6,776

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

На його думку діти мають більше вивчати фізику, та все, що з нею пов"язано, при чому більш поглиблено та практично...

як і у радянській школі - алгебра, геометрія, фізика були основними предметами.
ЗІ. sergiosem, на місці букви Ё в українській розкладці знаходиться апостроф.

  0



6,777

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Так. Водень в баку зберігається при тиску понад 300 атмосфер. Зараз завдяки новим композитним матеріалам з'явилась можливість виготовляти достатньо міцні і при цьому легкі баки. Ну і інші технології теж не стоять на місці.

Та вы шооооо... Правда...???
А я думаю.. что так весело и регулярно рвут метановые баллоны на 200 Атм!! (а бывает до 250 станция накачивает) Уже как 30 лет только на моей памяти!!
А от эти легки баки так ваще просто.. то крышу от Авео ищут в соседнем районе, то ноги водителя Пассата улетели вместе с фрагментом авто!!
А на метановую АГНС не заездали нет..?? Там заправочные места отделены стенами из железобетона!1 Из ПОБИТОГО С И С ДЫРАМИ железобетона, как напоминание о количестве ЧП на заправке.. ТОЛЬКО ПРИ ЗАПРАВКЕ!!
Мицни... достатьньо... техногогии...
Жалко что с вашей лапши ужин нельзя сварить....))))))

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

6,778 Відредаговано sergiosem (2019-09-13 19:46:58)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:
sergiosem написав:

На його думку діти мають більше вивчати фізику, та все, що з нею пов"язано, при чому більш поглиблено та практично...

як і у радянській школі - алгебра, геометрія, фізика були основними предметами.
ЗІ. sergiosem, на місці букви Ё в українській розкладці знаходиться апостроф.

це звичка ще з ХР залишилася, але вдячний за зауваження.
фізика в перегладі з грецької - природа. це вивчення має бути не по радянському шаблону та уявленню.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-09-13 19:32:34[/merge_posts_bbcode]

autofraht написав:

Та вы шооооо... Правда...???
А я думаю.. что так весело и регулярно рвут метановые баллоны на 200 Атм!! (а бывает до 250 станция накачивает) Уже как 30 лет только на моей памяти!!
А от эти легки баки так ваще просто.. то крышу от Авео ищут в соседнем районе, то ноги водителя Пассата улетели вместе с фрагментом авто!!
А на метановую АГНС не заездали нет..?? Там заправочные места отделены стенами из железобетона!1 Из ПОБИТОГО С И С ДЫРАМИ железобетона, как напоминание о количестве ЧП на заправке.. ТОЛЬКО ПРИ ЗАПРАВКЕ!!
Мицни... достатьньо... техногогии...
Жалко что с вашей лапши ужин нельзя сварить....))))))

совоково-недороблена методика та байдужість до правил безпеки, дають свої наслідки. Хто балони перевіряє та та проводить їх осбслуговування та іншого газового обладнання?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,779

Re: Следующий автомобиль

autofraht написав:

закон сохранения энергии

З ним все впорядку, ККД ні тут ні там до 100% навіть близько не доходить.
Тут головне що ККД системи - "нафтопереробний завод - автомобіль з ДВЗ" нижчий ніж системи "ТЕЦ - електромережі - електромобіль", в умовах міського руху.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-09-13 18:42:25[/merge_posts_bbcode]

autofraht написав:

регулярно рвут

Навчись уважно читати. Я вже писав що проблеми зі зберіганням і транспортуванням водню є одною з причин чому він не йде в маси. А з такими балонами які були в 80-х, все було ще гірше. Тому зараз хоч якісь спроби є.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,780

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

фізика в перегладі з грецької - природа. це вивчення має бути не по радянському шаблону та уявленню.

Так якраз точні науки і особливо фізика, викладались у радянській школі на дуже високому рівні.
Щоб переконатися у цьому достатньо переглянути 2 підручника - того часу і сучасний
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-13 19:52:22[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

совоково-недороблена методика та байдужість до правил безпеки, дають свої наслідки. Хто балони перевіряє та та проводить їх осбслуговування та іншого газового обладнання?

