9,801

Re: Следующий автомобиль

autofraht написав:

Вопрос : Кто как расценивает и расшифровывает понятие - комфортные обороты?

На Логане 1.4 (8 кл. 75 л.с.) граница комфортности ощущается четко - до 3000 об/мин (110 км/ч на пятой) двигатель еще не давит на уши своим шумом, а после 3 тыс. - начинает раздражать, и к 4 тыс. его выносить становится очень трудно.

Например байкер, гоняющий под 12-18 тыщ  оборотов ЛОХ ниче не понимающий в оборотах.. и шо нада ехать на 2 тыщах?

Ну, байкеры бывают разные - кому-то нравятся спортивные рядники с их жужжанием на 10+ тыс., а кому-то - чопперные V-шки, едущие на 2-3 тыс.

  0



9,802

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Напевно тому що у Вас мінівен, хвост є

А тоді ясно в чому справа!) У мене вага пустого авто у тех паспорті 1345кг)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,803 Відредаговано Георгич (2020-04-02 23:51:01)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Георгич, мені і зараз смішно. Час від часу їзджу 140-150км/год. Кермо нормально себе поводитьь і авто гарно тримається дороги.

Смійся скільки хочеш, але кермо ніяк себе не поводить, воно пусте. Не їздиш ти 140-150, тому цього не розумієш.
Зніми завтра відео на телефон, як ти на швидкості 70 вліво-вправо кілька разів крутнеш різко руля.
Що при цьому відбудеться я знаю, досліджував на своєму Логані-седані.

jasonua написав:

На такій швидкості на любому авто якщо різко вивернути кермо авто перевернеться....

Така ж наївність, правильно сконструйоване авто і на 200, у цьому випадку буде дрифтувати і ввійде в поворот, але ні в якому разі не перевернеться.
Перевернеться Газель, фура, Ікарус, автокран. Якщо для твого МЦВ це рівня, то я тебе вітаю. А керованість МЦВ гірше логана-седана, це всім відомо, тому смійся далі.
В мережі повно відео і фото про дива маневрування Дачій Матизів и пр. шедеврів.
Ось що цей Логан тут робить?
https://www.newsler.ru/data/content/2018/70707/6c3d224a96b6659f91c47f789df7dd73.jpg
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-02 23:42:28[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Напевно тому що у Вас мінівен, хвост є, який напевно ліпше все врівноважує,

Ні, керованість у МЦВ значно гірша. Це не мій досвід, про це пишуть у мережі.
А по власному досвіду, скажу, що всі пиріжки, бусики менш стійкі, ніж пузотерки. Втім це аксіома smile

Хоча ця аксіома має виключеня, яке мене здивувало - БМВ, ось що рулиться так рулиться - завдяки грамотному прорахунку конструкції, та активних підвісок і, особиво, активних стабілізаторів. Я не очікував, що сарай Х6 уміє так літати.

  0

9,804

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Не їздиш ти 140-150, тому цього не розумієш.

Чувак, досить загонятися. Але якщо ти краще знаєш як я їзджу, то тоді не хочу з тобою більше спілкуватися на цю тему!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9,805 Відредаговано Георгич (2020-04-03 00:00:51)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Чувак, досить загонятися. Але якщо ти краще знаєш як я їзджу, то тоді не хочу з тобою більше спілкуватися на цю тему!

Так пишеш, як ніби не рулив Логаном на швидкості, тому таке враження.

Ну так перед тим як сміятися зніми відео, покрути різко руля на 70км/год вліво-вправо, на кут 90град, кілька разів. і потім скинь фотку де опиниться твій МЦВ. От і все.
Я це робив, знаю. Переконай на власному відео, що я брешу, чи заганяюсь.

