

Я имел в виду новый из салона. А б/у, которое всю жизнь ездило по Украине, имеет свои минусы.

  0

11,423 Відредаговано Mellon (2020-05-25 13:28:31)

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Вартість яка??

Вартість чого? Дверної карти? доларів 100. Вон знову ж таки, ВСЯ дверка на роуг( тобто і зовнішня і внутрішня сторона, скло ітд) коштує 500 доларів.

Valerik написав:

Невже всі 100% деталей є на розборках?

На популярні машини - так. Навіть на Вольт який по суті американський ексклюзив крило обійшлось мені в 150$(б/у, нове Тайванське дешевше, але воно гіршої якості)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

11,424

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

А б/у, которое всю жизнь ездило по Украине, имеет свои минусы.

Тут спорить не буду, обслуживание в штатах как правило у официалов и по регламенту.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

11,425

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Это с чего вдруг? Отбитый бампер или мятое крыло не равны общему старению и выработке ресурса.

Это сказки для лохов про отбитый бампер и чисто косметические повреждения!
Если Вы лично для себя будете выбирать авто на аукционе ТАМ по месту, то может и повезёт найти такую машину.
Но то, что продают здесь - это 146% будет авто не из этой оперы!
Это как с бляхами - самому себе можно пригнать нормальное авто из Германии, но купить тут по месту, та еще и на LT/PL номерах хорошую машину?
Блажен, кто верует...
С такой же вероятностью можно лотерею чёркать и ждать навала денег! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Valerik1