Якраз в часи Союзу ГБО підлягало обов'язковій переатестації

  0

6,781 Відредаговано sergiosem (2019-09-13 20:22:33)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Так якраз точні науки і особливо фізика, викладались у радянській школі на дуже високому рівні.
Щоб переконатися у цьому достатньо переглянути 2 підручника - того часу і сучасний
Якраз в часи Союзу ГБО підлягало обов'язковій переатестації

про рівень викладання говорить кількість вчених та лауреатів престижних премій та інше накшталт цього. Школу закінчував на розламі СРСР, так що пам'ятаю. Сухі формули, нудні книжки та тупі лабораторні роботи - утопія! Це не є якісне навчання.
Мав нагоду поспілкуватися з освітянами Львова, які біли на навчанні та стажуванні у ЄС. Те, як нас вчили - це знущання.
Стосовно ГБО. Колись усе було державне та були перевіряючі органи. Тепер цього нема, а у ментальності ті вихованні людей такі правила не закладені!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,782

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

Сухі формули, нудні книжки та тупі лабораторні роботи - утопія! Це не є якісне навчання.

Зараз в підручнику фізики жодної формули нагадує підручник з природознавства за 4 клас. І товщиною ця фізика з зошит. Так що, навчання якісніше стало?
Коли дитині задаєш питання з фізики, вона відповідає - ДА, я чув такий предмет.
Колись до нас в школу по обміну досвідом приїжджала делегація з НДР. Були вони присутні і на нашомууроці фізики. Жодної задачі рішити не могли

  0

6,783 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-13 20:38:21)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Зараз в підручнику фізики жодної формули нагадує підручник з природознавства за 4 клас. І товщиною ця фізика з зошит. Так що, навчання якісніше стало?

Менше вчать менше мені подібні задають питань crazy  crazy  crazy Все логічно!
Після 25 років, всі знання починають формувати людину! Кому такі мені подібні не потрібні...Один геморой від них.. crazy  crazy  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,784

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

Стосовно ГБО. Колись усе було державне та були перевіряючі органи. Тепер цього нема

Так і я про це. Нема санепідемстанції, нема профспілок. Держтехнагляд урізаний. Багато чого нема. Зато є бомжі, жебраки і податкова.

  0

6,785

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Зараз в підручнику фізики жодної формули нагадує підручник з природознавства за 4 клас. І товщиною ця фізика з зошит. Так що, навчання якісніше стало?
Коли дитині задаєш питання з фізики, вона відповідає - ДА, я чув такий предмет.
Колись до нас в школу по обміну досвідом приїжджала делегація з НДР. Були вони присутні і на нашомууроці фізики. Жодної задачі рішити не могли

ще один стереотип: тупі люди на Заході. Так чому такі "тупі" створили усю сучасну цивілізацію та технології?
Фізика в перекладі з грецької - ПРИРОДА!  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1 … 0%BA%D0%B0   Фізика з формул не починається!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,786

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

ще один стереотип: тупі люди на Заході.

я такого не казав, я лише звернув увагу на різні школи. Ядерної фізики там не вчать. У нас учили, але зараз взагалі нічого не учать.

sergiosem написав:

Фізика з формул не починається!

Вона на них спирається, формули характеризують залежність

  0

6,787 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-13 20:57:19)

Re: Следующий автомобиль

(с) Георгич - даже думати не хочуть чому так відбувається, чому в після воєнний період потрібні були знання. А щас ні! Важко поняти що потрібні еліти вирощені! З батька до сина. Тільки ці еліти не мають приставку Ай!!! Я літа нікому не надо!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,788

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Вона на них спирається, формули характеризують залежність

Вікі почитали? А тепер давайте це почнемо пояснювати дітям. Спочатку розуміння, а потім більш глибше вивчення з формулами. Має бути дуже багато практичних занять з ініціативою учнів для розуміння вивченого.  Формули це на пізніших етапах вивчення.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,789

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd, про це і мова, раніше люди були розумнішими.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-13 20:59:47[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

Вікі почитали? А тепер давайте це почнемо пояснювати дітям. Спочатку розуміння, а потім більш глибше вивчення з формулами. Має бути дуже багато практичних занять з ініціативою учнів для розуміння вивченого.  Формули це на пізніших етапах вивчення.

Це вже методика, але саме так і навчали. Я тільки за.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6,790 Відредаговано Migen (2019-09-13 21:05:19)

Re: Следующий автомобиль

autofraht написав:

что так весело и регулярно рвут метановые баллоны на 200 Атм!!

