5,776

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Найбільша перевага власного авто - можна з ранку вийти з дому в Миколаєві, сісти за кермо і поїхати, наприклад, в Луцьк, подивитися, як там люди живуть. З таксі так не вийде.
Або навіть просто на дачу виїхати чи на річку на день, покупатися і шашлик пожарити на природі - таксі в ліс не поїде і дотемна чекати не стане.

Во! Пункты 7 и 8 к моему списку! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0



5,777

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Не единственная... 1)  ... 6)

Люто плюсую!!! plus  plus

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

5,778

Re: Следующий автомобиль

На самом деле все дело в частоте использования - чем реже, тем приемлемее точка зрения Ларсена, чаще - тогда точка зрения Апрокса...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

5,779 Відредаговано Larsen (2019-02-14 12:34:47)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

нет варианта, что "Машин в Вашем районе нет, идите в жoпу, спасибо!" ))

А що так буває? shok Ну тіпа є ж різні компанії, конкуренція все таке? dntknw

Aprox написав:

2) Плюс одно посадочное место в авто (нет таксиста)

Навпаки - таксі можна викликати хоч 2 штуки, хоч бус, а от своє авто якраз таки обмежене кількістю посадочних місць бо воно одне.

Aprox написав:

3) Не приедет жига/ланас/нексия

Ну так це якраз аргумент аналогічний перевагам електокара! Ліф дорожче, але це і не Логан якийсь. wink

Aprox написав:

4) Не приедет вонючая и обрыганная

Не проблема змінити перевізника наступного разу. А от якщо "п'яний кум" обригає твоє особисте авто, будеш мати геморой з чисткою салону. wink

Aprox написав:

5) Не приедет утырок за рулём

Зато не будуть доставати утирки в сусідніх смугах і взагалі в трафігу, адже ти не за кермом, і на все пох. Таким чином загальна кількість виносу мозку утирками всеодно меньша. smile

Aprox написав:

6) Возможность самому рулить (тут, конечно, кому-то минус, но мне - плюс)

Ну от це знову аргумент аналогічний перевагам електрокару - прємно, і за це готовий заплатити.

Aprox написав:

При чём тут такси, ты сам проциторовал то, что не дочитал...
А электричка имеет урезанный функционал нормального авто

І що я не так зрозумів?  dntknw

Aprox написав:

На электричке точно так же нельзя ездить пьяным...

Правильно, це перевага таксі, а не електички.

Aprox написав:

И вобще, если употребление алкоголя уже настолько глобальное, что это вызывает проблемы

"І взагалі, якщо пробіг від одної зарядки 150 це настільки глобальна проблема..." Ну короче, ти зрозумів. wink От мені алкоголізм не проблема, але і недоліки електрокара як другого авто для міських щоденних поїздок теж взагалі не суттєві. Навіть навпаки - на заправку не треба їздити, можна вдома заряджати як мобілку. upp
Так що недоліки електрокара про які говориш ти (крім ціни), вони теж суб'єктивні. Як і проблема з п'янством.

Aprox написав:

И думать ему надо не о машинах... ))

Тим не меньше, алкоголіків серез автомобілістів в нас хоч відбавляй... Ну але це вже інше, сумне питання...

Aprox написав:

Не перегибай, ок? Уже грузовое такси сюда приплёл... Можешь и себе купить бус/грузовик никто не запрещает...

Зовсім не перегинаю. І не обов'язково прям вантажне. Коли в мене був Логан, одного разу довелось брати таксі, зовсім не вантажне, простий Пассат універсал, бо в Логан матрас запихнути було не реально. Ну і такі варіанти можливі. Просто своє авто вже яке купив, таке і буде. А таксі - можна взяти щось презентабельне якщо треба, а можна універсала, а можна що завгодно...
Купити собі бус не варіант - на ньому далеко не завжди зручно їздити. Таксі ж можна вибирати залажено від потреби конкретної поїздки.

Aprox написав:

Ваще не смешно... В стоимость поездки заложена и обслуга и амортизация и зарплата водителю! Потому своё авто дешевле - ты ж себе зарплату не платишь пока рулишь...

Була вже тема на форумі. Рахували. Таксі дешевше за своє авто плюс всі пов'язані з його експлуатацією витрати. І це вже не кажучи про свій час (теж гроші) і нерви.
Чому так? Дуже просто - таксі використовується по максимуму, при цьому співвідношення виконаної корисної роботи до затрат значно краще ніж у власного авто, яке використовується значно меньш інтенсивно. Різниця покриває і зарплату водія.