  0

9,806

Re: Следующий автомобиль

Георгич, ставиш бутилку хорошого рому буде відео!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9,807 Відредаговано Георгич (2020-04-03 00:02:23)

Re: Следующий автомобиль

jasonua, Нівапрос.
Заскакуй в офіс, на Осокорки, розіп'ємо.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-03 00:06:12[/merge_posts_bbcode]

Ось чувачок крутнув руля
https://t.me/KyivOperativ/59701
наслідки


  0

9,808

Re: Следующий автомобиль

Георгич, новою поштою відправиш?
Був недавно у ваших краях, їхав по Надніпрянському шосе 140-150км/год smile

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9,809 Відредаговано Георгич (2020-04-03 00:32:06)

Re: Следующий автомобиль

jasonua, я не про їхати, так всі їдуть, я про руля крутнути.
Що про попередні 2 відео скажеш? Там таксист близько сотні по Бажана на логані руля крутнув.

  0

9,810

Re: Следующий автомобиль

Днище в хорошем состоянии.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,811

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Що про попередні 2 відео скажеш?

Георгич, треба авто відчувати, водій  за кермом це одне ціле.
Тобі скинути відео як бмв кидає?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9,812

Re: Следующий автомобиль

jasonua, але ж кидає на значно більшій швидкості.

  0

9,813 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-03 01:13:53)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Ось що цей Логан тут робить?

Ніколи на двух колесах не їздив, а тут аж захотілось smile lol  Посадили в голову зернятко, яке буде рости та мучати. Дякую empathy

jasonua написав:

треба авто відчувати, водій  за кермом це одне ціле.

Для цих водіїв з пустушками в роті, і приймають нові обмеження щоб, могли справитись з кекурванням, на інший бред. Дай туди логана, ось і дуже вилика ймовірність таких випадків. Хоча як писав раніше, пофіг аби підвіска довго ходила, та не ламалась, до цього всього можна привикнути, адаптуватись.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

9,814

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

іколи на двух колесах не їздив, а тут аж захотілось    Посадили в голову зернятко, яке буде рости та мучати. Дякую

То крутни руля  big_smile

  0

9,815 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-03 01:20:00)

Re: Следующий автомобиль

Для такого має, бути інше авто! Для спеціальних потреб, за 3 грн 15 копійок smile ЕХ волинянка ностальгія smile  шкода, що раніше таке порадити не могли smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9,816

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Для цих водіїв з пустушками в роті, і приймають нові обмеження щоб, могли справитись з кекурванням, на інший бред. Дай туди логана, ось і дуже вилика ймовірність таких випадків. Хоча як писав раніше, пофіг аби підвіска довго ходила, та не ламалась, до цього всього можна привикнути, адаптуватись.

Саме так, логановоди змушені пристосовуватись до цих особливостей. Втім не тільки логановоди, у інших авто інші таракани.
Але є вдалі, я б сказав уніфіковані авто, коли пересідаєш з одного на друге, то різниці в не відчуваєш. Це дуже зручно,особливо для тих, хто по роботі їздить на різних авто.
Для тих, хто все життя на одному, для них і пібібка на ричажку за радість.
Таке життя.

  0

9,817

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Георгич, мені і зараз смішно. Час від часу їзджу 140-150км/год. Кермо нормально себе поводитьь і авто гарно тримається дороги.
Шини 185, континенталі.
На такій швидкості на любому авто якщо різко вивернути кермо авто перевернеться....

Как можно?! Шкода НИКОГДА не переворачивается а ВАГ вообще НИКОГДА НИКОГДА. Они просто переходят в летучий режим. В то время как Логан переворачивается  like

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

9,818

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Как можно?! Шкода НИКОГДА не переворачивается а ВАГ вообще НИКОГДА НИКОГДА. Они просто переходят в летучий режим. В то время как Логан переворачивается 

Это у нас тойотовцев пока не много, думаю они бы поспорили с георгичем))) кто лучше шкода или тойода

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

9,819

Re: Следующий автомобиль

Игорь Петрович1 написав:

1,6 8 кл. 3000 об. теж 110 км/г

Ого самолет

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

9,820

Re: Следующий автомобиль

Nomac написав:

Это у нас тойотовцев пока не много, думаю они бы поспорили с георгичем))) кто лучше шкода или тойода

А потом добавить к ним упоротых американоводов и можно удалять профиль на форуме...
Я и так в последнее время чота теряю смысл сюда заходить - один непрекращающийся срач по любому поводу...