Бред жертвы интернета (ничего личного). Рвут кислородные баллоны когда их использую вместо метановых. Бензиновые баки взрываются гораздо чаще.
Я в это теме более 20 лет, поэтому немного знаю про метановые баллоны.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

6,791 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-14 10:45:44)

Re: Следующий автомобиль

Велике частина малого! Без малого не можу бути великого!
Дуракі всім потрібні:)...Зате все відкривається. А дурака валяти ще треба вміти crazy  crazy  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

6,792

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

совоково-недороблена методика та байдужість до правил безпеки, дають свої наслідки. Хто балони перевіряє та та проводить їх осбслуговування та іншого газового обладнання?

Я даже не предпологал, что новые современные баллоны большого обьема сразу после производства и продажи нуждаются в поверке...)))
И заводская поверка на определенный срок ничего не значит...)))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-14 00:29:11[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А з такими балонами які були в 80-х, все було ще гірше. Тому зараз хоч якісь спроби

Хм.... опять "авторитетное мнение".. И казалось бы.. но только все наоборот!
Стальные многослойные с включением композита и малого диаметра более безопасны и используются до сих пор.
Новомодные однообьемные довольно приличного диаметра с армированием углеволокном или прочими композитами рвет с регулярность мама не горюй!

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

6,793

Re: Следующий автомобиль

autofraht написав:
sergiosem написав:

совоково-недороблена методика та байдужість до правил безпеки, дають свої наслідки. Хто балони перевіряє та та проводить їх осбслуговування та іншого газового обладнання?

Я даже не предпологал, что новые современные баллоны большого обьема сразу после производства и продажи нуждаются в поверке...)))
И заводская поверка на определенный срок ничего не значит...)))

ще можливо порушення правил експлуатації. Щось із тих факторів викликало аварію - досліджуйте самі. Просто так нічого не вибухає, має бути на те причина. такі механізми та агрегати потребують підвищеної уваги при роботі з ними...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,794 Відредаговано autofraht (2019-09-14 01:05:27)

Re: Следующий автомобиль

Migen написав:

Бред жертвы интернета (ничего личного). Рвут кислородные баллоны когда их использую вместо метановых. Бензиновые баки взрываются гораздо чаще.
Я в это теме более 20 лет, поэтому немного знаю про метановые баллоны.

Ну..ну...жертва самообмана...)))
Я начинал водительскую картеру в конце 80-х, начале 90-х  в АТП 16354
Так вот, уважаемая НЕ ЖЕРТВА ИНТЕРНЕТА.. Это АТП считалось специально экпериментальным. Отличалось тем, что все пять отрядов были в основном на газу. И не просто на газу, а 90% на метане включая весь парк КаМАЗов.. также были с газодизельным оборудованием!
Раз в месяц - регулярно ЧП!! Не обязательно глобального масштаба.. необязательно чрезвычайное.. но проишествие! При заправке, еще как то.
Лично от моего ГАЗ 53 разбегался народ на Конном рынке! )) Я пошел посмотреть как проехать к торговой точке на рынке, назад к дороге иду к машине, а толпа ломится навстречу сбивая.. и бабки оказываются умеют бегать как олимпийские спринтера! Рев, свист, вонь газа, машина в мареве, капот в инее.. рвануло редуктор высокого давления!
Жертва интернета блин....))))
https://www.youtube.com/watch?v=pW0hT6lYS0I
https://www.youtube.com/watch?v=0OgtZoQGEgs
https://www.youtube.com/watch?v=wo2Z-rvoRB0
https://www.youtube.com/watch?v=E2_embvj1nc
https://www.youtube.com/watch?v=gmjclUjoZvw
https://www.youtube.com/watch?v=5JDiBFsvMe8
https://www.youtube.com/watch?v=79R89-TTyHI
https://www.youtube.com/watch?v=fbsw9Ukk34c
https://www.youtube.com/watch?v=rwFFrX5eQ24

Жертва интернета... да..???
А это что ?? Монтаж да???
Метан рвет так, что граната рядом не стояла! Разве что противотанковая мина!

На заправках метана перегородки железобетон!! КАРЛ..ЖЕЛЕЗОБЕТОН .. еще раз для особо тугих!!
Включите мозг!! Наверно просто так от нечего делать.. или модно так???!!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-14 01:14:59[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

ще можливо порушення правил експлуатації. Щось із тих факторів викликало аварію - досліджуйте самі. Просто так нічого не вибухає, має бути на те причина. такі механізми та агрегати потребують підвищеної уваги при роботі з ними...

Це можливо у соседей лишняя хромосома....
А по моим многолетним наблюдениям, на этой территории... в основном отсутствие одной нужной...............

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

6,795

Re: Следующий автомобиль

autofraht написав:

И казалось бы.. но только все наоборот!