Aprox написав:

Дело не в том, кому нужны преимущества, дело в их наличии...

Переваги у електирчки є! Просто тобі вони не цікаві. Це: екологічність, відсутність прогрівів, відсутність шуму двигуна, плавний динамічний розгін, відсутність будь-яких коробок передач, зчеплень і іншої фігні яка може доставати або необхідністю з нею гратися, або неадекватною поведінкою, миттєва реакція на акселератор. Я ж кажу - відчуття, треба поїздити щоб зрозуміти. Електричка після бензину по відчуттям як Мерс після Жигуля. Це перевага за яку можна заплатити. А можна не заплатити і далі їздити на ДВЗ. А можна і за ДВЗ не заплатити і далі їздити на таксі, а коли гарна погода і взагалі на велику. wink

Aprox написав:

у электички перед обычным авто есть урезанный функционал и призрачные преимущества

"Урізанність" фунціоналу, так само як і "примарність" переваг - штука вкрай суб'єктивна. По факту, є і переваги і недоліки. Питання лише в тому, кому вони важливі, і наскільки. Ну і чи варто за це платити. Оскільки зараз вже електричок катається не мало, значить люди для яких переваги цього типу ТЗ перевершують недоліки настільки, що готові за це більше заплатити, існують, і це не мої фантазії. wink

Vader написав:

Найбільша перевага власного авто - можна з ранку вийти з дому в Миколаєві, сісти за кермо і поїхати, наприклад, в Луцьк, подивитися, як там люди живуть. З таксі так не вийде.
Або навіть просто на дачу виїхати чи на річку на день, покупатися і шашлик пожарити на природі - таксі в ліс не поїде і дотемна чекати не стане.

Це не щоденна експлуатація. Для цього вже треба брати авто на прокат. lol1

ЗИ Я ж не топлю за те що авто не потрібне. Навпаки - якраз таки ми всі тут автолюбителі добре розуміємо наскільки це краще за таксі і громадський транспорт. Я не пам'ятаю вже коли останній раз ним користувався. І не хочу. Але ж це тому що нам подобається, тому що ми так хочемо, і готові за це платити. Так от електрокари, це продовження тієї ж філософії - вони ще прикольніші, але й дорожчі. Хоча я недавно рахував, то витрати на зарядку (оплата за електрику) таки в рази меньші за бензин/соляру/газ.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,780

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А що так буває? shok Ну тіпа є ж різні компанії, конкуренція все таке?

Без хамства, но бывает очень часто... Особенно в пятницу/субботу вечером и если еще и непогода... Мы как-то сидели компанией в суббоут вечером и был сильный дождь... Обзвонили все номера такси, какие вспомнили - машин нет...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-14 12:42:07[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Так от електрокари, це продовження тієї ж філософії - вони ще прикольніші, але й дорожчі.

Только в случае с PHEV... Простые электрички не прикольнее, а более убогие, чем просто авто...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

5,781

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Так от електрокари, це продовження тієї ж філософії - вони ще прикольніші, але й дорожчі.

До того часу, поки не з'являться акумулятори, зарядка яких буде займати час, хоч якось порівняний з часом заправки бензинових авто, і поки мережа зарядних станцій не буде розгалужена хоча б на третину від звичайних АЗС - електрокари так і залишаться іграшками для багатих (третьою машиною в родині), або суто міським утилітарним транспортом: таксі та фургонами доставки

  0

5,782

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Я ж не топлю за те що авто не потрібне.

Я уже понял, у тебя спор ради спора... ))) Проехали, мне с тобой бодаться лениво... Иногда твоё это качество очень полезно, а иногда ото абы спорить... Я не буду тебе объяснять, что такое не приехало такси, когда ребёнку или пожилому человеку нужна срочная помощь там, куда скорая не приедет...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: сяся2

5,783 Відредаговано Larsen (2019-02-14 13:08:31)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Я уже понял, у тебя спор ради спора...