Ощущения от посещения форума:

https://cdn.fishki.net/upload/post/2017/05/06/2284289/tn/110718dfaea6db07020d2bd3393a0504.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen, Лево2

9,821

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

один непрекращающийся срач по любому поводу...

facepalm

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,822 Відредаговано Георгич (2020-04-03 11:52:30)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Как можно?! Шкода НИКОГДА не переворачивается а ВАГ вообще НИКОГДА НИКОГДА. Они просто переходят в летучий режим. В то время как Логан переворачивается

С КІЛ весь мир в розовых красках. И везде только КІЛ. Про Шкоду откуда знаешь, её же в розовых КІЛ-очках нет?
Кто здесь вааще про шкоду писал, тролль.


Повтори на своем розовом КІЛ-ведре.
jasonua, тоже проедься с разворотиком.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-03 10:48:35[/merge_posts_bbcode]

Nomac написав:

Это у нас тойотовцев пока не много, думаю они бы поспорили с георгичем))) кто лучше шкода или тойода

Ну так выкладывай заезды таёды. Посмотрим, сравним, обсудим.
Заезды Шкоды я выкладывал, и ты их видел.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-04-03 10:52:42[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Я и так в последнее время чота теряю смысл сюда заходить - один непрекращающийся срач по любому поводу...

добавь всех в игнор.
.

  0

9,823 Відредаговано autofraht (2020-04-03 12:39:54)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Ну і який регламент форсунок озвучте?

Итак что я накопал.
Парадоксально, но на данный мотор дизельный регламента замены не нашел, что меня еще больше удивляет!
Зато накопал статистику эксплуатации и рекомендации. Обобщая найденную информацию, выглядит это примерно так.....
Рекомендации через 150 тыс. желательно менять форсунки в наших реалиях топлива, или минимум снимать и тестировать. У некоторых, форсунки ходят 200 тыс и более, но это больше редкость чем правило. Как правило у тех, кто меняет топливные фильтра чаще чем по регламенту, и заправляет топливо заведомо качественное.
У большинства же статистика проблем это 150 тыс. (это если совсем не заливать бодягу или не нарваться случайно)
При этом процессы кончины форсунок, как я и говорил, в основном протекают незаметно. На начальной стадии перелива отмечается даже улучшенная резвость и тяга. Дальше как повезет... или явное ухудшение характеристик.. или может закончится прожегом поршня. (как случилось у моего товарища на Форде Транзит)
В его случае он даже не подозревал, что какая то форсунка льет.....

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

9,824 Відредаговано RUNO (2020-04-03 13:14:13)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

бо на швидкості реакція логана на поворот керма діє не на поворот авто, а на його перекиданя. Ось це реально страшно.

Щоб логан нормально їздив, треба ставити правильну гуму й розуміти, що робиш за кермом. Нормально машина їздить і ніякої проблеми з перекиданням нема, принаймні це можу точно стверждувати за МСВ. Щоб МСВ почав кидати задню вісь, треба поставити ціль це зробити. А в умовах руху в місті чи на трасі, логан робить все не гірше, ніж багато інших авто.
Просто потрібно розуміти, яка ця машина

Георгич написав:

Ні, керованість у МЦВ значно гірша. Це не мій досвід, про це пишуть у мережі.

Ось я пишу в мережі, що МСВ їде класно. Вміння це робити та правильна гума й все вийде

Георгич написав:

Ось чувачок крутнув руля

По відео мені мало зрозуміло, яка на задній вісі гума. Але попереду стоїть зимова. Якщо на задку літня, то при чому тут логан, там проблеми з прокладкою.

В контексті цієї теми у того, хто прийшов на форум щоб придбати автомобіль, може скластися думка, що логаноподібні то машини ніякі. Але це не правда. Вони коштують кожну свою копійку. За такі гроші це дуже хороші автомобілі. А ось якщо вже підніматися в ціні, то там вже виникають інші питання - за що платити гроші, бо вдічі чи тричі дорожчий автомобіль має свої косяки.

  0

9,825

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Щоб логан нормально їздив, треба ставити правильну гуму й розуміти, що робиш за кермом.

Щоб машина нормально їздила треба дороги нормальні. А не їдешь наче норм, набираєшь 110-120 і тут хуяк колесо відірвало...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0