Так, ти зрозумів все навпаки. Бо читаєш неуважно. Цитую спеціально для тебе:

Larsen написав:

Зараз завдяки новим композитним матеріалам з'явилась можливість виготовляти достатньо міцні і при цьому легкі баки.

Зробити достатньо міцний бак ніколи не було проблемою. Проблема в їх масі.

autofraht написав:

Новомодные однообьемные довольно приличного диаметра с армированием углеволокном или прочими композитами рвет с регулярность мама не горюй!

По перше, в водневих авто не такі використовуються (великого діамера). По друге, жодне водневе авто наразі не вибухнуло.
Це не відміняє проблем і небезпек пов'язаних зі зберіганням і транспортуванням водню. Однак завдяки новим технологіям, проекти водневих авто на сьогодняшній день значно практичніші ніж це було можливим в 80-х.

І якщо вже тобі хочеться поговорити про "авторитетну думку", тоді розкажи мені скільки водневих авто ти спроектував, виготовив, і випробував? Всі сучасні розробки водневих авто використовують баки виготовлені по нових технологіях, не доступних в 80-х. Заявляючи що в 80-х було краще, ти вважаєш себе розумнішим за сучасних розробників водневих авто. Тому тобі слід довести що твій авторитет в цьому питанні більший, ніж у них.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,796 Відредаговано Георгич (2019-09-14 11:41:19)

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

ще можливо порушення правил експлуатації. Щось із тих факторів викликало аварію - досліджуйте самі. Просто так нічого не вибухає, має бути на те причина. такі механізми та агрегати потребують підвищеної уваги при роботі з ними...

Абсолютно вірно. Сучасні композитні метанові баки досить міцні і надійні.
І те, що їх розроває винувата саме експлуатація. Якщо ти їздив у такій машині з метановим балоном - пластикова бочка у багажнику, то не міг не звернути увагу, що кріпиться він хомутами-стяжками. І якщо таксі вже зачухана, то ці стяжки протирають борозди в балоні. І ці борозди бувають значними. О це і значить, що скоро рване. Таксисти цього не розуміють, для них композит як пластилін чи резина, ну зносився протектор на третину, ну й що не лисий же - можна поїздити. Але для композиту це як тріщина у склі - зона суттевого напруження. Отже, головна причина розриву метанових композиных балонів це їх неправильний монтаж та експлуатація.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-14 11:39:23[/merge_posts_bbcode]

Yanus написав:

водород очень опасен. и распространение его в массы, особенно когда машины бьются тысячами по всему миру за день - бабахать будет мама не горюй...

Да,это главная опасность водородной "бомбы". В разработках 80-ых водородные баллоны проектировали не как обычный (классический) баллон - прочная оболочка и полость внутри. Водородный баллон проектировался как пористая конструкция  - оболочка внутри которой мочалка. В ячейках мочалки хранился сжатый водород и постепенно вытекал из них в двигатель. А в случае удара и разрушения баллона водород не выделялся мгновенно (не бабахал), а относительно медленно выделялся в атмосферу. Возможно с сильным пожаром, но без мощного взрыва.
Понятно, что активная емкость мочалки меньше, чем пустого баллона, а значит баллон нужен больше, или их несколько штук, а это габариты и вес.
В серию это конечно не пошло, но такие разработки НАМИ велись и о них писали.

  0

6,797 Відредаговано Migen (2019-09-14 11:59:29)

Re: Следующий автомобиль

autofraht можно долго об этом спорить, но я не хочу бесполезно тратить время .

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

6,798

Re: Следующий автомобиль

autofraht написав:

Лично от моего ГАЗ 53 разбегался народ на Конном рынке!

и чем вы хвастаетесь? Один сосед на Зиле 130 метановом  работал в свое время, у второго в личном пользовании 131 метановый с кунгом был. Не бегал от них никто smile

autofraht написав:

Метан рвет так, что граната рядом не стояла!

Спасибо за информацию. Шефу передам. У нас в пользовании Спринтер 314. Метановый. 2006 г.в. Под днищем несколько длинных бомб возим, и в будке две пузатых sad

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

6,799

Re: Следующий автомобиль

Кстати, новость еще трехлетней давности

https://www.logan.in.ua/news/yaponskiy- … vodor.html

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6,800

Re: Следующий автомобиль

Что-то смерть нефтяной эры откладывается.
И заправок водорода не так много.
Электро в ближайшее время будет доминировать

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0