Ні! Ти вважаєш що у електрокара нема переваг, одні недоліки. Це не так, просто його переваги особисто тобі не цікаві, тому ти їх відкидаєш. Спор не заради спору, а заради того щоб пояснити тобі, що іншим користувачам, електрокар може бути зовсім не таким безглуздим придбанням, яким він був би особисто для тебе.
Ще раз - приклад таксі я привів тому, що в порівнянні таксі/власне авто, ти займаєш протилежну позицію ніж в порівнянні ДВЗ/електрокар. Там ти вибираєш те що дорожче, заради "примарних" переваг, а тут вважаєш що ці "примарні" переваги не варті того.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-02-14 12:07:14[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

До того часу, поки не з'являться акумулятори, зарядка яких буде займати час, хоч якось порівняний з часом заправки бензинових авто, і поки мережа зарядних станцій не буде розгалужена хоча б на третину від звичайних АЗС - електрокари так і залишаться іграшками для багатих (третьою машиною в родині), або суто міським утилітарним транспортом: таксі та фургонами доставки

Ну так я ж скрізь уточнюю що мова про електрокар в якості "другого" авто в сім'ї, для щоденних міських покатушок. В цьому плані час зарядки не аргумент - на ніч поставив, на день вистачить. Ну а те що для богатих, це правда. Адже не кожен може дозволити друге авто, не в кожного свій будинок з гаражем (щоб зручно заряджати було), не кожний готовий заплатити таку ціну. Тому так, не для бідних.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,784

Re: Следующий автомобиль

Мне съездить на работу- 34 км. Это около 80 гривен на бензин. На такси ушло бы около 270 гривен( за город). Почти 200 гривен в день разницы. Я думаю хватит авто обслужить.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

5,785

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А що так буває?

Пятница, суббота вечер - регулярно.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

5,786

Re: Следующий автомобиль

anry77 написав:

Я думаю хватит авто обслужить.

А придбати? wink Ні, ну серйозно, я не збираюсь зараз рахувати, була вже така тема, там рахували. Комусь може бути таксі не вигідно, комусь навпаки, адже умови у всіх різні. Так само як і в випадку з порівнянням звичайної машини і електрокара - в залежності від умов може бути краще одне або друге.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,787 Відредаговано MACK (2019-02-14 16:45:43)

Re: Следующий автомобиль

yanus написав:

Larsen, а вы когда нибудь с кем то соглашаетесь? тут на форуме?

Это нада заскринить  big_smile

Larsen написав:

Aprox, переконав!  upp

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, Aprox, Lavrik, karakuda78, Георгич6

5,788

Re: Следующий автомобиль

yanus написав:

когда нибудь с кем то соглашаетесь?

недавно было smile Что то вроде :" Убедил smile"

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

5,789

Re: Следующий автомобиль

Это было один раз и это была минутная слабость... Никто не идеален! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: сяся1

5,790

Re: Следующий автомобиль

Для меня своя машина это удобно и комфортно,  и я готов платить за комфорт. Стиральная машина,  мультиварка, кондиционер, это все комфорт, мы же за это деньги платим big_smile

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, svserj, сяся4

5,791

Re: Следующий автомобиль

у нас загородом кстати очень много электрокаров. восновном лифы, есть бехи, видел теслу и зое. берут как правило как второй автомобиль и скорее всего даже не по экономическим причинам.
без 2 машин я жизнь не представляю. свозить детей - забрать из школы, съездить на работу, в супермаркет, в другой город.
такси не вариант.  загород почему то ехать не хотят.  а в Киеве заказать как правило квест - может просто не везло последнее время. 
как ио поехал на маршрутке на работу - поднял шторку там весь корпус прогнивший: ржавчина и плесень.  плюс битком набивают в час пик, да и контенгет в маршрутке соответствующий...

Dacia Logan 1.4 Ambiance + Кондиционер + ГУР  2005
Fluence 1.5 Disel   2013
  0
Спасибо сказали: Larsen1

5,792 Відредаговано Larsen (2019-02-14 19:43:07)

Re: Следующий автомобиль

yanus, а з чим я тут повинен погодитися? З тим що електрокари нафіг нікому не потрібні? Так це по факту неправда, адже їх багато хто купує і їздить.  dntknw

Evgenий написав:

недавно было

І не тільки, останній раз тут: https://www.logan.in.ua/forum/post691405.html#p691405  tongue

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,793

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

І не тільки, останній раз тут: https://www.logan.in.ua/forum/post691405.html#p691405  tongue

Ні, там вже є «АЛЕ», це вже не так прикольно.  lol

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

5,794

Re: Следующий автомобиль

MACK, і то правда. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,795

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:
Vader написав:

Найбільша перевага власного авто - можна з ранку вийти з дому в Миколаєві, сісти за кермо і поїхати, наприклад, в Луцьк, подивитися, як там люди живуть. З таксі так не вийде.
Або навіть просто на дачу виїхати чи на річку на день, покупатися і шашлик пожарити на природі - таксі в ліс не поїде і дотемна чекати не стане.

Во! Пункты 7 и 8 к моему списку! ))

Как насчет безопасности и комфорта детей? У кого в городе можно вызвать такси с детским автокреслом? Или со своим ездить?
А коляска в любой багажник влезет? В особенности в тот, в котором водитель такси заботливо установил газовый баллон и/или запаску кинул?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-15 01:22:46[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Хоча я недавно рахував, то витрати на зарядку (оплата за електрику) таки в рази меньші за бензин/соляру/газ.

Вся экономия будет нивелирована разницей в цене авто с электродвигателем и ДВС.
Кроме того на текущий момент вариантов новых и официально представленных в нашей стране электричек крайне мало, что сильно снижает вероятность выбрать автомобиль удовлетворяющий большинству хотелок.
Время электрокаров еще не пришло.

Renault Logan MCV 1.5 Energy dCi 90 (2017, FL)
  0

5,796

Re: Следующий автомобиль

SL написав:

Как насчет безопасности и комфорта детей? У кого в городе можно вызвать такси с детским автокреслом? Или со своим ездить?

Справедливости ради скажу, что у нас в городе есть служба, где можно галочками выставить кучу требований к авто при заказе, но ценник - соответствующий... И даже у Убера, кажись, есть заказ авто с детским креслом...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-15 10:25:13[/merge_posts_bbcode]

SL написав:

А коляска в любой багажник влезет? В особенности в тот, в котором водитель такси заботливо установил газовый баллон и/или запаску кинул?

Тут согласен! Еще и разные коляски... Я свою еле в пустой багажник логана запихал обдирая уплотнители! Проклял всё, что не сандеро или не МСВ...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-15 10:27:45[/merge_posts_bbcode]

SL написав:

Время электрокаров еще не пришло.

По крайней мере у нас... В развитых странах к электрокару еще добавляется поддержка от государства в качестве всяких льгот (например по налогам), и как показал эксперимент у какой-то из скандинавских стран, как только свернули программу государственной поддержки - так сразу оказалось, что EV никому нафиг не впились...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

5,797

Re: Следующий автомобиль

SL написав:

Вся экономия будет нивелирована разницей в цене авто с электродвигателем и ДВС.

Тут схожа ситуація як з дизелями. Коли люди купують дорожче авто, витрачають більше на обслуговування, аби тільки зекономити на розході. smile

SL написав:

Время электрокаров еще не пришло.

Ну, прийшов час чи ні, вирішує ринок. Судячи по тому скільки в нас їх вже реально їздить, і це при відсутності асортимента нових авто а також інфраструктури зарядних станцій та і з проблемами по обслуговуванню - процес вже пішов. З того що я бачу, більшість електричок зараз це б/у Ліфи. Але вже з'являються і нові Зое. Це якщо говорити про бюджетний сегмент. Всякі Тесли теж є, але їх багато і не буде просто тому що вони дорогі.
Ну а по собі можу сказати що якби я зараз брав друге авто в сім'ю, то дуже серйозно задумався б на тим чи не взяти б/у Ліфа. А може навіть і на нову Зое спокусився б, хоча таки ціна високувата як для такого авто.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,798

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

По крайней мере у нас... В развитых странах к электрокару еще добавляется поддержка от государства в качестве всяких льгот (например по налогам), и как показал эксперимент у какой-то из скандинавских стран, как только свернули программу государственной поддержки - так сразу оказалось, что EV никому нафиг не впились...

В нас продовжили наскільки пам'ятаю 0% ПДВ для електроавтомобілів, яка не яка а підтримка в нас теж є. Якщо купити авто в європі з ПДВ, то наскільки пам'ятаю в нас його теж можна повернути. Причому ПДВ повертають не тільки на автомобілі а й на все інше, головне правильно оформлені документи, там щось просити на експорт треба.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

5,799

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну, прийшов час чи ні, вирішує ринок. Судячи по тому скільки в нас їх вже реально їздить

И сколько у нас ездит купленных в салоне электрокаров? Основная масса - битые лифы, с остатками батарей... С начала продаж Зои, Сингл продал одну или две штуки...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

5,800

Re: Следующий автомобиль

Пока нам до Европы далеко: Содержать электромобили значительно дешевле, чем бензиновые или дизельные авто  vissla

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0